• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
lenci!!!! naprosto totez, do puntiku, akorat my tu mame jeste jedno miminko :unamused:
14. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak O. chce Elišku, kvůli mně.. tenkrát se to jméno nedávalo.. a já ho mám po babičce (i když počeštěné) Jenže já nerada jména po rodičích a už s Ondisem jsem měla problém .. :grinning: Ale tak co už ..

Máme debilní příjmení, takže jich moc na výběr není. Zvířata s lidskými jmény mi přijdou poněkud uhozená volba.. ale proč ne : )))) Každopádně chlap, co tu vodí jezevčíky a říká jim Pepo a Karle je dost "vzrůšo".

U kluka je to jasné.. Vilém.

U holky ještě nevím... tam doufám, že se vdá a pokud nebude slepičková (těm se všem omlouvám) tak to bude stejně lepší než její rodné :grinning: Sofie je dcera mé známé .. a je to nádherná, kudrnatá, okatá bulharkočeška a já jsem z ní poprděná .. už jí je teda asi 7.. ale od tý doby se mi to jméno moc líbí.
14. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to já si včera byla pěkně na kosmetice...
A teď tu mám synovce a neteř a z pokojíku se ozývá rachot, šustění, kvílení, ječení, smích, zpěv .. ale je KLID :grinning:
14. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,

no tak ja nevim, co my dáme, uvažujeme nad Marií, ale jak jí budou říkat děti ve škole, nechci aby byla Máňa...
Kluk možná Lukáš...JIrka chce Jindřicha :frowning2: to je kamarádčin pes, ach jo, no nevim krize, fakt vůbec nevíme.
14. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zrušila tu mou Dr., neptala se sestra ani proc....al emusim tam prý osobně pro kartu, fuj, to se mi teda nechce, rikali oproti podpisu, myslim, ze tam poslu MM :grinning:
14. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám furt jasno..Ella a Dominik...líbí se mi Kryštof..ale nemůžeme mít R kvuli MM..moc ho neovládá:/(
14. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, no ... nejni pravda, nový DR si ji může vyžádat a ty nikam nemusíš.. :wink:

Lukáš se mi taky líbil jenže Lukáš a příjmení s šč : )))) Tak to je hnus .. ještě aby si šlapal na jazyk a je to hotovo : )))
14. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a hoky, dnes som sla s Vikinou, ze pichneme ten Priorix Tetra. Tak uz som z toho urobila hrozne velku akciu - obetoval sa Davidov dedo, ze nas tam aj odvezie. No a prideme tam - ved sme objednane. A po fakt hnusne dlhom cakani medzi infekcnymi deckami sem vosli dnu a sestricka sa diva do Vikininej karty a ja som sa dozvedela, ze vraj ona sa pomylila, ze to zle vypocitala, ze pol roka od prvej davky bude az za 2 tyzdne, takze dnes nic. No ma skoro hodilo o zem. Tak problem sa tam este bez toho auta dostat, potom byt vdacna Davidovej rodine, ze nas tam vzali, a sestra mi povie toto.

A vrcholom bolo, ze som chcela kupit pracie prostriedky, tak mi dedo ponukol, ze sa cestou stavime do dedinskeho obchodu. Holky, neverili by ste, ale tam fakt nemali ani jedinu znamu znacku prasku ci avivaze. TAk som fakt hladal Lenor ci Silan, ale ani 1 kus!!!!!! TAkze takto bola dnes uspesna moja cesta z domu. No, ale aby som neklamala, kupila som aspon chlieb, takze uspech tam bol. :grinning:
14. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon ze chleba m,aji vsude stejnej, co?
14. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..koukám, že jste se rozepsali o jménech...my měli napsanou Elišku, ale jinak bych chtěla Nelu, páč Kristýnka u manži neprošla.A kluka bych ráda Robina,a ten by taky neprošel, jinak jsme chtěli moc a moc Šimona.

Už mi teď podruhé během 3 týdnů oteklo koleno, bolí to jak čert, tak jsem vyfásla tabletky na bolest, doporučení na rentgen a nabrali mi krev na boreliozu :pensive:
14. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris, snad tě to brzy přejde, já jsem boreliozu měla v pubertě... :confounded:
14. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to borelioza nebude :frowning2: Výsledky budou ve čtvrtek.
14. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, hlasim sa zo Slovinska z Ljubljany, len tak nakukujem, co mate nove a mozno docitam, ak bude cas.
Svadba bola super, Sebos tancoval jak o dusu, ale o deviatej odpadol a siel spat. Teraz je s nasimi a dufam, ze je vsetko ok. Rano sme odchadzali a on krical mami mami a mne sa fakt vobec nechcelo odist :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale oddych potrebujeme, M sa smial, ze mame medove tyzdne namiesto nevesty a zenicha :grinning:
Hodim par foteciek...
Hej, co sa tyka mien, tak nam sa paci Dominik a z dievcenskych sme mali vybrate Petra , ked sme cakali Sebinka ... ale teraz sa mi zacalo pacit Alexandra ...
Buduci pondelok ideme na screening, dufam, ze bude vsetko ok. Kat, zavidim, ze uz mas po tom :wink: :wink: :wink:
14. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, snad ne :pensive:

Deni, držím palce na screening :wink: Dopadne dobře, uvidíš :wink:
A to, že se ti nechtělo odejít úplně chápu :frowning2: Mě takové situace taky rvou srdce. I když zatím jich teda moc nebylo, páč je skoro furt se mnou.

Dneska končila aukce na jednu pozor růůůžovou kombinézku pro novoška, řekla jsem si, že jestli ji vyhraju, tak to teda asi bude holčička a jestli mi vypadne net-vypadává furt :angry: nebo se se mnou o ni bude někdo moc dlouho škubat, tak to bude chlapeček a nemám ji kupovat. No a hádejte... Vyhrála jsem ji na jeden jediný příhoz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak teď jsem teda zvědavá na ten velký utz ještě víc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja si myslím že to bude holka .-) a když už máš tu kombinézku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko :grinning:

Kat to říkala že to bude holčička :grinning: :grinning: :grinning:

Patrik Swayze jsem si poplakala u tý pisničky :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ladi taky jsme se na ten film nevěrná dávala už jsem to jednou viděla a nevěděla jsem jestli ho zabije a zabil ho :unamused:

já včera šla spát ve 3 ráno jsem tele :unamused: čuměla jsme na tenis a bylo to tak napínavý že jsem musela vydržet do konce
Deni to je super,že jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face:
já jsem v tomto asi divná i když mě volá MM když ho hlídá,že pořád volá maminku a líta ke dveřím někdy plače nic to se mnou nedělá :cry: těším si vždycky až přijdu,ale nikdy že by se mě nechtělo odejít to ne :cry: ,ale miluju ho šíleně :grinning: :dizzy_face: asi že jsem sním opravdu pořád sama nevím :pensive:
15. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat,že patrik umřel :confounded:
15. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mareček teda pokaždé když odchází z MM ven tak mě drží za ruku jako klíště a říká maminka stebou jako že pujud snima já mu říkám nepujdu tatínek tě vezme ven a on plače a říká ne maminka
ale i tak ho vystrčím a zavřu a slyším ho plakat,ale oddychnu si že mám klid zase vím že neplače pořád že je to chvilkové i když teda přijde domu a vítá mě uplně šíleně nechche se mě pustit a pusinkuje mě to je kráásný
15. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla posli mi do IP tvuj etl, jedu se kouknout do MArks tak abych ti zavolala co presne bys chetla koupit
15. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teDˇsem to o Patrikovi četla :pensive:
U nás je taťka hlavně na blbnutí,když jdou spolu ven tak pohoda,ale běda jak má jít s tátou spinkat,to furt,ne spinkat s maminkou a řev,ale občas se dá přemluvit :sweat_smile: ono to bude podle mě i tím,že se mnou je celej den a se Zdendou hlavně blbne,taky gho furt tahá do pokojíčku a furt tatínku blbinky :grinning:
Zdeni to je bezva ,že s te si to užily,jen užívejte dál :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mareček je taky se mnou vlastně pořád MM přijede na týden domu jezdí na ryby na houby a marečka má třeba 2 hod.denněmě to nevadí kdykoliv mu řeknu at si ho vezme kamkoliv vezme si ho a MM se těší až mareček povyroste a bude sním jezdit na ryby takže si užiju hooodně volnýho času :grinning: :grinning:
v neděli jsem byla cvičit zrovna byl MM doma já jsme přijela a oba spali mareček byl i vykoupanej tak jsem čuměla,ale okolo ten bordel jsme musela uklidit jako je mokrej ručník jeho domací oblečení atd,ale to už bychom asi chtěli po nich moc :grinning:
ted má marečeka si 2 dny pořád volá tatínku kde jsi a odpoví si ajo v práci :grinning:
15. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAni,tak u nás je Zdenda doma tak od těch 5 hodin,take do těch 7 jsou celkem spolu a pak začne kolotoč,večeře,koupán a uspávání,ale taky se obas zeptá kde je táta,nebo když ho nevidí tak tvrdí,že je na záchodě :grinning:
Teda už aby nám začly topit,sem zmrzlá jak preclík,kor večery nejhorší,navíc se malá furt odkopává :confounded: ještě,že nám v obýváku trochu topí plazma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni normálně odejdi pryč uvidis ze usne i s ním....
15. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,já tam s nama nejsem,a ten hodinovej řev Zdenda prostě nevydrží,ona řve stejně jako by tam byla sam,ale občas si sama řekne že chce hajat s tatínkem tak nevím no :unamused: navíc semnou usne do 15 minut se Zdendou to trvá fakt o dost dýl :unamused:
15. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to vcera s manzelem obreceli, kdyz jel Davidek pryc, jsme cvoci...
Ale dnes jsem spala s Betynkou az do 10 h ...
V sobotu za nim pojedeme, a v nedeli bud domu, nebo tam zustanu (jenze jsou tam psi a ja mam alergii, tak to asi neklapne).
Chudak Swayze... Ja tu rakovinu nenavidim!!!
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chudák Patrik :pensive:

U nás noc na prd. Ve dvě se vzbudila a byla čilá, sice z postele nevylezla, ale furt, chtěla napít, vyčůrat, zpívala si, takže jsme usnuly zas až v pět :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
She´s Like The Wind je jedna z mych nejoblibenejsich pisnicek... A na ni jedinou jsem tancila se svym manzelem (krom svatby), kdyz jsme spolu chodili. On za zasady netanci.

Vcera jsme vedli asi hodinovou debatu, a slibili jsme si, ze v teto rodine se kricet nebude, natoz placat nebo tahat za usi. Ja to nesnesu. Pak jsme se shodli, ze mozna i vyhledame psychologa - manzel aby zvladal vztek a ja stres, strach, umrti v rodine atd. Tak uvidime.
15. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, Michal kvůli toho zvládání vzteku byl u té kinezioložky, co jsme u ní byli s Deniskou, a lepší :slight_smile: Zítra tam jde po půl roce znovu :slight_smile: Jinak Michal taky netančí...
15. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi myslím si že super nápad s tím psychologem držím pěsti

kat mareček se taky v noci vzbudil a říká mamnko pustit krtka jsem myslela že mě odvezou naštěstí trocha mlíka to spravilo a usnul kojíš jěště??

ladi u nás taky křičím jen já MM mě říká at to řeším v klidu jenže když jsem sním 24 hod.denně a pořád toprostě nejde dneska sjme jěště nevyspalá takže spíš si za tu nervozitu mužu sama a pak jsme protivná i na Marečka jednou jsem MM řekla že celé odpoledne je na něm mu vysvětlovat a být v klidu ,ale on to vydrží páč sním není moc často :pensive:
a to fakt nemám raubíře je to klidas spíš já jsme nervák,ale snažím se zase to jo :dizzy_face:

dneska dělám květákové placičky tak doufám,že mě s tím mareček nevyhodí asi si sním pujdu v poledne lehnout jenže neusnu nechápu já dřív byla takovej spáš a ted nemužu spát :unamused:
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek