November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
9. zář 2009
Ladi, jsem právě taky zvědavá na to období, kdy bude mimčo hodně kakat a řídko... Ale počítám, že od toho půl roku už to bude zase lepší, to už jsou víc bobky a i kdybych nááhodou to látkování ze začátku vzdala, snad ne, ale kdyby, tak po tom půl roku chci začít na 100%, s Deniskou to byla paráda, to už to neprokadí, dají se dávat mé milované ručníkovky :-N x-)

To je hrůza s těmi úrazy a obávám se, že bude hůř :-S

Jo a doktorka Michalovi řekla, že to vypíše hned jak bude mít chviličku čas. Prý v úterý odpoledne už by to mělo být :-o :-o Ty vole, je to asi deset kolonek ve formuláři, možná ani ne, za tu dobu bych přepsala po večerech celou anatomii člověka 8-( No co se dá dělat, tak pro to v úterý skočím...
katarina82
9. zář 2009
bram, být tebou změním doktorku ]-( Mě dělá doktor utz každou kontrolu a zadarmo a pokud vím, většina moderních doktorů to tak dělá 😉
katarina82
9. zář 2009
bram, 4+3 je ještě dost brzo, jaký ti dělala utz, přes břicho nebo vaginální?
bramburka
9. zář 2009
vaginální, ted jsem na ni cetla recenze a temer vsechny spatne...
katarina82
9. zář 2009
bram, platit za utz mi příjde jako blbost, to bych radši fakt odešla k někomu normálnímu...
micinka22
9. zář 2009
Bram me taky prijde divny platit za UTZ...ale já měla u dr taky jen 3 UTZ za těhu...a mimo mou dr daslich asi 6..
obla
9. zář 2009
Xeni, na ho... mazej tam odsud.. já měla teda dr echt ...... ale UTZ jsem měla hodně a zadarmo .. alespoň to 😃
katarina82
9. zář 2009
mici, ale chápeš to? Ona si Bram pozve na potvrzení těhu a nechá jí za to zaplatit? Co to je za blbost??? Kdyby si ho Bram vyžádala jen tak, že chce kouknout na mimčo, tak to možná ještě pochopím, ale takhle? =-)
katarina82
9. zář 2009
Mě to prostě příjde normální, že když už ten utz mají, tak že na mimčo aspoň v těch začátcích koukají pokaždé, vždyť právě proto, že se ty utz někde nedělají příjdou třeba ve 12tt, že mimčo v 7tt umřelo |-| 😢 To mi příjde děsný, žít v domění, že je všechno ok a ono dávno není |-| Kámoška to tak zrovna měla, teď už naštěstí chodí jinam.
bramburka
9. zář 2009
no ja tam byla objednana jako na prevenci uz pred 14 dnema, a ono to vyslo takhle, coz chapu, ze tam jeste nic nebylo videt, holky, ale co vic, jako ona me sprdla ze jsem tlustá a že musim zhubnout! a to mam o 5 kg min nez u Xenusky, neverila mi, ze mam 80 kg, a poslala me zvazit, no arogantní...
bramburka
9. zář 2009
katarina82
9. zář 2009
bram, coooo??????????? Co si to dovoluje???? ]-( ]-( ]-( A kam jsi chodila s Xenuškou?
katarina82
9. zář 2009
Bram, to je teda recenze, fuj ]-( Chudáci ty mladé holky 😢 Nebo jak poslala tu paní na potrat a ani jí to neřekla :-o ]-( Něco podobného jsem četla na doktorku, u které jsem byla v minulém těhu na 3D, zdála se mi strašně povýšená a arogantní, takže jsem koukla na recenzi a taky děs, ještěže i můj dr už má 3D, takže kdybych se rozhodla, že i tentokrát půjdu, tak jedině k němu.
lada82
9. zář 2009
Xeni, to je hnus. Ja mela UZ take pokazde a zdarma... A s temi kilogramy... No comment, je drza.

Kat, no ted uz nekaka po kazdemi kojeni, ale treba 3x denne velkou porci. Brr.
katarina82
9. zář 2009
Bram, dočetla jsem asi do poloviny a chce se mi zvracet teda fakt |-|

ladi, já myslím, že to budu nějak kombinovat s hnuskama, aspoň ze začátku. A z jednorázovek ti to neprokaká? Denče se to stávalo často 8-(
bramburka
9. zář 2009
děs, co...no ted co jsem dostala kontakt, tak prý nebere, ale mam to zkusit zitra zavolat a zkusim ho rekecat, treba se ustrne...
lada82
9. zář 2009
zacatky byly v pohode, az ted obcas latkovku prokaka - papirovku zatim ne, ale z tech je omackana, zaparena atd....
katarina82
9. zář 2009
Ladi, dávala jsi ten novosklad, nebo jsi se na to vykašlala? Jo a gratulka k měsíčninám 😉
mem
9. zář 2009
bram - to je šílený, přečetla jsem kus a je to humus 😞
obla
9. zář 2009
To si ze mě děláte srandu ..? Neprofesionální, nelidská krá.va.. jinak se to napsat nedá 8-(
bramburka
9. zář 2009
no jo holky, ale co amm ted delat? shanim zoufale kontakty na nekoho jineho, ja doufam, ze muzu prestoupit jinam, ze jo? jsem u ni cca rok...
mem
9. zář 2009
jasně že můžeš přestoupit
katarina82
9. zář 2009
bram, jasně, že můžeš přestoupit jinam. A nemůžeš třeba k tomu, co chodí Laduška? Máš to moc z ruky nebo nebere?
mem
9. zář 2009
já chodím přímo do Podolí, ale tam neberou, jinak bych mohla doporučit, doktor je super
mem
9. zář 2009
nic, mám dočteno jdu žehlit, dokud spí, ať můžu večer volnit 😃
bramburka
9. zář 2009
mem kdy\ztak kontakt posli, ono nikdy nevis, treba uz berou...tady mi taky rekli, at zavolam na konci mesice, ze se treba neco uvolni...
mem
9. zář 2009
normálně telefon do ambulance je 296511411, já chodím k Vorlíčkovi, tak tam zkus cinknout, třebas by měli i někoho jiného volného
lada82
9. zář 2009
ja chodim na Cernak k Dr.Novotne, ma na tech recenzich 87 zelenych procent 😉
je to moc daleko? kdyztak 281918827... ale nevim, jestli bere

Kat: novosklad jsem davala vyjimecne, kdyz byla nouze - ale ono to ted v lete dobre schlo a mne pres den plenky vystacily, tak nebylo vetsinou treba
denisia
9. zář 2009
Bram, no ja som so Sebikom mala len 3 UTZ, moja gynekologicka je teraz uz sukromna, a UTZ mi robila zatial 2x vnutorny - platila som len za fotecku 100Kc. Uviidime, ako to bude s dalsimi kontrolami. Zapisne k nej je 1000Kc, ale podla mna je super, mne vyhovuje i ako osoba, i ako doktor. Akurat novych neberie, pretoze musela prebrat ambulanciu kolegu gynekologa odvedla, ktory umrel.
Sebos stale s horuckami, teda ak ma v sebe sirup, tak je ok, ale po tych 7 hodinach od davky mu horucka vybehne znova na min. 38.5 ... Zajtra sa zase mame stavit u pediatra a priniest moc ...
dominaautor
9. zář 2009
Bram, tři ofiko UT jsou myslím normální.Jinak já chodím do gyncentra na černý most, podívej se na jejich www stránky, mají pobočku i na chodově