• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram, já asi budu muset vybrat jestli farmu nebo domeček :frowning2: , páč ty prachy netisknu a na narozky už dárek mám schovanej-kuchyňku. Ledaže by z té pojistky dostala víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to zas nepočítám, protože povrchově už to má docela hezké, ani žádné velké modřiny se jí neudělaly... :slight_smile: V úterý jdeme na kontrolu, pochybuju, že nás pak pozvou ještě na další.
29. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy už to mate teda rozplanovany..no my podle penez..ale nijak slavny to nebude :/
29. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ani u nás letos :confounded: Tu kuchyňku naštěstí máme schovanou už od jara, jedno lego koupíme my, zbytek babičky, od některých dostane ještě peníze, tak nějaké oblečení, knížky a finito.
29. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je to naprd ze jsou pak hnedka ty vánoce..no nejak se to udela..loni toho mela az moc..ale letos jeste nemam vubec nic koupenyho..a zacnu asi az v Řijnu ://
29. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tak koukala na aukro, jestli se neobjevi neco vyhodnyho leda, no
29. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak.... my sme vcera svadbovali a bolo fajn, akurta zaver nic moc. Uz sme sa vracali dom, ked moj manzel zase neodhadol krizovatku, myslel si, ze je to klasicka krizovatka a ono to bolo T-cko a v tej hmle ako sme sli, tak proste namiesto cesty, o ktorej si myslel, ze tam je, sme skoncili v poli. Auto zase znicene, uz ma z toho fakt rachne. Ja uz neviem, kde mam brat prachy na vecne opravy auta. No nic, hlavne, ze sme celi. :slight_smile:
30. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenciatko, hlavně, že se vám nic nestalo!

Já bych pro Toma chtěla taky lego - velkou městskou zoo, ale ty peníze, to je děs.
30. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no hlavně že jste OK.

No, ja zase objednala nejake zbozi s osobnim odberem na MMB a paní jsem navrhovala mozne varianty setkání a ona mi ted poslala mail, jakto, že jsem tam enbyla - sla pro jistotu na vsechny schuzky co jsem tam poslala - trochu hruza cist ten mail...smarjáááá, snad kdyz clovek pouziva ??? taj je to jasne, poslala jsem ji telefon, ze se domluvime osobně, ona me sprdla, proc jsem ji neodepsala ze nemuzu SMS, ze mi poslala cislo, ale ja jeji mail mam k dispozici a samozrejme nic neposlala, se picnu. :zipper_mouth:
30. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, přesně tak, hlavně že jste ok.

Bram, to osobní předání nemám ráda, jako nemám s tím vyloženě špatné zkušenosti, ale vždycky to bylo komplikovanější, než se zdálo :rolling_eyes:
30. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to radši nechávám poslat.
Tak manža jel zas do lesa, tak jsme tu s Tomem sami, Tomšíček už spinká.
30. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, přesně, ale zase, ta holka bydlí vyloženě o 2 ulice vedle...
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, aha, tak to jo, to bych asi taky napsala, že si to předáme osobně.
30. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo uz volala, tak se zitra sejdeme, jeste jde o takovy ptakoviny, jsem se budila, tak jsem koupila nejake prostirani a podtacky krtečka...
30. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, no to je teda priam neuveritelne. Ja osobne mam s osobnym predanim len dobre skusenosti, nikdy nebol problem :wink: Holt, s niektorymi ludmi sa asi tazsie zjednavaju schodzky :slight_smile:
Inac mi je dnes nejako divne ... snad je vsetko ok ...
30. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, bezva!
30. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, krásné, to Lilča seděla na tom koni fakt sama? :confused:
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík by asi sedět nevydržel, je děsně neposednej.
30. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni,já si taky na osobní předání nemůžu stěžovat,ale je fakt,že většinou sem si proto rovnou dojela k dotyčné domu.
Holky tak sme se k narozkám nakonec rozhodly pro lego a pro žížalu Julii a njáký cédéčka s písničkama :sunglasses: a k vánocům už máme povlečen na velkou postel a k tomu kuchyňku.
Mici krásný fotečky,naše teda na koně nechce,ráda si ho pohladí,ale když sme jí chtěli posadit tak dostala hysterák.
Zdeni co příšt týden zoo? N8m by měla ta Yamaha začít až v druhý půlce září :slight_smile: takže zatím máme volníčko ,teda krom pátku :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilča seděla poprve vlastně loni,letos asi před 14 dnama ..to jela na velkym koni..ale přidržovala sem ji ..měli obyč sedla tak z toho klouzala dolu..na toho nechtěla taky hysterak .-)) no a pak zase hysterak že měla jít dolu..a v sobotu na poníkovi už jela sama..byla sem kousek kdyby náhodou .-)) ale to je westernovy sedlo a je to jak křeslo :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: z toho se padá hodně blbě .-))

Iris ja myslim že by vydržel..on je to pro ty děcka zažitek a sedi jak přibitý...
31. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pristi tyden myslis od 7.9? to by sme mohli ... tento tyzden uz toho mame spustu :wink:
Nas Seb sa povozil na ponikovi v Zoo a to z neho nechcel zliezt :slight_smile:. Zazitok to je pre nich fakt velky...
31. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nasa Vika rada tiez jazdi na koni, ale uz ju nedrzime...UZ je rozumna, drzi sa sama. Ale prilbu dostava vzdy. Vsak myslim, ze aj v albume mame daku fotku. Ale to len tak na 10min sa vozi na koni s tym, ze ¨teta od koni vedie kona a vedla kona ide Dav alebo ja ideme vedla kona, keby nahodou. Ale inak ju nedrzime celu cestu vobec.Ona sa pevne drzi toho sedla ci co to tam ten kon ma. :slight_smile:)))
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pražandy, neuděláme nějaký sraz?Co rovnou všichni příští týden.

Mici, malá je neuvěřitelně šikovná a strašně veliká.Tím myslím, že to bylo nedávno, co se nám narodili a ted už to jsou fakt hotoví lidičky a žádný miminka. :wink:
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - pripajam sa aj ja k Domininmu tvrdeniu. :grinning:
31. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, pockam, co se domluvite, a pak uvidim - ale spis se me sraz asi tykat nebude

holky, dotaz: jak je to s intimni hygienou holcicek? pouzivate uz nejake detske intimni mydlo (treba Robatko), nebo stale vodu? pouzivali jste i na prirozeni vlhcene ubrousky, nebo taky jen vodu? ja mam furt pocit, ze neco delam blbe
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ...normalne mam mydlo nivea a ubrousky pampers..nebo i z DM..nikdy ji nic nebylo .-))

dik holky..domi..no velka je...ale ted me jedna navsteva u tchanu prekvapila..ne jen ze odhadla presne vek(i pres velikiost) ale jeste dodala ze jejich vnucka ma 3 roky a vypada na 5 :grinning: :grinning: :grinning: tak nejsme jediní exoti .-))ale ja myslim že tedka už neroste tak se zachvilku srovna v pohode...-)) a jinak my mame na ulici fakt sami velky deti..vetsinou narozeni pres 4 kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mici, jsem to myslela tak, že si pamatuji, jak se nám ty mimina nedávno narodili a ted už z nich jsou takový habáni - ze všech.Ale je fakt, že Lilča už je hotová slečna :wink:

Ladi, já myju a myla jsem dycky jen vodou.Jenom v terénu jsme měli ubrousky
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky... ja jen, ze jsem narazila na netu na silene tema o zarustani pipinek a vytocich atp., hruza...
my pouzivame vodu, ale i ubrousky, a cistime ji to vlastne pri kazdem prebalovani, tak snad bude vse OK...
31. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi uff tak to nečti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim..ani dr nikdy nenapadlo se ji na pipku podivat..jako dirku ma tak snad dobry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
strasny,vid? chudaci miminka - nesrustaji dirky, ale to ostatni

David ted kadil do zachoda, hura
31. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek