• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,my dnes byly celý den u sestřenky a její berušky,tak si holky spolu docela vyhrály :slight_smile:
Na zimní věci už celkem koukám,ale asi mrknu do outlet arény,třeba tam bude i ta kombinéza :sunglasses: a jinak mám njáký vyhlídnutý na mmb,ale nejvíc se mi líbí opět od topolina :dizzy_face: http://img.mimibazar.cz/foto/2/081204/14/b18750458.jpg
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090321/14/b21663036.jpg
12. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi,naplasti nebrat. je tu na ne recall,jsou stahly z tru,v anglii zakazany prodavat..je to svinstvo..me i kamosce delali zle...

proc by mirena mela perforovat?to je to,co nabizeji me,ja mam jen tuto moznost a nebo progesteronovy pilule...
12. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
mame dnes vyroci, dostala jsem kytku a jirka varil večeři
12. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, tak gratulka k výročí :wink:
12. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ty jsi byla teď naposledy na tom NT screeningu, dělá se to přes břicho nebo vaginálním? Si to nepamatuju.
12. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no výročí ... 3 roky od svatby, moc to neresime, ale v azri to bdue 9 let spolu, to uz je horsi....nebo lepsi?

Kat to uz snad bylo pres bricho, myslim, vaginální byl jen ten 1. ne?
12. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, my ty výročí taky nějak neřešíme, 1.září to bude 9 let :dizzy_face: :confounded: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning:

A utz mi dělají zatím pořád vaginální :confused:
12. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak uz si to taky nák nepamatuju, ale asi je to tim, ze jsem byla na 1 v 8tt a pak az mnohem pozdeji
12. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat přes břicho určitě...
Bram gratulka :slight_smile:my máme za týden 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kat,bylo to 100% pres bricho

kristy,mne prave taky nabizela jen Mirenu, a ted mi ji nemuze dat- mam site hrdlo a zily a buhvico, a rekla, ze se boji toho zavadeni a pripadne i protrzeni delohy, nevim proc i toho... ze musim pockat do radneho zhojeni... kazdopadne uvidime v lednu na kontrole co a jak - pilulky moc nechci riskovat kvuli zilam a naplast jsem mela 2 mesice a mela jsem na ni alergii jak prase...

bud risknu na cas pilule, pak Mirenu, nebo dlouho nic, a pak Mirenu- to bude asi nejlepsi
12. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kazdopadne otehotnet nesmim minimalne 2 roky - zivot ohrozujici stav - lepe az 5 let...
tak nevim, jak to resit, ach jojo
12. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, tak asi abstinence :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no nevim asi ty pilulky, co?
12. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, co pesar a spermicidní krémy..? :confused:
12. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky za info, já si to fakt nepamatovala :sweat_smile:

Ladi, to je maras :confounded: My používali Pharmatex po porodu.
12. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jaké máte auto rodinné, asi budeme muset nějaké kupovat a já nevim, teda. no.
13. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
cau Bram, VW Touran a jsme nadseni... puvodne jsme chteli VW Sharan, ale to nejak nevyslo

holky, a tem kremum, cipkum atd. se da duverovat? ja jsem na vazkach tedy...
13. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, my máme teď jen Michalovo služební auto, měla jsem teď naposledy Octávku, s tou jsem byla moc spokojená :slight_smile: Jinak pro více dětí bychom taky chtěli Sharan :slight_smile:

Ladi, já pročetla tu diskuzi o Pharmatexu a prý to je spolehlivé, ale nevím, v plodné dny jsme si radši dávali velký pozor, no a dobrý. Moje máma nesmí mít už roky žádnou antikoncepci, tak používá ty čípky a taky to chválila.
13. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kamoska ty cipky ma, ale rikala, ze na ne dost casto "zapomenou"... :grinning:
a muj muz se tedy zapomina dost, tak nevim :grinning: cha cha

ale asi nebude jina moznost
13. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...bram gratulka k výročí :wink:

kombinéza...Tom loni dostal od tchýně k narozkám 98 :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebovala jsem akutně kombinézu ve 86 na loňskou zimu..a tchýně opět přehmátla, prý 86 neměli a ta 98 mu určo bude...no jo, jenže Tom je chroustík a počítám, že ta 98 mu bude i letos obrovská :angry: Na tchýni není spoleh :unamused:

My máme feldu combi a pohoda, chtěli bychom ale něco 4x4, když tu v zimě napadne sníh bývají problémy, v chko se nesmí solit, jen sypat.
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To září je nějaké začarované :grinning: My taky máme výročí, ani nevím kolikátého přesně, ale nějak na začátku.
Bundy máme z minulého roku 2, tak snad jí ještě budou a třetí od kamarádky.

Spíš řeším lyže, esi jo, nebo ještě ne.

Auto máme /má manžel/ Zafiru.
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my budem kupovat asi 92,ale zatím jí ještě je ta z loňska,ale bůh ví jestly bude i na zimu.
Auto máme Felicii,ale na jaře budem kupovat Octávku :dizzy_face: teda aspoň jestly to vyjde :slight_smile:
Domi doufám,že to dneska platí,malá už my tady totiž lítá a furt bazének bazének :grinning:
13. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky holky
Kat, ty uz ides na ten screening? ja som este ani nebola u dr. tak snad je vsetko v poriadku.
Auto nemame, ani mat nebudeme, v Prahe teda urcite nie ... ked sa prestahujeme do Australie, tak urcite, tam sa bez auta neda existovat :wink:
Seb ma teraz trochu prujem, neviem, snad je to z tych zubov, ale radsej mu davam plenku :wink: a na zadocku sa mu vyhodili take male vyrazky, ale urcite nie opruzeniny, vyzera to ako akne :unamused:
Zimu este vobec neriesim ...
13. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj my chceme Opel Zafiru :slight_smile: Líbí se mi možnost schování posledních sedadel do podlahy..tudiž je velikej kufr a kdyz clovek potrebuje tak sedadlo vytáhne kdekoliv :slight_smile:))
13. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, jj, krev se má brát v 11tt a utz se dělá 12tt, nejpozději myslím 13tt, pak už to nejde. Už jsi objednaná?
13. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, praveze na ten screening este nie som, len k dr. oni maju totiz 2 tyzdnovu dovolenku ... to budem v 9tt, potom snad stihnem to ostatne do 12 tt, lebo 12.9. ma sestra svadbu a potom by sme chceli na tyzden niekam aj s M vypadnut (bez Sebastiana), ten bude u nasich ...
13. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ahoj.

Tak sme sa vcera vecer vratili zo SR, takze sme si zaistili byt - fakt krasa. Je to v novostavbe, akurat ho dokoncuju, boli sme si vybrat farby, linku a dvere a podobne malickosti. Len je skoda, ze budeme "len" v podnajme tam. Ale nevadi.Aj tak sa vsetci traja z toho tesime. Nastahovat sa mozeme tak za mesiac-dva. Teraz sa ideme sustredit na tu Davidovu pracu. A hlavne aby mal dobry plat, nech to uplatime vsetko. :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak u nás vrcholí balení večer odjíždíme a mám hlavu jak pátrací balon,abych něco nezapoměla :confounded: ,ale začínám se těšit :sweat_smile: :sweat_smile:

bram máme toyotu avensis kombi.ale MM by chtěl takovou větší toyotu,ale o té si muže nechat zatím jen zdát :grinning:

lenči tak to je super už budeš konečně štastná co na to tchyně ,že chcete jít na slovensko???a za kolik tam máte takový pronájmy????

jinak mareček spal oět celou noc tak snad mu to vydrží :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

my máme Opel Vectra,s tou jezdí Mp a Peugeota combi,s tím jezdím já,ale budeme taky kupovat něco většího.

Hanul závidím tu noc,malá ječela od deseti do skoro tří hodin,mě málem odvezli,jsem mrtvá,teď tu čekám,až konečně usne,je děsně protivná. :unamused: :angry:
13. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, tak drzime palce, aby to vyslo i s pracou. a ty sa budes tiez chystat do prace?
Hanul, super, ze sa konecne vyspis, snad aj Anetka zacne spat a Svom sa vyspi tiez :grinning:
13. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis to těžko,už tomu nevěřím,čekáme na to už dlouho a pořád nic. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak gratulka k těhu. :wink:
13. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek