• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Deni, gratuluji ke kontrole :wink: A neboj, určitě žádnou listeriózu nemáš, držím palce...

Leni, my máme vysoký i nízký-noční, protože máme bojlery na vodu, přes den jede ten vysoký a přes noc ten nízký tarif. Kolik vám přišlo? My taky platíme moc :confounded:
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nevim, chodi sipo, vyuctovani jsem nevidela ani nepamatuju
23. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vyučtování někdy v únoru nebo tak nějak :confused:
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,přišlo nám docela dost,hlavně nechápu jak to,že druhá půlka je o tolik vyšší než první,jako sice máme velkou plazmu,ale ta je puštěná tak 3 hodinky,jediný co fakt jede je počítač :confused: asi si začnem večer zapalovat svíčku místo svícení úsporkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sem chtěla dělat povidla-no vzhledem k tomu že se aří asi 5 hodin smůla :confounded:
Zdeni gratulka :slight_smile: jinak nechceš s náma občas zajít plavat do bazénu?
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jasne, kedy chodite?
nateraz sa lucim, dobru noc ...
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada - placeme s vami, uprimnu sustrast, prajem vela podpory od Honzy!!!! :frowning2:

Deni - tebe v prvom rade gratulujem ku kontrole a urcite si uplne zdrava. Nase stare a prastare mamky pili mlieka zo statkov denne a jedli neviem co vsetko a deti boli vzdy zdrave ako repa. :wink:

Tak a my sme boli cez vikend v nasom novom bytiku, boli sme nahlasit ake chceme zaluzie, dvere, skrinu,.... No a zda sa, ze asi od 1.11. budeme byvat. Mozno aj skor. Tak sa uz velmi tesime. Hlavne Vikina. :slight_smile:
24. srp 2009 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muj 1. pestitelský úspěch! http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/1920MesicPrazdniny#5373209942530106610

Leni, vysoký účet je prostě proto, že jsi doma a vaříš, no když je mimi malé, tak toho člověk moc nevypere, neuvaří, teda alespon já pozoruji, ze jak jsem doma, mame ucty mnohem vyssi, hlavne za telefon, protoze zenská na meteřský... že...

já se už strasně těším na září, náš program:
pondělí: jsme v práci
úterý - makám u našich, vyklízíme byt
středa - plavání
čtvrtek - hudební kroužek
pátek - cvičení

:dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Zdeni,codíme do letňan s Domčou a holkama z koníka,většinou e domlouváme předem,my,ale tenhle týden nejdem,máme po tom očkování prý radši počkat.
xeni,já akorát nechápu jak je,ale moný,že i sousedka co je na mateřský má tn účet o půlku nižší a taky vaří denně :confused:
24. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla v sobotu na dámské jízdě, kámoška měla rozlučku se svobodou a bylo to moc fajn.5.9. jdeme na tu svatbu, moc se těším.
Nám taky přišel doplatek - a to vaříme na plynu!Asi tím počítačem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem po 5 týdnech opět doma :slight_smile: Byla jsem u našich a pak na chalupě a bylo nám tam super :slight_smile: Klidně bych tam zůstala. Malá si tam vyloženě chrochtala blahem. Babička s dědou jí rozmazlovali,ale nějak mi to nevadilo. Normálně si jí moc neužijí,tak aspoň o dovolené :dizzy_face: Až bude chvilka,tak přidám fotky.

Nám přišel taky nedoplatek za elektriku,docela se mi protočily panenky :unamused:
24. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jste zlaticka...

ja doufam, ze nam letos za elektrinu budou vracet, protoze jsme topili vyhradne drivim... nam ted zrovna privezli drevo, tak jsem se odreagovala rovnanim polinek, dnes jsme s kominiky spravovali komin ...

holky je to hruza, kdo nezazil, netusi :cry:
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2: :cry: drže se
No tak koikám,že nejsem jediná,jako ještě,že manža dšlá občas meloušky jinak nevím,navíc nám samozřejmšě zvýšily zálohy že :unamused: tak mám puštěnej jen notbook a hotovka-vařit prostě musím no a telku zapínáme beztak jen ráno pro malou na elma a pak až navečer :slight_smile: ale jestly nám to příjde přiští rok znova tak fakt nevím. JAko ono něco určitě udělaly i terárka a občas puštěnej přímtop sme holt moc zimomřivý :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, pořád na Vás myslím. Přesně vím, jak Vám je a strašně moc přeji hodně síly!

holky, za kolik a jaký jste pořídily soupravy (kombinézy na zimu?).Jestli je teda už máte...?
24. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy prave jsem objednala dvoje lyzarsky kalhoty po 300,kombinezu za 300,bunda nová 400.
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zapoměla nahlásit, že už máme zimní soupravu taky doma, jak jsme to tu nedávno řešily :slight_smile: Koupila jsem za 500 jakoby lyžařskou bundičku i oteplovačky :dizzy_face: Má to super :slight_smile: Kombinéza nám bude z loňska asi :sweat_smile: Zatím jí má dobrou, takyže uvidím a když tak přikoupím až v zimě, nějakou okolo baráku :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,nehchceš švastky? Sem jich natrhala včera nják moc a už nevím komu rozdat :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holčiny,

Ladi :pensive:

LeniZ, já fakt nevím, ale vím, ež platíme zálohy asi 1500 měsíčně, takže docela dost, no. Ale myslím, že nám vraceli, ale my tedy netopíme, to topení na přímotop dělá asi nejvíc.

Zimní bundy mám tradičně od kamaradky, al eted nevim, az budu mít 2. dítě, už s tím asi nemuzu pocitat, ted bude rodit jeji jedna nej kamaradka a ta druha nej kamaradka o vikendu nasla 2 carky na testu :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi :slight_smile: koukám že každá máte těch zimních souprav několik. To já koupím jen jednu novou a to jí bude na lítání stačí. Jinak pak bude mít zimní bundu,zimní vestu a kabátek co jí je z loňské zimy.
24. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy radsi vic jak min :grinning: :grinning: :grinning: pač už vidím ty hromady sněhu ,tak at můžeme měnit dle potřeby :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici vy máte barák tak to máte jiný než my :slight_smile: my bydlíme v centru města a tak kombinézu užije spíš občas az když půjdeme sankovat nebo az pojede k babičkam na zahradu atd.:slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusmy jasne..ja ji vypakuju na zahradu a at si tam dela co chce s tim snehem nebo blatem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, David uz to dotahnul na pouhých 7-8 hodin spánku denne... to preci nemuze byt normalni, nemam to nejak resit s doktorem?
pres den scena jak blazen, kdyz ma jit spat, vetsinou po hodine revu vzdam, nebo uz to ani rovnou nezkousim... a vecer totez, ted jsem dva dny po sobe sla spat ve 23 a on byl jeste vzhuru a vstaval v 6:30 !!!
a to treba v noci i nekolikrat prijde k nam do postele
25. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no to je ten David fakt nejako malo spavy. Seb spi od 20 - 6.00 a potom este 1-1,5 hodky cez den.
Leni, svestky nejake by som zobrala, ak mas vela ...
zimne kombinezy este nemame, ale zacinam sa obzerat :wink:
25. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jen aby nějaké hromady sněhu byly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K té elektrice, my platíme 2000 měsíčně, na běžný provoz a ohřev vody. Uvidíme, jak dopadne vyúčtování :pensive: Loni jsme dopláceli, ale to jsme platili míň měsíčně, tak jsem zvědavá, ale to je ještě daleko.

Ladi, tak mi spala Denča kdysi, naštěstí už se to spravilo. Teď spí od osmi, devíti večer do 6-7 ráno, ale má týdny, kdy vstává ve čtyři ráno :rolling_eyes: Přes den pak spí tu hodinu a půl až dvě.

Deni, jak je? Jdeš na te screening?
25. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat noo kdyžtak vyjedem na kopec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my platíme od tedka taky 2000 za elektrinu a bojim že budeme muset zvednout na 2500 :// je to desny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jak je to s lyžema pro mimináče?Myslíte, že už teď?My dopláceli za elektriku 8OOO, ta plyn 16tis.Velice úspěšný rok to byl po tomto směru.

Verčík má dvě zimní bundy z minula, doufám, že jí budou, jestli né, tak má smůlu a nebude chodit ven :grinning: Pak nějaké dvoje nepromokové kalhoty jí musím koupit.Kombinézu asi ne-e.Bych si třeba někde spíš pujčila, kdybychom někam jeli
25. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, vy jste topili plynem na full time? Vytopí vám to pořádně barák? Mě se to zdá oproti dřevu nebo uhlí takové chudé to plynové teplo :confounded: Kolik máte zálohy?
25. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi..lyže letos určině ne..a jestlu vubec..kdo ví...my jsme spíš běžkový...a na to má čas :wink: :wink:
25. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my lyže taky ne, rozhodně né letos. Ale třeba by to někomu už trochu šlo, nevím.
25. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, a zapoměla jsem ti pochválit tvůj pěstitelský úspěch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera :wink:
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek