• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky
Tak dneska sem jí přenášela k nám až v půl 3 a už se ani moc nebudila,myslím,že si časem zvykne :slight_smile:
Akorát sem koukala ,že má všude bodance od komára :frowning2:
Kat,já půjdu za chvíly uvařit(malá zatím kouká na Amálku-nechápu jak jí to může furt dokola bavit) pak půjdem na poštu,do banky a nakoupit a pak se uvidí :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kat nic si z tho nedělej, my zase vstáváme v noci kvůli zubům :confounded:

já jdu na KO do Podolí, jestli se projeví umytá okna, vypleté záhony a červené víno :grinning: , Ema bude s babičkou na zahradu a odpo se uvidí
chci něco upéct, vařeno mám a budeme trénovat nočník
včera mám první úspěch, dostala gumového delfína a pak pořád chodila : mámo etě bobon. Je zajímavé, že tohle slovo uměla hned
18. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau.
Mem, drzim palce!

Kat, ja taky nevim, co dneska. Je hnusne... Odpo pojedeme na nakup (to je zabava teda :astonished: ), ale do te doby nevim... Asi si zacvicime, zazpivame, zakreslime, uvarime...
Lanza ani nezeslizovatela, je takova mastna jakoby... Takze nikdy vic. Ikdyz zase pere dobre...
18. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to máte velký plán, já mám navařeno ze včera, ale asi zajdeme aspoň do obchodu a mám rozmražený maso, tak ho aspoň naložím na zítra.

mem, taky držím palce na kontrole a v trénování na nočník :wink:

A hláška, mámo etě bonbon, je u nás taky častá :confounded: A poslední dobou ještě mámo, nauk :rolling_eyes: a furt leze do mražáku, umí otevřít tu dětskou pojistku :rolling_eyes:

Ladi, a nerozmíchala jsi to málo? Nebo v málo horké vodě? Holky si ji fakt chválí :confused:
18. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna sem jdu psat, ze David ted doslova sezral Tvarohacka a ta scena potom, ze uz neni... to bylo zrale na ledovou sprchu :slight_smile:)

Kat, ja vzdycky davam horkou jen tak z bojleru... to Omino se rozpustilo, toto ne, mozna to chtelo varici
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vsetkym, co maju deti bez plienok...uprimne zavidim. :slight_smile:))) MY furt nic. ONa bojkotuje nocnik. A ak si sadne, tak s pamperskou na zadku, co sa teda mina efektu,ze.... NO nevysvetlite jej nic, ona vedome bojkotuje nocnik. Tak neviem, snad sa do 18-tky plienok zbavi. :slight_smile:)))
18. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky malá nechce jíst, mě trefí, už včera jsem toho měla dost a dneska to pokračuje :angry: Ukazuje na oplatky a podobně kraviny, ale když jí ohřeju něco normálního, tak nic... Teď jsem do ní nacpala aspoň puding :pensive:
18. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci...u nas to same...ji je nocnik naprosto fuk..sedne ..nic..stoupne..vycura...na trave je bez plen...ale nemini si ani čapnout k tomu://

Kat jj ted mi tu Lilca mrčí že chce pendreka:// posledni dobou taky furt jen kravinky:/((
18. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - tak to presne mame.

No a kravin poje vela. Hlavne Kinder cokoladky by jedla furt. A nieco normalne...... Nuz, babicka naucila na cokoladky a teraz je problem. Ale tak co uz......
18. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, hrůza s tím jídlem, jsem na mašli už :angry: Teď jsem dala maso psovi, protože to bylo už milionkrát zhřívané a tak je to furt, ohřeju, ona ohrne nos, ječí na mě bonbon, bonbon a je to :angry:

Aspoň, že to čůrání je v pohodě, ona má nočník v obýváku, přiběhne, sundá kalhotky-občas blbě a počůrá si je :sweat_smile: , vyčůrá se, oblíkne a hotovo. Ale dneska se počůrala, když jsme šli ven, se těšila, já furt, nechceš čůrat, neci, mami, pojd hen (ven), no a než jsem jí obula boty tak se počůrala :confounded: Ale pak vydržela celou cestu, čůrala jednou na trávu a pak vydržela až domů. Tak aspoň, že tak.
18. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak obed mel u nas uspech..br kaše s platkem kureciho se syrem...snedla skoro vsechno ..
18. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, závidím :pensive: Já jí na večeři udělám žampionovou polívku, tu miluje, tak snad sní aspoň to...
18. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,třeba má jen blbý období,naše před týdnem taky chtěla jen samý blbosti a teď pěkně dlabe,k snídani měla velkej jogurt,k sváče celý jabko k obědu špagetky se sýrovkou a ke sváče jí teď asi půjdu udělat rohlík s žervé a rajčetem ,na večeři asi ovocný knedlíky :dizzy_face:
U nás nočník nefunguje vůbec,chce jen na záchod ,jenže volá kolikrát že chce čůrat na záchod a pak tam nic neudělá a chce odměnu :grinning: :unamused:
Mici koukala jsem,že máš na bazárku v 92 takový ty super maskáčový lacle,prosímtě kdes je sehnala? J8 je měla v 86 a jsou nám už malý,tak sem je dala sestřence a teď byli na aukci i podšitý a ty sem prošvihla :frowning2:
18. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, no já doufám, že se to zase zlepší. Ona nikdy nebyla žádný extra jedlík, ale to co předvádí poslední dva dny je masakr :angry:
18. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpět z Podolí - monitor ok, tlak apod taky, nález lepší než minulý týden, jsem na 2 prsty, hrdlo zkrácené, takže nějaký posun tam je. Opět proběhl Hamilton, prý šel už daleko lépe, že tam víc mohla, no uvidíme
V pátek odpo jdu na kontrolní monitor a za týden na KO, pokud neporosím a to už se budeme domlouvat co s tím, budu 3dny po termínu

jídlo u nás celkem jde, když toho sní málo , tak to neřešim, čoko jí nedávám kvůli ekzému, včera měla poprvé toho medvídka a to jí tedy chutnalo
nočník uvidím, teď odpo budu zkoušet znova, snad se to povede, já to zase nechci nějak násilím, neřešim, do školy s plenama nepujde :grinning:
18. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz a proč nechceš ty moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ja je kupovala na MMB samo..kde jinde..
18. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, nedočítala jsem, ale když čtu o jedlíkách, tak Veru je strašně ekonomické dítě, přes den se napase na zahradě, večer si dá mléko a je vymalováno.Važená jídla nejí vůbec, jakmile mě vidí s miskou a jídlem, zečne řvát nene a odstrkuje mě misku z ruky.

Jinak se pěkně rozpovídala.Hodně se snaží opakovat.Nechápu to, ale umí samé dlouhé slova :grinning: Jako komolí je, ale hodně z nich je dobře rozumět
18. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,sem chtěla ty podšitý,jenže jelikož sem na ně nikde nenarazilaa na celém mmb máš 92 jedině ty,tak si je od tebe asi budu muset koupit :wink:
Domi tak to se máš,my sme se nják poslední dobou rozjedly,už má občas porce jako manža :confused: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Davidek dneska se cpal jak mlejn...
rano 250 ml mlika, rohlik se sunkou, 10 piskot a veliky kus melounu k svace, celej nanuk, kureci s ryzi a zeleninou k obedu, Pribinak, jablko a dalsi meloun k svace, cerealie jen tak na chut, celej rohlik v Globusu, 250 ml kase na spani... je to zrout :sunglasses:
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám, malujeme :grinning: Akorát chudák Tom tráví dost času v postýlce, páč není hlídání :unamused:
18. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v postylce? a jak tam vydrzi? David by se zvencnul

mimochodem, 2 tydny po porodu jsme vymalovali obyvak a ted v pondeli nam prijdou vlozkovat komin a vybouraji nam zed :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, těžko, jasně, pustíme ho i ven, ale není to ono, je zvyklej lítat pořád venku, když je hezky, ale zítra přijedou tchánovci, tak to bude ok :wink: včera jsme malovali jen záchod, koupelnu a špajz, takže jsme to stíhali, když spal po obědě
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam D. asistoval a skodil :grinning:
18. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - to Vikina v postielke - to by revela ako tur a ona hlavne vie vyiest z postielky, takze nechat ju tam co i len 3 sekundy ze neni v stave spanku, tak to je ohrozena na zivote. :grinning:

NO nocnik proste nechce a ked sa jej pytam, ci jej netreba cikat, tak vzdy mi povie, ze nie. Tak potom ja uz fakt neviem.... A ja vam na to ani nemam trpezlivost uz...
18. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Iris, tak ta postýlka by u nás taky neklapla, Denča už taky dlouho umí vylézt, takže by si z toho nic nedělala a kdyby vylézt neuměla, tak to by bylo řevu :unamused:

Včera jsme s Denčou byli všichni tři na tříhodinové procházce. Holky, mě bolí nohy... Denča většinu cesty šla sama, ale že by byla nějak extra unavená, to ne :confused:
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska pokračuje to "nejezení" :angry: Ráno jsem jí namazala rohlík se sýrem, ožužlala dva pidi kousky a vyplivla :rolling_eyes: , tak jsem jí nabízela jogurt, pribináčka, puding, vybrala si samotný tvrdý sýr, ovšem snědla asi 1cm2 a hodila to psovi :rolling_eyes: , teď žužlala suchou housku, ale nějak jí to neubývá :confounded: Mezitím mi ale přinesla ukázat z mražáku nanuk :angry:
19. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak u nás terntokrán v noci přenonost do naší v půl ráno :sweat_smile: hezky se nám to prodlužuje.
U nás postýlka už dlouho není,malá spí ve velký a i ta je jí malá jak se tam furt vrtí :grinning:
Kat,u nás snídaně taky nic .... dvakrát si kousla do rohlíku,pak si přinesla bebe dobré ráno snědla kousek a zas nic,no o to dřív bude mít oběd no
19. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ja som jej dala dnes lupacku na jej vyslovene prianie. Pecivo zasadne pojeda len suche, nic na to nechce namazat. A to jedenie - v obyvacke je cely koberec od omrviniek a kusov lupacky, nakolko to len potrhala a rozhadzala. Takze zjedla mozno 2 hryzy. Ale zato pojeda aspon chrumky cele doobedie.
Dnes ma k nam dojst kamoska, ale ja sa snazim upratat zbytocne. JA upracem 1 vec, ona zliákviduje medzitym dalsich 6.
19. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my dnes byly u dětské dr. na očkování Prevenar.Rovnou jsem se dětské dr. zmínila s problémama,co mám s malou.Říkala,že na nočník má ještě čas,to,že nemluví,taky nevadí,prej stačí,že rozumí.Ale vidí problém v jejím vztekání a nespaní v noci,poslala nás k psycholožce.A ještě mi dala spoustu rad,co zkusit změnit,aby v noci třeba spala líp. :unamused:
A taky jsme mluvily o těch jizvách po pokousání psem,laser teď nedoporučuje,prej je to hodně bolestivé,předepsala nám nějaký gel,kterým jí to mám měsíc masírovat,pak se prej uvidí.
19. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenci, co je to lupacka? :sweat_smile:

svom, jsem zvědavá, co vám ta psycholožka řekne, teda jako poradí :confused: A doufám, že ten gel pomůže :pensive:
19. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek