• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jako jo, at zvednou spotrebni dan - ale proc rodiny s detmi maji byt bity 2x= dan a jeste mensi rodicak, to nechapu...
vedle nas bydli 2 duchodci, plati za bydleni mesicne 3000 a zbyde jim na jidlo a vse ostatni 23000 mesicne pro 2 lidi, nam po zaplaceni uveru a sluzeb zbyde 12000 na mesic na jidlo, benzin atd. pro 4 lidi... a jeste nam to zkrouhnou... ja se picnu :angry:
10. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,to mi povídej,i když ty důchodci... Zdendova babička bydl v garsonce v bohnicích-nájem má 8000 důchod 9000 ,děda neustále v nemocnici na úrovni 8 měsíčního dítěte :unamused:
10. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jasne, mama chudak bude mit vdovskej 9500 a plati 7000 za bydleni... je to pripad od pripadu...
ale sousedi me tak vytaceji !!! furt nadavaji, ze maji malo... zkoumaj letaky z Lidlu a Penny, co kde levne koupit atd., a pritom ...
10. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi chápu :pensive: jako já bych řekla,že to beztak neprojde,kort ne před volbama,jako byla by to pěkná sviňárna,kor si vem třeba ty rodiny kde je chlap bez práce(třeba ty prospuštění skláři atd) ty musej fakt počítat každou korunu. J8 neříkám,že by sme na tom byly nják extra blbě,ale ten litr taky přeci jen poznáme :unamused:
10. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tak akorat, takze si taky nestezuju, na nejake povyrazeni nasetrit dokazeme, jsou na tom lidi hur... ale z principu me to tedy nastvalo :grinning:
10. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, az tu budes, cos vybrala v Ikee? my tam o vikendu jedeme
10. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a upekla jsem ted pekac buchet plnenych Lindt pomerancovou cokoskou... mnam mnam
10. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a az mi v 21 mesicich Betule klesne rodicak o polovinu, tak ale budu muset do prace, to bude mazec - tak male decko!!!
10. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer

byli jsme na zahradě i přes noc sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice jsem se nebála,ale teda nemohla jsem spát :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mám za sebou aerobik :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem celá dolámaná

KAT já taky o něm nevědělo že nějaký Synflorix existuje až jsme byli na 1,5 leté prohlídce tak jsme se o tom bavili a ona mě to říkala atd atd,pořád nějak váhám vubec nevím chvilku že jo chvilku,že ne :frowning2: :frowning2:

bram jinak jak jsi psala o těch neštovicích,že je to blbá nemoc to je pravda je debilní,ale myslím si že když si jí dítě prodělá samo tak je to lepší než očkovat nevím zkus načíst něco všude sjem četla že je to pěknej.....a moje dr.at nad tím vubec neuvažuju :wink:

já bych je dala marečkovi píchnout až třeba v 10 v 15 letech MM je taky jěště neměl tak mám hruzu jestli je mareček chytne co bude na očkováni jít MM nechce tak mě muže z vysoka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak o těch penězích taky ted máme tak akorát příští rok má jít MM na slovensko tak bude třeba víc :grinning: ,ale já pokud otěhotním tak si určitě dám mateřskou na 4 roky nemám se kam vrátit taky bych chtěla být co nejdýl doma,ale zase mě to vychází že když do konce roku otěhotním tak až budu muset jít do práce mareček zrovna pujde ten rok do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to se mě taky moc enlíbí,ale těhotnění nemužu moc odsouvat :pensive: :pensive: :pensive:
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,třeba se mezitím situace u nás změní a doma budu já takže ti na Betynku dohlídnu :wink: :grinning: jinak mi děláš teda chutě,zrovna když sem na dietě,nják se mi ta váha houpe a to dávam každý den aerobik :angry: :confounded: :frowning2: o snad půjde ještě dolů
10. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jsi jeste na dietě, už musíš být průsvitná!
11. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz je hubenejsi nez ja !!!
ja doufam, ze sezenu nejakou praci z domu, nebo na castecnej, nebo neco rozjet sama...

treba jedna holka s deckama tady od vedle rozjizdi peceni dortu a tak., ale nevim, nejaky e-shop alespon
11. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata
tak u nás pod mrakem, dopo vyrazím na chvilku ven, vařit dnes nemusím, jen upeču nějakou buchtu

zbytek dne mám naplánováno protřídit Emče oblečení, zjistit o mi kromě bot chybí na zimu a když stihnu, tak uklidit naše letní a připravit zimní :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem taky dorazil podzim :(
ja uz jsem hadry protridila... dnes komplet uklizim, a o vikendu jen Ikea a uceni muceni, uz zase ...
11. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Bram, gratuluju k // a držím palečky, ať je vše ok.
Manža se zas chová divně a tchýně prohlásila (ne přede mnou), že nesmím překročit práh jejich bytu. :pensive:
11. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Iris, furt dokola, vid?

holky, mate nekdo dopsane deti do pasu? mne delali novej, s biometrickymi udaji, a deti tam zapsali nejakou fixou a neni to skoro videt. Je to normalni?
11. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hanul, s tím očkováním taky vůůůbec nevím, jak ty, chvíli si říkám, že jo, pak zas že ne :confounded:

K těm penězům, my to teď máme taky tak tak :confounded: Ty měsíční náklady na barák a hypotéka... No je to dost. Sice při nejhorším by jsme to mohli řešit tím, že bychom koupili nějaký byt a šli zpátky na byt, určitě bychom i se splátkou za byt a se vším všudy, byli o deset tisíc líp než teď. Ale to je fakt krajní možnost...

Jinak jsme včera byli zase :grinning: v zoo, zatím to bylo nejlepší, Deniska už cestou povídala, jaké zvířátka tam uvidíme, vzpoměla si na víc než já :sweat_smile: Už nebylo tak vedro, tak zvířátka byly akčnější, tygři si hráli, lvi se naháněli ve výběhu, hladila si snad dvoutýdenní kozy, spokojená :slight_smile:

Hadry mám protříděné tak napůl, na zimu má skoro všechno, teď nic kupovat nebudu, jen nějakou přechodovou čepku by potřebovala.

iris, to je mi líto, že je to u vás zase divný :frowning2:
11. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já mám malého taky zapsaného v pase, sice v tom starším, ale i tak...píšou to takovou šedivou fixou, že jsem se divila hned, jak jsem si to prohlídla, vidět je to špatně.

Ani nevím, bylo to ok, ale teď zas bere každou mou otázku jako výslech.No, nechte to být, jen mě to dneska přemohlo.Dva dny už jsem nespala a navíc mám oteklé koleno, už podruhé během 14 dnů a ani nevím z čeho.
11. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, taky si musím vyřídit nový pas. Ty děti si tam stačí nechat jen zapsat, nebo musejí mít svůj? Holky (lenciatko atd) dělali dětem svůj, ne? :confused:
11. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..Kat jo Lilca ma biometrickej pas..je na 5 let asi?
11. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, přejeme Denisce vše nej k svátku :wink:
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti do 15 let muzou byt zapsane u rodice, plati to 10 let...
ale ta sediva fixa je dost trapna

Dence vse nejlepsi!
11. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a Quelle bude prodávat Next :sweat_smile:
11. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisce vše neeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska všem moc děkuje :slight_smile:

Mici, Next jo??? :confused: To budou ceny, to nechci vidět :zipper_mouth:
11. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já objednala teď Tomovi zimní botky, jednu bundu a musím pořídit ještě další zimní boty a bundu a oteplováky.To zas bude peněz :zipper_mouth:
11. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky myslim..ted sem se divala na detsky veci a puncochi za 400 ..mazec://
Ale v Chibu maji mít tedka ty kombinézi a puncochy atd...

Iris ani mi nerikej..my mame uz vsechno a lítali prachy..ale celkem dost veci sem zase prodala takze dobry no://
11. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já už jsem koupila ty oteplováky a bundu, tak tu kombinézu letos prdím. Když tak na příští rok.
11. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne

denisce vše nej :dizzy_face:

kat tak to jsme na tom stejně :grinning:

taky si pořád říkám když to nepujde prodáme chatu se zahradou to je taková moje utěcha :grinning:

oblečko taky máme jen boty nemá žádny jen sandály v těch se asi v zimě chodit nedá :slight_smile:

Ladi taky mám marečka zapsaného,ale mám pas asi 2 roky starej a mám to černou fixou
11. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek