• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 07:59 • jjjitule
Dobré ráno ..

Betynka je celá, ale opravdu celá .. po tatínkovi. Honzo, Ty jí nezapřeš, i kdybys snad chtěl .. :dizzy_face:
Chci foto celé family pohromadě.. pro porovnávání a kochání se .. :dizzy_face:

Mem, gratuluji ke Štěpánkovi a přeji, ať vše zvládáte s naprostou lehkostí a v pohodě.
3. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mi jako vymazali za prispevek, chapete to?
3. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to nesmazali me, uz to chapu... :sunglasses:
3. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mem, obrovská gratulka :dizzy_face: Až bude čas, napiš jaký byl porod a tak :slight_smile: Doufám, že bude všichni brzy zdraví.

Betynka je fakt celý tatínek :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
Bram :grinning:
Obli, my ted ani aktualni spolecnou nemame! Ale az prijede mama, tak se ji usmejeme do objektivu :slight_smile: A nebo samospoust a hodim to sem.
3. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš,
jo jo jo .. ani jim to sem potvorám neházej .. jsem si vyškemrala jáááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Budeme se těšit :dizzy_face:

TAK JSEM ZVĚDAVÁ, JAK ODPOLEDNE TA OLYMPIÁDA DOPADNE.. VENKU JE HNUSNĚ..
A už nám to začííííínáááá :angry:
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky prsi, a smrdi tady hnuj zvenku - uz snad mesic v kuse... vune domova :slight_smile: venkov je venkov
3. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, tak platí to ve středu?U nás ano,
Mem, strašně gratuluji k miminkovi :wink:
Holky, začla jsem dávat do kupy zimní oblečení a vypadá to dobře.včera jsem Veru koupila pogumované kalhoty a bundu, dohromady za 360 - nové.Vypadá to pěkně, do deštivého počasí,na hrahradu, na motorku a procházky se psem, to bude super.

Dnes už bychom měli jít koupit nějaké boty, Veruš už fakt žádné nemá :grinning: Všechny jsou jí nadoraz a jedny pujčené pláťáky.Jdeme jen asi někam vyzkoušet velikosti a pak je objednáme přes net.Možná, že koupíme holinky. akorát.Pláťáky přes net a celoroční má, ale ty jí jsou ještě větší.Je to 23 a potřebovala bych, aby jí tak o půl cenťáku do nich vyrostla noha.Ty jsem jí kupovala někde ve slevě v létě a jiné kupovat nebudu, až pak zimní :wink:
3. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
David se prave napudroval... on mi porad taha sminky! a miluje ruzovou barvu... bozinku :grinning:
a Betka z toho pcika !!!
3. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, Ladi, mala je rozkosna.
Mem, gratulka k Stepankovi a nech sa vam vsetkym rychlo ulavi a prejdu nemoci ...
My sme vcera dostali tehotensky preukaz, bol UTZ a bobek tam sebou mrskal o dusu, ani ho Dr. nemohla zmerit :slight_smile: Vraj je trosicku vacsi, podla PM som 10+0, bobek bol 10+6. TP 31.3.10.
Seb bol u Dr. so mnou, chceli sme mu ukazat baby v brusku, ale nech sme robili, co sme chceli, on sa furt kukal len medzi moje nohy na koze a krical mami eee eee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mozno bude gynekolog :wink:
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pražandy.. která z Vás by byla tak hodná, zlatá, platinová, poslala mi nový katalog ikea a skočila mi na Václavák do prodejny Melantrich - M&S.. a něco mi tam nakoupila? Penízky pošlu .. :confused: Proooooosíííím :cry:
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš katalog mám doma...prodejnu ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tralalala, budu mít nového gynekologa, lepšího a nemusím se ani objednávat, zatím, prostě mám dorazit kterýkoliv čtvrtek..tak počkám až dorazí a skončí MS a zajdu tam.
3. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopr... :grinning: Ale děkuju ..

Jinak se právě opět naschvál podělal do tepláků.. zatímco, jsem žehlila (již 3 dny za sebou to dopoledne naschvál udělá).. většinou, když něco dělám.. přitom si umí dojít a všechno sám.. normálně jinak chodí..
No, žehlim v obýváku a on je v pokoji.. ptám se "Chceš kakat? Čůrat?"
A on "Ne, nechci" .. a slyším, jak tlačí.. přijdu a on stojí rozkročenej , čůrá na Elma a v teplákách nas...
Já myslela, že mě omejou.. to samé i včera.. prase jedno!
Tak dostal na prdel, táhla jsem ho za ruku do sprchy a za "trest" ... Řekla jsem, že když je prase a nedělá bobek do záchodu, že do záchodu hodíme dudlík.. No a tak jsem mu zamávla a spláchla.. a dost. Je bez dudlíku.. má to za trest a stejně už to s tím dudlíkem bylo neúnosné...
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je v posteli bez dudlíka.. a je ticho .. :confused:
Ach jo, proč mě tak zlobí . mě je vždycky tak líto, abych mu musela hubovat :pensive:
3. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš...aspon jste se zbavily dudla .-)) no asi mu je to lito tak ani nepipne a spi.-)
Lilca je prase furt..co už no.-)
3. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, jezis, my to s holkama prehodili na pondeli, info jsem jim poslala mailem, na konika jsem zapomela, posli mi mail....

Obla :slight_smile: jetsli ti neva, ez to bude MaS tady na Chodově, na václavák se mi nechce a katalogy Ikea mam doma navíc 2, pošlu, klido pido. Tak jsem k dispozici.
3. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dnes koupila na 11.11. první xendiný listky do divadla na O pejskovi a kočičce, je to hrané, tady u nás na chodově pro děti od 2 let, moc se těším. :wink:
3. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zatím za nočník nehubujeme, i kdyz si tak myslim, že obcas děla schvalne, že se počurá, má na kalhotkách atkovou holčičku a jednou jsem ji rekl, ze holcicka pláče a ona se vzdy vycura do kalhotek a hlasi mi ze pláče, tak mam nekdy pocit, ze to dela schvalne. JInak xenda mi rika, ze neni hovinko a tlačí...že...
3. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, teoreticky bych v po mohla, ale od 9 máme zápisy do kurzů.To bych asi nestíhala.Pošlu ti email.

Bram, to je super s těmi lístky, taky bych někdy s Veru šla.Musím se po něčem podívat
3. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, no .. probudil se a zlatej :dizzy_face: Spal bez dudla přes 2 hodiny.. takže to mělo asi efekt. Ani ho nehledá .. Dokonce snědl po x dnech skutečně celou porci oběda a ještě řekl, že chce "eště" :dizzy_face:

ŽE BY DUDL NÁSTROJ SATANA ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Teď kouká na Elma.. pověsím prádlo, poklidím a začneme se pomalu chystat na tu olympiádu.. jsem zvědavá, jaké to bude.. a jaké bude počasí? :fearful:

Xenuško.. Ty bys to pro mě udělala? Mně je jedno, kde.. já se v tom nevyznám, jen aby to tam měli .. myslím oddělení decoru. Budeš miláček. Počkej.. ale já bych chtěla novej katalog IKEA. Ten je od 4.9. teď jsme tam byli v SO a neměli ho :rolling_eyes: Jim říkám, že jsem z CV, že sem denně nejezdím.. jestli by mi ho nedali předem.. "NE!"
:pensive:
3. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já taky normálně nehubuju.. ani nemám za co, je fakt šikovnej... zvládá to sám, ale teď to dělal schválně. V ÚT schválně počůral lego (rybník) a pustil bobek do slipů.
Včere kadil po pokojíku po zemi ..
A dnes tohle ..

Takže mi došla trpělivost ! :angry: Ale je klid .. zaplaťpánbůh. :pensive:
3. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak jsme dnes byli v te herně, meli tam magneticky rybolov http://www.e-toys.cz/detail.php?zbozi=749184

trosku jinej, ale zato levnejsi

Obla, ano mam novej, neboj, nam ho dali do schranky! poslu!
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nikde nikdo, eli, posli mi adresu a co potrebujes atd.
3. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás dudel bude ještě v 15-ti asi :zipper_mouth: :rolling_eyes: Zatím furt neřeším, páč mě to ještě moc ne.ere.
Nočník dobrý, už se většinou ani moc nestarám, sama si na něj zajde, sundá tepláky, vyčůrá, natáhne a jde. Nehody poslední týden nebyly vůbec, ale kdo vi, co bude příští týden, že jo.
4. zář 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdeme s Michalem na výroční večeři :slight_smile: Akorát, že zrovna dneska Denča vstávala brzo, tak jsem mrtvá už teď :confounded:
4. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se asi má Kristy? Už se dlouho neozvala, jak to holky zvládají... Teď si ale vybavuju, že měla jet někam k Gregovým rodičům, tak že by byla tam? :confused:
4. zář 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych rekla, ze je u tchyne...
4. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek