• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Holky, závidím těm, co mají kamarády s dětma .. :pensive:
Nemám nikoho se stejně starým nebo o malinko starším dítětem, aby si s ním Ondrášek mohl hrát :pensive: A mohli bychom se vídat..
Třeba teď jsou tady v CV dvě pěkné akce pro děti .. a my tam půjdeme a zase budu jako kůl v plotě.
1. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla - tak nejak sa citim aj ja, kym som este v CR. Akurat s tym rozdielom, ze ani tie akcie tu nie su. Ale ja mama spon dobru vidinu, ze za 2 mesiace uz bude dobre a budem tam mat kamosiek s deckami fakt dost.
1. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to jo, to mate blby. My vylezeme pred barak a vzdy tam nekdo je, bydli nas tu asi 13 +- stejne starych deti.
Je to parada.

Manzel me pobavil... :grinning: Jsem mu volala a on byl zrovna v Bauhausu.- Tak mu rikam, kup mi tam neco hezkeho, at mi udelas radost (ja tam vzdycky zalejzam do useku svicek, aromalamp a dekoraci atd.). A hadejte, co mi koupil za darek !!! skrabku na okna :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, tak at jí kouká vyměnit :grinning:
1. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my byli odpoledne všichni na prochajdě, přes tři hodiny a nějak nás to-mě a Michala :sweat_smile: , zmohllo. Denča je samo akční i nadále.

My máme dneska výročí, osm let :zipper_mouth: :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:

Ladi, to je dobrý :grinning: Michal by mi přivezl asi to samé :grinning:
1. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš..ja to samé...taky nemam s kym nekam jit...kamosky budou mit deti buhvi kdy....sousedi jsou vesmes starsi dospeláci..deti maji 7-3 roky..jako na ulici si hraji..ale to je malokdy a stejne to neni ono..bych chtela nekam vypadnout pokecat s nekym stejne starym://
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, znám to!!!
Domi, 125 kč na hodinu, ale jen kdyz jsem v hodinách od 10-12 ve všední den, my jdeme zítr od 10h, pak naproti do Kika na oběd, mají tam obr dětskou hernu.
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nemám nikoho se stejně starým prckem :unamused: A ani v okolí tu žádné takové není, že bych se seznámila.
1. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram a na jak dlouho chodíte?Asi bychom šly s Veru s vámi příští sobotu i s oběděm
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zasebou budeme dojíždět :grinning: :grinning: :grinning:

Škoda, že to nejde :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, v sobotu je to dražší...cena platí jen ve všední dny, ale vítejte! planujeme ze budeme chodit kazdou stredu nebo utery, jeste nevim

My mame hodne deti stejne starych...to je zase dobrý, ale zase zijeme v panelaku, no...
1. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bydlím,taky v aneláku a na hřišti se chází dost maminek s podobně starýma dětma,dokonce mám v baráku dvě sousedky,s jednou sem chodila ven denně,ale poslední dobou spíš chodí s tou druhou sousedkou,přeci jen si víc rozumí,obě těhotný,chodí s dětma na stejné kroužky,takže naprosto chápu,ale mám zas kousek od tud sestřenku a ta má berušku jen o půl roku mladší,tak spolu občas taky něco podnikáme. :slight_smile:
Hm ty čestlice jsou pro nás kapku z ruky,my asi zůstanem u těch Letňan,případně o víkend zajedem do Neratovic :slight_smile:
Eli,nebuď z toho smutná,hele až prcek začne chodit do školky tak máte pak kamarády hned :wink: a navíc máte baráček,my se prostě většinou seznamujem na těch veřejnejch pískovištích no :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coooo..? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: My jsme taky v paneláku :grinning:
I když snad brzy bude přesun .. :confused:
2. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, kam se plánujete přesunout? :confused:
2. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Eli ,já myslela,že máte baráček :sweat_smile: ups
2. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky myslela ze mate baráček, protoze porad pises, jak jste byli v bazenku, na zahrade a tak...to chodis asi k vasim, vid? No my tu moznost nemame, a tak jsem obcas dost nechtěně nuceni se seznamovat na verejnych hristich, nekdy si s nekterejma maminama padneme do oka, ale nekdy je to trága.
2. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jsem většinou u našich, nebo u ségry, nebo u babiček .. :rolling_eyes:
Už abychom taky měli .. to by mi nic nechybělo.. trávili bychom čas na zahradě a tam se zabavíme sami, ale takhle..? :confounded: Ségra má Adama, jenže to je ještě prtě.. a ne na hraní .. :pensive:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram píšu kokoťárny, jsem chtěla napsat, že ve středu :grinning:
2. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ, jsem myslela, že bych tam jela s Bram jen příští středu, jsem chtěla Čestlice očíhnout.Kdybys přijela na Černý most, vzala byc´h Vás autem, mám dvě autosedačky
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, to my tady u nás na té samotě máme akorát sousedku s 14 ti měsíčním chlapečkem, tak si kluci hrajou spolu...a sousedce se narodí v únoru druhé mimi, ale to si hned tak ještě hrát nebude :grinning:

Tomík nám odrůstá z odrážedla, tak přemnýšlím, co mu koupíme pak, měl teď motorku, tak jestli pořídit větší, nebo tříkolku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bram...občas se na hřišti taky seznamujeme, některé maminy jsou ok, ale nemám ráda ty, co hned poměřují, co to dítě všechno umí :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,to seš hodná,ale my už sme na příští týden domluvený na střed do zoo se Zdenkou,tak snad příště :wink:
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem očíhla akváč a byla jsem uplně nadšená, zustali jsme hodku a pul, doplácí se 2 kč za minutu coz jde. Mala plakala kdyz jsme sli pryc

pro děti pidi brouzdaliste s klouzackama, musela jsem taky klouzat
lina reka, s ruznejma virivkama, bublinky, no mala nadsena, plave sama v kruhu, takze jsme si zapalvaly obě
byli jsme i venku
voda uplně horka, no nádhera, jen bazen s ryama - jsou tam zabudovany akvarka byl obsazen, meli ho rezervovanej maternity care na plavčo, no prostě to bylo super, mala se vyradila hodku a pul a celkova cena 180 kč, když si predstavim, ze jsme platili 350 za pul hodiny....no comment
2. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes byla po pul roce u kadernice :slight_smile:)
pridala jsem 2 fotecky malicke - myslim ze docela hezke
2. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a vidím že ty druhé dětičky jsou po tatíncích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt obě Bettynky jsou celej táta...jksem zvědavá jak to bude pokračovat :grinning: :grinning: :grinning:

BraM TAK TO JE KRÁSNÁ CENA:slight_smile:) u nás je za pul h 180kč...což mame vstup na hodinu pro nas všechny 5 minut od domu v našem malým akváči:slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super, 180 a mas to organozovany, u nas to stalo 350, tak chodime na vlastní pest.

JInak jsem pridala taky 3 fotky. At nejsme pozadu.

Ladi, jako ale fakt neskutečnej celej tata.
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky !!!
od pondělka jsme doma, ale neměla jsem zatím čas sem skočit a nahlásit se
v poro si nás nechali o den déle, malý neměl dobře zahojený pupík, ale už je to ok

Doma strašně práce, mm to s Emou zvládl skvěle, ale stejně jsem to tu musela dát do kupy, vyprat horu prádla (třeba košil z poro bylo šíleně ), dnes jsem to i dožehlila
Ema přijala bráchu super, snad jí to vydrží, pořád ho chodí hladit po ruce a po noze

Štěpánek je hodnej a klidnej kluk, a já pevně doufám, že se to nezmění. Hezky jí, už v poro tahal kolem 100, no ukazovali si tam na nás. S kojením tedy není žádný problém, mlíka dost. Nalitá prsa jsem tentokrát taky zvládla, nějak jsem na to byla nachystaná, ale bolest to tedy byla jako prase a prsa byly naprosto obří , teď už to jde
Dneska jsme byli s malým u mudry, vše ok, malý přibral za dva dny 100g , malej žrout

Jedině mi trápí, že Ema šíleně kašle, mm taky, já už taky. A navíc Ema chudák má nějaký hnusný průjem, samotné jí to vadí, pláče při kadění, snad je to k zubům, stěžuje si na ně a jinak je úplně dobrá. Až je mi jí vždycky líto, oprudil se jí z toho zadek, tak ho mažeme, špatně se jí sedí. No co vám mám povídat.

Zítra hodím nějaké fotky, musím je stáhnout z pc od mm
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mem vítejte doma:slight_smile:)) tak se budem těšit na foto :slight_smile:) a změn si profil double mámo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky :slight_smile: jojo, mala tatkovi z oka vypadla

Mem: ahoj! drzim palce, at ten kolotoc hezky zvladnes! a at se ten prujem a kasel spravi!
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
profil změněn, no vypadá to pěkně
zkusím nějak dočíst, co řešíte a jak se máte
2. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čau,

mem, vítej, ježíši, nemoci to je naprd, držte se.
3. zář 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek