• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
proc se sem neda prispivat ?????
5. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
2x mi to nepridalo prispevek :angry:

Trivivac ma Davidek za sebou, Honza tam s nim cekal 45 minut... proc ti lekari objednavaji na cas? :wink:
mame cekat reakci za cca 9-10 dni... hmm, tak to mame na Valentyna po programu, jeste k tomu to bude vikend, tak doufam, z nebudeme potrebovat lekare...

delal nekdo z Vas dotaznik o batolecim jidle pro Aisu? to trvalo snad 2 hodiny!!!!
5. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sbaleno este neni, ale aspon trochu uklizeno :slight_smile:
inac Seb ma prujem jak svine, od rana len periem jeho veci a menim plenky, vacsinou to aj tak ide mimo tej plenky... neviem, ci uz ma cestovnu horucku, alebo je to nieco ine ...
zacina ma to znepokojovat ...
5. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedy, zrovna ted !!!

Davidek spal pres 3 hodiny...
5. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,snad to bude opravdu jen cestovní horečka :wink: naše měla taky ráno trošku průjmík(po té salmonee sem furt ve střehu) a odpoledne už ok :wink:
Ladi,naše spala odpoledne taky 3 hodinky,za to teď tu řádí místo aby spala :unamused: a to normálně usíná před 20 hodinou!!!
Holky já dnes jen zírám,malá furt přenáší něco sem a tam,nosí misky,krabice a snaží se stoupnout na gauč :astonished: do schodů chodí normálka,ale ze schodů jí to nejde
5. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukam, ze tuhle diskusi muzeme zabalit, kdyz uz sem nikdo nechodi :(
Deni, stastnou cestu!
papa
6. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak od včera máme sedmý zub a další roste :dizzy_face: :confounded: :frowning2: Chudák Denča, celou dobu nic a teď leze jeden za druhým, má napuchlé dásně :frowning2:

Na Trivivac jdeme někdy v polovině března, vůbec se mi tam nechce :unamused:

Budeme mít novej kolotoč nad postýlku :dizzy_face: Teda né, že bychom ho využili, ale ten původní začal vrčet, tak jsem ho reklamovala-první reklamace něčeho koupeného přes net, jsem z toho měla docela strach, ale super, poslali mi fungl novej :dizzy_face: Jen ho omylem poslali na starou adresu :rolling_eyes: , takže se jim vrátil zpět, ale včera ho přeposlali sem :slight_smile: Takže ho hned střelím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Deni, šťastnou cestu, ať se nám v pořádku vrátíte :wink: Snad nám to tu pro neučast mezitím nezamknou :confounded: :pensive:
6. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já musím zavolat k dr,prvně jsem chtěla ten priorix obyč,ale prý je stejnej jako triviak,takže dáme ten,akorát doufám,že se to dá ještě změnit.
Jo budeme muset koupit nové botičky,nják nám z nich vyrostla a pomalu už jí koukaj palečky ven,kupujeme teda ve zdravotní obuvy,takže to zas bude nářez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky nevím jak je to možný,ale nják mi malá přestala chodit na nočník,jako sedne si tam,pohodička,ale neudělá nic :frowning2: ,ale aspoň mi už řekne ,že kaká do plenky :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to zase byla noc.Navíc je na tom malá nějak hůř,ale těžko odhadnout,co jí bolí. Pořád kňourá,já už nevím. A do toho mi minimálně jednou denně vyzvrací jídlo,prý je to tím zahleněním,ale je to vůbec normální? :frowning2:
6. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do háje, se mi to smazalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jsem zjistila, že se začínám dívat po věcech na druhé mimčo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Třeba místo toho kolotoče jsem už "polovybrala" takovou tu houpačku akvárium nebo deštný prales z FP :sweat_smile: :dizzy_face: A taky už koukám po kočáru, sice jsem říkala, že si nechám tenhle, ale láká mě změna :dizzy_face: Ale na druhou stranu, když si vzpomenu jak Eli kupovala kočáry a pak skončila u S4... Líbí se mi Buzz, kdysi jsem k němu měla odpor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je nepraktickej, takže nic, ale mám druhého horkého favorita Peg Perego GT3, ona si ho vybrala Denča, jsem ho měla na obrázku a ptala jsem se, jestli se jí líbí kočárek a ona kývala jak urvaná :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsem jí ukazovala ty golfky Jané a to teda prý néé :grinning:

Jo a včera mě hned po ránu málem vybulilo, páč mě vzbudila opakováním věty!!! "Mama dadl de je? Není" :confused: Asi jste pochopily, mami dudel kde je? Jsem čuměla jak puk a vubec začala hodně spojovat :confused:
6. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, Denča taky měla období, kdy bojkotovala nočník, trvalo to možná i měsíc, ale pak to přešlo a zase dobrý :wink:

Svomi, mě je vás tak líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Denču taky dneska v noci něco bolelo, asi ty zuby, tak kňourala, si vůbec neumím představit, že by to tak bylo furt :confounded: Chůdáček Anetka :confounded: Jinak tím zahleněním to asi bude, kámošce tak zvrací furt :confounded: A už docela dlouho teda...
6. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já právě nevím,jestli s ní mám zase jít radši k dr.,ona mi celkově málo jí,skoro nic nechce a to i když bývala nemocná,tak jedla normálně,tak netuším,jestli tam zajít nebo aspoň zavolat. Navíc má průjem,sice tak jen třikrát denně,ale děsně vodnaté.
6. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to je mi moc líto :frowning2: ,třeba by bylo lepší zajet s ní do nemocnice,kor když má průjem,aby nebyla dehydratovaná :confused:
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz jen třikrát denně a pije dokonce víc než obvykle.
6. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je ok,já sem myslela že to má častěji..... to bude asi taky z těch hlenů :confused:
6. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz snad jo,teď měla omáčku s rýží a nevyzvracela to,tak snad to bude lepší.
6. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, no jestli by ten vodňatý průjem trval, tak bych asi radši zajela do nemocnice nebo k Dr. :pensive: :frowning2:
6. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sVOMY TO JE PECH CHUDINKA :(( SNAD TO Z JAREM ZMIZI A BUDETE KONECNE V POHODE:(((
tEDAAA se Deniska pekne rozkecala..my nic moc..sice hubou mele furt ale hatmatilsky spise .-) obcas sluvko rozumime..ale moc jich neni .-)

Kat joo ja se ted divala ze prichce chci urcite vajicko ktery jen nacvaknu do auta..zadne pasani..takze to bude Maxi cosi...no a chci to na podvozek a na Jane nejde takze koupim asi quinny-ale jen na autosedacku a hlubokou korbicku asi na Jane .)..Jane sportak necham pac kdyz uz sem usila ten novej potah..ze jo-... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat zatím dva dny,dnes ještě nic.
6. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom: mne je ji tak lito, chudinky...
ach jo

Davidek ted usnul, pod hlavou opici, v naruci 2 medvedy... a ja se cpu cervenou repou, to mam zvrhle chute, co?
Nocnikovani zavidim, nam to porad moc nejde. A spojovani? :grinning: Ted jsme se 3 dny zasekli na AJAJAJ, to ted rika proste na vsechno.
6. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, jo, nějak se rozkecala, jsem v šoku, fakt. Dneska za mnou furt lítá, moje papuče v ruce a ječí "mama na dede, mama na dede" :grinning: :grinning: :grinning: Mami na boty-v překladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cpe mi je na nohy :grinning:
A ty základny mají i jiné firmy, ne? Casualplay je teda má, jen nevím, jestli i na tu co mám já nebo jen na tu polohovací... :confounded:
6. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne Davidek taky furt nosi backory, jak pejsek :slight_smile: ale rekne jenom MAMA, kdyz mi je da :grinning:
ten GT3 vypada celkem dobre... ja kdybych ted znovu kupovala kocar, tak si koupim zase ten samej, nebo Casualplay, kdyby byly penize (ten se mi desne libi)
6. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nejvíc frčí slova teta,vrznou dveře a Klaudinak tetááá,tetá :grinning: :grinning:
Já už taky mrkám po kočárkách,vyberu ho ségře a pak si ho od ní koupím až budem čekat druhý :wink:
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se za kazdym vrznutim a sramotem skryva tata, uz od rana ho netrpelive ocekava a kdyz dorazi, muze se zjancit :grinning:
6. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :grinning: tak to musí bejt Honza rád :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ty se spolu vyradej... jdu neco delat... zatim ahoj a hezky vikend vsem!
6. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no já asi nakonec skončím u toho kočáru co mám. Psala mi jedna holčina do IP, že měla možnost vyzkoušet fůru kočárů a s tímhle byla spokojená :dizzy_face: Prý hlavně né Buzze :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych si ho stejně nemohla koupit, páč jezdíme víc v terénu než po cestách, takže... No a zas kupovat to GT3, je to docela drahý a ta korba se mi až tak nelíbí, chtěla bych jen změnu, no, "nový" mimčo, novej kočár :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale asi je to blbost, když jsem spokojená s tím svým, a já fakt jsem, tak si ho nechám :pensive: Jen si koupím na to tu polohovatelnou autosedačku, protože na tu co mám, asi není ta základna, takže budu mít i změnu :grinning: A jestli budu mít mimčo "nezimní", tak to využiju místo hluboké korby a budu mít "jako novej" kočár :sunglasses: jééé, já se těšíííím :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, čau

na práci pohovor pujdu nakonec asi az ve stredu, no neni kam spechat, stejne se mi to nechce. Prej se tam ale da chodit i o vikendu, tak holt mala bude bud jen se mnou nebo s Jirkou, je mi lito, ze si nas neuzije oba. No uvidime, ted jakoby to vycítila, tak se absolutně nenechá hlídat, vyrvala mi cvičení, všechno. Ach jo. A nejhorší je, že MM vidí, že tím trpí, ale nenapadne ho zabojovat za vetsi plat, abych nemusel amit tyhle starosti. On bude sedet doma pred TV a na dovolenou nemusí. A jeste mi rekne, tak sezeneme hlidani, no. Ach jo. :cry: :cry: :cry: omlouvam se, ale tak me to nastvalo, mam z toho ted tak velký depky, ze nemam ani sílu sem psat. Kor kdyz je mala tak mamanek ted, porad me chodi pusinkovat a ja si predstavim, ze budu muset chodit do prace a opustit jí, abych jí vydelala aspon na jídlo.
7. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni to je mi líto,moje je taky mamánek, kor večer to je nejhorší,jsem proto ráda,že mám tu práci z domova a tu dělám až když malá usne. Cvičit můžu taky jen doma,takže 3x týdně hopsáv v obýváku :sweat_smile: Můžná blbej nápad,ale co třeba občas njákej meloušek? Manža si tím přividělává přes jaro a léto na autech a přes zimu pokládá podlahy,ne moc často tak jednou za měsíc-dva,ale njáký menší příjem to je.
7. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky!
bram - to je moc smutné :pensive: :cry:

Kat - takové věty, jo? :grinning: Deniska je fakt šikovná teda...já si říkám, že až tu budem řešit nástup do školy, tak já slavnostně ohlásím Julinčino první slovo :grinning: :wink: prostě nic neřekne a neřekne, opice jedna :wink: ale zato před chvilkou ukázala, že se jí chce kakat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: víte jak? chytla se za nos (tak dělám, když sedí na nočníku a smrdí to :grinning: ), myslela jsem nejdřív, že už hlásí hovínko v plínce, ale plínka čistá, tak jsem ji šoupla na nočník a hned byl plný :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek