• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Domi to by šlo taky,ale asi jedině bez kočárků,bydlí za Prahou a tam pokud pamatuju jezdí jen příměstský a ty moc míst na kočárky nemaj :unamused: ale Betynku bych teda viděla ráda :slight_smile:
Jinak pro nás klidně i zoo :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Clanok super. Tie postrehy su fakt pravdive. No Vika ma kopec Nextu, pretoze v Martine je jeden vazne dobry sekac, kde su vlastne skoro nove a aj nove veci, kde ich pani veduca predava za "secondhandove ceny". TAkze moja maminka jej tam kupuje vacsinu veci. Ale keby som za to mala dat tu realnu sumu, tak by som sa na to asi vybodla.

Bram - no jo, budete to mat fakt krute teraz. Nezavidim. :frowning2:
31. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jí dyštak vemu do nosítka
31. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste hodne, ale nedelejte si se mnou starosti!
koukala jsem na predpoved na patek a pocasi uz nic moc

:frowning2:
1. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude OK, snad v patek, ne? nebo tedy ctvrtek? AL eto je blby, ym mame volejbal, musela bych pospichat
radsi bych v patek? Tak muzeme vymyslet necvo, ze by v nejhorsim jsme se schovali...?
1. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kdyby se nešlo do Zoo, tak bych s Vámi šla taky.Klíďo v pátek.Ladi, nebo kdybycjom přijeli někam blíž, abys jela jen jedním budem?Jak chceš.Ale já osobně za sebe, bych se klidně vydala někam, Veruš je zvyklá, my spulu občas cestujeme vlakem, nebo busem.

Holky, se Vám musím přiznat, že mě osobně se nějak NEXT moc nelíbí.Mě příjde, že ty holčičí svršky, maj jako šité do áčka či co.U bundy mi to neva, ale když to maj trika,mikiny a svetry, tak se mi to nelíbí a zdálo se mi, že Next to má u všeho....

Řeším boty.Veru k dnešnímu dni nemá skoro ani jedny.Sandále jí jsou tip,top, celoroční essiny, kupované v březnu jí jsou asi už malé a Nike co měla tak taky.Sandály už tedy asi kupovat nebudu, nejsem magor.I když by je asi pak unosila na doma, ale napadly mě pláťáky, ty by mohla mít dokavad by bylo slušné počasí a pak je donosila na kroužky.A pak nevím, esi mám koupit celoroční, nebo rovnou nějaké zimní?Ani nevím jaké se dělají všechny :frowning2:
1. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už v pátek do ZOO asi jdu, domluvila jsem se jeste s jednou kámoškou, kdybyste vy mi nevysi, ale rádi pujdeme i s vama.
1. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domin..ja koupil jeste na pekne podzimni pocasi platnaky kotnikove a pak vyšší celoroční...
mě teda neprijde že maji veci do \Ačka....mikiny vubec a trika nemame
1. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak u míě sou pátky zabitý totálka,úterky snad budem chodit na tu Yamahu a čtvrtky nebo středy by sme jednou za čas chodily do bazénu nebo na cvíčo .
Co se týče Nextu tak mě fakt nebere,občas koupím njáký spíš ze sekáče jako na nošení na doma,na ven máme spíš Markse nebo CA, ty se mi líbí víc,dokonce i Topolino se mi líbí víc než Next :wink: prostě asi nejsem ta pravá nex mamina :grinning:
Domi já bych koupila ještě ty celoroční,přeci jen je teprv září že... my teda máme doma jedny celoročky o velikost větší,co jsem kupovala na jaře no a budo jí tak teĎ na podzim a ty Adiny co máme na písek jsou jí zatím taky o něco větší,takže budem kupovat asi až zimní :sunglasses:
1. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na podzim dvoje botasky.. a pak právě jedny kotníčkový pláťáky - conversky, pak gumáky a pak dvoje kožené :wink: Na zimu nic :grinning:
1. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebujeme nátělníky, ponožky, punčocháče (termo) a čepice, šály... jinak máme všechno :wink:
1. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ted asi koupím pláťáky a holiny a pak to budu řešit operativně.Páč jako Veru na sobě přes celý léto neměla jiný boty než sandále, tak si řikám, že ted unosí pláťáky a aby jí pak nevyskočila noha a celoroční nebyly hned malé, že bych jí je koupila co nejpozději, až by to hořelo.
1. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tak ten sraz necháme na příští týden jsem chtěla vlastně napsat.Ted to bylo moc narychlo....Bud nějaký hříště asi, nebo Vyšehrad, kdyby pršelo tak někam do herny dovnitř
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nemáme na zimu krom svetrů a jedněch oteplováku nic :grinning: to bude řešit později,počítám tak říjen,njáký punčocháčky jí ještě budou,kor froté ,jedna ziní buda ji loni byla velká,tak počítám,že letos bude akorát :slight_smile: čepici a šálu máme taky z loňska :sunglasses: no a pak musím kouit jedny zimní boty a jedny sněhule nebo tak něco do sněhu až pojdm na chalupu.
Domi dej mi pak vědět prosím s tím plaváním
Letíme ven :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo LeniZ, ted to padá tento týden.
1. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej to je škoda,no nevadí,příští týden sem domluvená,že by sem šla asi i se ségrou,tak kdyby ste se chtěli přidat :wink:
1. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako takhle - autem dojedu na Kobylisy, takze metro C je OK. Pak potrebuju nekam, kde muzu co chvili vytahnout prso a sednout na kojeni a kde mi mezitim David nevlitne pod auto nebo nekam neutece...
ale stejne, Betka jeste nema ani hexu, tak se mi popravde zatim MHDéčkem nikam nechce
1. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, zkusila jsem opetovne Lanzu a varici vodu a perfekt :wink:
1. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi, no atk já se mrknu na net, esi se dá jít někam v Kobylisích a to by bylo super myslím pro všechny, páč tam je výtah a je to na metru....
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Bram, no teda je to dost drsne, ale pravda je, ze jak ide o peniaze, tak sa hned pozna pravy charakter ludi. Mam znamych, co sa teraz stahovali zo stareho do noveho, taky s 2 letou holcickou a nikto im nepomohol. A to tam mali kazdy vikend plny barak "kamaratov", furt grilovacky a party ... Holt, v nudzi poznas priatela ...
Srazik pristi tyzden by bol super, mozeme kazdy den okrem stvrtku a piatku - v stredu uz mame Zoo s LeniZ, ale to mozeme kvoli sraziku samozrejme zmenit :wink:
A jo, dnes sme boli u ocneho na kontrole, tak ma zdrbala, ze ma zle bryle, ze pozera ponad nich, lebo mu dobre nesedia, ze radsej by mal mat tie okruhle plastove :confounded: :confounded: :confounded: . ale inac sa mu to zlepsuje, jeho ocicka ...
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, diky, ale nevazte se na me!! fakt nekdy jindy :wink:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme po kontrole s tím nosíkem. I když před náma bylo jen 5 lidí, tak jsme tam strávili celé dopoledne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Fakt hnus :angry: Denča samozřejmě byla protivná, páč jí to tam nebavilo, no hrůza. Dopadli jsme ale dobře, ještě týden na ni máme dávat větší pozor, aby na to nespadla nebo se do toho nebouchla a dobrý :sunglasses:
1. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda v pátek do ZOO nikdo?

My uz jindy nemuzeme, mame program na kazdy den v tydnu, ale korouzky zacinaji az od pristiho tydne.

No nic,m radsi jsem si domluvila ZOO s kamaradkou, kdybyste se nekterá v pátek chtěla pridat, budeme moc rádi!!!

Jinak nabizim jeste ve stredu moznost plavani v akvaparku Cestlice. To chceme chodit jen tak sami od 10h kazdou stredu.
1. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tento tyzden sme uz v Zoo boli a pristi tyzden v patek uz budeme cestovat na slovensko :unamused:
1. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co tam furt v té Zoo děláte?Dyt ste tam furt :grinning:

Bram a kolik to stojí v těch Čestlicích?Možná bych šla
1. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, mame celorocnu permanentku, tak sa tam pesi pres Stromovku prejdeme, tam ideme pozriet tigre, potom na vlacik 3x, dame obed, vykupeme sa v ladovom brouzdalisti, pozrieme opice alebo nakrmime kozy a ideme domov :wink:
1. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahá, kamarádka mi o ní taky řikala.Ještě pouvažuji o té permici tedy
1. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, neboli ste niektora v Slovinsku v Julskych Alpach?
1. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - to je dobre, ze sa malemu zlepsuje ten zrak. :slight_smile:

Tak s deckami je v Zoo vzdy co robit. Ach jo, skoda, ze nebyvam blizsie k vam. Ale keby ste niekedy sli cez Martin, tak urcite mi dajte vedie. Teda, ked tam uz budeme byvat. :slight_smile:))) Lebo ja som vlastne okrem Kiky z kona este nevidela nikoho z vas. :unamused:
1. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně tu zoo můžem přehodit ,kdyžtak by sme do té zoo mohly týden na to :wink: Akorát musme mrknout co je v kobylysích aby tam Lada měla trošku pohodlí pro to kojen a přebalování :wink:
Domi,my máme taky permici,dokonce 2,jednu by sme ti klidně pjčily,jenže minule nefungovala,tak jí musí manža vyměnit :unamused: ,jinak malý se tam moc líbí,zvířátka,hriště,kozy,králíci,slepice :grinning: :grinning:
Zdeni,my byly kdydi dávno ve Slovinsku,projely sme to od hor k moři a krása :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek