• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
nám by spís bodla trampolína.-) mají sousedi venku s tou ochranou plachtou a ted ma furt skakaci obdobi..
25. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat my plynem topíme jenom.Zálohy máme 38OO, to zvedli asi o litr a něco a elektriku máme zálohy 24OO.Ale my máme velkej barák - dvougenerační.Co se týká toho tepla, tak já nevím.Pro nás by asi dřevo nebylo moc vhodné, vzhledem k velikosti baráku a taky kdo by to dřevo obstarával atd.Alespoň máme krb.
25. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, a máte doma teplo? Jako dá se sušit prádlo a tak? Mě se zdá, že jak topíme plynem, je tu pokaždé jak to vypne, po chvíli takový "chlad", samo, že jak ta teplota klesne, tak to zas najede, ale nevím. Možná to máme blbě nastavené na plyňáku dole :confused:
25. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
Zdeni tak si přijeď dokud ještě jsou dobrý,aby nesplesnivěly.
My máme teĎ zálohy na elektřinu 2 400!! odběr fakt mega a nemůžu přijt na to za co,ten přímo top sme měli puštěnej v zimě opravdu jen občas,jinak topíme normálka ústředním topením tak teĎ sleduju furt elektro měr,je lbý že to máme na chodbě kam může každej :unamused: ale to je tak asi všude v paneláku.
Já budu zimn kombinézu kupovat až v říjnu,nevím jak mi malá povyroste,navíc v říjnu bývá burza tak tam seženu i něco na doma a na hory :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,tak u nás odpolední spaní je jak kdy,někdy taky vůbec,chodí spát v půl 9 a budí se pravidelně v půl 7 ,takže celkem spokojenost,akorát se poslední dny v noci budí,tak se potom stěhuje k nám.
Domi,tak jelikož já jsem houby lyžař napodśled sem na lyžích stála a řvala,ježíš ono to jede-jedině tak běžky :grinning: takže u nás se sáňkuje :sunglasses: zimní bundy mám 3 jedna jí určitě bude i letos,ale ty druhý jí jsou akorát teď
25. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja to nejak vymyslim a dam ti vediet.
Dufam, ze sneh bude a na lyze sa pojde, aspon vyskusat. Teda ja asi tazko, kedze uz budem mat riadne brucho, ale u nas je cela rodina lyziarska :wink:
Kat, dalsiu kontrolu mam buduci tyzden, vraj dostanem TP a pojdem na odbery no a na screening idem az 21.9.
25. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz primotopy jsou neskutecni zrouti el..ja platila za 2 mesíce 12tisíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jako jeli každej den na 20 stupnů asi ale i tak nechutny...
25. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my prvni rok kvuli primotopum doplaceli 10 tisic... ted by nam meli cca 10 vracet, tak uvidime, jeste to neprislo

manzela nechteji pustit na pohreb, tak mu musim vybehat nejake potvrzeni o ucasti... to je nechutarna, co?
25. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ja myslim že staci donest parte ne?? a mel by dostat den volna... :((
25. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tyhle debilni firme ne
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - nasa VIka spava tiez napodobne. CEz den maloked. A ked, tak max pol hodku. Ale vacsinou cez den nespi. Vecer o tej 10 uz vacsinou spi a budi sa o tej 7. A v noci milionkrat kojenie. :sweat_smile:
25. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle lekare ma spat 12-14 hod denne...
pres noc 9-10 hodin, ve dne 1X3 hod nebo 2X 1,5 hod...
asi vzdy dostane do hlavy palici, nebo nevim...

ale je to nervydrasajici... do toho Betka... do toho pohreb...
do toho skola... uzasne obdobi... kdy uz se z toho vyhrabeme???
25. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi tak s tím pohřbem to je docela otřes :angry: Jinak nkterý děti sěj prostě míň,my teda přes den nikdy od roka přes den 3 hodiny nespaly-to by mi pak ai večer neusnula,max tu hodinku a půl :wink:
Holky mám dilema,máma my nabídla jestly bych jí vypomohla v domáctnosti,že bych tam byla každá pátek,uklidila,vyluxovala,vyprala,vyžehlila,popřípadě uvařila s tím,že za to dostanu zaplaceno,jenže mě je to blbý brát si za to od rodičů peníze(i když co budu kecat by se hodily) tak fakt nevím :confused:
25. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz ty toho doma nemas dost jo??? jasne pokud chces tak to ber .-)) nez by ty prachy meli dat nekomu cizimu.-)) ja bych uz uklizet nikam nesla:// staci mi jeden barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ladi :(( snad se vyhrabete brzo..skolu dodelas a hned bude o starost mene:((

my teda spime 21-7 a pres den tak tu hodinku a pul..ale ne kazdej den..
25. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ho ted odevzdala sousedce, na chvili, nez se uklidnim, sla jsem si totiz lehnout s Betkou - s tim ze on vedle nas bude lezet a hrat si, houby - kvicel, kricel, delal kotrmelce, lezl po me, kopnul Betky do hlavy... tak jsem ho odvlekla, sla jsem na WC, on za mnou, lezl mi i tam na klin - grrr... musim se uklidnit, kdyz alespon mala ted spi ...
ja nevim, co to mam za deti!!! az pujdu 9.9. s obema k pediatrovi, tak me s nimi asi posle k nejakymu psychologovi... nebo kouzelnikovi, nebo uz nevim...

omlouvam se, poslednich par tydnu si furt jenom stezuju, ale uz mam vsech tech sr..ek, co se nam deji, fakt nad hlavu
25. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja bych si ty penize nevzala.
25. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no mám,ale na druo stranu,oni maj velkej barák,vrací se z práce pozdě a prostě ho nezvládaj,takže když tm povětšinou přijedu na návštěvumtak tam beztak musím nejprv uklidit atd,jako na jednu stranu je mi to blbý,přeci jen v rodině by si měli lidi pomáhat na druhou stranu bych si asi měla vzít aspoň na bus že.Jinak samozřejmě pomáháme,jak našim tak i babičce ,teĎ jí dělám za 14 dní oslavu,dort,chlebíčky,zákusky,oběd nákupy ......
25. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - 12-14hod dene?TAk to nasa Vika nespi ani omylom!!!!!Ak 10 - 11hod denne spi, to je zazrak u nej. Ale energie ma na rozdavanie, tak asi jej to staci,no.
A vobec, myslim si, ze celu situaciu zvladas az moc dobre,mne by nervy praskli uz davno. Obdivujem ta!
25. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, podla konika vidim, ze si doma, tak ze by sme sa so Sebikom stavili na ty svesky? :grinning: :grinning: :grinning:
Ladi, ja si tiez myslim, ze to zvladas dobre ... myslim, ze nervy na prasknutie su normalne, to mame kolkokrat i my, bez 2 deti, skoly a nestastnych chvil v rodine ....
25. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - ja by som asi za upratovanie prachy nevzala. Ale zase je pravda, ze napr ked sme boli este bez prijimu, tak moja mamka napr dala Davovi za ulohu nejaku administrativu, ze bude mat brigadu. A jemu to trvalo asi pol dna, ale mamka mu dala v obalke prachy, na ktore teraz musi makat 2 tyzdne. :slight_smile:))
25. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja ti vam neviem tie DAvove vychovne metody... Vika ho nastvala, tak jej dal na zadok a ona reve, ze chce ist za maminkou. A ona fuert silnejsie vola, ze chce mamu a on jej hovori, ze maminka nechce revucu Vikinku, ze sa musi utisit. A ona reve o to viac. A uz je skoro zachripnuta, ako krici uz asi pol hodiny. A vraj sa mu do toho nemam montovat, ze on si to s nou vybavi. Tak ja neviem,mne sa toto nepozdava....... :cry:
25. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme se nakonec s mamkou dohodly,že my dá akorát lístky na busa ,sice protestovala,ale myslím, že byla potěšená :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci no nevim..ale kdyz ja dam Lilce na zadek ..treba u nasich..tak samo hned leti \"do ukrytu" a babicka tututnunu..a to se mi vubec nelibi...u nas to je tak ze kdyz zlobi a dostane tak stojime oba na jedne strane a ma proste smulu...nebude se chodit utesovat za tim druhym..proste musi pochopit za co to je a proc se zlobime...sice mozna trosku tvrdy ale necham ji vyrvat a za chvilku se jde tulit...
25. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se zas po dlouhe dobe ukazuju..mamka se vrati z new yorku v patek, a za 10 dni jedeme do maine ke gregovym rodicum.uz se tesim,ocean,pohoda...

jinak novinky,Abinka znakuje par veci,takze je s ni lepsi domluva, Izabell se usmiva,roste jak z vody, dostala jsem pernamentni zelenou kartu na 10 let a na jare se budem stehovat do nemecka na tri roky, s tim,ze prvni rok manzel bude v Iraku nnebo Afghanistanu a ja v cr :frowning2: :cry: a pak ten zbytek v nemecku a pak se uvidi.

takze asi tak..musim zas pridat nejake foto

kat,jak ti dopadl screening,a co brisko,roste roste????
25. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee |Kristy ahoj tak to je fajn že se máte dobře:slight_smile:
Jo a v prvnim albu na posledni fotce je Izabellka celej Greg...naprosto...
25. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Taky se po dlouhe dobe pridavam. Vcera mi po 8 tydnech odlitla maminka tak mam smutek.

Gratuluju vsem tehulinkam a obdivuju vsechny maminky. Ladusko, uprimnou soustrast. Bezmezne Te obdivuju za vsechno co jsi schopna zvladnout- ja uz bych nekde visela.

Vsechny deti jsem prohlidla v albech a nemuzu uverit jak za par mesicu vyrostli, ale jsou to nejhezci deticky na konikovi :grinning:

Jinak co se tyka spanku, tak Petino chrape od 8.30 do 8.30 a pres den hodinku takze jsme na 13 hodinach:slight_smile:.
Jidlo je u nas v takovem scenari, ze 20 dni v mesici to do neho pada jako by byl nezavreny a pak 10 dni proste sni jenom ovoce a mliko, uz jsem si nejak zvykla.

Za tu dobu co tu byla mamca se mu s prominutim huba nezavre. Furt jenom CO TO JE? CO TO JE? Naucil se asi milion slov, ukazuje a rika si na oci, usi, pusu, nohy, ruce, vlasy, umi se namazat kremem a navonet parfemem (to chytil od babicky), baucil se plivat z balkonu - to ho naucil bracha:slight_smile:, pak vyjmenuje zviratka co ma v knizce, no jsem z neho naprosto odvarena.
Tak jsem se pochlubila a ted ho musim verejne pokarat.

Asi pred mesicem jsme si hrali a on prisel a udelal berany, berany buc a trefil me do ocniho oblouku a to tak, ze jsem mela 14 dni oko vsech barev, vsichni na me soustrasne koukali, ze chudak holka, asi ji mlati chlap:(
25. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi:malej je rarasek :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi. :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj Kristy a Gabbi :dizzy_face:

Teď jsme se vrátili z pohotovosti :frowning2: Denča na sebe po šesté večer shodila lavičku :pensive: Přimo na obličej :frowning2: Nějakým zázračným způsobem ho neměla na maděru. Naštěstí teda. Jen jí trošku tekla krev z nosu a samozřejmě strašně plakala :cry: Po půl hodině už sice normálně mluvila, ale trefilo jí to do nosíku nebo pod nosík a je docela velká, teda ta lavička... Má to trošku napuchlé, odřené... Tak jsme radši jeli na pohotovost, kdyby něco. Sice už pak byla fakt veselá, ale jistota je jistota. Posílali nás sem tam, nakonec rentgen, má trošku naštíplý nos, ale nemá s tím hnuté ani nic, tak říkali dva dny ledovat a dávat analgetika, že to bude bolet a za týden na kontrolu. Hlavně aby na něj znovu nespadla, že to by si s tím fakt mohla pohnout :pensive: Ach jo, bobek malej :cry: Ale teď i trochu večeřela, ve vaně si hrála, směje se, já myslím, že to bude dobrý :pensive:

Kristy, na screening jdu teď ve čtvrtek :wink: Trochu se bojím :confounded: Bříško zatím nic moc, zatím to na mě nikdo nepoznal :wink: , ale na večer už je solidní :slight_smile:

Kristy, to je blbý s tím Gregem :frowning2: A už je to na 100%, jo? :confounded:
A co jinak? Jak jsi to bez mamky zvládala?

Gabbi, ty neuvažuješ o druhém mimču? :wink:
25. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,chudinka mala,tak snad bud ebrzy lip.

s tim Gregem-v armade neni nikdy nic na 100%,ale je to tak 99.9 :frowning2:
bez mamky to byl docela zahul,ale uz jsem si zvykla,a ted tu zase bude a pak budem v tom maine,takze zase budu mit pomoc 6 tydnu..no ,to se pak zblaznim,az zase bude vse ve starych kolejich...
25. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek