• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanul, no u nás je to s prachama taky nic moc :confounded: Taky nevím, kam ty prachy mizí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues!
tak ja jezdim na prochajdu s motorkou na skejtu :slight_smile:) bud jede na skejtu David nebo ona, nebo on na motorce, furt prehazuju tasku do kose, pak zas motorku do kose, tasku na rameno atd., jak blazen - dle toho, jak se mladas zrovna rozhodne pokracovat v ceste

my mame primo od Dupla nejakeho farmare a zviratka, s tim si hraje hodne

ja vcera pocitala, kolik tak budou stat Vanoce a narozky a zdesila jsem se... chci koupit to kolo... a vubec mi nedoslo, ze budeme muset koupit do auta druhou autosedacku

:angry:
11. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a pozitivni zpravy
1) ridila jsem auto! ja to mozna zvladnu
2) Honza ma na mesic na kazdou stredu homeworking!
3) kojim bez Nutrace
4) jaterni testy i zelezo mam uz v poradku

tak snad i zitra na gynde bude ta histologie a vse OK, uz si chci jit treba zaplavat a jine veci, ze? :wink:
11. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, gratulka k pozitivním zprávám :dizzy_face: A držím palce na zítra :wink:

Teda vy jste mě zas nahlodaly s tím Duplem, už jsem byla více méně rozhodnutá pro LP...
11. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám 2 krabice DUPLA DOMA :grinning: :grinning: :grinning: pod stromek.. a to kolo, co Laduš bude taky k narozkám.. už mám doma i helmu, chrániče, falšku na pití, batoh.. no a kolo tento měsíc objednáme :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, jsem magor, uznávám .. :grinning:
11. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já bych pro Toma taky chtěla duplo a kolo, jen nechápu, kam i nám mizí penízky :grinning:

Ladi, hurá, pozitivní zprávičky :dizzy_face:
Tak mě čeká kontrolní cytologie 14.9.

Manža vzal malého ven, aspoň v klidu uvařím.
Jedna holčina z listopadovek 2009 porodila včera chlapečka, má jen 880g.
11. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Denči kupovat kolo nebudu, ona ještě pořádně nepochopila princip odrážedla :sweat_smile: , natož kolo, to tak možná na další Vánoce.
11. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je drsne :( drzim jim palecky, a Tobe na 14.9.

eli, nejsi magor, ja uz mam na Vanoce Neznalky, Betce nausnice, mame darky... proste to musim financne rozvrhnout...
mimochodem, Raraskov ma ted na to kolo akci, i se slapkama za 1900... ale ja jeste nezkoumala, ktere koupime, ikdyz tohle se mi libi... ale pak je taky kolo Davidek - ma to tam na ramu napsane :grinning:
11. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malikému miminku držím palce, snad bude ok :pensive: A Iris tobě taky :wink:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, přesně tak.. já už taky dělám hromádky ve skříni .. a syslím, jinak bychom se z toho po...

Zvažujeme tento týden výlet in Prague.. jak jste na tom? Časově, možnosti? :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ja jsem zitra po doktorech a v sobotu jedeme na akci od H.z prace do kempu.
Ctvrtek, patek, nedele - to bych mela byt doma. Nechcet prijet v nedeli na pohar/palacinku do prilehle restaurace s obri zahradou a rybnikem? :slight_smile:)
11. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vaříte? Mě nic nenapadá :confounded:
11. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky :wink: Je to preventivní prohlídka, ale vzhledem k tomu, že jsem byla předtím v péči COP,tak z toho mám pořád obavy :unamused:
Kat, Tom dlouho nemohl přijít na to, jak s odrážedlem, ale pak začal lítat jak ďábel, noa odrážedlo mu vydrží tak ještě přes podzim a pak už mu stejně bude malé :grinning:
11. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás taky mareček nechápe funkci odrážedla takže kolo u nás nehrozí :grinning:

jinak po dovči tak budu syslít jestli bude co :grinning: :grinning:

jinak ladi všechny body super super super :grinning:
rizoto
Laduško, my hlavně podle počasí .. dnes naplánujeme.. :dizzy_face:
Kat, mám játr, omáčku s rýží a polévku s játr. knedlíčky. :wink:
11. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já jsemdostala včera králíka od dědy tak ho dělám na zelenině a opečený brambor okurkový salát polívka ze sáčku farmářská :grinning:
11. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi super pozitivní zprávičky. :wink:

To my pořád řveme a řveme,ve dne v noci. :frowning2: :unamused:

Nad dárkama jsem ještě nepřemýšlela,chtěli jsme jí koupit lepší kočárek a panenku,jenže to dostala jako bolestné,takže smůla.

My dnes máme krupičkovou polévku a rajskou,na zítra budu dělat sekanou. :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo jaké jsme vzorné maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

elíí co myslíš proč v noci řve napíná se máknout na sebe nenechá :confounded: a pohádka zabrala a přestal řvát :confounded:
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Děkuju za názory,my právě máme asi 3 panenky a fakt jí to docela bere,jenže jí bere snad všechno :sweat_smile: takže nevím jeslt ykoupit njákou baby anabel nebo tuhle mp3,protože písničky má fakt ráda,furt máme puštění sunar rádio :grinning:
Hani já jsem na facebooku :wink:
Jinak u nás taky kolo nehrozí,stěží zvládáme odrážedlo,navíc ta motorka co máme je dost vysoká takže dlouho vydží :slight_smile: k narozkám budem brát buď tu úanenku nebo kuchyňku jedno na narozky druhý na vánoce. My čekáme na vánoční nákupy na 13 plat,takže budem zas kupovat až na poslední chvíly,beztak asi našim a tchánům objednám foto knihy s malou ,se ségrou sme si řekly že si dáme njáký blbosti jelikož ani jedna nebudem mít na njáký veledary a švagruši dám poukaz na oblečení do CA
Ladi to je bezva ,že už se vše takhle dobře vyřešilo :slight_smile:
My jáme obědu Musaku s lilkem,ale mám jí nják moc tak asi bude i na zítřek :sunglasses: a odpo chci zkusit ty brumíky,asi udělám z mufíkového těsta :sunglasses:
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sem zjistila,že jsem asi šílená matka,protože malou nejen ,že uspávám ,ale navíc spí s náma v postely a co je horší-vůbec ,ale vůbec mi to nevadí :grinning:
11. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rizoto, to by šlo :slight_smile: I ty játra, ale to jako těhule nemůžu, ne? :cry:
11. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřo, knedlo, zelo :grinning:

rizoto asi zítra

kat, já myslím, že můžeš
11. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, tam je to nějak, že játra mají moc vitamínu A a to se v těhu nemůže, ale tak, když to bude játrová omáčka, tak to snad přežiju :slight_smile: Otázka je, jestli nějaké v mražáku mám, do obchodu se mi v tom dešti nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nechceš poslat trošku deště k nám.tady by to aspoň trochu pročistilo vzduch :wink:
11. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má v ruce baterku (svítilnu) a zpívá do ní.. :grinning: :dizzy_face: Říká "Mami, hele to je "mifon" " : )))) :grinning:
Tady je tak všelijak, sluníčko teda moc nesvítí, venku je tak akorát .. až se vyspí, budeme uklízet zahradu ..
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, klidně, tu leje od rána :confounded:
11. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já játra jedla taky sice občas,ale nevadilo to

u nás svítí,ale není takový teplo a fouká vítr

elí to šoumen :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek..my vaříme zapečenýho pangase s brokolicí a baby mrkvičkou ve smetane a se sýrem .-)
snad mi to nehodí na hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla na chvilku u sousedu za deckama tak sem mela oddech :grinning: :grinning:

Lilča má nateklý očičko..dostala včera včelku do tvářičky :((
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek