• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
čau holky,

Eli, jdu tamtudy az ve ctvrtek, nevadí to? treba se k Marks dostanu i drive a juknu, je tam celkem velke oddeleni tehle doplnku...
11. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris díky, s tou tvou rodinou je mi to líto, drž se holka. :wink:
11. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nema s uz nahodou anorexii? mozna bys s tou dietou mela na cas prestat, ja envim, aerobik kazdy den uz se mi zda trosku moc. Co takhle pres den sníš a bez vytáček?
11. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Thiibo ted bude mit super akce, libila se mi tam cepice, pujdem na ni juknout.
11. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky si myslím, že jsi tím trochu posedlá .. :pensive:
11. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechte ji!!! neni posedla :slight_smile: bavi ji to a jeste tim zhubla, to je super, ne?

ja jsem asi posedla zradlem :grinning: mimochodem, po druhem diteti se fakt nehubne tak snadno jako u prvniho... alespon u me to plati jednoznacne
11. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky porad jím, tak závidím... :wink: samo že nevím, Leni, jsem tě neviděla, tak mě to zajímá, jsem na to trochu citlivá, páč jsme z toho tahali kamarádku...když viděla třeba kus jídla, tak první co jí napadlo, že to prostě nesmí sníst, protože by přibrala, to opravdu bylo chorobné...já jsem k tomu měla také jeden čas sklon, že jsem úplně dietou žila, když mi máma přinesla míchaná vajíčka (2) na másle, tak jsem jí seřvala! :confounded:
11. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mnou zase delala holka, co snedla k obedu treba celou pizzu, polevku, tiramisu a 5 tatranek, a pak to vse vyzvracela na WC, taky jsme ji z toho dlouho tahali a nepodarilo se... dnes ma asi 40 kg a vypada v 25 na 45
11. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si tím taky tak trochu prošla.. uvědomila jsem si to.. když jsem smažila řízky a protože jsem měla strašnou chuť tak jsem je alespoň ožužlala, rozkousala a vyplivla.. v tu chvíli jsem si řekla dost .. :pensive:

A upozorňuji, že já narozdíl od Lenči vypadám trochu jinak..
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli...no bulimičku atky jednu znam lečila se a zvladla to...do dnes musi jist pravidelne asi tak 6x denne...a rikala ze je to psychicky tak, ze uz nikdy nebude normální...
11. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, no tak já naštěstí skončila ještě dostatečně brzo .. :pensive: Prča je, že jsem paradoxně vůbec neubývala, ale naopak.. Buď jsem na tom byla stejně, nebo jsem ještě přibrala s každým soustem.. pak jsem se na to vyprdla a šlo to dolů najednou samo.. :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk som dnes bola kupit ten Priorix Tetra - holky, necelych 1800 Kc som tam nechala. Sila. V pondelok to pojdeme pichnut.

No ja som slovo dieta v mojom zivote nikdy nesklonovala, dokonca ni vtedy, ked som v puberte mala nejake to kilo navyse. Proste jest mi chuti a aj vzdy chutilo, tak nic neriesim. :wink:
11. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my byly dnes u našich a teď na poště,představ te si,vyhrála sem u jedný paní pěkný podzimní komplet na malou a dneska mi od ní přišel balík a v něm plastové lehátko do vany! :angry: hned sem jí psala a doufám teda že se jen spletla :angry:
LAdi hubenější než ty nejsem :wink: mám furt 160 cm a na to se pohybuju okolo 56-57 kily,dietku držím teĎ znovu dva dny protože se mi váha trošku zvedla,ale jinak sem jednla už normálně,akorát trošku vyváženějš,třeba snídaně: bebe dobré ráno,níukotučný jogurt,nebo kukuřičný křehký chlebíčky s žervé,musly s mlékem,oběd to co máme všichni,občas i omáčky ,ale to si dávám max 2 knedlíky no a k večeři mám zas křehký chlebíček,občas zhřeším a dám si třeba trošku popkornu nebo sním malý kukuřičný křupky :sweat_smile: no ajinak si dávám přes den ovoce. Jinak teda upřímě,jak sem těch pár měsíců nehlídala tak sem snad opravdu hubla rychlejš :grinning: hele nebojte,já chci těch 55 a končím a už jen udržovat :dizzy_face: navíc už mě nebaví furt kupovat nový hadry :grinning:
11. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, teda já si dát 2 knedlíky, padnu hlady, ale taky mam 80 kg, že... :frowning2: ale měřím 176 cm
11. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,taky si těhotná :wink:
11. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, ano to bude tím :grinning: :grinning: :grinning: az na to zr bych musela bejt v 9 mesici :grinning:
11. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, kolik ted vazim, protoze David rozbil vahu :slight_smile:
zitra koupim v Ikee - ale asi uz mam navrch tak 2 kilca, tipuju tedy tak 57 - horsi je, ze na tom brichu mam proste pytel kuze :grinning: ale ja jsem taky mrnava, 163 ?
11. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni :sunglasses:
11. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni :grinning:
LAdi tak vidíš vážíme stejěn a ty seš vyšší o 3 cm :wink: :grinning:
11. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prd ty más min o 6 kg...to bych taky potrebovala, ale ja uz vim jak na to a po 2. ditku to pujde jedna básen, i ted se docela snazim hlavne nepribrat!
11. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA som tiez malinka - 165cm.
12. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Bety trhla rekord! Spala od 22:30 do 6:00 !!! senzace... Prvni den, kdy me neboli hlava.

Byli jsme v Ikee - masakr, hlava na hlave. Ale poridili jsme skvele. Jsem nadsena. Jen tu vahu jsem koukam zapomnela koupit.

Holky z Prahy, chodite nekdy do Zabehlic na Hamr?
12. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se jdu na Vás zase podívat. Všem těhulkám gratuluji :slight_smile: a držím palečky.

Tak musím malou pochválit,už týden jsme bez dudlíka a proběhlo to úplně nenásilně a bez problémů,což mě teda maximálně překvapilo. Protože malá byla na dudlíku fakt závislá.... :sweat_smile:

Včera jsem měla holky takovej šok. Malá si někde vyštrachala takovej malej kovovej klíček,nevím ani od čeho byl, a vylezla si k zásuvce (všude nízko mám krytky) a co myslíte,že asi tak udělala. No samo. Chvilka nepozornosti a klíček strčila do zásuvky. V tu chvíli šílená rána,jiskry lítaly na všechny strany. Ve mě by se v tu chvíli krve nedořezal....,malá začala teda příšerně brečet,takhle jsem jí ještě brečet neslyšela. Zásuvka celá černá,malý ručička po zápěstí černá,tak jsem jí to rychle šoupla pod ledovou vodu,trošku jsme to zchladily a jeli jsme k dr. Naštěstí teda má jen malinko popálenej prstíček,jinak vše OK. No holky celej den mi z toho bylo špatně. Takže ponaučení pro mě, krytky do všech zásuvek i do zdánlivě nepřístupnejch :frowning2:

Ladi teda Betynka je spáč :slight_smile: Tak snad jí to vydrží :wink:
12. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk - to je strasne!!!! No my mame uz take tie bezpecnostne zasuvky, ale v nasom novom byte su klasicke, takze budeme musiet nakupit tie kryty urcite, uz sme sa o tom bavili.

No a ozaj, tuto som skusila, ze ku nebudem kojit, ze fakt len rano. TAkze vysledok - pochopila to, ale suma sumarum som sa zase nevyspala, naklko sice priamo mlieko nepila, ale chcela sa aspon ku mne pritulit a spinkat so mnou.... Tak uvidime, co bude tuto noc - skusime to nejak lepsie premysliet....
12. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrrr, to je hrozne!! hlavne ze je v poradku!
12. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, hrůza :astonished: Ještěže se nic vážného nestalo :pensive:
12. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a to spaní je teda paráda :dizzy_face:
12. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, jezis hned reknu MM at to zadělá! hlavně že je to OK...

jinak ja jsem ok jen mne zacali strasne pnout prsa, ale aspon uz nejsou takove rozinky jako byli dosud... :grinning:
12. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, hamr mám za rohem, klidne s tebou ráda zajdu!
12. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa koupila jsem pres MMb nadherny magnetky krtka, je jich tuna a za 100 kč i s poštovnym
12. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek