• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Haní, těžko říct... může to být psychosamatické.. :confused:
11. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek obědvá nanuk :D :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt bude papat až se vyspí.. tu játrovou jsem dělala včera a snedl obr misku. Fakt půlku pytlíku toho varného sáčku s rýží .. :astonished: Jinak dnešní vážení s oblečením a míšou v ruce 13,1 kg :wink:
11. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš jen at papá :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') my se držíme pořád na 15,5 a asi jí to chvilku vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, teď přibral asi 1/2 kila :astonished:
11. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky zrovna jsme ho taky dneska vážila a máme 10,6 :pensive:

jinak leni Mareček do 18.měsicu usínal sám v postýlce a spl ted je to tak že usíná u nás a spí snáma :sweat_smile: ale po dovolený k narozkám bude postel a šup tam každy s MM spíme na jednom kraji a Mareček mezi náma kolmo :unamused:
11. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli v 18m 16necelejch..takže spíš zhubla..nj je vidět že furt líta po venku :wink: :wink:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme něco málo přes deset kilo.

Jinak játra jsem v mražáku nenašla, tak bude hovězí s rýží :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako jemu jsou 98ky kalhoty na délku akorát a v pase mu vlajou :rolling_eyes: Potřebujeme pásky.. :rolling_eyes:
11. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme necelých 11 kilčo a 85 cm :sweat_smile:
hani malá spí vedle mě u zdi,ae nják mi to fakt nevadí,ale tak za 2-3 měsíce půjde k spbě do pokojíku,má tam krásnou postel a spala tam jen 2x po obědě :unamused:
11. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

davejte na ty hracky odkazy ja vubec nevim o cem mluvite :grinning: :grinning: :grinning: my mame furt kostičky a vy an mě Elmo bo co....a MP3 prehravac :grinning: :grinning: :grinning: no tak u nás jede tak max magnetická tabulka :slight_smile:
neco musim poridit aby nebyla out
11. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jedno z videí a překvápek na našich narozkách! http://www.youtube.com/watch?v=9ihulF40Qrc
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
na obed sme boli v indickej restauracii a Seb mal fazolovu polievku. som sa normalne divila, ze zjedol i fazole so supkou, normalne supku vypluva.
Kolo u nas urcite bude, motorka ho uz ani velmi nebavi a ked vidi, ze ma niekto v parku kolo, tak to hned bezi a s revom si vydobije, ze mu to kolo pozicaju. Je nadseny.
Zhruba 11.5kg mame ...
Xeni, vidiet, ze ste sa dobre bavili :grinning:
11. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky tak necelych 12 kilco, David je takovy Sebuv dvojnik :sunglasses:
ta jatra by se opravdu v tehotenstvi nemela jist
11. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, super video :grinning:
11. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jsou roztomili :sunglasses:
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tam máme i premiéru. Budu dělat sestřih. Ach jo, to bylo tak skvělý....to už asi nikdy nebude tak super, i když u nás v tomhle duchui probíhají všechny narozky a Silvestry, ale tohle bylo takový přímo pro mě (a pro 4 kámošky co taky se mnou slavili), etd jsem zrovna koukala na to, jak jsme posteli ty lampiony.... :cry:
11. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, dávám Ti do aba duplo, co máme koupené k Vánocům.. :wink:
11. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu nějaké tipy pro holky myslím házela .. :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24889609&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5706364&tab=0

Duplo je bomba.. prodávají se i různé mini krabičky.. a pokud to mrňouse chytne.. nemusí se řešit dárky k Vánocům, narozeninám, svátku, dni dětí .. a příbůzní mohou dokupovat a dokupovat :wink:
11. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :slight_smile:
Hm u nás lego nják nejede a to má doma dvě sady u nás stoprocentně kuchyňka,večer hodím odkazy na moje vyhlídnuté.
Jako malá ještě nespala :confounded: kdyby nepřijela ségra ani bych si nezacvičela :unamused:
11. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,co noveho???ja nestiham...

ty jo kat,ty uz jsi 11 tyden??to hrozne leti....

mala uiz je pres den vic vzhuru,uz kouka okolo,zacina "mluvit"... ji kazdou hodinu a pul,dve pres den a i v noci nekdy,tak jsem docela vyrizena.
Abinka se naucila znakovat, uz umi dudlik,dzus, hotovo,pridat, diky,prosim... je s ni ted lepsi domluva :grinning:

vcera odjela mamka,tak jsem na holky uz sama a je to teda zahul. navic jsme si zazili krusny dve hodiny,kdyz volala znama z new jersey co mela mamku vyzvedavat,ze mamka nedojela (mela dojet v 22 a v 1:00 jsme porad jeste nic nevedeli,mamka nema mobil,neumi moc anglicky,no ja uz si predstavovala ty nejhorsi veci...nakonec se nasla-vystoupila nekde jinde,tak se musela vratit,to mi jeste bude vse vykladat,jsem rada,ze se domluvila a zvladla to,ale ja uz tady brecela,no horor)

takze asi tak :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ejzisi, no hlavně jestli mamka uz dorazila a odletěla.

Abinka znakuje? Já chtěla taky, ale malá začala celkem rychle mluvit, tal to ani enbylo potřeba.
11. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, no tak 2600..hahaha, tak to radši pojedeme na hory. Malá nějaké lego podědila a zatím nic jí to neříká.

Mám vymyšleno tabuli na malování a z 2. strany aby byla magnetická, pak novou jídelní židli, tu rostoucí, pak magnetky, knihy, dřevovláček, nové fotoalbum. To nějak podělím rodinu o ty dary, já zatím nevím, no.
11. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, preji hodne sil, kdyz mamka odjela...
Betynka uz taky komunikuje - ENGA a podobne zvuky :slight_smile: A zacina ruckama busitdo hracek. V nedeli uz mela 2 mesice!!!

Bram, tabuli jsem chtela taky k narozkam, ale musime koupit drive. Dnes pocmaral fixkama deku... Totalne.
Nastesti to slo vyprat.
11. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, jj, 11tt, hrozně to letí, zítra jdu na odběry na NT screening, příští čtvrtek na šíjové projasnění, snad to bude ok :pensive:
Ještěže se mamka našla :wink: A tobě držím palce, ať to zvládneš sama s holkama co nejlépe :slight_smile:

K tomu Duplu, já mám teda předběžně vybrané toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22425291&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21033471&tab=1 - Denča má úchylku na velké auta, autobusy a tak
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20686073&tab=1

ale asi vezmu buď farmu nebo domeček, kdyby jí to náhodou nechytlo. Máma říká, že mám vzít jako první tu farmu, že na ten domeček je možná ještě malá :confused:
11. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, na ty zoo jsem taky koukala, možná až časem, jestli jí to chytne :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme. Kat držím moc pěsti! už se taky docela těším.
11. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, díky :slight_smile:

Mici, jakou jsi měla loni pro Lilču tu kombinézu na zimu? Je nepromokavá? hoď odkaz, dík
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny zdravím, hlásím se z kontroly, stále 2v1
Nález stejný jako minulý týden , opravdu nechápu vzhledem ke své fyzické aktivitě
udělala mi Hamiltona, tak uvidíme, zapojím více mm, zkusím balon a případně umyju okna, do ulice jsou stejně nějaká špinavá

Dárky na vánoce jsem zatím moc neřešila, nebyl čas
jen bych chtěla tohle http://dracek.cz/didakticka-kostka-mala-s-obalem/didakticke-hracky
jinak sbírám inspirace, panenky jí moc neberou
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic nevnucuju.. :wink:
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek