• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak jsem to vyresila, lavovy kameny jsem vymenila za 2 tehu masaze...

thajska, no 3 mesice po porodu uz ji dam, ma to platnost az do konce cervence pristiho roku...

tak jdu ve ctvrtek na tehu masaz to je prča :slight_smile:

na akvac jsem se objednala, ale muzu prý az po I. trimestru, no to je za par...
7. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, ze ted uz bych taky asi thajskou zvladla a jsem ty 3 mesice po akci :slight_smile:
ale predtim s temi problemy fakt ne... a tenkrat po cisari taky ne
7. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ji kdyztak pristi rok nekomu venuju...holky se zlobit nebudou...snad.
7. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Ti pak nekdo koupi novej rocni poukaz a pujde na ten Tvuj (klidne se obetuju :wink: )
tady budou za chvili same tehule !!!
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, to je fakt....

holky, co mě ted ceká? ja uz to zapomela...
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju, zatím to jde, snad to i vydrží.... tuk tuk

Mám uvařeno, vypráno, zvládli jsme ráno nákup, Emča má skate na kočáru a byla celkem nadšená, včera jsme jí na tom vozili po zaradě. Hlavně jsem tak s ní zvládla ty blbé úseky, kdy se šprajcuje a nechce šlapat, jako že bude očumovat zahrady a tak. Tak jsme ani nepřišli domů se řevem

Obě děti ještě spí a já piju kafe

Ale v noci troch blbý, malýho bolí trochu břicho, nepláče, jen nespí a pořád jakoby tlačí a heká u toho. Koupila jsem dneska Sab simplex, tak v nejhorším snad pomůže. Jinak už piju druhej půlitr fenyklovýho čaje

Bram moc držím palce ať se to potvrdí :grinning:
7. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, u nas byly prvni 3 tydny OK, to byla mala hodna, od 3 tydnu nezavrela pusu a furt brecela- kolika. Ted uz je tak 2 tydny zase v pohode. Uz se mame sanci i mazlit, hrat si, atp.

Bram - to je jedno, ze si nepamatujes. Stejne to ted bude uplne jine :grinning:
7. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado no právě, vzpomínala jsem na tebe, že nejdřív vše ok a pak blázinec
7. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz: nici Vase detatka taky tolik veci jako nas David? dnes zlomil placacku na mouchy a roztrhal kalendar se svymi miminkovskymi fotkami - to jsem obrecela :(
on ma ted zalibu strhavat ze vseho samolepky, takze totalne vorval obe odrazedla, snazi se vytrhavat fotky, a urval i z megakostky od velkeho Clovece nezlob se vsechny puntiky...
jinak mi nici sminky - jakmile se mu dostane do sparu rtenka nebo tuzka na oci, tak je s ni amen... uz fakt nevim, kam ty veci davat
7. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi : Ničitel :sweat_smile: :fearful: :zipper_mouth:

Ondrášek naštěstí ne.. je opatrný .. naopak.
7. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky jeste tuk tuk tuk nic neznicili....
7. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to je super sprava, gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!
Neboj, prvy trimester prejde ako voda... teda moj este nepresiel, ale uz to mame za par :grinning: :grinning: :grinning:
inac tepoloty sa vratili, tak asi zajtra skocime k dr. Pre istotu, kedze v piatok ideme na Slovensko.
Leni, dam ti vediet, co v stredu. Mozno fakt len zuby, neviem, mozu teploty trvat 3 dni a viac?
Inac Seb este tiez nic neznicil, aspon nic vazne, ale u nas toho vela na nicenie nema :wink: . Samolepky strhava taky, na odrazadle uz ziadne nie su, fotky (ak sa mu nejake dostanu do ruk), tak zmacka, musim byt rychla, aby sa mu to nepodarilo. Ale inac celkom pohoda, musim zaklopat.
7. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mem, krásný popis :dizzy_face: Ještě jednou gratulka :wink:

Bram, to je bombáááá, hurááá, gartulujuuuu, teď byses měla objednat na gyndu, tak za týden už půjde hezky vidět :wink: :dizzy_face: Držím palce, ať je všechno ok. Kdy budeš mít TP? Odhadem...

Jinak já dneska začala 15tt, holky to tak letí :astonished: S Deniskou se mi ten první trimestr děsně táhl, do toho ty problémy, celý jsem ho prospala a i tak, se mi ty nejrizikovější týdny zdály nekonečné. Teď absolutně nestíhám, fakt fofr.

Holky z března, dvě druhorodičky, mi tvrdily, že už asi cítí pohyby, se mi to zdálo brzo, mimčo je ještě moc lehoučké, ale začala jsem se večer, když lehnu do postele víc sledovat a asi fakt jo :confused: :confused: :confused:

Denča taky demoluje, ale už je to lepší. Šminky miluje, taky mi pár věcí zničila-řasenka zabodnutá ve rtěnce a podobně, ale spíš se s tím taky snaží malovat, korektorem si chce pravidelně patlat nohy nebo papuče, nevím, kde na to přišla, ale více méně je to jakž takž. Nálepky taky odlepuje, ale zatím jen s věcí, kde to neva. Uvidíme, co příjde. Poslední dva dny se docela hodně vzteká :rolling_eyes: to bude tím, že jsem jí nedávno tady pochválila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , to je vždycky, za něco ji tu pochválím a ona mi to vzápětí "vynahradí" :rolling_eyes: :unamused:
7. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,no já nevím,u nás ty teploty tak častý nejsou :sweat_smile: asi proto sem pak tak vystresovaná když má malá jen zvýšenou teplotu :sweat_smile: ale určitě dej vědět jak na tom ste :wink:
Kat,sem si všimla,že máš termín přesně na moje narozky :grinning: :grinning:
JInak u nás malá tak nják v normálu,jako minule sem koukala že nemáme v ovladači baterky-malá si je z něj vymlátila protoe já nefungoval mluvící pejsek :grinning: ,slepuje nálepky hraje si se štětkou no nic co bych nečekala,jo akorát se teda poslední dobou snaží nacpat plyšáky do hifi věže a u našich do videa strká dvdíčka ,jako že si je pustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, vraj sa to uz od toho 16tt da citit, u mna su to skor teda streva, co sa hybu :grinning:
U nas teda fici i kefa do zachoda, musim zatvarat dvere a toaletak v zachode som uz tiez par krat nasla napchany, som sa bala, ze bude ucpany, ale nastastie ok.
Teploty tiez normalne nejako neriesim, ani mu ich nemeriam, len ked uz ma sklenene oci, to uz je tych 39, takze ani presne neviem, odkedy tie teploty ma :angry: :angry: :angry: . A dava medveda na nocnik a krici pri tom eeee
7. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kat odhadem termín je 16.5.

Na gyndu jdu ve středu, objednávala jsem se v srpnuna prevenci, tak jsem zvedava, jestli se koukne UZ nebo ne. Tu Dr. mam totiž novou, nevim, zatim se mi moc nezdá, mozna ji jeste budu menit. Napr. jsem od porodu nebyla na UZ. Porad neco oddalovala...

Kat rekni mi, co to mam odmítnout a co to vyžadovat? Vím, že jsi tu mluvila o triple testech, ez jsi je odmitla a místo toho? ja vim, ze mi s Xendou jeste brali krev nekdy na zacatku na vyvojovky, to je ono?
8. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. jak mám postupovat, když mě nějaká hvězda na MMB okradla o 1500 a je to už měsíc a ještě mi je nevrátila..? :pensive: :cry:
8. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrr... hned rano rozkramaril vsechny spolecenske hry - scrabble, ruleta, marsal a spion atd. vsechno do sebe...

Bram: odmitni tripply a jdi na NT screening - ale tady v Praze je to uz asi automaticky - myslim ze jsem byla na krvi v 11.tt a ve 13.tt na NT ultrazvuku- dohromady to da vysledky... Pujdes zase do Krce?
Kat, nepletu to?

toaletak v zachode mame permanentne

je to desne, vsude vyleze a dosahne, vsechny dvere si otevre, pripadne i odemkne, potrebovala bych police podel stropu... ja vam ty hodne deti zavidim!
nejhorsi bylo, kdyz urval ty dvere od mrazaku :unamused:
8. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky..Bram jeeeee tak ty mas termin den po mejch narozkach...ja chtela tak 25.5 abych mohla na cisare o 14 dni predem a slavily bysme s mimisem spolu..no mam smulu:(((

Obluš :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no nahlasit to na MMB ..bloknou ji ucet...ale tobe to prasule nevrati:/((pokud bude vic lidi ..nad 10tisic tak nahlasit na PČR
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pohyby jsem mela u Davidka v 19.tt, u Betky v 17.tt
8. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško :cry:
8. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska máme zase "bezva" den :unamused: Hlavně ráno mě málem jeblo, ale fakt :pensive: Michal odjel na meeting do Brna, zůstaly jsme s Denčou samy a já, že hodím prádlo do pračky. Máme ji ve sklepě, většinou tam chodím sama, je to minuta, takže Denču posadím k telce a hned jsem zpět, jenže... Zapoměla jsem vyndat klíč ze zámku :pensive: Hodila jsem prádlo, letím nahoru a dveře nic :astonished: Hned mi to cvaklo :pensive: Denča nějak otočila klíčem a zamkla :pensive: Vystřelila jsem garáží ven, jestli nemám někde otevřené okno, že bych vlezla oknem, jenže bylo brzo a zima, takže ještě byly všechny zavřené, klíče samozřejmě všechny vevnitř, telefon taky. Úplně jsem panikařila. Napadlo mě zaletět k sousedům a zavolat, jenže komu??? Naši odjeli v neděli na dovču na východní slovensko, brácha se švagrovou jsou v chorvatsku, nikdo jiný naše klíče nemá :confounded: Pak mě napadla babička, ta má klíče od našich a naši určitě klíče od nás nechali doma, jenže na babičku si nepamatuju číslo. Takovou bezmoc jsem ještě nezažila, už jsem uvažovala, že poprosím souseda a rozbijeme okno. Pak jsem zkoušela šroubovákem rozdělat ty dveře, přece jenom jsou vnitřní, ale zámek je do suterénu bezpečnostní :frowning2: Byla jsem na pepku, volala jsem na Denču, ta dlouho nešla, ale pak přišla a já ji naváděla, ať zkusí tím klíčem otočit znovu, modlila jsem se, ať trefí stranu, protože kdyby zamkla na dva západy, tak je to asi fakt v háji.
Naštěstí se jí to po nějaké chvíli podařilo otočit a správným směrem :dizzy_face: Normálně jsem se rozbrečela úlevou, takový stres jsem fakt snad ještě nezažila :pensive:

Bram, jak píše Laduška, jdi na NT v 11tt odběry a 13tt utz a nejdi na triply, nebo jdi, ale na výsledek neber ohled. A být tebou, tak se té doktorce zmíním na té prevenci, jestli by nemohla kouknout, že jsi měla pozitivní test. Víš jak, aspoň budeš vědět :wink: Když už tam budeš, tak je škoda se nezeptat, jestli by se nekoukli, jestli je všechno ok :wink:

Já cítila pohyby u Denisky 17tt, teď si furt nejsem jistá, střeva se mi hýbou od porodu často, ale to je trochu jiné, nevím, budu zkoumat dál.

Eli, teda :angry: :angry: :angry: :frowning2: Co to je za paní?
8. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: teda koukám že tady se to nějak rozrůstá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

gratulace všem kdo čeká druhé mimi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

my se k tomu zatím nemáme,budeme se stěhovat,a dohodli jsme se že až tak za tři roky nejdřív.
Jinak už chodíme bez plínky,krásně mluvíme,teď jsme zrovna nemocní :rolling_eyes: :frowning2:

Přeji všem moc krásný den :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je pech...ja to mela nekolikrat :sweat_smile: :sweat_smile: ted už naštěstí umí otevřít zadní dveře-balkonovky...tak je to lepsi..ale stejne kdyz si ze me treba zacne delat srandu ze neotevre... :unamused: :unamused: nase klice nikdoe nema..jen ja a manža
8. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z tech deti takovej magor, ze se mi uz snad hodinu vyvari na plotne voda na polevku... ach jo

Kat, hruza... Zname! Jednou mi pruvan zabouchnul dvere do bytu a jednou se na navsteve David zamknul v koupelne s tekouci vodou do vany. To jsou desne chvile.
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz se pry nechodi na kontroly jizvicky po TBC na kalmetizaci, uz to zrusili, i to preockovani v 11 letech...
a v 11 letech je ted nove povinne - tetanus, obrna, cerny kasel...
to jsem vubec nevedela
8. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je to hrůza, fakt jsem byla na mašli. Kdyby aspoň Michal nebyl dneska zrovna tak daleko... No ještěže to dopadlo dobře :pensive:

K tomu očkování, nemáme teď jít na nějaké přeočkování? :confused:
8. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké odpoledne
mám siestu = děti spí, řeším resty v papírech, obvolávám řemeslníky atp.

Kat hrůza děs, to je na infarkt, ještěže to dobře dopadlo viď ?

Ladi - já už na kalmetizaci nebyla ani s Emou
8. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, neměla bys spíš odpočívat? :wink:
8. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kat,teda tohe je moje noční můra,díky bohu ještě nedosáhle malá všude na kliku :confounded:
no my jdem v listopadu na žloutenku,ale tu sme dávaly mimo jinak nemáme navíc nic,takže máme za sebou všechny hexi i priorixi :slight_smile:
Zdeni tak jak to zítra vidíš? Já jestly mám na zítra koupt sebou příkrm :wink:
8. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek