• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xeni nejhustší bylo když sme se s manžou v kuchyni líbali tak přišla a prej co je to tady :grinning: :grinning: no prča.
Holky sledujete 112? hustý
3. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Kat má zánět v oušku,má ho červené,tahá si za něj a kňourá,taky má horečku,rýmu a hnusnej kašel a je zahleněná,takže se občas dusí a sem tam kvůli hlenům zvrací. :frowning2: Promarodila mi celý leden a pokračuje i v únoru,by mě zajímalo,kdy to skončí konečně. :unamused:
4. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, to je mi moc líto, chudinka malá :frowning2: Držím palečky, ať to brzy přejde!
4. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris díky,snad konečně jo. A snad zabere ta injekce s obranýma látkama,protože jinak už nevím. :unamused:
4. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame jedine spojeni - kde je? resp DEJE? :slight_smile:

svom, v Mamince je zrovna clanek o stale nemocnych detech... ach jo... davas ji k tem antibiotikum probiotika, nebo jak se to resi?

my ted byli na navsteve u pani na hlidani tady v sousedstvi... byla moc mila, mlada, ma deti... ja tedy mam hruzu z toho, ze bych ho nekam musela dat, ale asi se tomu v nejblizsim pulroku obcas nevyhnu
4. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to mas dobry, ja asi budu muset zitra na pohovor do prace, no tak mi drzte pesti. Je to ale dojizdeni az do holešovic, tak jsem z toho smutná. Ale nedá se nic delat. Peníze nejsou.
4. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas alespon na trase, na Cecku... Drzim palce!
A kde bude mala, az budes pracovat, u dedy?
4. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak to máš tak půl hodinky,já jezdila z proseka na chodov do práce a celkem to šlo :wink: taky budu držet palečky.
Já teda díky bohu pracuju z domu,teď budu mít konečně zas práci(měsíc sem jí neměla) a bude jí víc a líp zaplacená :dizzy_face:
Je fakt,že u nás by ani nebyl kdo by pohlídal :unamused:
4. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram držim pěsti at to vyjde...taky bych potřebovala praci,ale nevim kam bych dala malou :/
4. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde berete ty prace na doma?:/ ja chci taky:((
4. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici já to mám přes mámu,maj v práci holčinu na rodičáku,tak se o práci dělíme :wink:
4. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! :slight_smile:
jo, taky bych brala práci, na pár hodin týdně, myslím, že by mi to ohromně prospělo, a Julince taky, jenže... :unamused: práci na doma, jako překládat bych mohla, ale do toho se mi fakt nechce :zipper_mouth: a kromě toho bych spíš potřebovala z domu vypadnout a mezi lidi :frowning2:

jinak k mluvení - u nás žádné pokroky...nebo dokonce věty :grinning: :grinning:

svom - je mi to moc líto, snad se Anetka brzo uzdraví :confused: :pensive:
4. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky
Bram, jak si dopadla? a co to je za praci? niekedy si mozes Xendu odlozit k nam :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, teda Anetka teda bojuje statocne ... chudato. a ty tiez, maminky to znasaju dost blbo, ed je ich prcek chory ... aspon teda ja ... tak drzim palce, nech sa z toho rychlo dostane.
u nas sa z tych vyrazok vyklubal pravdepodobne ekzem, neviem, ani dr. si nebola 100% ista - doteraz nemal vobec ziadne kozne problemy, ani opruzeny nikdy nebol ekzem ani ine alergie u nas v rodine nie su ani u M. Som z toho trochu na nervy, kojim az doteraz (kat, asi zacnem studovat o maminkach zavislych na kojeni :wink: ...
uz som rozmyslala, ci to nemoze mat z avokada. Dr. vravela, ze mu to mozno v tej Australii zmizne ... tak snad.
Co by ste odporucali do takej malej Sebastianovej lekarnicky na cestu?
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde je lenciatko?
4. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se optala jejiho MM,je na Slovensku jeste porad,tak si to tam asi pekne uziva :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malá vypadá,že už je jí líp,ale má kvůli zahlenění problémy s jídlem,často zvrací.Ale podle dr. je to normální a srovná se to.

Ladi kvůli atb. dr. říkala,ať jí dávám jogurty a ty ona má denně.Probiotika tu mám v sirupu od sestry MP,ale nedávám je,ptala jsem se dr. a říkala,že teď je dávat nemám,protože jí dávám Ribomunyl na posílení imunity a prý by toho měla moc.
4. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked sa Lenciatko s Viki vratia zo Slovenska, tak Viki asi moze ist rovno do skoly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ta uz bude urcite vediet prinajmensom citat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, dekuji :dizzy_face: moc se mi prave do ty prace nechce, kvuli ty hodce dojízdení, aby se vyplatilo. Tak uvidime, na pohovor jdu bud zitra nebo asi az v pondeli.

Prace z domova se mozna bude rysovat, hlidat bude deda, ale neni to idealni, neumi ani prebalit, on je spis takhlidač na 2-3 hodiny, no budu muset tam jezdit večer asi. Takže v 18h prijede jirka domu a od 19-23h budu ve firme, doma o pulnoci, bude to psycho. :frowning2:
4. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,obdivuju tě,já bych to takhle navečer nedala :unamused: ,nadruhou stranu by se aspoň malá naučila usínat s manžou :sweat_smile:
Ahojda Kris :slight_smile:
Luci tak to je dobře,že už je jí líp,snad se z toho beruška brzo dostane. My berem stále probio mimi po té salmonee se jí nják nechce srovna střevní prostředí a to dostává jogurty s probiotiky atd,nechápu :unamused:
Zdeni,jj mluvíš mi z duše :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, idem balit. Fuuj, strasne sa mi nechce. myslim balit.
4. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bram, doufám, že máš práci v kapse :wink: Já jsem tento týden taky uvažovala, že bych šla třeba na jeden den v týdnu do práce, abych se dostala mezi lidi, ale kam? :confused: Navíc, tátovi vzali invalidní, takže půjde do práce a stejně by neměl kdo hlídat Denču... Tak nic a práci z domu bych nestíhala, jsem ráda, že někdy pouklízím :zipper_mouth:

Deni, kdyby mě čekalo to, co tebe, tak bych balila ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na Lenciatko jsem taky myslela, už víme, že je ok, to je dobře :sunglasses:

Byly jsme s Denčou zase pěšky na prochajdě, hodinu šlapala, to je nejvíc, co kdy venku šla, ale nějak nesouhlasí s těmi směry, kam chci jít a jde většinou opačným směrem :grinning: :confounded: :rolling_eyes: Sem tam ji nalákám na slepice-ty žere :sweat_smile: , ale těch tu moc sousedů nemá, ale jinak...
4. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že má cenu kupovat golfky? Když nejezdím busem? Trochu o nich uvažuju do města a na nákupy, ale zase na druhou stranu nevím, jestli to vůbec využijeme... Na cesty do parku a tak stejně musím vzít sporťák, to by golfky nezvládly a zase tak často na ty velké nákupy nejezdím. No nevím, si říkám, že jak budu jezdit sama, tak by se mi ty golfky líp tahaly z auta a skládaly... A jestli jo, tak jaké? Jsem tu četla diskuze a nějak na všechny postupem času nadávají, snad jen Jané Energy docela chválí, ale ty se mi moc nelíbí :confounded:
4. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniss ja si zabalííímmm...a klidne na rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kat no my ted kočar vubec...na nakupech je bud pesky nebo sedi v kosiku..do mesta nechodime...kdybysme bydleli nekde ve meste tak asi golfky jo...my mame tu Lunu ..ale Lilajz ma stejnak v kocaru zachvat a chce chodit...a my mame pokrok!!! naučila se chodit za ruku....ale taky ma radsi opacnej smer nez chci ja..-))) ale je to lepsi jak pred mesicem:slight_smile:)

Kristy :slight_smile:)) my byly dneska v tom nasem bazenku...je tam pro decka malinkej na rachani 30st. pak velkej 27st. a virivka 33st....hadejte kde se nam libilo nejvic??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a pak v tom detskym zacla tlacit..tak sla z vody ...ale celkem marast kdyz plinka nasakla vodou a v tom..ee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jeste nikdy se v bazenu nepo...nevim co ju to napadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli to už všechny nevíte nebo to tu už někdo nepsal a já to přehlídla, ale ALČÁTKO je těhule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 13tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt nevim:slight_smile:) to je pekny...ja si to zatim vubec nedovedu predstavit byt tehulka...mi to štěně zatim stačí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: navic nas asi čekaji naky zmeny...vydim to na naš celoživotni postup...nejdriv pes..pak dum..a pak dite.....ted jsme zacli tim druhym psem..a dal se uvidi no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale se tretim psem uz postup opakovat nechci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris :grinning:
KAt,no já nevím,já mám golfky teda do busu a taky na prochajdu jelikož chodíme po o a to si ráda schrupne,ale to může i ve sporťáku . Jinak jí teda v kočáru taky už neužím,dělá mosty a chce ven,ale díky bohu chodí za ručku,bojí se,že bych se jí stratila
4. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak my dnes nikam nerazíme,malá vstávala už v 5 a v půl 9 vytuhla,takže papa cvičení :unamused: tak příští týden no.
Ladi to nevadí,je to moje chyba,měla jsem napsat dřív,hlavní je ,že se nebudeš muset tahat s kočárkem busem.
Holky já jsem tak naprdnutá,minulý týden jsem si objednávala z MMB maskáčové lacláčky,minulý čtvrtek paní psala,že je odesílá a balíček nikde žádnej! :angry: :angry: fakt mě ta pošta už s........ :angry:
5. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek