• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat ahojky,taky jsem zvědavá,co nám řekne,Jako dr. mi nějaké rady dala,ale............?

Co Deniska,už je hodnější? Jak ti je?
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli teda super fotečky. :wink: Ta s tím salámem nemá chybu.A pomocník Přemka Podlahy je kouzelnej. :wink:
19. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc děkuji .. :slight_smile: Doufám, že Anetka bude bez následků .. a Ty konečně dočkáš klidu. :dizzy_face: Co Eriček? Habán jeden..
19. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli Erik děsně zvlčil o prázdninách,je to děs,snad ho to se začátkem školy zase přejde. :frowning2:

A dost pochybuju,že Aneta bude bez následků,ta horní jizva je výraznější a větší.Vyfotím,až MP konečně donese foťák.
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELi to je klamání teda,jsem koukala na tu fotku,jak jsi tam napsala,že je tam velryba a žádnou tam teda nevidím. Je tam jen roztomilej chlapeček s hezkou maminkou.
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci .. No už se mu to krátí,.. nastanou povinnosti, režim a hodí se zase do normálu.. chvilinku to potrvá :slight_smile:
Jizva je to nejmenší .. Hlavně, že je v pořádku. Myslím, že se s tím potom dá něco dělat. Jako malá jsem si sedřela kůži z obličeje .. ale totálně .. (jela jsem s tátou na nosiči z rudkého kopce) .. vážně sedřená totálně .. a nemám zrovna na obličeji ani jednu jizvu !!! Jen na ruce a kolenou .. :wink:

Jinak děkuji, za lechtání sebevědomí.. potěší.
19. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli jj,uvidíme. A není to žádné "lechtání sebevědomí",píšu,co vidím. :wink:
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - lupacka je slovensky pojem takeho toho sladkeho razka posypaneho makom. Cesky preklad lupacky by bol loupak, ale to zase oznacuje take to ine pecivo z ineho cesta. Takze Vikina miluje to makove. :grinning:
19. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi nádherná fotečka,malá je jak andílek a hodně mi připomíná Davídka. :wink:
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, dekuji!!

az bude cas, musim zkouknout vsechna vase alba - dnes jsem mrkla na Ondru, je to borec :wink:
drzim Anetce palce s tou jizvickou a jsem rada, ze s nocnikem a mluvenim se nemame nervovat

s tatou je to spatny :cry: :pensive:
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Betynka stale drzi modra kukadla, tak jsem zvedava
19. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada -nejak som necitala posledne prispevky - co je s tatou????

A aj ja idem pozriet do albumov...
19. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mala Betuska je krčasna. Fakt aj mne pripominamaleho Davidka. V tom letnom komplete je fakt sladka... :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik - ten nejak podrastol. :grinning: :grinning: :grinning:

Obla - no a Ondro vypada tak dospelo nejak z mojho pohladu. A kde vidis tu velrybu?Vyzeras dobre, tak sa nestresuj! :wink: A maly ma sympatickeho ocinka. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, dekujeme.
Tatka ma mozkovy nador. Od vcera je v komatu.
20. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Eli Ondrášek vypadá starší,moc mu to sluší :slight_smile:
Ladi Betynka krásná :dizzy_face: Táty je mi moc líto :frowning2: kde leží?
20. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - tatku je mi vazne moc luto. :cry: Ach jo....Nech su ti utechou aspon deticky.

Leni - vsak vypada Ondrasek starsi? Aspon na 3 roky podla mna. :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, to je mi moc líto, držím moc palce, snad se to zlepší :pensive:
20. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si vcera vecer cetla Neznalka, a Ondra od Eli vypada jak Neznalek, nemuzu si pomoct :grinning:

S tatou uz se to asi nezlepsi, uz nam to rekli na rovinu. Lezi zase na Bulovce - resp. si ho prehazuji Stresovice a Bulovka...
20. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2: :cry: :pensive:

Denču čtení zatím nějak nebere :unamused:
20. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Ladi to je mi moc líto

čtení jak kdy a jak co, ale ráda si v nich listuje a prohlíží, zvláště naše, ani tam nemusí být obrázky
a první u nás "čte" Reflex, když přijde
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky..
Děkuji Všem za pochvalu.. on to dělá ten sestřih.. a to to nemá ani nagelované :slight_smile: Pak vypadá jako školkový dítě.
Tuhle jsme někde byli a jedna známá, starší paní se ho ptá.. .." a co ve školce? Líbí se Ti tam?" a on ještě trefně "Děti a hračky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a podle nejnovějšího aktuálního měření má nějakých 95-96 cm :wink:
Včera nám přišla objednaná kombinéza na zimu od quiku .. vzala jsem úmyslně větší, že mu bude třeba tedy ještě příští rok. No je to 104 a je mu normálně, akorát na zimu :D :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla,ty jo ste obříci my máme njákých 86 a necelých 11 kilo :sweat_smile: nám bude na zimu tak 92 a to kdo ví jestly :sweat_smile:
Mem co tady ještě děláš? mJá už čekala spíš zprávu o výšce a váze :wink:
LAdi :cry: :frowning2: nám děda zůstal už natrvalo v Nerákách a změna pořád žádná,furt úrověň 8 měsíčního dítěte a skoro nikoho nepoznává :unamused:
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - strašim tady a čekám a čekám, doma uklízim furt dokola, kdyby jako něco, teď čekám až mi uschne prádlo, abych to hned vyžehlila, no je to na mašli, břicho jen trochu pobolívá, ale jinak nic, zítra jdu na monitor

Ema na asi 14kg a takových 90cm, je vysoká po tatínkovi, na zimu mám kombinézu 92 koupenou loni
20. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je stejně drsný, jaký jsou mezi těma děckama rozdíly :astonished: Tygr má asi 82cm a 10,2kg :confused:
20. srp 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,je mi to moc lito.mamka dokoncila chemo,ct ukazalo zmenseni,ale operovat to nejde.dnes nastoupila ozarovani.

Jinak mam dotaz,testovala jsem malou Na barvy ale vubec je nepozna,neda k sobe veci stejne barvy,jak jste na tom vy?
20. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss - Vika zodpoveda vasimmieram tiez. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no VIka je zase na farby dobra. OD malicka bola az prehnany puntickar, ze ked napr stavala stavbnicu, ktora ma ja neviem farby, tak ked stavala akozedom, tak najprv dala vsetky zlte kocky, potom vsetky zelene, potom ruzove a tak podobne. Ona aj ked stipce na pradlo dostane do ruky, tak neviem z akeho dovodu urobi ja neviem kopok podla farieb.

Jo holky, som dnes nechala Viku bez PAmpersky. Hmmm...tak vysledok raz pocurane gatky na zahrade a doma pocurany koberec a nocnik ani nedotknuty. :confounded:
20. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, David ted napatlal Betku antiperspirantem ...

Davidek je na barvy taky dobrej. Veci stejne barvy k sobe dava, a pozna zelenou, cervenou a zlutou.
Ale zase skoro vubec nemluvi. Kazdemu jde neco jineho.
Dnes snedl obri porci gulase...
20. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek