• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici, hezký fotky. Na té poslední je už vážně jako hoodně věliká slečna :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi - ja umyvam vzdy vodou, obrusky vlhcene pouzivam len na cestach a ked sa pokaka, tak umyvam detskym intimnym mydlom. Gyntima sa to vola.
31. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zusmy peknej clanek :grinning: :grinning: :grinning: no nektery matky jsou extra ujetý :grinning: :grinning: :grinning: nevim ja koupim co se mi libi..next to byt nemusi..ale ma proste pekny veci a kdyz vis ze to pak prodáš..pac next je NEXT..:// no je to blázinec:slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No a taky ty výrazy který tam zmiňuje a který na MMb občas vidím - "slušánkuje" a "bombičkové" apod jsou fakt hustý :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zusmy jj to je řeč šílená:slight_smile:)vystihl to dobře..bych řekla že to psala ženska a ne chlap :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mně se Next taky líbí :dizzy_face:
Ale kupuju jen novej (nevím proč, ale jakýkoliv nošený věci (i když třeba pěkný)nemám ráda....nic proti nikomu, ale já to tak mám :wink: ) a pár lepších kousků. Rozhodně jí tam třeba nekoupím tepláky na lítání na ven který stejně budu muset po sezoně vyhodit,protože je nedoperu.
Jinak mám ráda i Cherokee,dají se tam najít i moc pěkný věci :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zusmy ja kupuju i "ojetý" ..když se mi něco ze starších kolekcí zrovna líbí nebo hodí do barev že .-))a cheeroke je taky fajn a hlavně výprodeje :grinning: :grinning: :grinning: a tepláky si šiju sama momentálně :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo výprodeje jsou dobrý :grinning: anebo třeba ted ty 30%slevy na vše :slight_smile:
Já už kromě bot a kombinézy mám doma celou zimní výbavu pro malou. Ještě čekám ted na Next bundu a zima může přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To jsi dobrá se šitím. Jednak že máš na to čas a že to dokážeš :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No já už mám včechno na zimu .-)ted jeste dojdou botky na podzim a tenisky do MC a koncime s hadrama..jeste teda cepice..ale to nekde v obchode..
no čas na šití nejak nemám..ted mam rozbitej stroj..cekam na dil:// šiju pro kamosky teplakovky..taky už jsou nervní pač decka rostou jak z vody že :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky no ted sem se nastvala :slight_smile:) sem vyhrala golface..ty obycejny takovy za 120kč na aukci..tři dny babu nahanim at mi posle podklady na zaplaceni..chtela za postovny 80kč..což je do 10kilo..takže v pohode..a dneska pise ze balik poslala ale že poštovny bylo 157kč!!!!!a že to chce doplatit.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nevim jak to zabalila teda ale museli ji to napocitat jako neskladne za 80kč navrch://
31. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
vybornej clanek :slight_smile:)
tak ja mam pro Davcu zatim jen podzimni vestu a kombinezu na zimu - ale chci i bundu, a samozrejme boty a cepice+salu+rukavice
Betynka ma vsechno
31. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
So srazikom prazand suhlasim - co tak v Zoo???
A ten clanok je super. Tiez to velmi nechapem, ale prisudzujem to tomu, ze som trochu starsia, za mojho detstva sme nepatrili k ziadnej smotanke, chvilu som sa prebijala zivotom sama, hlavne teda v zahranici, kde som musela otocit kazdy dolar ... a tak mam asi ine priority, ako je predrazene znackove oblecenie. hlavne, ked bobes v nom bude tak maximalne pol roka ... A second handovych veci ma mozno viac ako novych :wink: ....Nemam nic proti nextu, ani inym specialnym znackam a jasne, ze ani Seb nechodi vo vreci - ale pride mi to dost chore, aby sa maminy predbiehali v stylovani krpcov a odsudzovali jedna druhu len kvoli tomu ... Davam tomu tak 5-10 rokov a tato vlna pominie :slight_smile: Neviem, mozno som divna ja :angry: :angry: :angry: :angry:
31. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jako me nevadi že si maminy stajlujou deti..me vadi že na ty nevyfrkli se divaj jak nejaky bezdomovce :confounded: :confounded: ..sem videla maminu na piskovistu..decka v adidasce,zlatej řetaz na krku...bylo mladsi jak Lilca o nejakej ten mesic..a matka se chovala jak nejvetsi Píp pod sluncem..Lilca ma taky adidasku a co://ja sportovni veci ráda :slight_smile:)..ale proste se nechovam jako pako...a nedelam z toho vedu://
takze to podle me neni o tom obleceni tak moc,jako o chovani matek-nekdy i otcu že:///
31. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, jasne, ze je to o maminkach :wink: ak tam pride nahodene ditko, tak ta mamina sa presne tak nahodene tvari, s nikym sa nebavi (jedine s rovnako nahodenymi maminkami, co ja nie som, lebo chodim furt v jednych nohaviciach a tricku, bez make-up-u). Minule napriklad jednu mamcu riadne vytocil tatinek s asi 3 rocnym synkom, ktoremu tam vysypal nejake hracky, jasne, ze aj ostatne deti sa chceli hrat a potom mu niektore z tych mensich deti trosku pokazilo auticko ... tak vyjel s tym, ze to nie su hracky pre male deti a maminky by si mali svoje deti ohlidat ...
31. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
njn je to v lidech..veci za to nemůžou .-)
31. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
proto jsem docela rada, ze bydlime tam, kde bydlime - vetsinou se se vsemi vrstevniky dobre zname a nikdo tady na hadry atp. moc nekouka - ja dneska byla venku ryze " po domacku" a bylo mi to sumak...
horsi bude, az pozdeji budou deti chodit treba do skoly do Prahy, to uz nas to urcite nemine

nam zacina Yamaha pristi tyden, to jsem na to zvedava :grinning:
31. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenciatko, diky za tip, objednala jsem nakonec Betynce Fem-Intim Pediatric, to je uplne od narozeni
31. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
Tak jsem po delší době nakoukla, pročetla..

Nám nikdo žádné "plenkovné" apod. nedává ... :grinning: Za pomoc si peníze od nikoho neberu, naopak jsme za svou dobrosrdečnost věčně oškubávaní :pensive:
Na zimu věci také už skoro všechny máme - Ale hlavně, že nemá podzimní bundu :grinning:
Věci k narozeninám a k Vánocům už jsou taky uskladněny ve skříni.
Hezky mluví, je bez plen, jí sám, je bez úrazu, spí normálně.
Yamahu tu žádnou nemáme.. jeto tady mrvý, takže nám nezbývá nic jiného než MC a snad nějaký kroužek v aquachobotničkách.
Plánujeme nové bydlení..

No a to je asi tak zhruba všechno..
31. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

ad hadry na zimu, Denča má bundu, oteplovačky, kombinézy, svetry a podšité rifle jsou jí z loňska, my asi nic moc dokupovat nebudem. Na podzim bude mít chlupatku z loni, ta jí je dobře, boty na zimu jsou už taky doma, možná čepice a rukavice, jinak zatím nic.

Zítra jdeme na kontrolu na ORL, tak jsem zvědavá, ale myslím, že to má fakt ok, hezky se jí odmočily i ty strupy okolo nosíku, takže vypadá jako by nic :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, nebudete si zlobit, kdybych odmítla sraz v ZOO, já už tam byla letos 2X.Kdekoliv jinde ano, ale do zoo se mi fakt nechce :grinning:
31. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky

clanek jsem precetla, my mame, jak vite, vsechny veci poděděný, jsem tomu ráda. Kamaradka kupuje vsechny značky, ale Next asi nejvic, dost taky Mother care a teda kvalita Mother care se neda s ničím srovnat, ale ta cena!!! nekoupila bych to, ale jí to kupuje maminka, tak proč ne. Když tam máme věci od Next, jsem ráda, jsou slušivý a hezký. Dost máme i od někoho jinýho a next nosíme nejradši, není to o značce, ale je to prostě cool. Cherokee ale je dost podobnej a kdyz něco potřebuju sama, jdu do sekáče a nový kupuju v Tescu.
Naštěstí tady v Praze jsou všechny děti nějak tak stejný (oblečeni z těch anglickej sekáčků, který mám 3 krámy v 5 min od baraku. Takže to tu nikd neřeší,a le věřím, že na malým městě asi je to jiné. Když se objevíme na chalupě v kapsáčích, ostatní děti běhají v doslova roztrhanejch etplákách, tak si asi - ano - myslejí, že jsme snobové.
31. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak srazík v ZOO beru!
31. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Co pátek?
31. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky sobecké chování:
nakonec jsme se rozhodli pro výměnu vbytů s našima, no bude to psycho, vzhledem k tomu, jak víte, snažilkujeme. Výměna by měla proběhnout na jaře. Pujdeme do většího bytu, ale 40 let nerekonstruovaneho, takže potřebujeme hromadu peněz, ruce navíc, je to 3. patro bez výtahu, takže s miminem prima. Ale naši už nemohou chodit pěšky po schodech, takže kvůli nim - ano.

Tak a ted reakce:
1. brácha - absolutní nesouhlas - nasi pujdou do menšího bytu, tím pádem ohroženo dědictví, co prý bude mít on, že ho nemají rádi, že meli vzdycky rádi jen mě.

2. nesouhlas tchýně - byt malinký - budeme dál, potřebovat peníze
3. neosuhlas švagrové, řekla mi, at nepocitam s hlídáním, protoze tchýni má rezervovanou ona, protoze budou stavět barák - děti má ve školce, asi hodlá tahat cihly, jinak nevim, co potřebuje a procv potrebuje hlidat.

Já sama budu muset sbalit komplet naše, mamka nemuze a tata? Pak sbalit náš byt, cele to prestehovat a pak někam utéct, aby se mohl byt zrekonstruovat. Nemuzu pocitat s zadnou!!! pomocí, pritom do ted jsme vsem pomahali my:

bráchovi - stěhoval se 2x, hlídala jsem jim děti, myla jak nový byt, tak ten předchozí, lítali jsme tam jak hadr na holi

jirkovýmu bráchovi - pomáhá na stavbě, zrovna ted o víkendu.

Svagrovou nejvíce asi stve, že tímpádem jirka nebude moct makat na stavbě - zadarmo, levná pracovní síla.

Dnes mě osočila, že chci miminko a že přitom chodím k mámě, která chodí na ozařování a tím riskuji zdraví miminka!!! ktere jeste ani nemám, rozumíte! prostě za kazdou cenu abych se cítila mizerně, nějak nemuzu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, ta Tvoje svagrova, to je fakt exemplar :frowning2: To je mi lito...
Ale neboj, to je asi v kazde rodine - cert vi, jak to ted bude u nas.
Navic chudak mama bude total bez penez, neutahne bydleni.

Ja bych do ZOO sla rada, ale asi to s nimi bez Honzy nezvladnu. Az Bety povyroste, jo? :astonished:
31. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram jj na nikoho nespolehat..:// chovaní rodiny se projeví ,až člověk potřebuje něco:// a jak se jedna o penize:// grrrrrrrrrrrrrrr :(( no snad to zvladnete i sami :((( no ja taky rada pomuzu kamoskam..a když jsme staveli my.. tak kdo tu makal jak cernej..my dva a oboji rodicove..z mladejch nikdo!!! jo bracha obcas prisel neco ..ale tak dvakrat..ale i tak aspon neco .-)jako ja sama byc jim neřekla ..ale ani je nenapadlo se nabídnout :(( taky to zamrzí když člověk všem vyhovuje a pak když by rád něco má smůlu://
31. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem se pobavila ze synovce... jsou mu 2 roky - porad behal za Davidem a kricel PIPINKA, PIPINKA - pak jsme zjistili, ze to ma byt čičinka, David si hral s kockama... a pak jsme kojila Betku a on pribehl a rika: Jeee, PIPINKO !!! to zas melo byt miminko :slight_smile:) a jina slova za celej den nerekl :grinning:
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, :dizzy_face:

kdyby tě honza odvezl, my bychom ti s miminkem pomohli :dizzy_face: neboj, ja jsem tak y o vikendu uzmula miminko kamaradce, aby si odpočinula. Měla ho jen na kojení, byla z toho taková lehce nervozni, tak jsem musela zdrhnout vzdy mimo jeji dosah, bylo to hezke, pamatuju si ze jsem taky byla zavoslacka.

Mici, no jo, presne, my kdyz rekonstruovali, tak nam prijeli pomoc kamaradi, ktery ani nevim, ze jsem je mela, jediny a ja je nezvala ani na svatbu, ze nejsou dost blízcí, nakonec jediný, kteří pomohli.

Zvládnem to sami, stačí když nám aspon!!! nebudou klást prekážky!
31. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky a co kdybychom jeli za Ladou někam na hřiště aby mohla taky?Ale já tedy nevím, kde bydlí :grinning:
31. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek