• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no tak jsem koukala na ty statistiky posledních let a ta Nikola si značně pohoršila a je až 13-tá, no tak ji ještě možná zvážím. Gabriela je fajn, taky se mi líbí, ale tři kámošky už mám Gabky, tak to asi né, Adrianku má taky známá a ještě bych měla zvážit R ve jméně, páč R bude mít i v příjmení :confounded: Ze základky znám holku, která se jmenuje Kristýna Hrobská a chudák neumí dodnes R :pensive:
To jméno se nějak počítá i s příjmením, proto si někdo svatbou polepší, někdo né :sweat_smile: Ale přeptám se.
14. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se mi vždycky líbila Sára, ale to u Michala samozřejmě taky neprošlo...
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, to jsem neviděla, ten film, muselo to být zajímavé a hrozné :pensive:
14. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se libi i Mariana
14. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: a toho Francouze hral Olivier Martinez... jeee, ty jo, ani se nedivim, ze byla neverna :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning:
A Marianu jsem znala na základce, od první třídy jí nikdo neměl rád, byla taková zlá a ve mě to nějak zůstalo, že to jméno nemusím :pensive:
14. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nektera jmena ma clovek spojena s nejakym pablbem...
jak ja chtela tu Anezku, tak ta zase neprosla, protoze moje mama ma 3 kocky a jedna z nich se tak jmenuje
14. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby někdy náhodou..

Tak Sára, Stela, Sofie, Ester .. O. by si přá Miu nebo Elišku :grinning:
14. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podotýkám.. on si vybral Ondise, tak já to druhé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile:
tak s Marianou mám podobné zkušenosti. To jméno se mi faktnelíbí. Taky kvůli základce. Sice ta holka nebyla zlá,ale neuvěřitelně divná a nikdo ji neměl rád :confounded:

Jinak já bych chtěla pořád tu svoji Emmu a klučičí se mi nelíbí vůůbec žádný :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neobjednávaly jste někdy něco přímo z Tchiba?
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sranda :slight_smile: ja zadnou Marianu neznam, tak asi proto se mi jeste libi
Sofinek je tady ted moc, a Anicek a Elisek bohuzel
14. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jména zvířat jsou druhá věc, třeba zrovna Miu má kámoška :sweat_smile: . Zuzanku měla máma psa jako dítě, Darinku měla teta pudla a je toho víc těch příkladů, to mám tak od dětsví zafixovaný :sweat_smile: No a teď mi došlo, že ani ten Filip by neprošel, páč to byla naše první perská kočka :grinning:

Sofinku zatím neznám ani jednu, ale to je fuk, stejně nebude, Elišek je tady taky fůra, i těch Aniček. Jo mě se třeba líbí Klára, ale nelíbí se mi, jak pak i Karolínkám a podobně všichni říkají Kájo, teda co znám lidi s tíhle jménem tak všichni říkají Kájo a to se mi nelíbí.

Zus, já neobjednávala. CO z tama bereš? Kombinézu? :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj,přesně tu. už je na netu vyprodaná. Mně nebavilo tady lítat po obchodech a shánět ji,tak jsem ji vzala přes net a už od čtvrtka mi píšou,že balík odeslali přes přepr.službu,ale balík nikde a dle toho čísla ho ještě ani nepodali. Jsem tam volala. :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, ta je super, snad dorazí, my už na letos teda máme, ale příští rok do ní asi půjdu :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm Kájám - tak mně se ještě líbí jméno Karla :dizzy_face: Ale třeba jméno Karel je moje noční můra :sweat_smile: :zipper_mouth:
14. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás by kluk byl buď Zdenda nebo Daniel,jenže Dana bude mít asi sousedka,takže holt ten Zdenek -na ničem jiném se neschodnem a to já bych brala třeba Vítka nebo MIkuláše :wink: holčičku NIkolku,Adélku ,KArolínku nebo Helenku,moje návrhy (Anděla neo Amálka-jak by jí asi říkaly puberťáci že) by beztak neprošly :sweat_smile:
No a u ségra zůstal Maxmilián nebo Eliška(pokud se doktoři sekli) teĎ přemýšlelely ještě o jménu Leo,ale to se mi zdá divný,jelikož jim příjmení začíná na Š tak by si všichni myslely,že se jmenuje Leoš Vanda :grinning:
14. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniel se mi taky líbí, ale když volám na Denču Deni a na Daniela třeba Dany, tak by se to pletlo. Zdeněk se dědil u táty v rodině a dalšího zdendu bych už asi nemusela přežít :grinning: , tam je to fakt samý Zdeněk.
14. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, co mam delat s tim ocickem? Od rana se ji v tom tvorilo takovy bily lepidlo, ted ji porad tece slzicka. Mam zkusit Opthalmo Septonex?
14. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jo, kapej jí tam aspoň tohle, my pak dostávali i antibiotika, ale stejně to prd pomáhalo. A zkus jí to jakoby masírovat, na nosíku směrem k tomu očičku a tomu kanálku, jestli tam je hnis, tak by se měl takhle dostávat lépe ven.
14. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, diky, ted uz to jen slzi
14. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,vy jste nebyly na tom propláchnutí kanálků vid? Ladi vám to dělá taky.

My byly na průplachu a občas ji to i ted dělá :unamused: Tak 1x za půl roku.Byly jsme radši zase na očním a kdyby se to dělo fakt často,tak jde pod narkozu.
14. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,za tou větou měl být otazník :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes prvne, nevim, z ceho to ma - jestli ji treba Davidek necim nestouchnul, nebo tak - vcera ji narval opet lzicku do krku napriklad
14. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, ne, oční nás teda poslala přímo do nemocnice, že nás tam někdo prohlídne a objedná na ten průplach, ale ta doktorka říkala, že to má hezké a že by tak malé mimčo rozhodně netrápila, když je to v tak minimálním rozsahu. Denče to očičko někdy víc slzí.

Ladi, ale právě když to slzí, tak to možná nemá kudy odtékat kvůli toho, že je ten kanálek ucpaný nebo přicpaný hnisem :confounded:
14. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt, v manžově rodině je Zdenek taky dědičnej a Danie je jediný jméno na který jakž takž přistoupí,no snad bude mít sousedka holku :grinning:
s očičkama neporadím,my nic takového neměli
14. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to třeba taky nejdřív slzí,pak pár dnů hnis a pak zase slzí a pak je klid.čímž tě Ladi samozřejmě nechci strašit :wink:
14. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, nám naštěstí ještě nehnisalo, ťuk, ťuk :pensive:

Jinak jak má Denča den ode dne lepší slovní zásobu, tak začala sama od sebe říkat naschledanou a dobrý den, když to řekla poprvé v obchodě, tak jsem šla do kolen :grinning:
14. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nashledanou :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - to je super, ze si narazila na skveleho DR a teda prajem vam, nech sa dozviete to pohlavie co najskor, nech tu "hadku" mate co najskor za sebou. jj, vyberat mena je maturita sama osebe. :grinning:

LAdi - no jo, holka, oddych treba. Viem to podla seba. Vikina je teda cislo za 6 chlapcov, ale zvladnut ju nevie fakt takmer nikto. A co sa tyka tych "hadok" s manzelom, tak David robi podobne veci - ja napr sa venujem cez vikend domacim pracam, on dostane na starosti "len" Vikinu. A ona za nim pride s knizkou ze"Tata, pod citat." a on na to ani neraguje, len cumi na telku,ci do PC. Alebo reaguje, ze :"Vikinka, bez sa hrat sama". ONA je z toho smutna, tak zacne vymyslat zabavu "po svojom" - teda zacne robit veci, ktore jemu vadia, takze cele staranie sa Viku vypada asi tak, ze po nej cely vikend len vrieskal a ked ona plakala alebo nedajboze nieco nechcela urobit podla neho, tak ju furt len mlatil. Ale vsetky tvrdite, ze je dobre staat za manzelom, tak som teda stala za nim, ale strasne mi to srdce trhalo. JA sa teda snazim predchadzat takymto veciam, lebo viem, ze ona ked sa nudi, tak je zla. Ale ona sama pride a povie, co chce S NAMI robit - ciatat, skladat kocky,.... Preto ma vytaca, ze on si ju nevsima apotom sa nervuje, ked robi zlobu Vikina.

No a pomoc s tymto diviakom - bohuzial teraz uz mame ponorku, nakolko uz 3 tyzdne sme bez auta a sme furt len v tom byte a ....kto mi pomoze,ze... Ale dobra sprava - do konca tyzdna uz bude auto opravene a hlavne uz za chvilu budeme byvat v Martine, takze mi nasi obcas malu vezmu a ja sa nebudem citit len ako matka, sluzka a pod, ale ako zena a uzijem si normalny den, kde si sama nakupim, sama zajdem s kamoskou na kavu,sama, sama,sama......
14. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek