• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky, kdybyste to některá ještě nevěděla, tak Alcatko porodila včera 23:25 holčičku Theu, 49cm a 3280g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všechno je ok :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj!
Alcatku moc gratuluji! Porad jsem cekala, co to bude za jmeno. Je to krasne.
16. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné jméno, mě se teda moc líbí. Samotnou by mě to nikdy nenapadlo :slight_smile:

Jinak my včera měli velkou oslavu máminých a bráchových narozenin, bylo fajn, Denča celý den nespala, ale tím, že tam bylo tolik lidí, furt se jí někdo věnoval, tak nebyla ani protivná :dizzy_face: Večer šla spát po půl desáté, doufala jsem, že když nespala přes den, tak bude vyspávat půl dopoledne, ale prd :angry: Před šestou budíček :angry: :angry: :angry: Samo byla nedospaná a protivná jak nechci říkat co, ale naštěstí už usnula. Až se vzbudí, tak jdeme k tchýni na oběd.
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nezešedlo ti po tom slizu něco? Mě se zdá, že prefoldy do plínek jsou šedé, no a svoje bílé trička na "pěkno" :grinning: v tom radši taky prát nebudu. Pereš v tom i barevné?
16. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jestli chcete vidět můj vysněný porod, tak koukněte do říjnovek 07, Zdenička se vrátila z porodky :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, peru v tom vsechno a fakt nic nesedne, nebledne. Jen vcera se mi Betak poprve prokadil, a jak to nevzala ta separacka, tak to sliz uplne nevypral. Ale slunicko to vybelilo. Nevim, mozna je to tim Jelenem, ja to delam jen z toho Marseilleskyho.
16. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod zdenicky je dobrej :slight_smile: ale jak pise, ze prvni dite je najednou "velka holka" a je ji to lito... to je presne...
Davidek ted take musi byt "velkej kluk", a je to vlastne skoda
16. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Alčátku gratuluji.. :wink:

Jinak kdyby někdo chtěl tu kosmetiku, tak mi holky dejte vědět. Hodím Vám odkaz na mimáč, kde to mám vystavené. :wink: Vám za nákup.. :wink: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hod :slight_smile: mrknu se alespon
16. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatko - gratulkaaaaaa!!!! Kde mame fotky? :wink:

Kat - o nespani mi nieco hovor. Uz som tu neraz pisala, ze Vikina uz cez den nespava. To fakt musi byt vynimka, ked zalahne. A kludne fachci do tej 10 vecer.Nuz, porobit si nic nestihnem, ale dieta je stastne. :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, i Davidek, ve dne nic, vecer v 9, 10...
16. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci i u nás je spaní stejné..a poslední měsíc mám i v noci pohotovost :/(( takže jsme opravdu vyspaní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatku gratuluju :dizzy_face:
Manža měl včera velkou oslavu 30. narozek, grilovali jsme ještě dneska :grinning: Nějak jsme neodhadli množství masa.Ale bylo to fajn.
16. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, příště to zkusím z jiného mýdla, třeba Lanzu napůl s tím Marseilským. Uvidím.

Eli, hoď, taky kouknu, i když na prcka je ještě brzy a Denču myju na radu doktorky už dlooouho Dovem.
16. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, neeee... prave jsem zkusila poprve Lanzu - sla krasne strouhat, ale vubec se mi nerozpustila a ten sliz dela vrstvy dle hustoty, takze Lanzu ne, priste zase jen Omino
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jo? Holky na diskuzi o slizu ji chválili :confused: Tak Omino teda. Jaké máš ty poměry? Té sody dává každý jiné množství.
16. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, priznam se, ze nevim kolik te sody, ja tam ted davam na tech 10l od oka tak pul pytliku a 1 mydlo..
16. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás taky noci zajímavý,malý asi furt chybí ten dudlík,navíc přes den se mi ji nedaří uspat a usne až vyčerpáním okolo 6 :confounded: takže pak jde spát taky o to později,te´d sme jí přeložily do jejího pokojíčku,v pátek sem tam spala s ní ,ale nevyspala sem se vůbec,malá furt cestoala a jak na mě narazila tak začla kňučet.... no přijde mi,že sice chce mít u sebe mě,ale zas chce mít velkej prostor sama pro sebe což na klasický postely nejde a letiště se jí do pokojíku nevejde :frowning2: je fakt,že pak se probudila ve 3 ,chtěla čůrat a chrněla pak do 6 :sweat_smile: včera sme byly clej den u tchánů s tím,žemy šli večer do hospůdky a pak ke kamarádům a tchýně hlídala,přišly sme ve 2,malá každou chvilku vzhůru a nakonec vstávala opět v 6 :confounded: snad se to zlepší .
Jinak obrovská gratulace Alčátku :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a z té Yamahy se mi furt ještě neozvaly a už je to přes týden :angry:
16. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já tam taky dala půl pytlíku, tak soda snad ok.

Leni, právě kvůli tomu spaní na ten dudlík zatím prdím :pensive: Už tak spí blbě a bez dudlu... No to bych asi už byla v Bohnicích :pensive:
16. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,no my už jedem bez dudu přes týden a jako když spala s náma tak v pohodě ,ale teď v tom pokojíku nevím no,když se vzbudí tak jí vezmu k nám,ale jinak tam jde spát docela ochotně,ale když se vzbudí tak je problém jí uspat,protože spát s ní v tý posteli nemůžu :unamused: jen to odpoledni spaní mě mrzí,normálka usínala doma pokaždý v 1 a teď usne odpo jedině v kočárku nebo v autě :frowning2:
16. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás po delší odmlce :slight_smile: Sice sem občas nahlédnu, ale nějak mě sem poslední dobou nebaví nic psát :pensive: :wink: :wink:

Máme se dobře, Malá spí hezky v noci i po obědě, hezky jí i pije, je hodná a z 98% je úplně bez plín :slight_smile: Přes den ani na ven ani do auta jí plíny už vůbec nedávám. Nosí pěkně kalhotky a už to neřeším :wink:Při nejhorším si říkám, že se prostě počůrá, ale to se stejně ještě nikdy nestalo. Plíny má akorát na spaní,ale cvrkne se do nich jen hodně vyjímečně když večer před spaním vypije hodně moc mlíka. Akorát když jdeme na delší dobu ven,tak s sebou tahám nočník,protože na trávu či wc to neumí.
Ted docela i hezky sama jedla, ale ted jako když utne, dá ruce nahoru a musím ji zase krmit.
Jinak asi nic nového...
Užívejte léta :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zdravim z chalupu z krkonos,celkem nuda,malou opet pichla vosa,stridave se caka v potoce nebo ve studance.
17. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho - no comment... uprimne Ti, Xeni, tu nudu zavidim :grinning: :grinning: :grinning:

zus - mala je moc sikovna, mne dnes David venku do pliny i nakadil
17. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, hned bych jela :slight_smile:

Ladi, buď v klidu :wink: Malá sice do plín nekadí min. půl roku. Ale tuhle jsme byly u mamky, ona se koupala ve vaně, najednou si prdla a já koukám, že tam plavou hovna :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes: Asi už to nešlo udržet :grinning: To se jí nestalo nikdy, ani jako miminu.
17. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus to chození na záchod závidím,u nás jsou přesd den nehody a jako chodit kakat na záchod u nás neexistuje :frowning2: no ,ono se to časem poddá :slight_smile:
Jinak malou sem přendavala v 23 hodin k nám do postele a už pak spala v klidu do rána,ale večer jí zas uspím v pokojíčku třeba si časem zvykne.
Jo dneska jsem teda zírla,malá si k obědu místo masa a br. kaše dala rajčata a červenou řepu :confused: teď zbodla se Zdendou cuketovou polívku- konečně začla jíst i to zdravý :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak to závidím, jako to jezení. Dneska mě Denča s tím jídlem pěkně štve :angry: Nesnědla skoro nic, furt vymýšlí, tak jí to ohřeju, sní jednu lžičku a už mámo, ruku a táhne mě k ledničce pro něco jiného, nebo spíš do mražáku, páč ví, že tam jsou nanuky :angry:

Jinak k plínkám, my máme plínky fakt jen na spaní, to teda čůrá dost, vypije za noc dva MagicCupy :confounded: Ale přes den nemá plínku ani do obchodu, do auta, no nikam. Většinou se to i obejde bez nehody. Jak kdy, no...

Michal teď přijel a šli spolu na poštu poslat dopis, to jsem zvědavá jak to zvládnou, protože Denča je dneska fakt protivná a jeli v kočáru...
17. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No .. tak my už jsme taky úplně bez plen, jen na spaní .. :wink: Navíc už si chodí sám.. takže nemusím ani furt lákat, svlékat, oblékat :dizzy_face:
17. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja Vam tak zavidim, nam chodil na nocnik lip v roce nez ted, nevim proc to slo tak do haje... chodi na zachod, ale nic tam nedela

ja byla dnes venku na kole, po 100 letech asi... parada :slight_smile: koupim Davidkovi to sedatko a budeme jezdit
17. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno, Denča zase začíná vstávat dřív a dřív :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Co budete dneska dělat? Mě nic nenapadá.
18. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek