• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
já mám zase kombinézy poděděné, resp. letos to řešíme oteplovákama - normoš kalhoty na lyže a bundou, jsem si říkala kvůli záchodu a tak....
Bundy už mám 3, 2 lyžařské a 1 super s kožešinkou od Nextu do Prahy.

JInak ta didaktická kostka je prostě úžasná, tu teda okamžitě beru! To je přesně to, co baví naší treperendu.
12. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko tak u nás se stal zázrak spal od pul deváté do pul deváté bez jediného kniku :fearful: to se snad už rok nestalo jsem přespaná :grinning:

Bram to jste super vybaveni na zimu a ta kostak se mě taky líbí :dizzy_face:

co dneska děláte???
12. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak naše noc taky docela ušla,ale spala teda s námi a vstávala už v půl šesté,ale aspoň neprořvala půl noci.
12. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom taky samozřëjmě spal se mnou :grinning: já si šla o pul noci lehnout a on se začal přetáček a já jéé už je to tady zase bude řev a nic fakt čumím,ale on mě to zítra vosolí :grinning:

a proč anetka v noci plače???
12. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní .. dneska změřím ..jinak DOBRÉ RÁNO. :dizzy_face:
Mimochodem.. už předtím, jak jsi přidávala fotky, chtěla jsem Ti říct, že je Mareček nádhernej :dizzy_face:
Já sháním zase bundu na podzim.. hlavně, že na zimu už mám :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul to netuším,kdybych to věděla,tak bych s tím mohla něco dělat,ale takhle.... :frowning2: Zajímavé je,že u mamky spinká celou noc a ani se nehrabe.
12. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
elíí jsem přespaná :grinning: :grinning: :grinning:

děkuji za pochvalu marečka to víš je dělanej z lásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já zrovna taky včera čuměla na Ondráška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aha no vidíš na podzim taky nemám a vubec nevím jaká se kupuje na podzim šustka????no vlastně máme jen takové ty riflové ty mu asi budou
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom aha tak to je jak u nás i když asi zuby,břicho,ale i když to vím taky stím nejde nic udělat páč na sebe nenechá šáhnout :pensive: ale je pravda že jsem mu dala na noc prášek na bolest tak jestli zabral a fakt zuby musím se mu tam podívat
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul nám lezou zuby bez problémů,nedávno se zasmála,bylo jí hezky vidět do pusinky,jsem valila oči,už má všechny stoličky venku,vůbec netuším,kdy lezly. :confused: Ona nás totiž nenechá podívat,nevím ani,kolik už má zoubků.
12. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím k našim pro věci na zavařování budu poprvé zavařovat maso chjoo se mě nechce,ale mamka tam má zase nakvindovanou Verču tento týden už po 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ju tím nechci otravovat a segře něco řeknu mě se.e :angry: :angry: je doma nic nedělá a kvinduje jí ju já mám práce nad hlavu MM je v pjerdeli :pensive: a marečka by mě nenapadlo jí dát no nic trochu jsem vypustila ventil :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom,ale u nás taky většina zubu byla bez problému když jsme byli na 18 měsiční kontrole dr. říkala 16 zubu a já cože???taky jsem nevěřila vždycky jsem to poznala spíš podle prujmu trochu
tak jdu
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul a s tím spaním s námi,ona s námi normálně nespí,nechce,jak jí vezmu do postele,tak nás tam terorizuje,mlátí,štípe a kope,tohle byl zázrak,že usnula.

Zavařování teda nezávidím.
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul jj,jdi na to a držím,ať se to povede. :wink:
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní, já chci nějakou zateplenou .. prostě i když nebude mrznout .. :wink: Máme džísku, pak jednu na ven .. no a teď už jen tu normoš.. mám vyhlídlou jednu z H&M. Chci jí vidět v reálu.. na pak asi koupím v Dojčland.
No a pokoupím tam pak tu kosmetiku Bübchen :wink:
12. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z odběrů, za týden pro výsledky a příští čtvrtek na šíjovku. Už začínám být nervózní :confounded: :pensive:

Deni, kdy jdeš na NT screening ty?

Jo a včera jsem objednala na mmb bundu s oteplovačkama :dizzy_face: Už oproti vám nejsme pozadu :grinning:
12. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj noc desna..
Lilča v noci horečky 39 :(( začlo to už v obchodaku ..tak jsme koupily nurofen,doma teda usnula pekne ale od pulnoci šilenej řev ..nenechala na sebe šahnout,obklady na sobě nesnesla..ale musela sem ju nejak zchladit že...pak se probrala a sla do loznice ..pak chtela dolu..tak jsme ve 2h koukali na jetix...ale dole bylo pekne chladno tak se aspon uklidnila a trosku ochladila dostala dasli nurofen..vubec nam ted nezabiral.za dve hodiny mela zase \39:///
takže dalsi davka a spala do 9..ja do 10.15..sem nemohla ://
ted je teplá taky dost,očičko už je lepší jak včera..tak snad už se to začne lepsit..nevim co tobylo za podelanou vcelu://

Kat urcite bude vse OK .-)) vim jak me strasily ze nevidí nosní kustku..neschopnje doktor :///
12. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
to jsem ráda, že se vám ta kostka líbí, já do ní jdu určitě

mici - zrovna nedávno jsem četla článek, že se přemnožily vosy a včely a že mají o hodně agresivní jedy :frowning2: , malé je mi líto, že má takové trápení, snad bude brzy dobře

kat - držim palce
12. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, chudák Lilča :frowning2: Snad bude brzy lépe :pensive:

mem-díky :slight_smile: Co ty? Nějaká změna? Posly nebo tak něco?

Holky, já nevím, jestli mám vzít nejdřív tu farmu nebo domeček z toho Dupla :confounded:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20686073&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25032045&tab=7
12. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene :grinning: , jen trochu špinění po tom hmatu, břicho pobolívá, ale nic hrozného
zítra meju okna
12. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, bojíš se porodu, když už víš do čeho jdeš? Já jsem sama na sebe zvědavá :confused: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jj, zase se bojim
já ještě jak jsem to po přenášení měla vyvolávaný, tak jsem nezažla ten klasický začátek doma, do toho řešime jak to provedeme s malou, to se nedá moc dopředu plánovat
a bolesti se bojím taky, přiznávám, ale zvládnout to musím :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přenášela, ale nakonec se nevyvolávalo, protože se Denča umoudřila pár hodin před nástupem do nemocnice. A máš pravdu, naplánovat se to nedá a člověk ještě musí řešit, co s prvním mimčem. Nooo, bude to zajímavé, asi se taky budu bát, ale ven ten prcek musí.
12. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem no jo ty už to máš opravdu za pár:slight_smile:)) budeme mít další double mamču :grinning: :grinning: :grinning:
já se přiznávám že jen co otěhotním budu chtít císaře...a pěkne v 38tt ..nechci už žadnej stres na konci :confounded: :confounded:
12. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, píchli jsme přední kolo na S4 a nikde na to nemají duši :angry: , všude mají jen na ty zadní kola a na ty přední nikde :angry: Vždyť většina kočárků má ty přední kola menší, nevíte kde se to může dát sehnat? Určitě to bude pasovat i od jiné značky...
12. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat a nejde to opravit?Manžel mi to lepí
12. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, teď jsme na to koukali a taky to zkusíme zalepit. Dík
12. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat snad to pujde nalepit..a jste s tou s4 spokojení??
12. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, no nejdřív jsem pro druhé mimčo uvažovala o novém kočáru-Peg Perégo GT3, ale poslední dobou je na něj hodně reklamací, holky nadávají na kde co, tak to kašlu a nechám si tu S4.
12. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nam se XA jeste pichnout nepodarilo. Kdybych chtela novej kocar, tak jedine S4 nebo MaxiCosi Mura...

Byla jsem na kontrole, vse se hoji dobre, vse je v poradku. Huraaaa...Tak konecne az za pul roku. A pak spekuluju, co s antikoncepci. Byly jsme dohodnute na Mirene, a ted mi rekla, ze se toho boji, ze by mi ta deloha mohla perforovat... Tak ze jsou ted pilule mensi zlo... Proste az dokojim, tak dam jeste tak rok pilulky, a pak Mirenu -asi. Fakt nevim.
12. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja prave prodavam kočary a pak chcu novej..a asi to bude ta S4..uvidim..nejak uz nemam cas sledovat co se novyho vyrábí..

Ladi super jen tak dál..at uz se nic nepos.. .-)) pokud by to byl problem s delohou tak pilule..nebo náplasti treba??
12. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek