• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Deni - no maly je rozkosny v tom obleceni na svadbe. :wink:
15. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nová Tchibo kombinézka je doma :dizzy_face: Kdybyste některá chtěla poměřit nebo nějaké reference,tak dejte vědět :wink:
15. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
15. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=qoFy9J_yPzk

Nejoblíbenějí písnička našeho mladýho .. umí téměř nazpaměť .. "Učení, pání zkušení .. mami pusť mi " :grinning:

Převálcovala i "Ňapík maličký kodýl"

:grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, neměli tam takovej potah na žehlící prkno? S motivem růžiček? :confused:
15. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Kris, fotky krásné ..
15. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kris, až bude chvilka, tak mrknu na fotky :wink:

Obli-já to kupovala přes net, i když tu Tchibo prodejny máme. nechtělo se mi lítat po celým městě a shánět to. Ale kdybych tam někdy šla, tak se ti klíďo mrknu :wink:
15. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak nic .. já zapomněla, že jsi objednala on-line.. to je starší kolekce (asi 7 týdnů) .. já jí tady u nás v CV prošvihla.. no jo, no.. nedá se nic dělat :confounded:
Ale moc děkuji.
15. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kika - jeeej, fotky z plaze su fakt krasne. :wink:
15. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, to jsou nádherné fotky, jsem se úplně zasnila :dizzy_face:

Zus, snad si vzpomenu příští rok, že ji máte. Letos už máme vystaráno. Kolikátku jsi koupila?

Jinak Denča teda dneska vypadala, že i přesto, že v noci moc nespala, nebude spát ani po obědě. Nakonec usnula o půl třetí a za necelehou hodinu byla vzhůru s naprosto příšernou náladou. Asi 20 minut brečela, nedala se utišit :frowning2: Nakonec pomohl bonbon :zipper_mouth: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nádherné fotky.
Cože jste to kupovali v tom Tchibu?
15. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,teDˇmi přišla obálka s červeným pruhem od policajtů,no i když si nejsem věomá ničeo tak mě to docela vyděsilo,tak sem místo pouštění draků letěla s malou na poštu,jedna ženská z bývalé firmy si napůjčovala od kolegů dost slušný penízky a nikomu nevrátila,tak scháněj další poškozený :astonished:
U nás tu kombinézu maj,teda ty kaloty a bundu co se dá propojit,ale jak říkám,to snad fakt kupujou všichni a už to vidím v zimě -všechny prosecká holčičky v růžovočerný :grinning: takže koupíme jinou.
Kris krása,já teda občas koukám na face a fakt tam máš samý nádherný fotky :dizzy_face:
K tomu spaní,u nás se do roka spalo 2X a teDˇtak 1 a to jsem fakt vděčná když usne. No a jídlo,jako saa jí lžičkou ale dost brindá,nejlíp jí to jde rukama :grinning: nebo mi pak v půlce vrazí lžičku se slovy mámo krmit :grinning:
K písničkám- u nás vede chytila jsem na pasace žížalu,holčička jahodová a branej den :grinning:
15. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: papa sam lzickou nebo vidlickou - jasne, ze to trva a ze je pak jak cune :slight_smile:)
ale Pribinacka atp. sni lzickou hezky, obed kdyztak dorazi rukama - polevka je mazec, ale zkousi to

kdyz ho chci krmit, dost protestuje
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris... a to ani nevis, ze ja miluju majaky nejvic ze vseho...
Tos me dostala - nadhera!
Malicka ma jeste take modra ocicka? Myslis, ze ji zustanou?
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jsem fakt v šoku z toho nespaní vašich děti po obědě :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
ježíš já napsala vydličkou fujjjjjjj :grinning:
ladi jako neotáčí lžičku naopak ?

kristy fotky bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kráásná rodinka
15. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, otacel dlouho, uz je to lepsi - davej mu hodne br.kasi, Lipanek atp., to lepi a drzi na lzicce. Na tom se to nauci.
15. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale uznajte, kolko namahy a nervov to cloveka obcas stoji, kym si to dieta vypipleme,ze? Kym ho vsetko naucime... :grinning: A to dieta si to uvedomi fakt az vtedy, ked bude mat vlastne deti. :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, ano toto je naše oblíbená pisen, mimi se prý bude jmenovat Mája...

jinak na Máju jsme pařili pul mých 30tin, kazdej mlátil s tim co nasel, vareckama, lzickama, jsem si za jamovali, uplne mam nostalgickou...
15. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy krásné fotky...
15. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris nádherné fotky od moře. Kat vzala jsem vel.86/92 a dost jsem se toho bála,protože niki není zrovna nejmenší. Bundu jsem už zkusila a je super-o chlup větší ale do zimy bude akorát. Kalhoty asi zkoušet nebudu,malá se u toho neskutečně vzteka. Myslím,že další rok do ní půjdu zase. Teď jsem koukala na aukce a ženská to tam prodává.
15. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vyvolávací cenu dala tu normální cenu,za kterou to můžete koupit v obchodě nebo na netu. A ženský vesele přihazují. To je hustý. Asi hřeší na to,že na netu je to už vyprodaný. Leni jinak taky bych byla pěkně vykulena kdyby mi přišla taková obálka.
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, tak to by se mi v tom Denča asi utopila :sweat_smile: Ona je furt prcek.

A s těma kombinézama v aukcích, taky jsem to viděla :rolling_eyes: Ale když přihazují, tak není co řešit :rolling_eyes: :pensive:
15. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aky emotivny diel Ordinacie dnes bol...
NAse dieta konecne zaspalo - bolo aj nacase,nakolko od rana blbla bez prestavky.
Tak som teda zvedava, ako bude vypadat tato noc bez kojenia. :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,mě taky málem trefilo,sem i začla probírat co jsem kdy provedla,už sem si říkala,že to bude omyl,nebo njáký podvod-jako že si někdo půjčil moje r.č.
JInak mě příjde ,že pro nás je i 92 velká a 86 menší,škoda,že nedělaj něco mezi :grinning:
ale moc se mi líbí ty termo kalhoty,asi je zítra rovnou koupím :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni .. :dizzy_face:
Tak my máme 98ku .. a oukej :slight_smile: Akorát je do toho "hubenější.. ale na délku super :slight_smile: :wink:
Já musím koupit nějaké oteplováky, ještě raději jednu bundu a čepice, šály, rukavice .. :confounded:
15. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak skoncila ordinaace?
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk j jsem ojevila balík oblečení po kamarádce ,tam jsou samý svetříky,mikči,roláčky,trika s dlouhým,punčocháčky,ale oteplováky(nepromokavý) bundy a kombinézi musím koupit,šály a čepice mám,navíc máme zas v říjnu burzu,tak asi dost dokoupím tam :slight_smile:
15. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate vybrany nejaky kolo detsky?? co sem nasla ma vsechno napsany čoi ://
15. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici u nás kolo jěště dlouuuho nehrozí neumí ani na odrážedle :confounded: :slight_smile:
15. zář 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek