• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, ten druhý priorix máte po jak dlouhé době po prvním? :confused:
A těch 6 hodin je v kuse? :confused:
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nechci zakriknout,ale posledni 3 noci spala : 9hodin,pak se najedla, pak hodinu a pul,najedla druha noc 7 hodin, hodina a pul, dve hodiny a vcera 7 hodin, 3 hodiny... tak snad ji to vydrzi:slight_smile: ona spi a vzbudi se az na to jidlo,ja se ale porad budim,ale i tak si odpocinu hodne...tak snad jsem si to ted nezakrikla...
9. zář 2009 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko :dizzy_face:

ty vaše miminka jsou táák kráásný
a Bram supééér závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mici takže stopnuto je to velkej risk :pensive: příště to vyjde

Kat máme mít trivivac po 10.měsicách a Mareček ho měl v 15.a mudra říkala že nic nemusím hlídat chodí pozvánky

Holky je tu někdo kdo nemá prevenar?????mareček ho nemá,ale ted ve 2 letech uvažuju o té jedné poslední dávce žádný jiný hrazený očkováí nemá.Dr říkala že tu jednu dávku už není takový nápor na tělo a že by to bylo dobrý pujde do školky teda dala bych ten synflorix

a jěště se zeptám n¨máte někdo českou národní pojištovnu???je tam že hradí 3000 na očkování pochopila jsem ,že mě zaplatí očkování já totiž ničeho nikdy nevyužila byla jsem blbá :grinning:
9. zář 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak my v noci zase teplota, panadol, teraz dobre... tak neviem. Mali ste niekto tak dlho teploty od zubov?
Ladi a Lenci, tak teda si neviem predstavit, ze skacu zo stola alebo z kresla, nas seb tak maximalne na posteli a kresle, smyka sa po operadle a chodi dole hlavou na zem, ale teda neskace ... Zatial.
Hanuli, my mame tiez triviac :slight_smile:. Bol bez reakcie, akurat teda dostal tu spalu asi mesiac a pol po ockovani :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
den teplotu jsme nikdy víc jak 2 dny neměli

jinak teda holky taky si nedovedu představit skákací díte mareček taky neskáče ,ale zase se vzteká pro nic za ni :grinning:

deni mareček taky byl bez reakce na všechno očkováni i na trivivac jsem zvědavá jak pujdeme na přeočkování nechci priorix chci zase trivivac ,ale prý není tak doufám že bude nevíte o tom nic???prý by se měl přestat vyrábět
9. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: na Priorixu jsme byli na zacatku unora, 6 hodin je v kuse :wink:- ale to je rekord zatim
9. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
respektive jsme meli taky Trivivac, ale ted asi dostaneme Priorix, uvidime, dame vedet

pro malou chci misto Prevenaru Synflorix, ale az v roce
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
ZDeni,tak to radši necháme na příští týden aby bl malej v pohodě?S tou teplotou neporadím,my když máme tak max zvýšenou jeden den,ale sestřenky beruška měla třeba zvýšenou teplotu celej měsíc! Ani jí dr kvůli tomu nemohla očkovat.
HAni my sme prevenar nedávaly,jestly tak až okolo 3 let než půjde do školky ,ale i tak nevím,přeci jen těch druhů je spousta :frowning2:
Jinak aše malá teda skáče ,ale vždycky řekne mami,tati dem blbnout a káče po nás na postely,nebo leze po židlích nebo guči ,ale tak nják v normě :grinning:
9. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dobre, pristi tyzden tu ale nebudeme, takze az potom ... snad bude este pocasie. Ak nie, tak pojdeme niekam inam. Musim volat este doktorke ...
9. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
-zdeni,nevadí,dokud nebude pršet nebo mrznout tak to jde :wink: hlavně aby byl malej ok :wink:
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň si doma uklidím a zajdu na poštu... se možná někde srazím s Ladou :grinning:
Holky tak sem včera malý koupila takovou tu tofu pomazánku(malá má tofu ráda) tak sem jí namazala rohlík a kašle mi na to a normálně mi snědla ,moji půl misku musly :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak se stav na poliklinice :slight_smile:)
Budu u Matejicka radeji uz ve ctvrt - Honza jede se mnou nastesti.
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a v kolik tam jdete?
9. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
10:15 budu v cekarne u Matejicka
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
FAjn,tak my se na vás příjdem mrknout až půjdem na nákup,beztak tam musím do zdravé výživy :wink:
9. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, Kristy, teda tolik hodin v kuse, to spí Deniska až teď a devět hodin v kuse ani teď :confounded: U malého mimča to musí být paráda :dizzy_face:

Hanul, my nemáme prevenar, ještě nejsem rozhodnutá, jestli jo, nebo ne, promluvím si s doktorkou, ale ona myslím, není moc pro to očkovat, včera jak tu byla ta kámoška, tak říkala, že její doktorka jí to taky nedoporučuje.

Bram, kdy jdeš na tu gyndu? Dneska nebo příští týden? Držím palce, ať uvidíš prcka :wink:
9. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat naše to taky nedoporučuje brzo,ale v těch 2 letech jednou dávkou by doporučila pujde do školky a i když ted není nemocny nebo měl asi 3 krát teplotu jinak nic tak ve školce se to rozjede tak bych ho chtěla trochu uchránit,ale pořád řeším abych mu tím spíš neublížila :cry: nevím nevím nevím chjoooo
9. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdu na gyndu holky, ve 12:30, tak vam dam vedet...uz mam sepsane dotazy.

Taky premyslim, co dam za ocko, mame prispevek 1000 kč ja furt premyslim, ze bych chtela dat ty nestovice...me to prijde jako debilni nemoc, 3 tydny doma, pak 2. dite...to bych se picla, pujdu asi do toho...

Ladi co je to ten Sy...neco? :grinning:
9. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram synflorix je lepší prevenar na více kmenu pneumokokaa je levnější :slight_smile:

jinak držím pěstičky na dnešní kontrolu
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul a ty jsi chtěla dát ten synflorix? Ty jo, to jsem ještě ani neslyšela, ale je fakt, že já se o ty očkování nějak nezajímám, nejsem tomu nakloněna. Budu muset kouknout.
9. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak my máme Trivivac, první dávku dostala v dubnu, v říjnu si máme domluvit druhý termín.
Prevena nemáme a zatím o něm neuvažuju, možná až do školky, ale také nejsem pro očkování navíc oproti povinnému
možná pak žloutenku

kristi, Lado krásné spaní
malý se mi budí po 3-4h, už se těším, až to bude déle, trochu ho tlačí břicho,v noci heká ale nepláče, tak jsem dneska začala se sab simplexem :grinning:

jo a abych nemusela pořád Emu okřikovat at ho nechá v koši na pokoji a je potichu (tím myslím netřískat mu u hlavy do xylofonu), tak jsem ho dala na dopo spaní do ložnice a otevřela mu okno. Pěkně tam chrupe, od nás má takový ten normální denní ruch a ne kravál. Zas nechci aby se Ema cítila blbě, takto jsme zatím spokojeni všichni

Vařim, mám tu obkladače na koupelnu v horní garsonce, je to strejda, tak oběd dostane. jinak peru
9. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuško, děkuji za katalog .. je to teď mé nejmilejší čtení :dizzy_face: :grinning:

Jinak my s Ondráškem jsme právě udělali petržel do mrazáku.. škubal listy jak divej, mačkal pak robota .. :grinning:
Teď mu šoupnu vysavač ..já mezitím pověsím prádlo a pak půjdeme do krámku, on potom směr postel, já vytřu a budu vařit .. no.. hrozně se mi jako chce.. :rolling_eyes:

Ale chci mít volné odpolko.. :wink:
9. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysál precizně celý byt :grinning: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - ani my nemame prevenar. Dr povedala, ze to dame po narodeninych, aby stacila ta jedna davka.
9. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak. NApr teraz som len sla zohriat obed. To je vazne 5min prace aj s pripravou. No a ona medzitym stihla niekde najst mojlak na nechty. Takze mame cely byt od laku a ona nechty na nihach aj na rukach od laku a , sdamozrejme, aj prsty a roky a nohy ako take. Potom vytrepala stolicku na stol a sadla si tam a este si pospevoval a kopkala nohami. To, ze moze spadnut, to jej nedojde, ani ked jej to poviem milonkrat.
Isla jest a ja ze umyjem riad, kym sa ona ude este krmit cestovinami. Obzriem sa a cestoviny na jednej kopúe mimo tanier a druha "kopa" na zemi.Likvidujem bordel po cestovinach aona uz nasla svoju vodu a rozlieva ju po celom byte, lebo ked s tym trepe, tak z toho pititka to kvapka, ze..... a hned aj sa jej pytam, ci nechce cikat. On aze nie, ale precurala pampersku natoko, ze uz davam prat plachtu a povlecenie z postele, pretoze ona prave na posteli sedela,ked si precurala plienku. Kym davam prat veci, tak vyhadzala Davidovi skrinku s dolezitymi vecami a cosi mu urobila nanotebooku. AKo fakt diviak a hlavne clovek ju musi mat FURT na ociach.
9. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky:
Obe kycle 1a a jsme vyrazeny z pece, jaderka ma. Pry jsme krasne davali decku :grinning:
59cm, 5630 gramu. Dostala hexu. Je v poradku, cvicit nemusime.

David: Trivivac ani Priorix neni!!! Dastali jsme Prevenar a budeme cekat, az nam sestricka zavola, ze jsou vakciny.
Pindik: do 3 let vyckame, pak kdyztak v narkoze pretahnou, rozhodne ne "zaziva".
Jeste ze mam skveleho doktora, nasi kamaradi chlapecci uz chodi s bolavejma bimbaskama...
9. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš super .-)) dečka je zazrak co:slight_smile:))))

no my budeme taky dávat Prevenar ve 2 letech..at má jenom jednu dávku.

Jinak noci sileny..dneska katastrofa a pred obědes se poblila..ted je v posteli a diva se na krtka..
9. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, to taky znám, už to naštěstí není pořád jako dřív, ale jak má Denča svůj den, tak to u nás vypadá stejně :unamused: :rolling_eyes:

Jinak si dneska zase udělala úraz, mě trefí, letěla za mnou do kuchyně, nějak zakopla nebo co a prokousla si v puse to maso nebo co to je :sweat_smile: , no prostě krve jak z vola :zipper_mouth: , v momentě jí měla plnou pusu, brečela, jak jsem s ní letěla do koupelky, tak jí to kapalo, koupelna jak po nějaké masové vraždě, všude krev :confounded: :frowning2: , ale naštěstí přestala docela rychle brečet, akorát před chvilkou se jí to spustilo zas, jen trochu teda, asi se do toho drbla něčím :confounded: To je furt něco :frowning2:

Ladi, gratulka ke kontrole, Bětuška je už kus ženské :wink: :grinning: , a super, že kyčličky jsou ok. Furt látkujete?
S tím Trivivacem jsem teda zvědavá, jak to bude u nás. Michal tam teď jel pro potvrzení na tu pojistku, tak možná mu řeknou, co a jak.

Zus, koukala jsem na tu pojistku, už mám tu smlouvu doma a měla by mít odškodnění 200,- na den, to jsem zvědavá, jak to teda dopadne. Prý to máme nechat vypsat na celých 14 dní, ale nějak tomu nevěřím, že to proplatí celé. No uvidíme, doufám, že jsme loni v těch zmatkách ohledně baráku, nezapoměli nějaký měsíc zaplatit, to by nám poslali prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jojo, latkujeme, ale trosku to flakam, protoze uz se mi nekolikrat prokadila. Uz to neni tak v pohode jak na zacatku, mi prijde. Ale kyclim to pomohlo, protoze tu decku jsme moc nedavali. A za kazdou latkovku si hazim drobaky do kasicky na dovolenou...

I my dnes mame dalsi zraneni. Odrena zada o postel.

A to ockovani tezce nese. Porad si na to ukazuje a rika: Auví, bů.
:grinning:

Klaudinka je kocka a krasne mluvi!!!
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau jsem zpet, delala UZ v pramci prevence, ale nebyloi jeste nic videt, podle posledni mrchy jsem 4+3 a to je moc brzo. Tak jdu znova za 14 dni. Ale rikala mi, ze je to UZ nehrazeny pojistovnou, ze ho musim cely zaplatit, dnes stal v ramci prevence 150 kc a priste pry musim zaplatit cely - 300 kč, taky tolik platíte....?No a bude mi delat za těhu jen 3, ty ofiko UZ, to mi prijde málo... :frowning2:
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek