• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat - no já se snažím všechno stihnout přes den a mít volný večer a nic nedělat. Jít brzy do postele. Včera se mi to povedlo
8. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, a jak to děláš? Já všechno doháním, když malá spí.

Leni, vy jste byly na druhém priorixu? Kdy? Nás nikdo nepozval :confused: Po jak dlouhé době po prvním se to přeočkovává?
8. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jezis, aj vam tak blbne stranka???
Leni, boli sme u Dr. a vsetko bolo ok, tak nas este poslala na usni, ale i tam ok, ziadny zanet, tak vraj len zo zubov. Mame davat nurofen. Myslim, ze to bude ok. Keby nejaka vysoka teplota rano, tak ti urcite dam vediet do tej 8.30 ...
Kat, teda, to bolo fakt o fuz, no, u nas su klucky vysoko, i kluce, takze nedosiahne, ale ak dosiahne, tak sa s nimi samozrejme hra a otaca.
8. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat, teda :frowning2: :rolling_eyes: ještě že to takhle dopadlo.to je taky má noční můra.
Nás jinak na priorix taky nikdo nezve.tak nějak si to spíš hlídám sama.

uff malá spí a já makám-nachystala jsem večeři a už zase dělám oběd na zítra abychom měly dopoledne volno a mohly ven.

Obli-co to je za pipku? jedině jak psala Mici anebo ten Deredes,ale ti si z toho hodně nechávají. Anebo ji uhánět a vyhrožovat právníkem jako my paní Ivu Nextovou.
8. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, a kdy se na to přeočkování chodí?
8. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme dnes v nemocnici na převazu s tím zlomeným prstem. Prý dobrý,kontrola za týden. ale jen jsme tam vlezly,tak malá chytla hysterák jako blázen a strašně plakala a volala "máma pápá" :frowning2: chudinka si to tam pamatovala a chtěla jít pryč.
8. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, Denča dosáhne na kliky, ale s klíči si nijak nehraje, přesto je dáváme pryč, ale tento na noc zamykáme a já blbá ho zapoměla dneska vyndat :pensive:
8. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, chudinka :frowning2: , a jak to snáší? Zvyká si? Stěžuje si, že to bolí? :frowning2:
8. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my byly teprve před měsícem na 1.dávce a říkala - tý vole,já už nevím :sweat_smile: ale myslím cca po 10m. U nás mluvila že at nejdřív přijdeme v březnu-což by bylo nejdřív po 8 měsících. radši se ještě zepttám
8. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska si taky pamatuje ten incident s nosíkem, protože když se zas ochomejtá okolo laviček, tak jí říkám, ať jde pryč, aby jí to zase nespadlo na nosík a ona na to, né nosík, au au :confounded:
8. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštětí je úplně v poho. Asi to nebolí a ani jí ta bambule na palci moc neva. Akorát nerv je,když se má ustrojit. Nejde to prostrčit rukávem a děsně se vzteká :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, aha, my byly někdy v březnu, myslím, furt se to oddalovalo, páč měla kašel a pak měl Michal chřipku, tak to Mudra říkala,ž e radši taky ne... Musím se kouknout. No vlastně stejně tam půjdu kvůli té pojistce za ten úraz, tak se zeptám :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek je vzhlru, tak se zase loučím :wink:

kat,co máte za pojistku a víte kolik dostanete? Malá má Sluníčko a prý by taky měla něco dostat, ale jak znám Českou pojišťvnu, tak to z nich budu vytloukat sto let :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska ještě spí, upekla jsem buchtu a trošku uklidila-Michala včera chytla nějaká uklízecí mánie a pouklízel celý barák :confused: , takže jsem ani moc uklízet nemusela :dizzy_face:, kéž by ho takový amok chytal častěji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , příjde bývalá spolupracovnice s malým, Denča se ho dřív hrozně bála, i když je jen o trochu starší, jsem zvědavá, co dneska.

Ladi, dneska jsem vyráběla sliz z Lanzy, zatím tuhne, tak uvidíme ráno, jak to dopadne, ale myslím, že to bude ok.
8. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, má nějaké připojištění k mojí pojistce-mám u Spořky, nejsem si jistá, ale myslím, že má 100 na den, ale fakt to nevím jistě, páč tu nemám tu smlouvu. Ale i kdyby to bylo míň, lepší než nic :slight_smile: Spořka to posílá rychle, brácha měl teď o prázdninách naražený prst a dostal to rychle, dostal nějak 4500 :confused: a to to blbec nechtěl jít ani nahlásit, že to je jen prkotina.
8. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - stíhám, protože musím, nepomůže mi nikdo, všechno stíhám sama, ale je taky fakt, že já jsem takovej aktivní magor. Emu jsem si naučila od malinka tak, že kromě vytírání s ní můžu dělat všechno. Vařim, vaří taky, žehlim, tahá mi ponožky, krámuje, ale já si udělám co potřebuju a pak to zase uklidim. Jedině mi nedovolí sedět u pc, to si přestane hrát a jde za mnou, jako kdyby nějak věděla, že to není práce
Hodně toho stihnu když spí, ale musím si to dopředu jako rozmyslet, co bych chtěla za ten den stačit, abych pak nemagořila. Ale zatím to nějak jde
8. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este skor, nez docitam vsetky strany, tak aby som nezabdla....

Mem - ty vies dojat cloveka. Aj pri mne sa ti to podarilo. :wink:

Bram - OBROVSKA gratulka!!!!
Holky, obdivujem kazdeho, kto dokaze mat viac ako 1 dieta. :slight_smile:)))) Zrovna vcera Dav do mna rypal, ze by chcel druhe mimi, no normalne doteraz som na neho doslova nazurena, ako ma tym vytocil. A to dobre ie, ake mame hyperaktivne dieta, ktore idealne potrebuje okolo seba 2-3 ludi, aby zdravi prezilo , nie este aby ja sama som mala 2 deti. TAk som az s takou zlostou zaspavala a popravde, ked furt viac a viac na mna nalieha, az zacinam mat problem mat s nim sex, vzdy mi to pride, ze chce plodit a ja nechcem problem. A to som chranena tym teliskom. :unamused: Proste niekto na to nema, aby mal hlavne takto kratko po sebe deti. Preto vravim, ze vas obdivujem. :wink:

MY vzdy, ked sa Vika pocura, tak bud len vymenim Pampersku, no alebo rovno umyjeme vodou a dame novu. A ked sa pokaka, tak umyjem vodou a pouzijem tu detsku intimnu hygienu. Obrusky pouzivame len a cestach. A mazat nemazeme nicim, jedine, ak sa raz za uhorsky rok stane, ze je trosku cervensia, tak namazem Bepathenom a dobre.
8. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - mne sa takato vec stala, ale to som bola v meste a autom. A ako som Viku dala do autosedacky, kabelku tiez na sedadle, tak klasicky kluc som dala VIke a ona mi ho vzdy otvori a poda, ked si sadnem uz za volant. No ale ja som zabudla otvorit predne dvere(pre pripad, ze by VIka zamkla), no a ona fakt stikla ten kluc a zamkla sa v aute.JA bez mobilu, bez vsetkeho....to bolo asi pred 3 mesiacmi. Tak som ju navigovala, ako ma otvorit auto tym klucom. Dvere by neotvorila, nakolko bola priputana. No a jej to neslo, mala slaby prstik, tak mi akoze podavala kluc, no to som sa modlila, nech jej nespadne, lebo by som bola v haji. TAk som ju este prosila, nech to skusa otvorit. NAkoniec to cvaklo a ja som si vydychla. :slight_smile: Ale verim, ze ten dom je horsi pripad. :frowning2:

Lada - ano, my mame doma demolatora. Ked Dav pride z prace, kolkokrat mi hovori, ze aspon raz by chcel prist dom, kde neni znicena polka bytu a vsade bordel. A to ja som fakt poriadkumilovna!!!!!JA sa snazim upratat nejaku spust po Vikine, no ale kym ja upracem 1 miesto, zlikviduje dalsich 5......A to ete musim davat bacha, aby si neublizila. Ona fakt robi hrozne veci. VYlezie na stol a povie, mama,aha, ja lietam a skoci dole. Ja sa len modlim, ked idem len curat na zachod, aby nieco nezlikvidovala. Skrinky mame vzdy vyhadzane, vacsinu veci ponicenu, dolezite dokumenty docmarane, elektroniku nefunkcnu, baterky zo vsetkeho vytiahnute,.... No je to diviak. Mam co robit, aby som ustrazila aspon ako-tak jej zdravie. A to cez den fakt NIC nemozem - varit?Ani omylom!Ved by s mi dieta prihlusilo. To sa da s menej akcnymi detmi tak, ze ho nechate chvilu same. Moj manzel ma chcel presvedcit, ze je v poho ju nechat chvlu samu hrat a malom uz prisla o zivot pri nom 3x, zozseknuta hlava raz, vacsie ray pravidelne,.. Takze chcem povedat, ze tak 99% zraneni sa jej stalo, ked bola s nim. Preto vravim, ju malokto zvlada. :unamused: Preto ju nemozem nikomu nechat ani na pol hodinku. ESte moji rodicia su taki nauceni byt v strehu a s vypatim vsetkych sil to zvladnu. Ale iny fakt nik.
8. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a este fakt je ten, ze mala mi cez den nespava - vazne len vynimocne, takze cez den toho fakt nestihnem takmer nic.
VYtieranie - reve, ze chce ona vytierat, vyleje kybel s vodou, prace este viac ako keby som nic nerobila.Ked chce vytriet mopom, tak s nim sermuje na vsetky strany dohora, takze prach sa len rozprasi, skladat pradlo zo susiaku - postahuje vsetko, zacne si to obliekat, roztiahne po celom byte, zaspini to, takze mozem zase prat,.... No a tkto nejak to je. Varit , to sa neda, lebo ona by nedociahla na pra. dosku a len kvici a taha ma za nohu. Takze aj ked len varim caj alebo co, tak uz kvici, ze sa jej nevenujem.
No a nocnik?Tak to, holky, zabudnite. Ona predsa nebude chodit do nocnika, ked do Pampersky je to take pohodlne.

Aspon ze krasne rozprava da sa s nou hrat - furt chce hrat take tie hry "akoze" alebo na nieco. :slight_smile: Ze napr akoze ona je DR a ja som pacient, tak ma popocuva, nakaze otvorit usta a pod. Alebo na predavacku, kde ona je predaacka aja si pytam tovar, ona mi ho poda, zoskenuje, vezme peniaze a da mi vydavok a pod. Alebo ze sa rozprava s hrackou a za nu aj odoveda. To jej ide. NO len ako mae mimi cura do plienky. :unamused:
8. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak. Myslim, ze vycerpavajuco som si pokecala sama so sebou, ale chcela som reagovat fakt na vsetko. No uz som zase ticho, slubujem. :grinning:
8. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se po dlouhe dobe ozyvam

jsme v Maine u Gregovych rodicu-cesta autem 17 hodin, no to bylo zajimave...jeli jsme pres noc,Abinka spala jen 4 hodin,jinak ale koukal a abyla moc hodna.
Izabell spala celou dobu,jen prestavky na kojeni.

dnes sem leti tatka a bracha,
Izabell uz povida, v noci spi 7-9 hodin (snad ji to vydrzi)
Abinka se uci novy slova, hrozne vsechny miluje,objima,bude ji smutno az pojedem dom

bram moc gratuluju!!!!!

kat,ja citila pohyby u abi v 17tt u Izabell ve 13tt :wink:
8. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jeee tak to se máte báječně .-)) tak si užívej pohody!!! a není divu žes cítila tak brzo když jsi vyžlátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - jeeeej, mate teda krasne dni teraz. Uzite si, co sa da, hlavne holky nech sa vyblaznia. :wink:
8. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem skocila z houpacky a pobolívá mě břicho, no snad je vše OK...
8. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,to bude dobry...to bude psychika-kdyby jsi nevedela,ze jsi tehu(kdyby jsi netestovala) tak si toho mozna ani nevsimnes...to je spis priznak brzkeho tehu :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,fajn budem se těšit :slight_smile: kdyžtak my napiš smsku,kdyžtak by sme mohly zajít rovnou na oběd,se mi nják nechce tahat jídlo sebou :sweat_smile: navíc tam maj výborný těstoviny :wink:
Holky já se tak šíleně moc těším na synovečka... už zbývá měsíc do termínu :dizzy_face: :dizzy_face: si připadám jako bych měla jít rodit sama :grinning:
Xeni neboj to bude dobrý,to už je takovej ten těhulkovskej strach :wink:
8. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, páč už je to dobrý...díkes. :wink:
8. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - ja si tiez myslim, ze to je o psychik. Skor si myslim, ze ako sa zahniezduje mimi, tak pobolieva to. Nejake otrasy urcite neublizia.....
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, ja mam stejne dite jako Lenciatko!!! Davidek je uplne totez, ve vsem - nespi, nenocnikuje, dela bordel a nebezpecne veci ...
dnes cely den skace z parapetu do kresla, klidne i po hlave - a je desne vysmatej - leta jako ero !!!!

Ja uz ted peru porad v te Lanze, a dobry.

Drzte palce, zitra nas ceka
1)Betka a kycle
2)Betka a 3m kontrola
3)Betka a hexa
4) Davidek a druhy Priorix
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, Betynka ma zatim nocni rekord 6 hodin - a to uz si zpivam radosti, to uz je parada :astonished:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek