• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanul, nekojím, noční kojení jsme zrušili někdy v březnu nebo kdy a úplně kojit jsem přestala cca 14 dní po tom, co jsem zjistila, že jsem těhotná, protože mi po kojení tvrdlo břicho. Takže v noci má jen čaj.

My jsme s Michalem nerváci oba :pensive:

My budem mít dneska špagety s mletým masem a kořením na lasagne, mám to ráda :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááááá už se na těším na novej stroj a turbo žehličku : ))))) :dizzy_face:

Terminátor spí .. my máme k obědu kuře.. večer budu dělat zapečené farfale se sýrovou omáčkou, brokolicí a žampiony.. :wink:

Jsem nějaká chcíplá .. dám si kávu a půjdu asi žehlit.. :confounded:
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nějaká unavená, i včera už jsem byla. Asi to počasí, páč tu je hnusně :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, Ty máš nárok.. já těhu břicho nemám.. mě zmáhá ten špek a počasí :confounded:
15. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ja taky nemám těhu břicho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím...
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblus jakej stroj a zehlicku?? sici stroj?.-))
ja mam břicho jak v 7m :// boužel ne pekny napnuty kulaty ,ale mekky spekaty povisly :// bleeeeeeeeeeeeee
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat u nás jsem nervák já MM klidas a Mareček po něm klidas jen se bojím,abych z něho nerváka neudělala :unamused: :unamused:

ted mě vytočil jdu si sním lehnout aon přikryt ,odekryt přikryt odekryt no mám dost v klidu jsme ho sbalila a šel do postýlky ted tam řve jakoby měl dostat infarkt :frowning2: chjoo nevím co stím spaním mám dělat

jak vám děti usínají po obědě???sami si lehnout a usnou???pro mě to je scifi :cry:
15. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nevydržela šla za ním sedla si k postýlce on si lehl chytil mě za ruku a za 2 minuty byl tuhoš
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mě být provokace :slight_smile:)) ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Miško, Já už jsem značně přes termín.. :grinning: Jo, nový stroj a žehlička:dizzy_face: Huráááá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně vlastní .. takže stroj už jsem vrátila ségře :slight_smile: A žehličku mi nabídl O. , jelikož se mu mě zželelo, né že by Philipska byla v prčicích, ta je teprve tři roky stará :slight_smile: A super, ale když nebude sušička, tak prej si zasloužím dobrou žehličku. ... ale turbo prkno prej ještě počká .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ondis si čapne hrocha, jde se vyčůrat, sedne si na postel a čeká :wink: Pak jdu, dám mu plínu, přikryju ho a spí :wink:
15. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli vis jak????????????NIJAK :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ta
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky máme za sebou první Yamahu a decela dobrý,něco se malý líbilo,něco ne ,hlavně nezvládala to sedět na místě nebo bít chvilku zticha,ale myslím,že to příště zmáknem líp ,cestou sem se stavila v bille měli tam tu kombinezu z tchiba teda jako kalhoty a bundu co se dá sepnout dohromady,jenže jí tam brala snad každá mamina tak sem se na ní vykašlala ,no a malá mi akorát cestou vytuhla,takže pohodička :slight_smile: jinak moc po obědě spinkat nechodí,dřív když měla dudu,tak si ho vzla odcupitala do ložnice a do 2 minut sama usnla,co sme bez dudíka,tak odpolední spaní boj :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bez dudla taky v poho :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestvi:slight_smile:)
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dělám květákovou polévku a kuřecí plátky.Tom konečně usnul...páč jsme dopoledne byli ve městě, musela jsem na ten rentgen a spojila to s návštěvou kámošky :wink: Jinak usíná dopoledne v 10 po sunaru bez problémů, ale odpoledne nespí vůbec.Jen když jsme dopoledne někde pryč, tak chodí až po obědě.
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,klíd sme na tom stejně :wink: jí za chvilku musím vzbudit na oběd
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici jak nijak nespí???????????????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
to bych se zbláznila

eli když ondrášek je prostě na všechno super :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás dudlík není asi od 4 měsicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už mám doma matračku na jehonovou postel,baldachýn lampičku měsiček s hvězdičkou povlečení medvídka PU akapsář se sezame street jestli ani toto ho nenaláká do postele tak si to pujdu hodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v postýlce mě už přijde jak ježk v kleci :grinning:
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna vam spi decka jako jeste dopoledne jo??? :grinning: :grinning: :grinning: to je prča teda ..my valíme od 8-21 nonstop :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hanuli jee tak to už bude velkej kluk ve velke posteli :slight_smile:)

Ja zrovna tedka koupila takovou tu chlupatou deku..meli akci v kauflandu a usiju ji kolem postele maninel ..ona se desne mele porad:((
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic fak ti nespí???jakoby neusnula nebo proč??nechápu zbláznila bych se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

mici kupuju jen tu z ikei 160 na 70 velkou zatám nechci aby mu nezabírala místo v pokojíčku jj mareček se taky vrtí :astonished:
15. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
od vikendu nam nesel net. Jeste ted jsem na provizornim pripojeni, vecer oto snad mm opravi.
Jinak u nas nic moc, Emce se o vikendu neuveritelne zhorsil kasel, vcera jsem s ni byla u mudry a dostala antibiotika na 10 dni. Strasne spatne spi v noci, porad se tim kaslem budi, do toho kojeni, takze jsem uplne hotova. Do toho jeste ted dve noci za sebou malej taky nejak nechtel spat :frowning2:
Jo a poslala jsem k mudre i mm, dostal antibiotika taky, nemuzou se z toho s Emou vyhrabat od naseho navratu z porodnice a ja uz se zacala docela bat o maleho. Tomu nastesti neni nic a ja jen kaslu
Lazaret hadr
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Hanul, co se divis? David uz spi jen v noci davno. Odpoledne ne. A dopoledne prestal spat uz jako miminko .
15. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, to je des... u nas se silene zlobiva, ale nemarodi (tuk, tuk)

tak ja se jdu ucit, kdyz je Davidak u babci ...
15. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a za tyden jdeme vsichni 4 k psychologovi - to jsem teda zvedava :confounded:
15. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - Ema je ted celkem protivna a neposloucha, prisuzuju to te nemoci a ze se nemuze poradne vyspat :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli ne neusne..pořád líta, nebo se diva na pohádku..ale do postele ji nedostanu..kdzy ji zavru lomcuje klikou, busi na dvere..pak ji to prestane bavit a hraje si..ma takovej stan auto a v nem svoje království..natahany hracky..ted vyslikla mimino a sobe oblikla klobouk a neco tak tem zviratum a miminum vvykladala..se v tom stanu zachvilu ani nepohne :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky to mě vyrážíte uplně dech Ladi taky ti nespí :confused: :confused: :confused: :confused:
no já když byla malá spala snad do 6.let po obědě pak mě to museli odnaučit at ve škole neusnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no mareček do roka spal dopo a odpo a od roka po obědě no já kdybych ho nedala do postýlky spát tak by taky lítal a nespal stím že si sním lehnu nebo jsem u něho tak usne někdy s řevem,ale jěště se nikdy nestalo že by nespal po obědě proto se tak divím :grinning: :grinning: :grinning:

tak mareček se ted vzbudil tak spal 2,5hod.klidu to vás teda obdivuju a jsem pořád udivená
jdeme jíst a ven na hřiště :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se vás zeptám jak to máte s jídlem jako jí děti sami??a dobře??mareček chce jíst sám,ale to je šílený nabere si a tu lžičku otočí takže s enenají azuří když ho chci krmit tak na polívku mu musím dát vyidličku a já lžicou ho rychle futruju jogurt to je síla všude zapraskaný od toho no ještě sedí ve stolíčce
tak už umí děti jíst????

už tady nejsem
15. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jěště jedna otázka :grinning: kdom máte sušičku

když usušíte hned skládáte???nebo necháte chvilku dýl a pak to máte taky hezky jen skládání nebo když to tam necháte dýl je to pomačkaný?????????????
15. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - u nas tiez fachcime od 7 rano do tej 9 vecer bez spanku. :unamused:
U nas je spanok cez den skor vynimocnym javom. To fakt len zazrakom niekedy. JA to si nepredstavuj ze spi hodinu. To tak 20min a ideme dalej.

JO,holky, tak som sa rozhodla, ze to nocne kojenie odburame, ze sa bude kojit teda len vecer pred kupanim a potom rano po zobudeni. Tak uz to 2 noci tak praktikujeme, zatial vcelku uspech - v noci Dav spi s nou v izbe a ked sa budi, tak jej vysvetli, ze za maminkou nepojdeme, ze maminka ma aj v noci na prsiach "bo", takze az rano, ked bude svtelo si da mliecko. TAk to vzala, dala si vysvetlit a sla zase spat. No a rno o tej 5 ju Dav donesie ku mne do spalne a tam si da to mlieko a potom este chvilu spinka - aj do tej 7 rano. Tak uvidime, ako to bude dalsie dni.

No len ten nocnik.... Predvcerom rano cikala, ale to je vsetko, odvtedy nic!JA uz som z nej fakt zufala.

No a ma novu zabavku - vylezie na truhlicku s hrackami, skoci do postielky a odtial vylieza na prebalovak a odtial skaze dole na zem s tym, ze ona lieta. Tak to tvrdi. A nemozem ju odnaucit od toho. Furt tam lozi a skace dole. :confounded: Ja len na zachod odbehnem a uz skace. Hocikedy si aj ublizi, ze ju boli noha alebo co a ked sa jej spytam, ako sa jej to stalo, tak mi prizna, ze skakala z prebalovaku, ale nepouci sa. To fakt s nou byt furt vkuse, ani na chvilu ju nepustit z oci.
15. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - co sa tyka jedla.....hmmm..no tak chlieb a tak, to jasne, to zje sama, ale take ze polievka a druhe...tak ona chce furt sama jest, to je jasne, ale to je bordel vsade taky, ze ja na to nemama nervy a krmim ju popri jej snazeni aj ja, ale to obcas odmieta, a tak sa napr vobec nenaje masa so zemiakmi, lebo napr zje 2 zemiaky a zbytok uz vyhadze. A ma pocit, ze uz je syta, lebo na tanieri uz nic neni. No, je to vecny boj toto a oddych????Nula bodov.
15. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek