November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
bramburka
12. srp 2009
já mám zase kombinézy poděděné, resp. letos to řešíme oteplovákama - normoš kalhoty na lyže a bundou, jsem si říkala kvůli záchodu a tak....
Bundy už mám 3, 2 lyžařské a 1 super s kožešinkou od Nextu do Prahy.

JInak ta didaktická kostka je prostě úžasná, tu teda okamžitě beru! To je přesně to, co baví naší treperendu.
hanulinecka
12. srp 2009
kráásné ránko tak u nás se stal zázrak spal od pul deváté do pul deváté bez jediného kniku 😕 to se snad už rok nestalo jsem přespaná 😃

Bram to jste super vybaveni na zimu a ta kostak se mě taky líbí x-)

co dneska děláte???
svoma
12. srp 2009
Ahojky,

tak naše noc taky docela ušla,ale spala teda s námi a vstávala už v půl šesté,ale aspoň neprořvala půl noci.
hanulinecka
12. srp 2009
svom taky samozřëjmě spal se mnou 😃 já si šla o pul noci lehnout a on se začal přetáček a já jéé už je to tady zase bude řev a nic fakt čumím,ale on mě to zítra vosolí 😃

a proč anetka v noci plače???
obla
12. srp 2009
Haní .. dneska změřím ..jinak DOBRÉ RÁNO. x-)
Mimochodem.. už předtím, jak jsi přidávala fotky, chtěla jsem Ti říct, že je Mareček nádhernej x-)
Já sháním zase bundu na podzim.. hlavně, že na zimu už mám 😃 😃 😃
svoma
12. srp 2009
Hanul to netuším,kdybych to věděla,tak bych s tím mohla něco dělat,ale takhle.... 😞 Zajímavé je,že u mamky spinká celou noc a ani se nehrabe.
hanulinecka
12. srp 2009
elíí jsem přespaná 😃 😃 😃

děkuji za pochvalu marečka to víš je dělanej z lásky 😃 😃 😃 😃
já zrovna taky včera čuměla na Ondráška x-) x-) x-) x-)

aha no vidíš na podzim taky nemám a vubec nevím jaká se kupuje na podzim šustka????no vlastně máme jen takové ty riflové ty mu asi budou
hanulinecka
12. srp 2009
Svom aha tak to je jak u nás i když asi zuby,břicho,ale i když to vím taky stím nejde nic udělat páč na sebe nenechá šáhnout |-| ale je pravda že jsem mu dala na noc prášek na bolest tak jestli zabral a fakt zuby musím se mu tam podívat
svoma
12. srp 2009
Hanul nám lezou zuby bez problémů,nedávno se zasmála,bylo jí hezky vidět do pusinky,jsem valila oči,už má všechny stoličky venku,vůbec netuším,kdy lezly. =-) Ona nás totiž nenechá podívat,nevím ani,kolik už má zoubků.
hanulinecka
12. srp 2009
Holky musím k našim pro věci na zavařování budu poprvé zavařovat maso chjoo se mě nechce,ale mamka tam má zase nakvindovanou Verču tento týden už po 2 :-p tak ju tím nechci otravovat a segře něco řeknu mě se.e ]-( ]-( je doma nic nedělá a kvinduje jí ju já mám práce nad hlavu MM je v pjerdeli |-| a marečka by mě nenapadlo jí dát no nic trochu jsem vypustila ventil 😃 😃 😃
hanulinecka
12. srp 2009
Svom,ale u nás taky většina zubu byla bez problému když jsme byli na 18 měsiční kontrole dr. říkala 16 zubu a já cože???taky jsem nevěřila vždycky jsem to poznala spíš podle prujmu trochu
tak jdu
svoma
12. srp 2009
Hanul a s tím spaním s námi,ona s námi normálně nespí,nechce,jak jí vezmu do postele,tak nás tam terorizuje,mlátí,štípe a kope,tohle byl zázrak,že usnula.

Zavařování teda nezávidím.
svoma
12. srp 2009
Hanul jj,jdi na to a držím,ať se to povede. 😉
obla
12. srp 2009
Haní, já chci nějakou zateplenou .. prostě i když nebude mrznout .. 😉 Máme džísku, pak jednu na ven .. no a teď už jen tu normoš.. mám vyhlídlou jednu z H&M. Chci jí vidět v reálu.. na pak asi koupím v Dojčland.
No a pokoupím tam pak tu kosmetiku Bübchen 😉
katarina82
12. srp 2009
Ahoj holky, tak jsem doma z odběrů, za týden pro výsledky a příští čtvrtek na šíjovku. Už začínám být nervózní :-S |-|

Deni, kdy jdeš na NT screening ty?

Jo a včera jsem objednala na mmb bundu s oteplovačkama x-) Už oproti vám nejsme pozadu 😃
micinka22
12. srp 2009
ahoj noc desna..
Lilča v noci horečky 39 😞( začlo to už v obchodaku ..tak jsme koupily nurofen,doma teda usnula pekne ale od pulnoci šilenej řev ..nenechala na sebe šahnout,obklady na sobě nesnesla..ale musela sem ju nejak zchladit že...pak se probrala a sla do loznice ..pak chtela dolu..tak jsme ve 2h koukali na jetix...ale dole bylo pekne chladno tak se aspon uklidnila a trosku ochladila dostala dasli nurofen..vubec nam ted nezabiral.za dve hodiny mela zase \39:///
takže dalsi davka a spala do 9..ja do 10.15..sem nemohla ://
ted je teplá taky dost,očičko už je lepší jak včera..tak snad už se to začne lepsit..nevim co tobylo za podelanou vcelu://

Kat urcite bude vse OK .-)) vim jak me strasily ze nevidí nosní kustku..neschopnje doktor :///
mem
12. srp 2009
ahoj holky
to jsem ráda, že se vám ta kostka líbí, já do ní jdu určitě

mici - zrovna nedávno jsem četla článek, že se přemnožily vosy a včely a že mají o hodně agresivní jedy 😞 , malé je mi líto, že má takové trápení, snad bude brzy dobře

kat - držim palce
katarina82
12. srp 2009
mici, chudák Lilča 😞 Snad bude brzy lépe |-|

mem-díky 🙂 Co ty? Nějaká změna? Posly nebo tak něco?

Holky, já nevím, jestli mám vzít nejdřív tu farmu nebo domeček z toho Dupla :-S
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20686073&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25032045&tab=7
mem
12. srp 2009
nene 😃 , jen trochu špinění po tom hmatu, břicho pobolívá, ale nic hrozného
zítra meju okna
katarina82
12. srp 2009
mem, bojíš se porodu, když už víš do čeho jdeš? Já jsem sama na sebe zvědavá =-) :-N
mem
12. srp 2009
kat jj, zase se bojim
já ještě jak jsem to po přenášení měla vyvolávaný, tak jsem nezažla ten klasický začátek doma, do toho řešime jak to provedeme s malou, to se nedá moc dopředu plánovat
a bolesti se bojím taky, přiznávám, ale zvládnout to musím 😃 😃 😃
katarina82
12. srp 2009
Já taky přenášela, ale nakonec se nevyvolávalo, protože se Denča umoudřila pár hodin před nástupem do nemocnice. A máš pravdu, naplánovat se to nedá a člověk ještě musí řešit, co s prvním mimčem. Nooo, bude to zajímavé, asi se taky budu bát, ale ven ten prcek musí.
micinka22
12. srp 2009
mem no jo ty už to máš opravdu za pár🙂)) budeme mít další double mamču 😃 😃 😃
já se přiznávám že jen co otěhotním budu chtít císaře...a pěkne v 38tt ..nechci už žadnej stres na konci :-S :-S
katarina82
12. srp 2009
Holky, píchli jsme přední kolo na S4 a nikde na to nemají duši ]-( , všude mají jen na ty zadní kola a na ty přední nikde ]-( Vždyť většina kočárků má ty přední kola menší, nevíte kde se to může dát sehnat? Určitě to bude pasovat i od jiné značky...
dominaautor
12. srp 2009
Kat a nejde to opravit?Manžel mi to lepí
katarina82
12. srp 2009
Domi, teď jsme na to koukali a taky to zkusíme zalepit. Dík
micinka22
12. srp 2009
Kat snad to pujde nalepit..a jste s tou s4 spokojení??
katarina82
12. srp 2009
mici, no nejdřív jsem pro druhé mimčo uvažovala o novém kočáru-Peg Perégo GT3, ale poslední dobou je na něj hodně reklamací, holky nadávají na kde co, tak to kašlu a nechám si tu S4.
lada82
12. srp 2009
Ahoj, nam se XA jeste pichnout nepodarilo. Kdybych chtela novej kocar, tak jedine S4 nebo MaxiCosi Mura...

Byla jsem na kontrole, vse se hoji dobre, vse je v poradku. Huraaaa...Tak konecne az za pul roku. A pak spekuluju, co s antikoncepci. Byly jsme dohodnute na Mirene, a ted mi rekla, ze se toho boji, ze by mi ta deloha mohla perforovat... Tak ze jsou ted pilule mensi zlo... Proste az dokojim, tak dam jeste tak rok pilulky, a pak Mirenu -asi. Fakt nevim.
micinka22
12. srp 2009
Kat ja prave prodavam kočary a pak chcu novej..a asi to bude ta S4..uvidim..nejak uz nemam cas sledovat co se novyho vyrábí..

Ladi super jen tak dál..at uz se nic nepos.. .-)) pokud by to byl problem s delohou tak pilule..nebo náplasti treba??