• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jojo, Kristy se ma, ta ma pomocniky :wink: zavidim
4. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska dorazila MS, tudíž budu moci naklusat příští čtvrtek na preventivku k novému doktorovi.
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, to asi není moc dobrá zpráva, vid? :frowning2: já ji taky čekám... vzhledem k tomu, ze jsem se opupínkovala, mam opar, myslim, že tehu nejsem...
4. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak po prvé mame hovinko v nocniku naprosto vědomě, tak vas snad dohanime...
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, jak se to vezme, sice jsme snažilkovali obden, jenže právě když byla ovulka, jsem nebyla doma, pak manža dostal chřipku, takže snažení nebylo...no, moc jsem s tím nepočítala, ale aspoň cykly jsou zatím ok - 28 a 29 dní, ovulka 18. a 17. den cyklu, jen jsme se prostě netrefili...ale to víš, mrzí mě to :pensive: Minule nám to vyšlo třetí cyklus, tak jsem taková netrpělivka.

Xenda je šikula, Tomík kadil do nočníku taky zatím jen jednou a spíš náhodou.
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, ja nevim, kdy mame ovu, predpokladam 14. den, to byl posledni den snazeni, takze hmmmm...protoze MM je furt v tahu a kdyz prijde jsem KO.
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já to odhaduju dle šíleného píchání ve vaječníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, ja to vubec nepoznam, ale takovou tu teplotu a tak si zacnu merit, az to nepujde tak pul roku, pač to mě neba
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já se taky neměřím, zatím to nehrotím
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné popoledni

tak nakukuju a kde nic tu nic :grinning: :grinning: :grinning:

holky pár otázeček mareček když je bez plínky a bez slipu chápe co má dělat i chodí sám na nočník,ale jakmile má slipy tepláky nechápe a kakáni taky ně,že musí do nočníku no u nás to bude asi běh na delši trat

pak jakou značku máte susišky a kolik stála.na vánoce bych si ju chtěla koupit máme malý byt větší nikdy nebude chceme druhé dítko takže ta sušička je pro mě vysvobození,aby děcka nelítali mezi sušákama

jinak se u nás zlepšilo spaní vnoci takže na narozky kupujeme postel ajde opět do okojíčku
4. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme sušičku AEG asi 2 roky, stala okolo 11 tis? je super.
4. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Kristy zdravi, jsou na ceste do Maine - teda uz by tam meli brzo byt.

Ja nestiham, ale dostala se mi do ruky informace, kterou chci predat. Jestli mate nektera SIGG lahve tak jsou zavadne a vypousteji do tekutin hlinik. Jsou docela drahe - clovek si mysli,z e dela vic pro sve zdravi a prd - ja jsem koupila i jednu Petinovi a ted jsem priserne nas*ana

Tak se mejte krasne a pozdravujte broucky.
4. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
gabbi u nas to snad ani neni ta znacka..nevim..

Hanuli..mame sušku asi dva měsíce...http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=64071..je to bomba..nechapu jak sem bez ni mohla žít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás dudlík není,ale za to musím každý den uspávat,ale trvá to tak 10-15 mint a musm jí zpívat písničky,jinak spí u sebe v pokojíčku na velký postely,když se vzbudí tak jí v klidu přendáme k nám do postele,dneska k ránu si dokonce přišla k nám sama :dizzy_face: nočník-říká si,že chce čůrat,dokonce chodí i sama na nočník aniž by mi to řekla jen chodí ukazovat výsledek,dokonce tam i kaká,ale nják si prostě nesundavá kalhotky,tak jí mám doma jen v tričku a v ponožkách-však se to naučí :wink:
Eli my taky máme katalog Ikei doma,ale je to na rok 2010 :confused:
Už máme vymyšlenej dárek k narozeninám-malá má ráda písničky od Dády atak jí koupíme JUlii co zívá ty Dádiny písničky ,k tomu lego a pár cédéček :sunglasses:
My sušičku nemáme-máme sušák na balkoně a v zimě v ložnici a krásně nám to zvlhčuje vzduch :grinning:
4. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky nevíte o někom kdo by chtěl činčilu ? Švagrový se nják přemnožujou :sweat_smile:
4. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, ten katalog je od zari 09 do srpna 10, alespon myslim - kazdopadne jsou tam super veci, ja jsem do nekolika totalne zamilovana :grinning:
susicku si moc preju do budoucna!! Jezisek na ni asi mit nebude, ale vyhledove moc moc chci!!!

David dnes procural troje slipy, ach jo, ale na zachode sedi furt, sam si tam da prkynko a vyleze na schudek a sedne si... jenze nic z toho... kakani jo, ale ten pindik nejak neposloucha

mame uraz - na palci stenice jak blazen, rval udesne...
4. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, a vynechavame odpoledni spani, uz to ani nezkousime, a pohoda, chodi spat ve 20-21 celkem bez problemu, kdyz jsem ho nutila odpo spat, tak mel hysteraky a pak chodil spat o pulnoci
4. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Electrolux, myslím :sweat_smile: , nechce se mi do sklepa jít se kouknout, jsem taky spokojená, stála cca 10 tisíc, ale my máme odvětrávací, protože mám možnost ten vlhký vzduch foukat ven.

Když už jsme u těch sušiček, na jakou teplotu sušíte? Na tu vysokou? Já na ni suším jen ručníky, zbytek se bojím, že by se srazil, ale na tu nižší to zas déle trvá :confounded:

Ladi, chudák Davídek :frowning2: A jinak tě lituju s tím spaním, já jsem šťastná, že Deniska se naučila jakž takž spát :pensive: A v kolik vstává ráno, když už pak po obědě nespí? A co malá? Je to lepší?
4. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
založila jsem Štěpánkovi album a přidala jsem nové fotky Emy, tak koukněte
ještě tam nějaké dohážu

Dneska už jsem mrtvá, ale zítra bych chtěla napsat víc o nás, sžívání ve 4 a tak, ale zatím to jde dobře, snad to vydrží.

Sušičku nemáme, máme zahradu, tam sušim a pak žehlim. Plánujeme jí koupit až na půdu, ale až jak to bude s penězma, myčka má přednost :slight_smile:

Lado to spaní nezávidím, já přes spaní po o dobíjím baterky a doháním domácnost :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat netušim na jakou teplotu:slight_smile: většinou všechno na program bavlna do skříně ...ale čas 157minut:// ale to musi byt fakt narvana..kdyz je min je to rychlejš samo :grinning:
4. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zalezoi jakou mate pracku, my mame starou, jen 800 otacek, to pak strasne trva. Ja susim na program vlhké do skříně, je to na 55 minut, ale trvá mi to cca těch 150 minut, je to mj. program kojenecké prádlo - davam tam navíc čudlík šetrnější sušení. Kolik je to stupnu to nevim.
5. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kráásné ránko

aha tak děkuji taky na nu nemám,ale dostaneme nějaké peníze na vánoce tak si ju koupím a taky určo do 10.tis víc ne

ta¨kže já určo potřebuju kondenzační když mě to nemá kde odvětrávat mám místo jen v šatně bez oken,ale volným pruchodem anebo v kuchyni

dneska u nás neprší,ale je celkem chladno tak nevím co budeme dělat ani vařit :pensive: už mě to nebaví něco vymýšlet pořád

holky neviděli jsste někde na netu látky z dět.motivama,ale trošku větší ne už medvídky atd..chci začít šít něco :grinning: :grinning:

mici a z čeho šiješ tepláky????
5. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat jěště k té sušičce sestřenice ju taky má říká,že se jí věci sráčí nevím teda na kolik suší nebo tak,ale kupuje větší věci a projede to sušičkou a srazí se to

no jsem zvědavá jestli se to naučím sušit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ale když jsem se naučila se vším tak snad jooo :grinning:
5. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Bram, program na kojenecké mám taky a právě ten čudlík šetrné sušení je ten chladnější vzduch a déle to trvá, já na to sušila všechno, aby se mi nic nesrazilo a nesrazilo :slight_smile: , ale když jsem dala třeba bodyčko vysušit na ten horký vzduch, tak se trochu srazilo, ale jak které... Právě furt nevím, co můžu sušit na vysokou teplotu a co dát na šetrné sušení :unamused:

mem, máš krásné děti, Štěpánek vypadá jako kus chlapa :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem krasny mimiiiiiiiiiiii :slight_smile:)))))))))))))))) a se segrou budou supr dvojka..už se tesis co? :grinning: :grinning: :grinning:

Hanuli ja šiju teplaky z teplakoviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.moraviatex.cz/shop/index.php?p=productsList&iCategory=25&sName=Teplakovina-necesana

jo a hlavne si dej susicku tam kde nebudes sedet v jeji blizkosti..aspon ta nase je jak startujici letadlo :slight_smile:ale ja ji zavru v koupelne a dobry:slight_smile:
nijak extra se mi nic nesrazilo ještě..aspon myslim :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Štěpánek je krásnej!

David vstává +- v 7 ráno. Bětulka je mnoooohem lepší, normální miminko se z ní stalo (ťuk, ťuk na dřevo).

Jsem nešťastná, musela jsem zrušit tu Yamahu - ale já prostě to s Bětkou někde v rohu v kočáru nezvládnu, ona by tam vyváděla, David by pak taky vyváděl - to nemá smysl. Tak až za rok, to už bude Bětka snad rozumná. A pak by chodili oba společně. Je mi to líto, ale zaplatit a pak nechodit si nemůžu dovolit....
Tak budeme chodit do Sluníčka zatím.
5. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mici a nevíš kolik má ta tvoje decibelu??na to taky upozornují se dívat no já právě v šatně a nebo v kuchyni tak ted nevím a jenom ze začátku to řve nebo po celou dobu sušení???
5. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuli celou dobu a 68db
5. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, holky, co mate dnes v plane? Rano bolo dost hnusne, ale uz to vonku vyzera lepsie ...
Mem, rozkosne deturence. Fakt zlate.
Ja teda osobne susicky nemam rada, ale mozno s druhym ditkom zmenim nazor :grinning:. Dufam, ze kupujete triedu A-A+, kvoli energii ...
Ladi, nebud nestastna, ved doma spievate a pocuvate pesnicky, no tak holt nebude este chvilu organizovany. Napr. kamoska tam chodila pol roka a viac uz nechce, ze to tam teda nebolo nic moc. Asi to aj tak nevyhovuje kazdemu...
5. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis u nas je hnusne zima..takže tepla mikina a čepice to jistí...manža poseče trávu a já pak musím ještě ostříhat stromky .pripravit zahrádku na zimu...ještě musím neco popřesazovat a musíme udělat "skalku"..

Myčku máme A..na Aplus teda nemáme finance..a moc jich není .-)))
5. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek