• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jo dneska sem dělala povidla,že sem se na ně nevybodla,se mi připálily k pekáči a nedostanu to z toho ani zbýječkou :angry:
26. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk co sa tyka pomahania s peniazmi pre Viku, tak u nas je to tak, ze nam odlahcili nasi, pretoze VSETKY hracky a oblecenie co ma, tak nakupili nasi. Este aj ten nabytok, co ma v izbe. A furt jej davaju peniaze na cokolvek, co potrebuje. Napr chcem s nou zacat s anglinou na Helen Doron, tak nasi jej to zaplatia, a to je dost, hlavne ked teraz obraciame kazdu korunu. Tchanovci naopak nedaju nic, ale tak ma nasich, ti jej to vynahradia a ma ich rada. :wink:

Jo a vychova - no Dav jej dava na zadok podla mna za kazdu blbost. Dost ma to stve, ale tak co uz, musim stat za nim. Dost blbych vychovnych metod prebral od svojich rodicov. :unamused:
26. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tchánovci kupují zásadně nepoužitelné věci a hračky - oblečení malé, nebo obrovské , hračky, co nejsou vhodné pro tento věk, takže Tom je hnd zničí a ještě se o ně může zranit :unamused:

Povídá tak, že mu ale není rozumět i když občas něco jo a rád zpívá. :grinning:
26. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nasi kupuju fakt super hracky a aj oblecenie. Moja maminka Vikinku tak dokonale pozna, ze ju ma v oku snad viac ako ja. :slight_smile:))A je pravda, ze moja mamca ma vkus. Furt sa nasi o nu zaujimaju, ked s nou nie su, denne si skajpuju, urobili by pre nu prve-posledne. To viete - jedina vnucka. :slight_smile:)))
26. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši se taky zajímají, sami si řeknou o hlídání, v pohodě ho zabaví, koupí oblečení, jaké potřebujeme...ale tchánovci? Hrůza! a kdybychom jim ho ale nepůjčili, tak se urazí.U nich člověk prostě neví. :unamused:
26. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám pro vás zprávu od mem:

Tak máme Štěpána a je na světě od 15:28, kluk jako buk - 3,83kg a 52cm. Všichni v pořádku
26. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a všechny pozdravuje :slight_smile: ...dneska bude spát bez Štěpánka,ale zítra už ho bude mít u sebe,porodnice prý praská ve švech.
26. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEEEE gratulace mem!!!!!!!!!!!!!! At jste zdravý a štastní :slight_smile:)))) Štěpánku vítej mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji Mem k miminku!
26. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé obrovská gratulace Štěpnáke je teda dlouhán :dizzy_face: :slight_smile:
,já si teda nják extra nestěžuju ani na tchánovce ani na naše,mamka malý občas koupí ovoce(teda radši by čokoškum,ale respektuje moje rozhodnutí nepřecpávat jí sladkostma) někdy njáký oblečeníčko,hračky,ale ty teda zůstávaj u nich doma,a když malá příjde tak si tam s nama může hrát,je to lepší i pro mě,jelikož i tak už jich má doma jak v hračkářství.
No tchýně kupuju sice taky hračky ,ale většinou se netrefí do věku,ale tak jí to prostě schovám,její kamarádka prodává dětský oblečení,tak si občas část půjčí a dá mi vybrat s tím,že to zaplatí ,akorát teda s tím respektováním jídla to kulhá,takže u ní má malá hody v čokoládách a sušenkách . No a o tchánovy ani nemluvím,pro něj je Klaudinka ten největší poklad na světě a na každou návštěvuju jí kupuje njákou pěknou hračku,minule jí přivez klouzačku :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, moc gratulujeme k pořádnému chlapákovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotky :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer tajk z dovolenky jsme se vrátili v sobotu a bylo užasně kráásný počasi nádherný moře bo prostě padáda jak by řekl Mareček :grinning: spal celou noc,ale asi jak byl utahanej z koupání a ze sluníčka tak to jinak nešlo.Cesta tayk byla v pohodě skoro celou ju prospal sem tam zaknučel tak to šlo.Fotky mám na facebooku tady se mě to nechce zmenšovat :wink:

jinak k tomu plácnutí mareček dostává na zadek,ale jak píše mici není to bití,ale jen takové pohlazení po plínce a u nás to funguje dokonale u nás byla taky trochu přísnější výchovu a nemyslím si že by to na nás zanechalo nějakou ujmu někdy teda řvu jak píchlá svina :grinning: ,ale on je mamánek a vždycky přijde a říká maminko už nebudu obit :grinning: a myslím si že i poslouchá jak kdy ale řeknu 3 krát a pak plácnu,ale jak říkám na každého funguje něco jiného a nevidím že by tím mareček trpěl muj děda byl hooodně přísný nanás a měl teorii neřvi a skoč a byli jsme 3 vnučky a si neneseme žádná trauma

jinak čert a mikuláš k nám nepřijde,ale pujdeme se na něho podívat na město z dálky a ježíšek k nám přijde na 100% je to krásny vidět ty rozjařený očka a taky si myslím že nemám trauma když jsem se to dozvěděla že ježíšek není spíš krásné vzpomínky
a mareček pohádku o karkulce miluje myslím že to patří k dětsví i to nadpřirozeno :dizzy_face:

jinak mici taky jsou u nás vánoce mareček opakuje všechno a je to super někdy mě jde už hlava kolem ted mě začali ve větách mami já ci domu a já marečeku ještě nepojedeme a ploč mami no protože tady jěště budeme,ale mami žíkám ploč .....a tak to je pořád dokola :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jiank MEM gratuluji k miminku a tiše závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni jinak opravdu mě přijde že platíte dost v paneláku taky bydlím v paneláku a platíme 4000 i s inkasem za elektriku platím 1000kč a ted nám vraceli 30 korun a to troubu mám elektrickou
ted jsem zvědavá za chatu tam to platím jednou rok tak to bude pálka i když se tam svítí minimálně,ale mikrovlka,konvive filtrace k bazénu jedou skoro neustále
26. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tedy Davida placam posledni dobou furt, protoze ublizuje male... kdybych mela teorii 3x a dost, byl by rezanej furt, na nej nic neplati
27. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky,
gratulka Mem k Stepankovi, chlap ako hora!!!
Mici, aj u nas su vianoce, ked Seb povie nieco nove, lebo on je fakt pomaly v kecani.
A na zadok dostane, nie casto, ale sem tam sa stane, ale teda ze by ho to mrzelo sa povedat neda, on ma z toho srandu, tak asi sa to mina ucinkom, budem musiet vymysliet nieco ine :angry: :angry: :angry:
co sa tyka pomoci, tak nasi su daleko a tchyne este dalej - od nej to je klasika (darcek k narodeninam a k vianociam, co sa da poslat postou). Od nasich trochu viac, aj darcekov, aj sa postaraju, ved tu boli cely tyzden a mali ho na starosti... a teraz nam dali peniaze na dovolenku ... akurat sme este nikde neboli a neviem, ci pojdeme :wink:
27. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránkoo
tak mareček když ho pohladím po plínce :wink: stojí otočí pusu dolu a dívá se já odejdu a on za mnou přiletí a v pohodě

ale třeba jak je mamánek a babička ho na něco upozortní zvyšeným hlasem to máte vidět to divadlo začne řvát jak tur a jde za mnou já musím taky být jako k němu nepřístupná když ho babička napomenula a to teda nemá rád

jinak MM ani nevychovává jen když už dělá něco hoodně špatně zvedne hlas na něho,ale jednou mu zakázal jít na písek bylo po dešti a já šla za MM a řekla at ho tam pustí nechtěla jsem ho tam pouštět já když mu to zakázal

jéé tak u nás rodiny nepomáhají tchyně daleko penize na narozky a k vánocu a naši bydlí blízko moc peněz nemají,ale koupí hodně věci pro marečka a tak nějak od nich nic nechcu
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, moc gratuluju ke Štěpánkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
štěpánkovi do života jen to nej..
27. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, huráááááááááááááááááááá!

Holky, povezte co mám dělat, mám vyměnit byt s našima, naši hruzu v panelaku za hezky, cihlák (3. patro), 3+1, hezká lokalita vše OK, muselo by se rekonstruovat.

Nebo mě napadlo, prodat oba byty a poridit si baráček 5+1 kam ubytuju i naše, budu je mít na dohled. Jenže nemáme penízky, tak to bude tip top, premyslela jsem nad barakem od Canaby, ale mnozi se reklamace, ze je to nekvalitní,a le já nevim, znáte to, není čech, aby si nestěžoval, na normální barák nedosáhneme, tak jestli to riskovat a nebo vzít ten byt. Ach jo.
27. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni a co njáký domeček za Prahou neyšel by levněji?
27. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram o canabe sem taky neslisela nic moc dobreho..chce to procist living.cz...ale pokud Vám nevadí vaši..tak bych brala spis ten barák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tim že by meli koupelnicku a pokoj pro sebe třeba .-) a normalni barak myslis co?? jako cihlu??..vyjde to skoro stejne..zalezi na materialu že..my ted premysleli taky jestli stavet zahradni domek ze dreva nebo cihel..nasli jsme levny cihly..stavy se z toho i baraky a jsou za polovic co treba itong..chce to popremyslet no..
27. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji Mem ke štěpánkovi a přeji jen to nej do života! :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, jenže my nemáme na to sílu ani rozum hledat pozemek, začít sami stavět, sami si to zorganizovat, nikoho neznáme a nemáme zkušenost. Proto volíme developera radši, hlavně jde o to, že se musíme přestěhovat pokud mozno nejpozději na jaře a do hotového. Já nevim. Aspon koupit baráček tak max 10 starý.
27. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram jj tak to bych sla do starsiho radsi .-)) hlavne hned co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, skusila si pozriet www.bezrealitky.cz?
27. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no problem je, ze nasi uz nemuzou pesmo do 3. patra, takze bud musime menit s nima nebo rovnou ten domeček, tak proto hned. Taky problem je, ze se musi nejdriv prodat byty a pak mame az penize, no takze krize.
27. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ted jsem si opravdu úúúplně náhodou přečetla tvůj příspěvek na jiné diskusi s tou polívkou a čokoládou a fakt jsem se nasmála,sorry :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jsem si všimla fotek,to je mazec :grinning:
27. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zus, díky.Ta holka si v tom už musí libovat v těch prasárnách, o jinak není možný.Takhle u nás dopadají obědy a večeře pravidelně a dycky to skončí sprchou
27. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To moje pro změnu když chci, aby jedla sama, tak dá ruce vzhůru a řve nénénéné :angry:
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek