• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky...
hanelka: už umí na nočníček?super...
Tomík pořád nechce sám běhat...když chce, tak sám stojí, ale jinak je děsně línej :cry:
7. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: neboj, za chvili bude behat jak drak, znam spoustu deti, co chodily treba az v 16m
nam zase nejde ten nocnicek, ted uz tam nevydrzi ani sedet

s prasulema je vecnej boj, my ted budeme mit hodne krusnej mesic... ja jak shanela tu praci z domova, tak jsem sehnala - jenze nakonec je to "neziskova" vec... sice me to nadchlo, ale vydelek z toho nekouka, a nemam na to cas... a pak jsem mela rozjednanej ukid tady za rohem, ale to ted zas nemuzu, kdyz jsem tehule :cry:
takze blby... ale tak za rok se do neceho vrhnu, a cca za 3 roky pomazu zpet do prace, a bude lip
7. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsme se bavili o skolkach, tak toto je z mistniho unoroveho platku, kde zvou k zapisu do MS:

K zapisu mohou prijit rodice, jejichz dite dovrsi 3 let do 31.8.2009, mají zde oba trvaly pobyt a oba rodice jsou zamestnani...

Takze listopadatka jsou na tom blede, a mamci na materske maji smulu. Presne, jak jsem myslela.
7. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nevím,zda tě dobře chápu...ty jsi malýho chtěla dát už ted do školky nebo za rok anebo do jeslí?

V našem plátku vyšlo na letošní rok toto: Hlavním kritériem je, jestli má dítě trvalé bydliště ve městě, další podmínkou je, aby v kalendářním roce, v němž jde k zápisu, dovršilo tří let.
takže jestli to tak bude platit i za rok,tak by snad u nás neměl být problém s tím, že je v listopadu :confused: k zápisu by šla za rok na jaře a v tom samém roce jí budou 3 roky.
7. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus: nene, holky se bavily o skolakach a ja psala, ze ho budu mit do 5 let doma, tak se Xenda ptala proc :slight_smile:
tak tady to je, ani kdybych chtela, nevzali by ho... ale ja ho stejne chci mit i s mimcem u sebe, nez pujdu do prace :grinning: tady je desnej naval, proto takova kriteria
7. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkat,takže když máš jako dítě v listopadu,tak jako máš mít mateřskou na 4 roky protože dítě do školky nevezmou :confused:
Tady nic nepíšou,tak doufám,že jí někam dostanu
7. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,to je v pohodě,některý jsou holt trošku pohodlněší,ale pak to jde ráz naráz :wink:
7. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, asi jo. Je to nejaky ujety... Nebo jestli ho vezmou az od toho listopadu? Jenze to zas uz neni volno, takze asi ne, ze? :frowning2:
7. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, lezou vam po vyskach? Davidek vyleze na zidli, ze zidle na stul a tam treba stoji, ja se zblaznim :pensive:
7. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,mě leze na gauče ,po schodech,na židle......... připadám si ,že jen koukám kde je a uklízím po ní :unamused:
7. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, leze po křeslech, gauči...pořád hlídám a bojím se, aby nespadl.Kdyby tam jen vylezl, ale on si pak stoupá a skáče a snaží se z křesla přelézt na stůl...
7. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jedině mě napadlo, podle toho kam ti jezdí manžel do prace, jestli tam neni vic školek. Tady na jižnáku prý zatím docela berou, školek je tu hodně, takže se dá někde upíchnout, prý je třeba furt se ptát, protože se mezitím (v roce) nějaké děti odstěhují a nebo prostě přestanou nějak do školky chodí, takže ty díry i během roku doplnují. Idealni by bylo, kdyby nám je vzali od září 2010, treba jen tak na zkousku, aby si do listopadu zvykli na kazdej den. Takhle to měla neteř, je taky listopadovka. No a nebo pak od ledna, ale vzhledem k tomu, ze nejdriv zkousis treba jen ob den na dopoledne, tak to snad vazne nejde u toho pracovat.

JInak se mi vyrysovaly nejake nabidky, snad tedy bduu mit nakonec na vyber. Mozna budu vodit i exkurze po Praze, coz by nemuselo byt spatne a je to narazove, ale jeste nevím peníze. Uvidime.
8. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, az bude cas to resit... ale je to des :slight_smile:

iris: no, on ted prave uz vyleze az na stul a tam si taky stoupne a chce skocit, takze hruza... smer dolu mu samozrejme nejde tak jako nahoru - to same se schody ...

my byli dnes v ZOO - jsem ale vic unavena nez mrnous, ten byl ve svym zivlu - nejvic ho zaujali tucnaci a tygr, mne slon mocici a kadici zroven - dost hrozne :sunglasses:

bram: ty mas pruvodcovskou zkousku na Prahu? ja mam kurz a na zkousku jsem nedorazila... ale snad v budoucnu
8. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Tak my teď přijely z tesca,měly akci na pleny,za 2 hugisky osuška ,naše sice už používá klasické osušky,ale třeba bude za chvilku potřeba i tahle :slight_smile:
jo a v renu měly akci na botky,na loňskou kolekci,tak sme koupily jarní botky za 235kč,docela jsem zírala,beztak ještě jedny musím koupit a pak jedny sandálky na doma ty 20 už nám začínaj být malý :unamused:
Xeni držím palečky
8. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ my mame boty č. 22 :wink: taky jsem kupovala sandalky a dala jsem ji to aspon jako backurky, aby to vubec satihla odnosit.

Ladi nemam kurz, ale nejak jim stačí že jsem Mgr. z historie :wink: navíc mam pedak a tohle by meli byt deti www.skolavulicich.cz
8. únor 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni my sandálky máme od začátku jako bačkůrky :sweat_smile:
Jinak já z prací začla včera večer,tak jí doufám brzo dodělám abych mohla dostat penízky :slight_smile:
8. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zatím školku nijak neřeším, teď mám známou vychovatelkuv jedné školce, tak prý by to neměl být problém :slight_smile:

LeniZ, jak jsi to myslela s tou osuškou? To "třeba bude za chvíli potřeba i tahle"???? :confused: Jakože bude mimčo? :dizzy_face: :wink:

Jinak Denča taky "horolezí" :confounded: Furt leze na sedačku, pak na opěradlo a sápe se po nábytku :confounded: No moje nervy :rolling_eyes:
8. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanelko zitra jdeme plavat co vy???
Jo a byly jsme na vystave hafaku a Jessie byla Výborná( to je kao jednička .-) jednou bez umisteni a dneksa 4..ale je kapku tlustejsi ..pan rozhodči ji to napsal krsasne .-) Výraznější výživová kondice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A naše malá Phoebe je trošku pozadu ,ale to se čekalo ..byla nejmenší neslabší tak až to dožene tak je porazí .-))
8. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ze by preci jen ? :slight_smile:)
Nohu mame 22.

Xeni: Skolu zavidim. Ja jsem od Vanoc nalozena v historickejch knihach a cucim na Tudorovce :slight_smile: Slysela jsem, ze pruvodcovani po Praze bez povoleni je desne stihane, ale asi to nebude tak horky. Mrknu na ten odkaz.

Vyraznejsi vyzivova kondice = to je krasny :slight_smile:)
8. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, je to super! Nemit pupik, zavolam jim :wink: Pisi, ze kurz je vyhodou, ne podminkou, tak se to asi nehroti. Jinak v te rockove skole (podporili nas) uci 2 moji kamaradi.
8. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi no atopro to bude až od dr,ale moc držím palečky aby to byl můj první dárek :dizzy_face: :slight_smile: kéž by,strašně se těším,já to snad prožívám víc než ona! :grinning:
Kat,pro mimčo ano,ale zatím nevím jestly bude,přeci jen to chce njákou jistotu od dr.
8. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomšík má nějakou vyrážku...už od pátku :unamused:
Botičky máme č. 20 a doma chodí Tom většinou v ponožkách, i když bačkůrky má taky, jenže si z nich pořá vyndavá tkaničky :grinning:
9. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz???? co to tu čtu??? ty maš zpoždění??? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejakej testicek treba?.)
9. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz že by další mimčo na cestě? :slight_smile: :wink:
9. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici kdepak já ne :wink: ale ségra tak jí moc přeju aby jim to už konečně vyšlo a nebylo to jako minule :unamused:
9. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz aha,tak přeju,ať jim to tentokrát vyjde. :wink: Jsem si říkala,že ty jsi ještě chtěla pár let počkat.
9. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahoj,jak je malý? JJ já si ještě pár let počkám,radši si občas mimi pohlídám a zas vrátím :grinning:
9. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ahojky,díky za zeptání,má pořád škaredej kašel a ještě jí trošku teče z nosíku,včera večer dobrala atb. a zítra jdeme na kontrolu,tak jsem zvědavá,jak dopadneme.
9. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak aspoň že už dobrala ty atb,snad jí daj něco co jí pomůže od toho kašle :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky maáž koečnějí zclea toustovej :unamused: takovej te velkej,to sní celej ten krajíc + trs hrozna bez pecek :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek