• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Hanuli tak my až další rok ,ale dostat na vánoce ho může ne :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala porad kasle, teplotu nema, ale i v noci zvracela, tak nevim, jestli ji mam nekam tahat.
16. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak u nás teda taky kolo ani tříkolka nehrozí na motorce jede rychlostí šneka takže možná tříkolku na jaře,ale kolo fakt hnede tak ne,navíc je na něj dost prTˇavá,myslím,že takhle malý by sme to kolo beztak nesehnaly :grinning:
br tady je mega zima,malá uplně studený ručičky,už aby začly topit
16. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prem,yslim o takovem tom kole bez slapek, ale spis asi pristi rok? ja nevim jeslti by to zvladla uz na jare? no motorka je ji mala...
16. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to bude mýt možná z toho kašle,já bych jí dala klidovej den,pro istotu,kdyby to něco byo tak ať se to nerozjede :wink:
no tak my máme tu velkou mohutnou motorku,takže teď je jí ještě kapku větší :sweat_smile: nojo když Xenda a Lili jsou už velký holky :wink:
16. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no teplotu nema, ma to z rymy... no mam auto, takze bych se jen premistila k nasim, potrebuji tam dělat...
16. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak to myslím bude v pohodě když tam sjedeš autem :wink:
16. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska jsem se trochu vyspala, ale vydržela bych teda dýýýl :sweat_smile:

U nás kolo nehrozí, sice už teda jakž takž pochopila princip odrážedla, ale jede tak dva metry a leze dolů.

Mici, topíte už?
16. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Denča mi už snad pátý den nechce nic jíst :confounded: Ovoce jo, kousek suché housky, sem tam puding a konec. Včera snědla na večeři teda půl sklínky telecího s rýží, ale zas skoro nic na oběd a i tak, jen půl sklínky a zbytek prý mám dát Baxe :rolling_eyes: Pribináčky a jogurty už vůbec nechce, puding někdy, kaše nejí, nejhorší je, že nechtěla ani hovězí vývar s masem, to má ráda. Nevím, co jí mám dát, už jsem z toho na nervy, celý den furt přemýšlím, co bude jíst. Mám plno variant a nakonec neklapne ani jedna :unamused:
16. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Tygr taky nežere..a oblečenej s plínou váží 10,3kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, my taky nemáme ani 11 kg... Ale ona je i malá, myslím, že má tak 83cm :confused:
16. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,a nelezou jí třeba zuby? Jako u nás je teď v noci okolo 1 vzhůru a jde k nám a přád rejdí prstíkama v pusince-rostou jí konečně horní trojky a hodně toho jen rozžvejká a pak vyplivuje :confused:
Jedině me´ě napadá třeba njákou omáčku nebo bramborovou kaši třeba by jí to jelo.
Holky eda jestly už topíte tak záviím,ikdyž přes den to zatím ještě jde.
Sis,ty jo,tak to ž sme tlustší,máme 11 kilo :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no Tygr dtto., tipuju, že má taky tak 82-83cm :wink: ale od těch 18m začal o dost hůř jíst..nejradši by furt jedl suchej chleba, křupky, jogurty a kaši..obědy blbý, normoš jídlo (řízek, bramborák) má rád, ale sní toho malinko...a jinak chce jíst jen skleničky..a to sní třeba tak čtvrt až půlku, a dost :confused: ještě by jedl furt takový hnusy jako medovýho Brumíka :sweat_smile: rád uzobává, ale to množství je teda dost bídný :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, nevím, už jich má plnou pusu a důkladně mi to prozkoumat nenechá :confounded: Ale neříká, že by jí bolely. Když jí rostly stoličky, tak si tam ukazovala a chtěla Nurofen :confused:
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat m\ s jidlem poslední tyden -dva taky bojujeme..prisuzuju to nemoci ..ale i predtim to nebyla sláva....
netopíme..máme tu horko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak bylo venku jeden den tak silene hnusne tak jsme uvazovali..musim dat doporádku krbík..Lilča teda uz vyfásla fleesovej overal..pac v normalnim pyzamu se ji nohavice vyhrnuly pod kolena a jak nechce perinu byla rano jak led..dneska byla pekne teploucka ..az moc zase :grinning: :grinning: :grinning:

tak my máme mín jak v 18m..necelejch 16 kg .-) na 96cm .-)
jo a jinak lzickou i vidlickou jí pekne kdyz chce..ale nekdy na to dlabe hraje si a dela kraviny..jindy se milostive necha krmit.-))
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jenže ona ani té suché housky moc nesní :confounded: , jogurty a kaše ti závidím, to nehrozí, a ona nejí ani ty zas.aný brumíky :unamused: Maximálně si řekne o bonbon :angry:
Dneska zkusím uvařit žampionovou polívku, bílou, tu má ráda, tak uvidíme, co teď. Zatím jí vždycky chtěla i třeba na večeři. Jsem zvědavá.
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem tady zahlídla, že Ladovi jdou k psychologovi..nás to asi taky čeká, páč Tygr je spíš horší než lepší...fakt se bojí všeho a všude, venku vůbec nechodí, pokud nesedim na lavičce..a snáší jen Anetku od Lucky..jinak se na něj nesmí nikdo ani podívat, nedejbože šáhnout :confused: takže nám nehrozí žádné herny, dětské koutky..prostě mi přijde, že je chudák o všechno ochuzenej..a taky se s nim moc nedá existovat v normálním životě :confused:
16. zář 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,nebo možná jestly spíš nechce něco kousat,když jí jen suchou housku a ovoce :confused:
No my máme 86cm na 11 kilo :sweat_smile: a sjídlem moc problémy zatím nemáme,ale pprostě občas něco rozžvejká,vycucá šťávu a vyplivne-hlavně papriku a okurku :confounded:
dneska skočím do tchiba pro ty termo kalhoty dokud maj naší velikost :sunglasses:
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss to je teda hrozny:(( no tak pomaloucku zvykat na okolni svet..kdyby mu to zustalo tak teda chudak na celej zivot:/((snad psych. pomuze !!
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky netopíme, hic tu sice není, ale stejně jak u našich na bytě a včera bylo dost teplo.

Denča umí jíst taky hezky, když chce, jenže ona nechce :rolling_eyes: Teda aspoň teď, no... Jen jí to strašně trvá a pak jí to v polovině přestane bavit, takže to děláme tak napůl. Ona nabírá a já jí mezitím druhou lžičkou šoupnu nálož do pusy, pak si dá sama a tak dokola.
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no klasický zvykání nepomohlo, bylo to spíš horší... :confused: takže potřebuju vědět od odborníka, jak to mám dělat...jako jednu dobu už byl lepší, ale pak jsme byli na pohotovosti..kde měl šílenej záchvat, a od tý doby zase blbý...prostě jeho všechno okamžitě rozhodí a to, co jsme trénovali, je zas na nule :confounded:
16. zář 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, snad to pomůže, to musí být hrozný, jako Denča taky fůru lidí ignoruje, třeba potkám kámoše ze školy a on si k ní klekne a Denča buď dělá, že ho nevidí nebo zavře oči a není :sweat_smile: Ale není to vždy, spíš na určité lidi, a hlavně neřve. Ale byl tu za ní na návštěvě od známé malý a ona si s ním začala "hrát" až tak po dvou hodinách. Dřív u mě jen seděla, volala na něj, ale jít za ním, to ne.
To jsem četla s tou pohotovostí :frowning2:
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat. esi jí něco opravdu není-nemoc apod.Tak to neřeš, pokud tedy nejí nějak dlouhodobě.Veru má třeba období, kdy nejí třeba vůbec a pak zase sežere všechno.Já jí do jídla nenutím, jediné co mě vytáčí, že se s tím vařím a pak to nejí.Nám se třeba osvědšilo, nevařit s ní-kromě kaše a těstovin, asi se pak těch výparů nadýchá, že už to pak nechce.Takže to navařím večer a pak jen ohřeju, nebo to vařím, když ona si hraje někde jinde.Pak se nám osvědšilo, že jí ráno dávám ke snídani jenom mléko, po nějaké době jen ovoce a oběd nejdřív za 4-5 hodin os snídaně, pak lehkou svačinu a večeři.Mezi jídlama jí nic nedávám!Ani křupinky, ani ovoce nic.Ted jsme zas přešli na skleničky, vařené nechce,zkus taky skleničky.Hlavně jí do jídla nenuť.

Veru má taky kolem 11 kg a přes těch 8Ocm.
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no hlavně jsme tam jeli jen tak z prdele :sweat_smile: , když on nic neřekne, tak já pak nevim, co mu je :rolling_eyes: minulej tejden jsme byli kupovat boty v Cicibanu a tam měl zas záchvat jak prase, jsem se úplně styděla...sice paní říkala, že jsou tam na to zvyklý, že tam plno děcek řve..ale stejně :unamused: jako je to na palici někdy, nehnu se bez kočáru...hlídat můžou jenom naši, jinak k nikomu jinýmu nejde ani za svět, jen k nám třem :confused: MP teda taky nemusí, i když ted tu byl, a bylo to lepší....ale ono je to jak na houpačce, pak příště si zas MP ke mně nemí ani sednout, aniž by neřval :unamused: on je jako strašně hodnej, mazlivej...ale uřvanej a ubojenej až hrůza :rolling_eyes: za rok mám jít do práce, a to asi nepůjdu..vůbec si neumim představit, že by chodil do školky..že bych ho někde nechala samotnýho xhodin :cry:
16. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas skleničky vubec nechce..vareny jeste sní jakz takz..

Siss aha no to je teda pech..asi je holt citlivka velkej:((
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, myslím, že není, normálně si hraje, běhá, všechno... Nenutím ji, to stejně nepomůže, násilím to do ní nenacpu, že jo. Jen jí furt něco nabízím a ona na to né lýži, né bamboly, né jogut :rolling_eyes: Vždycky něco uvařím, pak to vyhodím :angry: Sklínky jakž takž jí, ale teď toho sní malinko.
Sis,tak to si ani neumím představit,naše občas dělá jako ,že se stydí a chytne mě za nohu,nebo se mi schová v náručí,ale za chvilku už řádí.On asi fakt bude v tomnhle případě nejlepší odborník :pensive:
Domi a mlíko jí dáváš jaké? Ještě kojíš? Denča si UM nevezme a vyzkoušeli jsme snad všechny ochucené mlíčka a nic, normální mlíko je prý pro kočičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sis, školka u nás taky nevím, ale když jdeme na hriště a je tam zrovna školka, tak je nadšená. Jako ona si s nima nehraje, ale fascinovaně na ně kouká, vydrží tam dlouho.
16. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přitom do roka takovej nebyl..jako nikdy to nebyl žádnej hrdina..ale šlo to, nechal se pochovat...nebál se tak strašně..ale od roka je to horší a horší :confused: jako některý lidi docela bere, ale na některý má vyloženě amok :confused: nesnáší, když se do něj někdo cpe a šahá na něj :confused: takže když jsme třeba v obchodě a nějaká ještěrka se začne vtírat, tak okamžitě řev a musím ho chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ty se budeš pak vracet do Tesca? :confused: Já jsem docela v prdeli, vůbec nevím, co budu dělat..a hlavně, jestli to bude zas obchodák..tak to jsou furt jen směny a víkendy, svátky..a žádnej volnej čas :unamused:
16. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek