• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
pěkný večer
tak u nás se usíná už čím dál dřív a bez křiku sice u nás v ložnici,ale po osmé už vytuhne

holky já z něho zešedivým co vidí u jiných to chce já už nevím co mám dělat :confounded:

dneska jsme byli ve městě a kluk kolem nám projel na kole a vzadu na nosiči měl kočku :grinning: co mareček dělal no hruza řval ařval ařval a volal kočičkooo kočičko pučit mužu no hrozný
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem tak kostak vypadá dobře uložila jsem si jí :wink:

kat je ještě létoo a ty už kombinézu :grinning: :grinning: ale já už mámpro marečka taky :grinning: :grinning: :grinning: i když jsem ju koupila loni že ju bude mít na letošek,ale s tou musí váhou snad mu bude jěště velká
11. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, mě nezabraly žádný "vypuzovací" metody :confounded: Snad se prcek brzy rozhodne ven :wink: Já myslím, že ani okna nepomůžou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
MEM taky přeju at už to máš rychle za sebou

Kat a co by jste chtěli vy holčičku neo kluka víc???? :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, nám je to celkem jedno, já chtěla strašně holčičku, tu už mám, takže je mi to více méně fuk, jako mám spoustu hader na holku, tak by se možná hodila zase holka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale MP by asi ve skrytu duše trošku víc kluka, jako snad každý chlap, nevím.
11. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já dneska tu naši prodala..hned dvě paní se na ni ozvali..ještě mám jednu obyč do bláta..http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25026553&tab=2 tuto jsme meli a byla super..dneska sem se zrovna koukala po kombinezach :slight_smile:) mam vyhidly na aukci jedny oteplovaky tak uvidime :grinning: :grinning: :grinning:

jo a Lilca ma z te včely teplotu :/( je takova umrčena celej den..nechce moc jist..tak dostala nurofen v obchodaku..jsme byly zrovna na nakupu:/(
11. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAT jj já normálně taky toužila po holčičcemám kluka a jsem štastná a normálně bych možná chtěla 2 roštáky,ale zase to oblíkání na holčičky je užasný to strojení na kluka to je nic moc nedá se nijak "vystajlovat" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a necháte si to říct nebo chcete úřekvápko

KAT segra ted koupila verunce kombinézu teda jsou to oteplováky s bundou od TCHIBA a to je teda vychytaný super ,ale jsou dražší

mici tak snad to bude dobrý a Lilča bude v pohodě :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase jsem magor.. už mám doma jednu kombinezu, teď jsem koupila další a čekám na bundu a oteplováky :grinning:
11. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELíí čekáš velkou zimu :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam na mimco na zimu vsechno, s Davidkem cekam - nevim, jak jeste povyroste...ale bude potrebovat komplet vsechno...

ja bych byvala taky chtela druhe mimi zase kluka, ale jsem stastna, ze mam tu nasi urvanku :slight_smile: je krasna ... a Honza chtel holcicku

David ma dnes prvni rozbity koleno, z motorky
11. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, necháme si to říct :wink: Já jsem hrozný zvědavec :grinning:

A tu kombinézu od Tchiba znám, ale ony nikde nejsou. Hlavně taky nevím jakou na tu moji malou prďolu velikost a na mmb jsem našla v 92, ale je to takové brutálně červené, mi to teda příjde. Na těch jejich propagačních fotech je to vínové, ale když to někdo prodává jeté, tak je to klasická červená :confounded: Jakou má ségra?
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a co už je to lepší nebo pořád plač??
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už máme jednu nepromokavou kombínézu do bláta z loňska, ale potřebuje i něco trošku lepšího. Ty ceny jsou husté teda, tak kdyby jí to aspoň vydrželo do příští zimy, ale to člověk neodhadne :confounded:
11. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAT já koupila někdy v březnu to paní měla vyprodej ze 600 na poloinu tak jsme mu ji vzala tak to celkem jde
11. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul a jakou jsi mu vzala velikost? Tu 86/92? Já se bojím, že se mi v tom Denča utopí :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já nebyla troškař vzala jsem 92/98 a to se mě v tom určo utopí pokud nezseílí,ale zase není tááák obrovská ono záleží jak co myslím si že snad to nebude mít tak velký

mám i jednu 86 a ta mu je krátká i když má asi 83 cm
11. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já objednala jednu 98 do bláta..je svetle fialová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co za 250kč je mi to fuk...kombinezy jsou mazec..ale tu lonskou jsem prodala za 500 a koupila za 700 ..takze celkem dobre...a je fakt ze na MMB jeste kombinez moc neni..ani v te 98:///
11. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ji musím v první řadě poměřit a uvidíme. Ale třeba trička s krátkým teď nosí velikost 3-6 měsíců :grinning:
Jo a jak velké boty bude asi potřebovat, když teď má 21? O dvě čísla?
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MICI a jak je vám ta 98???dobře??,
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat boty nevim ..asi o dve cisla..jenze se ti taky muze stat ze ji najednou za tri mesice naroste noha o dva centaky a ses v trapu :grinning: :grinning: :grinning: boty budu kupovat až v Září asi
11. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru 98/104 .. určitě velikost 3 roky.. :wink: Do dvou už se teď sotva narve
11. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul nevim :grinning: :grinning: :grinning: ale ta co sme meli loni byla 92 a tedka ji byla na dylku akorat ale rukavy už by snesla delsi..takze 98 snad bude OK
11. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici jí ta noha zatím moc neroste, ona celá nějak moc neroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já boty zatím taky neberu, ale tak předběžně uvažuju :slight_smile:

A kombinéza 98, tak to u nás absolutně nehrozí, i některé 92 jsem musela hned zavrhnout, páč rukáv dlouhý přes 40cm, tak to by měla po kotníky :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt právě jsem si říkala vyroste zesílí a ono pořád nic :grinning: :grinning:
jinak s těma botama mareček měl dlouho 19 a jak píše mici behem 2 měsicu má 22,ale jsou mu ještě větší,ale 21 malé

elí a kolik máte centáku zajimalo by mě kdyby kluci stáli vedle sebe :confused:
11. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak trička s krátkym taky nosím 3/6 měsicu předtím jsme je neužili tak tedje dorasujem :grinning:
a v bodynkách co spí spával i jako mimino :grinning:
11. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, viděla jsi tu soupravu z Tchiba pro holky na živo? Jaká je teda ta barva?
11. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj viděla na živo je fialovo ružová a fakt vychytaná
11. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako bych i skoro řekla dokonala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24289011&tab=0 má tuto
11. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jéé, tak tu bych taky brala :dizzy_face: Ale tu jsem nikde neviděla :cry:
11. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no segra taky na nu číhala na MMB a nakonec ju koupila za 699 v obchodech kde mají tchibo juu moc nemají možná na netu anebo číhat :grinning:
11. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek