November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
15. zář 2009
hanul, nekojím, noční kojení jsme zrušili někdy v březnu nebo kdy a úplně kojit jsem přestala cca 14 dní po tom, co jsem zjistila, že jsem těhotná, protože mi po kojení tvrdlo břicho. Takže v noci má jen čaj.

My jsme s Michalem nerváci oba |-|

My budem mít dneska špagety s mletým masem a kořením na lasagne, mám to ráda 🙂
obla
15. zář 2009
Jááááá už se na těším na novej stroj a turbo žehličku : ))))) x-)

Terminátor spí .. my máme k obědu kuře.. večer budu dělat zapečené farfale se sýrovou omáčkou, brokolicí a žampiony.. 😉

Jsem nějaká chcíplá .. dám si kávu a půjdu asi žehlit.. :-S
katarina82
15. zář 2009
Taky jsem nějaká unavená, i včera už jsem byla. Asi to počasí, páč tu je hnusně 8-(
obla
15. zář 2009
Kat, Ty máš nárok.. já těhu břicho nemám.. mě zmáhá ten špek a počasí :-S
katarina82
15. zář 2009
eli, ja taky nemám těhu břicho :-N :-p Zatím...
micinka22
15. zář 2009
Oblus jakej stroj a zehlicku?? sici stroj?.-))
ja mam břicho jak v 7m :// boužel ne pekny napnuty kulaty ,ale mekky spekaty povisly :// bleeeeeeeeeeeeee
hanulinecka
15. zář 2009
Kat u nás jsem nervák já MM klidas a Mareček po něm klidas jen se bojím,abych z něho nerváka neudělala :-| :-|

ted mě vytočil jdu si sním lehnout aon přikryt ,odekryt přikryt odekryt no mám dost v klidu jsme ho sbalila a šel do postýlky ted tam řve jakoby měl dostat infarkt 😞 chjoo nevím co stím spaním mám dělat

jak vám děti usínají po obědě???sami si lehnout a usnou???pro mě to je scifi 😢
hanulinecka
15. zář 2009
tak jsem to nevydržela šla za ním sedla si k postýlce on si lehl chytil mě za ruku a za 2 minuty byl tuhoš
obla
15. zář 2009
Kat, mě být provokace 🙂)) ??? :-p 😃

Miško, Já už jsem značně přes termín.. 😃 Jo, nový stroj a žehličkax-) Huráááá... x-) x-) x-) Konečně vlastní .. takže stroj už jsem vrátila ségře 🙂 A žehličku mi nabídl O. , jelikož se mu mě zželelo, né že by Philipska byla v prčicích, ta je teprve tři roky stará 🙂 A super, ale když nebude sušička, tak prej si zasloužím dobrou žehličku. ... ale turbo prkno prej ještě počká .. 😃 :-p

Ondis si čapne hrocha, jde se vyčůrat, sedne si na postel a čeká 😉 Pak jdu, dám mu plínu, přikryju ho a spí 😉
micinka22
15. zář 2009
hanuli vis jak????????????NIJAK 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ta
lenkazdenek
15. zář 2009
Tak holky máme za sebou první Yamahu a decela dobrý,něco se malý líbilo,něco ne ,hlavně nezvládala to sedět na místě nebo bít chvilku zticha,ale myslím,že to příště zmáknem líp ,cestou sem se stavila v bille měli tam tu kombinezu z tchiba teda jako kalhoty a bundu co se dá sepnout dohromady,jenže jí tam brala snad každá mamina tak sem se na ní vykašlala ,no a malá mi akorát cestou vytuhla,takže pohodička 🙂 jinak moc po obědě spinkat nechodí,dřív když měla dudu,tak si ho vzla odcupitala do ložnice a do 2 minut sama usnla,co sme bez dudíka,tak odpolední spaní boj 8-(
obla
15. zář 2009
My bez dudla taky v poho x-)
micinka22
15. zář 2009
Oblus :-p :-p :-p :-p nestvi🙂)
iris
15. zář 2009
Ahoj holky, já dělám květákovou polévku a kuřecí plátky.Tom konečně usnul...páč jsme dopoledne byli ve městě, musela jsem na ten rentgen a spojila to s návštěvou kámošky 😉 Jinak usíná dopoledne v 10 po sunaru bez problémů, ale odpoledne nespí vůbec.Jen když jsme dopoledne někde pryč, tak chodí až po obědě.
lenkazdenek
15. zář 2009
Mici,klíd sme na tom stejně 😉 jí za chvilku musím vzbudit na oběd
hanulinecka
15. zář 2009
Mici jak nijak nespí???????????????????????????????????????????? =-) =-) =-) =-) =-)
to bych se zbláznila

eli když ondrášek je prostě na všechno super x-) x-)
u nás dudlík není asi od 4 měsicu :-p
už mám doma matračku na jehonovou postel,baldachýn lampičku měsiček s hvězdičkou povlečení medvídka PU akapsář se sezame street jestli ani toto ho nenaláká do postele tak si to pujdu hodit 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hanulinecka
15. zář 2009
v postýlce mě už přijde jak ježk v kleci 😃
micinka22
15. zář 2009
kurna vam spi decka jako jeste dopoledne jo??? 😃 😃 😃 to je prča teda ..my valíme od 8-21 nonstop 8-( 8-( 8-( :-p :-p :-p Hanuli jee tak to už bude velkej kluk ve velke posteli 🙂)

Ja zrovna tedka koupila takovou tu chlupatou deku..meli akci v kauflandu a usiju ji kolem postele maninel ..ona se desne mele porad:((
hanulinecka
15. zář 2009
mic fak ti nespí???jakoby neusnula nebo proč??nechápu zbláznila bych se :-p 😃 😃

mici kupuju jen tu z ikei 160 na 70 velkou zatám nechci aby mu nezabírala místo v pokojíčku jj mareček se taky vrtí :-o
mem
15. zář 2009
Ahoj holky
od vikendu nam nesel net. Jeste ted jsem na provizornim pripojeni, vecer oto snad mm opravi.
Jinak u nas nic moc, Emce se o vikendu neuveritelne zhorsil kasel, vcera jsem s ni byla u mudry a dostala antibiotika na 10 dni. Strasne spatne spi v noci, porad se tim kaslem budi, do toho kojeni, takze jsem uplne hotova. Do toho jeste ted dve noci za sebou malej taky nejak nechtel spat 😞
Jo a poslala jsem k mudre i mm, dostal antibiotika taky, nemuzou se z toho s Emou vyhrabat od naseho navratu z porodnice a ja uz se zacala docela bat o maleho. Tomu nastesti neni nic a ja jen kaslu
Lazaret hadr
lada82
15. zář 2009
😃 Hanul, co se divis? David uz spi jen v noci davno. Odpoledne ne. A dopoledne prestal spat uz jako miminko .
lada82
15. zář 2009
mem, to je des... u nas se silene zlobiva, ale nemarodi (tuk, tuk)

tak ja se jdu ucit, kdyz je Davidak u babci ...
lada82
15. zář 2009
jo, a za tyden jdeme vsichni 4 k psychologovi - to jsem teda zvedava :-S
mem
15. zář 2009
Ladi - Ema je ted celkem protivna a neposloucha, prisuzuju to te nemoci a ze se nemuze poradne vyspat 😞
micinka22
15. zář 2009
Hanuli ne neusne..pořád líta, nebo se diva na pohádku..ale do postele ji nedostanu..kdzy ji zavru lomcuje klikou, busi na dvere..pak ji to prestane bavit a hraje si..ma takovej stan auto a v nem svoje království..natahany hracky..ted vyslikla mimino a sobe oblikla klobouk a neco tak tem zviratum a miminum vvykladala..se v tom stanu zachvilu ani nepohne 😃 😃 😃
hanulinecka
15. zář 2009
no holky to mě vyrážíte uplně dech Ladi taky ti nespí =-) =-) =-) =-)
no já když byla malá spala snad do 6.let po obědě pak mě to museli odnaučit at ve škole neusnu 😃 😃 😃 😃 😃

no mareček do roka spal dopo a odpo a od roka po obědě no já kdybych ho nedala do postýlky spát tak by taky lítal a nespal stím že si sním lehnu nebo jsem u něho tak usne někdy s řevem,ale jěště se nikdy nestalo že by nespal po obědě proto se tak divím 😃 😃 😃

tak mareček se ted vzbudil tak spal 2,5hod.klidu to vás teda obdivuju a jsem pořád udivená
jdeme jíst a ven na hřiště x-)
hanulinecka
15. zář 2009
ještě se vás zeptám jak to máte s jídlem jako jí děti sami??a dobře??mareček chce jíst sám,ale to je šílený nabere si a tu lžičku otočí takže s enenají azuří když ho chci krmit tak na polívku mu musím dát vyidličku a já lžicou ho rychle futruju jogurt to je síla všude zapraskaný od toho no ještě sedí ve stolíčce
tak už umí děti jíst????

už tady nejsem
hanulinecka
15. zář 2009
tak jěště jedna otázka 😃 kdom máte sušičku

když usušíte hned skládáte???nebo necháte chvilku dýl a pak to máte taky hezky jen skládání nebo když to tam necháte dýl je to pomačkaný?????????????
lenciatko
15. zář 2009
Hanul - u nas tiez fachcime od 7 rano do tej 9 vecer bez spanku. :-|
U nas je spanok cez den skor vynimocnym javom. To fakt len zazrakom niekedy. JA to si nepredstavuj ze spi hodinu. To tak 20min a ideme dalej.

JO,holky, tak som sa rozhodla, ze to nocne kojenie odburame, ze sa bude kojit teda len vecer pred kupanim a potom rano po zobudeni. Tak uz to 2 noci tak praktikujeme, zatial vcelku uspech - v noci Dav spi s nou v izbe a ked sa budi, tak jej vysvetli, ze za maminkou nepojdeme, ze maminka ma aj v noci na prsiach "bo", takze az rano, ked bude svtelo si da mliecko. TAk to vzala, dala si vysvetlit a sla zase spat. No a rno o tej 5 ju Dav donesie ku mne do spalne a tam si da to mlieko a potom este chvilu spinka - aj do tej 7 rano. Tak uvidime, ako to bude dalsie dni.

No len ten nocnik.... Predvcerom rano cikala, ale to je vsetko, odvtedy nic!JA uz som z nej fakt zufala.

No a ma novu zabavku - vylezie na truhlicku s hrackami, skoci do postielky a odtial vylieza na prebalovak a odtial skaze dole na zem s tym, ze ona lieta. Tak to tvrdi. A nemozem ju odnaucit od toho. Furt tam lozi a skace dole. :-S Ja len na zachod odbehnem a uz skace. Hocikedy si aj ublizi, ze ju boli noha alebo co a ked sa jej spytam, ako sa jej to stalo, tak mi prizna, ze skakala z prebalovaku, ale nepouci sa. To fakt s nou byt furt vkuse, ani na chvilu ju nepustit z oci.
lenciatko
15. zář 2009
Hanul - co sa tyka jedla.....hmmm..no tak chlieb a tak, to jasne, to zje sama, ale take ze polievka a druhe...tak ona chce furt sama jest, to je jasne, ale to je bordel vsade taky, ze ja na to nemama nervy a krmim ju popri jej snazeni aj ja, ale to obcas odmieta, a tak sa napr vobec nenaje masa so zemiakmi, lebo napr zje 2 zemiaky a zbytok uz vyhadze. A ma pocit, ze uz je syta, lebo na tanieri uz nic neni. No, je to vecny boj toto a oddych????Nula bodov.

Začni psát odpověď...

Odešli