• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, tak vzhledem k tomu těhu nevím, kdo ví, co bude za těch 3,5 roku, že jo...
16. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my to neměli zas takovou katastrofu jako ty, normálně jsem dělala 8 hodin denně, žádné přesčasy. Při noční to byla úplná paráda. Ale fakt nevím, co bude.
16. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já už z toho mám schízu teda, co třeba bude dělat o prázdninách a tak...kam ho jako dám? :confused: MP nemá dovolenou žádnou, se mnou to bude taky bída...a naši si můžou vzít tak 14dní..no děsný...jako radši na to nemyslet :unamused:
16. zář 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, se nedivím, taky bych to řešila, musela by do školky aspoň na část prázdnin, jinak naši... Táta je zatím furt doma, ale příští rok už asi né. No ale jak říkám, tím těhu se to vyřešilo.
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, tak jí nenuť a ani nenabízej furt dokola. nějakou dobu se na to úplně vyprdni.Ráno jí dej co snídá, chceš-nechceš, když nebude seber to, pak zkus takhle i oběd a večeři.Mezi jídlama nic.Asi bych se nebála trochu jí nechat vyhladovět.Heled esi není žravá, tak jí třeba fakt můou stačit enom takové srágory okolo.Nekojím, má sunar.

Když nechce mléko a ani jiné mléčné výrobky, tak to nahrad něčím jiným, ale já nevím čím :grinning: Kamarádce doktorka poradila, mléčné,smetanové polévky,omáčky,můžeš dát i sýr do těstovin, já dělám lučinu s těstovinami třeba
16. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já bych druhý brala, kdybysme měli kde bydlet, a kdyby s Tygrem nebyla taková práce...no, ale jelikož nehrozí, tak mám smůlu :unamused:
16. zář 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a vyhazovat to nemusíš, šoupni to do mrazáku.
16. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, no ty mléčné polévky jí :slight_smile: Teda normálně jedla, dneska právě zkusím udělat a uvidíme. Omáčky jí moc nejedou zatím. Jak lučinu s těstovinama? :confused: Samotnou nebo ještě omáčku?

sis, a tvůj chlap? Jak to jde?
16. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, když už je to padesátkrát ohřátý, tak to vyhodím.
16. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no, jak kdy..někdy hrůza, že fakt přemejšlím, že to nemá cenu...a pak zase dobrý, že to zas změnim...takže tak no :pensive: ale teda žádnej zázrak :confused:
16. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak ono po letech je to tak asi všude, ne? Taky jsem milionkrát uvažovala, že s tím seknu :zipper_mouth: :pensive:
16. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:nj :unamused: no hlavně, jak už jsem zvyklá bejt sama, tak mi vůbec nechybí..a když přijede, tak mě vším sere..pak si zvyknu, je to s ním fajn, ale to už zas jede domů..a takhle furt dokola :rolling_eyes: jako výhledově by to mělo bejt lepší, snad do dvou let už bysme mohli bydlet...ale víš jak :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a kde bydlet? Tam?
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ne :wink: někde tady v Pce v podnájmu :wink: MP by teda chtěl stavět, ale já do hypo nejdu ani omylem..navíc mně by ji stejně asi nedali :confused:
16. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, fakt? Jak to, že taková změna? Dřív byla jediná možnost Slovensko, ne?
16. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já jsem mu řekla, že tam prostě nejdu...že nemíním bejt v cizí zemi furt sama, navíc já fakt nemusím jeho rodinu...takže jestli teda chce bejt se mnou, tak jedině tady :wink: a nejlépe v Pardubicích, abysme to měli kousek k našim :wink: páč Tygr je na ně zvyklej od narození a má je rád, a taky je to velká pomoc na hlídání :wink:
16. zář 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, a on souhlasil, jo? :slight_smile: To by bylo super :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, nevyzpomínáš si kolik stál v obi ten pytel s pískem do pískoviště a kolik ho tam bylo? My jsme jednu noc zapoměli zavřít pískoviště a sousedovic kočky to tam pochcaly :angry: Musíme koupit nový. Předtím jsme měli ze stavebnin, ale byl takový divný.
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jj :wink: a kdyby byly nějaký slušný peníze, tak to bych i do toho druhého šla třeba za 3-4roky :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to je u tebe tak obrovský pokrok, mám z tebe normálně radost :grinning: , dřiv to bylo, že ani omylem, nikdy a tak a vidíš :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ták, tak 5OX ohřáté to jo.Normálně uvařím těstoviny a pak do nich jen rozmíchám Lučinu a je hotovo a podávám.Ona se tím teplem rozehřeje sama.Já dělaj tedy hodně polévky, když je má ráda, oni se jim ty chutě mění
16. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, hmm, tak to s tou Lučinou zkusím, miluju bezpracné recepty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ale budou muset být fakt prašule, uskromnovat se nehodlám..ani na sobě, ani na Tygrovi ani na případném mimču...takže když nebudou, tak holt zůstanu u jednoho dítěte :sunglasses:
16. zář 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Sis , bezva posun :wink:

Hm, my se asi druhého nedočkáme...aby bylo mimi, musel by mít sex...a manža má nějaký odmítavý vztah k sexu poslední dobou :angry:
16. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: a nemá třeba někoho jinýho? Já vím, že se to strašně blbě čte...ale měli jste nějaké problémy? Já už vás moc nečtu, nestíhám...takže nejsem v obraze :wink: ale tohle by tomu teda dost nasvědčovalo :pensive:
16. zář 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, my měli velkou krizi, manža se chtěl rozvádět, podváděl mě s kolegyní z práce...hodně jsem to tu řešila
16. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, mame preskakujou pismenka na notebooku, tak nevim cim to je, si tady s tim hraju...nemate s tim zkusenost najednou to skoci (jako kurzor) do pulky vety jinam....?
16. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to nemám... :pensive:
16. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, vypni touchpad :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám dotaz. Nemáte náhodou některá oteplováky,nebo kombinézu od Topolina? Mám na jednu zálusk,ale nevím jakou velikost objednat. Jestli 92,nebo 98 :confounded:
16. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek