• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Nezdá se mi mega .. jen mě převapuje, že už mu věco holt neoblíknu :D A přitom to obří vypadááá :grinning:
Jinak má Těch 13 kg :wink:

U nás barvy dobrý .. pozná dobře a když mu pastelky ukážu, základní barvy pozná a pojmenuje. :wink:
20. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme dnes odvezli Toma k babičce a dali si odpočinkový den od malování, už jsme z toho nějak unavení.

Ladi, to je mi líto :pensive:

Tom má tak kolem 12kg a asi 84 cm, nechce moc držet u metru :grinning: Včera jsme mu dodělali pokojík, je nádhernej, má na zdi krtečka :wink:
20. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomovi konečně vylezla 3 vlevo nahoře a klube se mu i pravá, tak večer špatně spí :frowning2:
20. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - presne o tom to je - kazdemu ide nieco ine. Vika je sice super v kecani, je inteligentna, ma logicke myslenie, vie pismenka ja neviem co este, ale zato cura do plienok ako mimino a je asi najpomalsia zo vsetkych deti v tejto diskusii v uceni na nocnik. :grinning: Trdlo je to, ale ako vravim, kazdemu ide nieco skor, ale zas ina vec pomalsie.
20. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak malá dnes spala u sebe v pokojíčku až do 6 do rána,pak si na chvilku ještě přelezla ke mě a za celou noc se nevzbudila :dizzy_face: sem zvědavá na dnešek.
Leni, u nás malá mívá občas nehodu ,že se vyčůrá doma na koberec,někdy i udělá bobek,ale zas my to hned příjde s naprostým klidem oznámit a ukázat kde :sweat_smile:
JInak barvy,no jako jména barev zná,občas njákou pozuná,ale spíš jí jde jako třeba jak k sobě patří hrníčky stejné barvy atd a z písmenek pozná jedině S :grinning: Ale zas si pamatuje slova písniček a říkadel,někdy si i sama zpívá :sunglasses:
My dneska jedem k našim,se mi nechce bejt v tom vedru doma. Včera sme byli u dr na očkování a malá ani neplakala,zas tam byla ta doktorka na záskok a ta je fakt bezva.
21. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

LeniZ, ty mi dáváš naději, že se Denča taky naučí spát sama v posteli :wink: Vy jste s tím spaním měli taky problém a přitom je Klaudinka tak šikovná a spí sama :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano...
tak my mame tichou domacnost, jsem taaaak nastvana!!!
Honza proste jeste ani na hodinku nehlidal obe deti soucasne! max 20 minut venku v kocaru... a ja se proste potrebuju ucit!!! tak si pry mam najit praci za stejne prachy jako on a on muze jit rovnou na materskou!!! ale takovou praci pry nedostanu, neb nemam vzdelani (a proc asi nemam skolu hotovou, haaaa???)...
navic uziral gulas a nechal ho pres noc venku, takze smrdi, pujde do zachoda, a ja muzu znovu dnes Davidkovi varit
21. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,no on o jak kdy,včera třeba od půnoci spala s náma,a samo jí musím uspávat,ale nják to nechci lámatr přes koleno,prostě jak dlouho tam bude spát je jen na ní :wink: ,ale jinak děkujem za pochvalu
21. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, jedna pani tady ted porodila v 37+0 s váhou 1800g, a mírou 41 cm...
to je zvlastni, jake jsou rozdily, Betule mela 2770g v 35+2
21. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to by mě taky teda nas.alo :angry: My se poslední dny taky nějak furt dohadujem :unamused:

Leni, já jsem ráda, že aspoň jakž takž usíná sama, ale v ložnici, no... Zatím neřeším, vůbec mě to netrápí, stejně jako dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a už se to s malou zlepšilo nebo pořád nespí a pláče?
21. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se pohadame jednou za uherak, ale to pak stoji za to... je fakt, ze od narozeni Betky je to uz podruhe dost drsna hadka...

Kat, ja to prave nechtela zakriknout, ale od pondelka je mala celkem OK, asi jak se vic hybe, ze uz si temi nozkami sama zacvici a tak... dost casto tady lezi a brouka si, usmiva se, asi je ji lip... kojeni je tedy furt masakr, ale kojime
21. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a jak to dopadlo s tím Becem? Není třeba?
21. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych ho chtela, ale Honza nechce, ze mame klokanku... to proste nepochopi...
takze ji nosim po okoli v klokance - pomaha to, ale nic prijemneho to neni
21. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tata dnes zemrel :pensive:
21. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem tedy přišla akorát :confounded: Ladi, to je mi líto :angry: Drž se
21. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado - je mi to moc líto ! Hodně sil !
21. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš držte se :frowning2:(((
21. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi upřímnou soustrast,je mi to moc líto :cry: drž se holka :frowning2:
21. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, upřímnou soustrast, držte se! :cry: :cry: :cry:
21. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, upřímnou soustrast :pensive:
21. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško upřímnou soustrast :cry: :cry: :cry: :pensive:
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladusko upřímnou soustrast celé rodině. Soucitim a pláču s Vámi.
21. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi upřímnou soustrast. :cry:
21. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme za podporu... vubec nevim co ted... co a jak...
asi se ted par dni odmlcim... dekuju
21. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,uprimnou soustrast :pensive:
22. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

Ladi upřímnou soustrast držte se :cry: :cry: :cry: :cry:
23. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi blbej dotaz,ale právě nám přišel účet za elektřinu,prosímvás jakej máte tarif? My máme njáký vysoký tarif -přímo se to tm píše T1 vysoký tarif :confused:
23. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, po tyzdni znova na nete ...
Ladi, uprimnu sustrast, je mi to moc lito, mnoho sil a vela podpory od Honzu ...
Leni, ja presne neviem, ale mozem pohladat nejake faktury.
Inac som v tyzdni bola na prvej kontrole u dr. - bobek ma 2cm a odpovidal 8tt. Ale zajtra letim na test na listeriozu, pretoze sme boli na takej dobrovolnickej pracovnej akcii Zachrante ceske lesy, pracovali a byvali na vesnici a kazde rano mali bio-mlieko, maslo a tvaroh a ja debil som az po troch dnoch zistila, ze je bio zo statku na vesnici, cerstve od kravicky ... tak som trochu v panike a dufam, ze som nic nechytila. Ani neviem, za ako dlho sa ta bakteria prejavi :frowning2:
Seb bol tyzden v peci babicky a dedy, tak vie par slov ale hovori mi furt baba, dokonca i v metre na mna krical BABA, ludia kukali, ze ci som fakt babicka :wink:
23. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my mame tiez napisane T1 vysoky tarif a spotrebu sme mali 1172 kWh za rok.
23. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek