• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tčáááááuuu..
Vařím, uklízím a po obědě, jedeme nach Dojčland .. do Marienbergu, do aquaparku a do dojčland Kauflandu, koupit kosmetiku, sladkosti a věci na praní.

Chce někdo něco..? Myslím tu kosmetiku Bübchen? :confused:
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, to je parada! To mam velikou radost, ze budete mit opravdu bytecek!

Eli, my pouzivame Hipp, skoda.
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tam budou mít asi taky.. ale nevím, jestli vyjde levněji .. :confused:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš užijte si to !!! závidím:slight_smile:) nákupy já můžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vodu taky :grinning: :grinning: :grinning: z nemecka bych brala doplnky do koupelny Koziol..ale to asi nenarazíte v Kauflandu :grinning: :grinning: :grinning:

My pojedem asi na kole se sousedama .-) ráno bylo hnusně ale tedka uz svítí sluníčko:slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, kdyby byl treba v akci... Ale ted jsme nakoupili v Globusu hodne levne, tak asi nepotrebujeme...
Ja chci do Drazdan nekdy v listopadu tak, pred Vanocema :wink:
13. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, amm odpo auto, premyslim, kam vyrazim, mozna bych jela do akváče???nevim...

jinak auto teda ted nevim, libi se mi ta Zafira, ale vypada to ze budeme menit byt s nasima, takze....na auto nezbydou penize.
13. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kombinezu máme z loňska, psaná 86, ale je tak 92 a teplou bundu s kapucí 92 do města
jinak to moc neřeším, na hory letos asi určitě nepojedeme :grinning:

auto máme Opel Astra, pak bychom chtěli něco většího, ale teď má přednost bydlení, na přelomu září/říjen začnou řemeslníci sundáním střechy
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, tak nová střecha, jo? To nezávidím, teda ten proces, tu novou střechu jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se děsím tý rekonstrukce, nemáte tip na nějaké levné a dobré řemeslníky z Prahy?
13. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - střechou to začne, děláme si půdní vestavbu přes celej barák :grinning:

bram koho sháníš ?
13. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupelníky, mame super zedníka, to je celé... pak kuchynáře, malíře, nekoho na podlahy, nejlepe celou firmu na klíč.
13. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,my budeme od dubna,kvetna zit v nemecku na 3 roky :slight_smile: (pokud armada nic nezmeni) :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Kristy to je bezva, to je kousek :grinning:
13. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mozna i v cr, pokud se Greg dostal do jednoho programu,ale to se nedozvime az do kvetna... a asi se tam nedostal,mel malo bodu na jendom testu,ale mozna udelaji vyjimku :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy BOMBA!!! to už je coby kamenem dohodil oproti USA co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super..i kdyby čr nevyšlo pořad je to bezva:slight_smile:))
13. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je super!!! To k Vam budeme jezdit na navstevy :wink:
13. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný podvečer Kristy to je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak se jdu rozloučit vypínám PC a v devět razím ještě musím k našim jim dát kliče od bytu a zahrady a říct jim co a jak tak se mějte krásně a držte palce at to zvládneme hlavně mareček páá
13. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAno přeju šťastnou cestu a tiše závidím :slight_smile:
Holky za jakých podmínek můžu mít přivídělek k rodičáku? Jako může to být smloouva na poloviční vazek nebo je to nják omezeno penězma? Bych mohla dělat kuchařku v jesličkách jenže peníze za to malý abych pustila rodičák a je to samozřejmě od rána do 2 hodin tak nevím :confused:
Kris to je super,jinak moc hezký fotečky na facebooku :dizzy_face: kor jak je tam Aby s malou Belinkou :dizzy_face:
Jinak sem dnes byla na medové masáži :dizzy_face: úžasný!
13. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
leni aat tě zaměstnají na dohodu, tam můžeš odpracovat až 50 hodin za měsíc. Dohodneš se na hodinové mzdě a pokud bys případně překročila počet hodin, tak ti jen úměrně papírově pro mzdovku zvednou peníze.
snad to píšu srozumitelně

hanul štastnou cestu a mějte se fajn

bram - mám dobré malíře, odzkoušené http://www.atlantisltd.cz/
a dobré podlaháře http://www.lapka.cz/

kuchyn mi bude dělat známý truhlář z venkova, objednáno rok dopředu :(

firma na klíč se asi prodraíží ne ? mi tedy přijde podle našich zkušeností
13. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je super, kéž by vyšla ještě ta ČR :dizzy_face: , ale to už je jedno, Německo je kousek :sunglasses:

Hanul, šťastnou cestu :wink:
13. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si sla poslechnout Madonnu, jsem myslela ze to uslysim z okna, ale není to slyšet :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - najom je tam vysoky - 550Euro, pretoze je to novostavba a byt velky ja neviem....120metrov aj s terasou (asi 20metrov ma).... MA to aj svoju pivnicu, podlahove kurenie,.....Takze sa budeme musiet zvrtat obaja na ten najom. JA mam teda este rok matersku, takze ten rok mi slubili moji rodicia, ze budeme zit "zadarmo", ze nam ten najom budu platit a my sa zatial mame objaa rozkukat trosku a potom uz makt sami. Takze sa velmi tesim a hlavne Vikina ma obrovsku radost. Vybrala si farbu do svojej izbicky, pomahala s vyberom farieb do zvysku bytu, chodiůla s tymi vzorkovnikmi a prikladala na stenu. Potom tam behala o 106, az si urobila modrinu na hlave, s majitelkou sa tam hned vystiskala... Je to dobra lokalita - centrum mesta,oproti je vlastne nemocnica a je to v takom dvore, kde po dokonceni domu urobia parcik, travicku, VIka bude mat "hernu", dole prenajimaju doktorom ambulancie a my sme na prvom poschodi, tam su 2 byty a na druhom poschodi su tiez 2, z toho v jednom byva aj ta majitelka. Je to veduca lekarne, ktora je cca 20metrov od domu, co sa tiez moze casto hodit. :slight_smile:))) Takze sme obaja nadseni plnujeme vop velkom. RADi by sme tam ostali ako dlho sa len bude dat. A fakt zlati ti majitelia. TAke byty v MT prenajom nejdu pod 1000eur, teda tych 30tis korun, takze ze nas poznaju (teda moju mamu), tak nam to dali lacnejsie.Zaruku mame, ze sa nam najom nikdy nezvysi. Tak sme radi.
No a Vika o nicom inom ani nehovori, len ze uz chce byvat v Martine v tom novom byte s mamou a tatou.A hlavne vidim aj na Davovi , ze ma velku radost z bytu, uz davno som ho nevidela takeho zabrateho do niecoho - teraz tu planuje v tom IKEA programe linku do kuchyne. :grinning:

Kika - moc sa tesim s tebou, ze budes tu "za plotom". :wink:
13. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem asi jo, to vis, no my asi nakonec vezmeme kuchyn z Ikea a koupelnu taky. podlahy dobrý, bych ale potrebiovala polozit asi marmoleum, spis....?
13. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - na marmoleum nemam, já si myslela, že to bude spíš rekonstrukce jádra
teď máme kuchyn Ikea a spokojenost, do koupelny jen doplnky, obkladyi sanitu jsme brali jinde

tak snad užiješ ty malíře
13. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem my asi taky koupíme Ikea, na víc nezbyde...tady máme od truhlářů a je krásná, ale stála 80 tis bez spotrebicu a tam by vysla na 100 tis. Casem ji treba predelame, az tak za 10 let ale.... :grinning:
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - no my tady máme právě Ikea, páč se to pak bude pronajímat, tak aby moc nestála a byla i hezka
no a nahoru od truhláře, rozpočet mám taky za 100 bez spotřebičů, z 90% budou jen spodní skřínky, za to to bude mít asi 11m, bude do U, jak já se na ní těším :grinning:
14. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk som pozerala ako idu najmy v inych bytoch v Martine. TAk mimo centrum nejaky 2-izbak v starom panelaku ide tak od 10 - 12tis. A ked je to stary byt, zase 2-izbak v centre, ako mame aj my lokalizovany byt, tak tak od 18tis nahor. TAkze holky, fakt dakujem BOHU, ze mame krasny byt za priatelnu sumu.

Zajtra sa chystame k Davidovej babicke do Sumperka, videla Viku len raz v zivote, tak ideme na navstevu. Chuda VIka, 3hod zase cestovat tam a potom spat, ale zase uvidime aspon, ako byvaju. Tiez sa tam nastahovali asi pred rokom, tak som zvedava uz.....
14. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci to máte opravdu štestí!!! cena super a novej velikej byt :slight_smile:) Výlet si užijte,3 hodiny jedna cesta???dyt zase tak daleko nebydlíte :slight_smile: Já právě psala tetě do Prešova jestli můžeme přespad 26.9..jedem s Fíbí na výstavu :slight_smile:)
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začínám šílet a to teprve plánujeme koupelnu :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - prave tu Dav hlada mapu, tak na jeho navigacii pisu, ze su to necele 3 hodky. Ked chodime na SR, tak tie 2 hodky zvlada Vikina. Mozno aj daco pospi v aute.
14. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek