• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, jsem právě taky zvědavá na to období, kdy bude mimčo hodně kakat a řídko... Ale počítám, že od toho půl roku už to bude zase lepší, to už jsou víc bobky a i kdybych nááhodou to látkování ze začátku vzdala, snad ne, ale kdyby, tak po tom půl roku chci začít na 100%, s Deniskou to byla paráda, to už to neprokadí, dají se dávat mé milované ručníkovky :sweat_smile: :dizzy_face:

To je hrůza s těmi úrazy a obávám se, že bude hůř :confounded:

Jo a doktorka Michalovi řekla, že to vypíše hned jak bude mít chviličku čas. Prý v úterý odpoledne už by to mělo být :astonished: :astonished: Ty vole, je to asi deset kolonek ve formuláři, možná ani ne, za tu dobu bych přepsala po večerech celou anatomii člověka :rolling_eyes: No co se dá dělat, tak pro to v úterý skočím...
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, být tebou změním doktorku :angry: Mě dělá doktor utz každou kontrolu a zadarmo a pokud vím, většina moderních doktorů to tak dělá :wink:
9. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, 4+3 je ještě dost brzo, jaký ti dělala utz, přes břicho nebo vaginální?
9. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaginální, ted jsem na ni cetla recenze a temer vsechny spatne...
9. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, platit za utz mi příjde jako blbost, to bych radši fakt odešla k někomu normálnímu...
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram me taky prijde divny platit za UTZ...ale já měla u dr taky jen 3 UTZ za těhu...a mimo mou dr daslich asi 6..
9. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, na ho... mazej tam odsud.. já měla teda dr echt ...... ale UTZ jsem měla hodně a zadarmo .. alespoň to :grinning:
9. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ale chápeš to? Ona si Bram pozve na potvrzení těhu a nechá jí za to zaplatit? Co to je za blbost??? Kdyby si ho Bram vyžádala jen tak, že chce kouknout na mimčo, tak to možná ještě pochopím, ale takhle? :confused:
9. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to prostě příjde normální, že když už ten utz mají, tak že na mimčo aspoň v těch začátcích koukají pokaždé, vždyť právě proto, že se ty utz někde nedělají příjdou třeba ve 12tt, že mimčo v 7tt umřelo :pensive: :cry: To mi příjde děsný, žít v domění, že je všechno ok a ono dávno není :pensive: Kámoška to tak zrovna měla, teď už naštěstí chodí jinam.
9. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tam byla objednana jako na prevenci uz pred 14 dnema, a ono to vyslo takhle, coz chapu, ze tam jeste nic nebylo videt, holky, ale co vic, jako ona me sprdla ze jsem tlustá a že musim zhubnout! a to mam o 5 kg min nez u Xenusky, neverila mi, ze mam 80 kg, a poslala me zvazit, no arogantní...
9. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, coooo??????????? Co si to dovoluje???? :angry: :angry: :angry: A kam jsi chodila s Xenuškou?
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je teda recenze, fuj :angry: Chudáci ty mladé holky :cry: Nebo jak poslala tu paní na potrat a ani jí to neřekla :astonished: :angry: Něco podobného jsem četla na doktorku, u které jsem byla v minulém těhu na 3D, zdála se mi strašně povýšená a arogantní, takže jsem koukla na recenzi a taky děs, ještěže i můj dr už má 3D, takže kdybych se rozhodla, že i tentokrát půjdu, tak jedině k němu.
9. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to je hnus. Ja mela UZ take pokazde a zdarma... A s temi kilogramy... No comment, je drza.

Kat, no ted uz nekaka po kazdemi kojeni, ale treba 3x denne velkou porci. Brr.
9. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, dočetla jsem asi do poloviny a chce se mi zvracet teda fakt :pensive:

ladi, já myslím, že to budu nějak kombinovat s hnuskama, aspoň ze začátku. A z jednorázovek ti to neprokaká? Denče se to stávalo často :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
děs, co...no ted co jsem dostala kontakt, tak prý nebere, ale mam to zkusit zitra zavolat a zkusim ho rekecat, treba se ustrne...
9. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacatky byly v pohode, az ted obcas latkovku prokaka - papirovku zatim ne, ale z tech je omackana, zaparena atd....
9. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, dávala jsi ten novosklad, nebo jsi se na to vykašlala? Jo a gratulka k měsíčninám :wink:
9. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - to je šílený, přečetla jsem kus a je to humus :frowning2:
9. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si ze mě děláte srandu ..? Neprofesionální, nelidská krá.va.. jinak se to napsat nedá :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, ale co amm ted delat? shanim zoufale kontakty na nekoho jineho, ja doufam, ze muzu prestoupit jinam, ze jo? jsem u ni cca rok...
9. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že můžeš přestoupit
9. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jasně, že můžeš přestoupit jinam. A nemůžeš třeba k tomu, co chodí Laduška? Máš to moc z ruky nebo nebere?
9. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím přímo do Podolí, ale tam neberou, jinak bych mohla doporučit, doktor je super
9. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, mám dočteno jdu žehlit, dokud spí, ať můžu večer volnit :grinning:
9. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem kdy\ztak kontakt posli, ono nikdy nevis, treba uz berou...tady mi taky rekli, at zavolam na konci mesice, ze se treba neco uvolni...
9. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně telefon do ambulance je 296511411, já chodím k Vorlíčkovi, tak tam zkus cinknout, třebas by měli i někoho jiného volného
9. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim na Cernak k Dr.Novotne, ma na tech recenzich 87 zelenych procent :wink:
je to moc daleko? kdyztak 281918827... ale nevim, jestli bere

Kat: novosklad jsem davala vyjimecne, kdyz byla nouze - ale ono to ted v lete dobre schlo a mne pres den plenky vystacily, tak nebylo vetsinou treba
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, no ja som so Sebikom mala len 3 UTZ, moja gynekologicka je teraz uz sukromna, a UTZ mi robila zatial 2x vnutorny - platila som len za fotecku 100Kc. Uviidime, ako to bude s dalsimi kontrolami. Zapisne k nej je 1000Kc, ale podla mna je super, mne vyhovuje i ako osoba, i ako doktor. Akurat novych neberie, pretoze musela prebrat ambulanciu kolegu gynekologa odvedla, ktory umrel.
Sebos stale s horuckami, teda ak ma v sebe sirup, tak je ok, ale po tych 7 hodinach od davky mu horucka vybehne znova na min. 38.5 ... Zajtra sa zase mame stavit u pediatra a priniest moc ...
9. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, tři ofiko UT jsou myslím normální.Jinak já chodím do gyncentra na černý most, podívej se na jejich www stránky, mají pobočku i na chodově
9. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek