• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat no pisek byl asi 25kg a stal nejak 70 kč
Siss tak to taky cucim..druhy dite , bydleni v Pardubkach...paráda..a to ze ho nejdriv nemusis a pak si zvyknes...jo je to o zvyku..jedne zname odjel chlap do Afganistanu..na pul roku ..mimino melo 3 mesice..jak se vratil tak trvalo asi 14 dni než ho zkousla..proste uz mela zajety svoje koleje a on nevedel co a jak ze .-))ted uz zase dobry..az spolu budete bydlet bude to jiný .-)) me M sere kdyz ma treba 3 dny dovolenou .-))i kdyz s nim chci byt tak najednou mi tady vadí .-)

Iris to me teda sere ten tvuj chlap..s ni asi zase zacal..nebo jinou??:/((dalši šanci by nedostal teda ://

JO a SPIIIIIIIII mi díte..ale jen diky tomu ze jsme byly na nakupu a usnula pred barakem v aute a neprobudila se cestou do postele..a to dneska jedla rano jen probinak..tak musim rychle uvarit at ma co jist :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no ono je to všechno v teoretické fázi a může to v ní taky zůstat že :sweat_smile: :sweat_smile:

iris: nemyslím si, že je nejlepší nápad řešit krizi vztahu dítětem dalším, spíše naopak... :wink: abys pak nezůstala sama se dvěma dětma :wink:
16. zář 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi líto,kdo máte problémy s jídlem :confounded: My to taky párkrát měly a je to hrozný,moc dobře to znám.
Malá je ted závislá na mlíku, asi ji to nějak uspokojuje nebo nevím. Klidně by ho mohla mít i 4x denně. V noci naštěstí néé. přes den ho má tak 3x, ale z toho minimálně 1 dávku ji dávám třeba jen 180 ml a 1 odměrku :sweat_smile: A jí to nevadí :sunglasses: Jinak by se asi neunesla a taky nehodlám do toho cpát prachy. A i ty ostatní dávky má trochu ochuzený :sweat_smile: :sunglasses: Jí totiž ted hodně dobře,tak určitě nestrádá.
Od doby, co se naučila říkat"máma a mami",tak je na mě jako přísavka a klíště. Až to je někdy hrozný. sice když je u babičky,tak mě neshání, ale jak je se mnou,tak mě furt volá. A taky je poslední dobou děsně ale děsně protivná, pořád kňučí, vzteká se :rolling_eyes:
16. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, Topolino nemám :unamused: Mrkni na MMB na inzeráty na obě míry, třeba to tam někdo má změřené a napsané :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, my neřešíme krizi dítětem, my jsme vyřešili krizi a manžel přišel s tím, že ano, druhé dítě, říkala jsem, ať si to rozmyslí, že nechci, aby říkal, že jsem ho k tomu přiměla...vše prý si promyslel a chce nás oba i další mimi...no a teď asi 3 týdny je na zabití, nechce komunikovat, uráží, prostě si myslím, že zas ujel...jo, má zdravotní problémy, ale kvůli tomu mě nemusí urážet, já je mám taky :unamused:

mici kdybych měla kam jít, tak se seberu a jdu...problém jsou peníze
16. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča spí :slight_smile:

Co já bych dala za to, kdyby mi malá pila mlíko, měla bych vyřešenou třeba snídani nebo večeři :dizzy_face: Ale to nehrozí :rolling_eyes:

Asi bude něco ve vzduchu, že jsou ty děti teď takové protivné :confused:

Iris, je mi líto, že už to máte doma zas na ho.no :pensive:
16. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Tygr nepije mlíko od 8m :wink: naprosto žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
pořád vás sleduju a čtu, ale jsem nějaká líná na přispívání :sweat_smile:
u nás je následující situace: nočník - 1, jídlo - 1, vztekání - 1-2, mluvení - 3 (ale to neva) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nevím, čemu to mám přisuzovat...ale poslední týdny mám doma docela hodnou holčičku...ze dne na den odmítla kočár a chodí ZA RUKU docela dlouhou vzdálenost...a mi najednou došlo, jak už je to velká slečna - bez plínky, bez kočáru...

jsem fakt ráda, že už je to celé takové klidnější a tak, konečně můžu říct, že si opravdu naplno užívám a mám i čas něco udělat

iris - je mi to líto, vím, jaké to je, když není ochota ke komunikaci :unamused: :pensive:
mici - a jak je to u vás s "rozmnožovacím procesem"? :slight_smile: co doktor nebo co a jak...? :confused:
lenci a ladi - moc vám přeju, ať se Vika a Davídek trochu zklidní....
16. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale aspoň ti jí ty jogurty a kaše. Mě by mlíko vyhovovalo, páč by se mi tím vyřešilo jedno jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a snědla půl sklínky s těstovinama, tak aspoň něco. A nektarinku a jednu kyselou okurku :grinning: Ty ona miluje.
16. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já bych do druhého v téhle situaci nešla.. :zipper_mouth: :pensive:
16. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hanel :slight_smile: , a co vy? Snažíte se? Měříš nebo něco? A gratulka k hodnému dítěti :grinning:

Když bych měla naši situaci hodnotit jako Hanelka, tak nočník - 1, jídlo - 3, vztekání - 1-2, mluvení - 1. Jako v globálu jsem taky spokojená, oproti tomu, co bývalo, je to paráda. Už se ani moc nevzteká, jen sem tam, to jídlo je jak kdy, no... A mluvení super, každý den plno nových slov, furt mě překvapuje :dizzy_face: A hlavně už se i nasmějem z těch jejích patvarů a přirovnání :grinning:
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak u nás po spoustě bervu taky spí byli sjme ve městě tak se přetáhl a nemohl zabrat :angry: to je ěnco na mě

jina s jáídlem u nás lepší o mooc a jsme za to štastná a už kromě brambor jí i těstoviny které nejdel jěště rýži a budu spokiojená :grinning:

zus tak u nás je taky mlíkomil a taky šidím porce normoš nepije jen UM,ale zase se mě to někdy hodí když nemám vařeno jako dnes tak si dal mlíko a pak mu dám oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale kdyby bylo na něm tak ho má klidně jak malé miminopo 3 hodinách :grinning:
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, jak píše Eli, taky bych do druhého nešla. My se s Michalem před čtvrt rokem docela hádali, ale nic závažného jako nevěra nebo něco naštěstí nebylo, prostě mě vytáčel svou existencí :sweat_smile: a taky jsem si říkala, že do druhého nepůjdu. Jenže pak se stalo a já z toho byla docela špatná na začátku, nebyla jsem z toho miminka tak nadšená, jak bych měla :pensive: :frowning2: Naštěstí se to pak zase uklidnilo. Ale pro mě když to není perfektní, tak hned uvažuju, že zvednu kotvy :pensive: Vím, že by se to taky nemělo, páč je blbost kvůli jedné větší hádce o ničem-např. o neuvařeném čaji, či nevyneseném koši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , přemýšlet, že se sbalím a půjdu :zipper_mouth: :pensive: Jenže mě to hned napadá :confounded:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Hanel,taky tě ráda vidím :dizzy_face: Julča se uklidnila a chodí za ruku,zato naše Nicol se rozhela jako nikdy :astonished: Holky,ta lítá jako střela-hlavně v obchodech - nestačím ji hodint.nákup je pro mě očista. Bere naprosto VŠECHNo z regálů,strká to do pusy nebo do košíku, lehá si na zem mezi regály, tuhle se zasekla do mrazáku, nedávno na ni málem spadla figurína apod :rolling_eyes:

Hanul,jj taky mám doma mimino milující mlíko. Ted se naučila si dát 200ml před obědem. Ale to jí tam strčím jen tu 1 odměrku.Pak hned musím servírovat oběd
16. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus :grinning: :grinning: přesně tohle bylo u nás ještě nedávno...jdem nakupovat=jdem se honit a schovávat...no snad je to za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kat - neřekla bych snažíme (abych se nestresovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), prostě to necháváme na přírodě :wink: ... uvidíme...často si říkám ale přesně to, co ty...
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi mlíko taky jako vůbec...ale asi by měla jednou denně aspon....
Hanelko ahoooojjjjjjjjj ty zijes?? :slight_smile: Teda mala super ..musime zajit ..co treba do aqvaparku do detskyho koutku??
co byteček?? kdy bude stěhování??? No já a dítě...ví bůh .-))

k bodování ..nočník 5, jídlo 2,mluvení 3-teprve začíná no .-))
16. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, Denču cpu v obchodech pokud možno do vozíku, jinak taky chodí tam, kam nechci, ale zatím nic necpala do pusy :sweat_smile:

mici, jedete ty látkovky na doma, nebo ses na to vykašlala?
16. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jo..já už látkuju jen přes den..v noci v nich měl šílený prdy, řval, vztekal se..prostě mu vadil ten balík :confused: sice mě to sere, ale budil se každejch 5minut..na to nemám :confounded:
16. zář 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo my v obchode jedine ve voziku nebo v auticku v globusu...jinak bych nenakoupila a zblaznila se z ní...

Kat joo stridame to ..ale chodi dost bez pleny...jedinej uspech byl v patek..sedela u televize ..najednou vyskocila a utikala do koupelny...ale louzicku udelala na zem že..nočnik nesnasi a zachod taky ne..nevim jako kam bude curat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak vcera sem koupila na aukci dve AIO za 400..tak jsem na ne zvedava..ale to az na druhy dite ..je to jednovelikostni 3-13kg
16. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá malá mi právě vytzhla při skákání na míči,a to sem jí zrovna chtěla vzít ven :sweat_smile: no aspoň si zacvičím :wink:
bodování u nás nočník 2-3 jako doma bez plenky,venku bez plenky bobky do kalhotek :rolling_eyes: mluvení 1 jídlo 2 VZtekání 2 poslední dobou clkem zlatá holčina a nejvíc mě dostává když mi řekne lásko moje dm spinkat,nebo miláčku :dizzy_face: to je krása,jo a Zdendovi jednou když jí něco sebral řekla naštvaným hlasem dítě moje ! :grinning:
My dneska měli květákovou polivku,ke sváče bude banán a frutapura a k večeři lívanečky s ovesnejma vločkama,džemem a kakaovým sunarem :slight_smile:
jinka u nás má mlíko většinou jen ráno asi 160 ml a to jí stačí,občas dám i k večeři když je sladká :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ve vozíku nebo kočáru při nákupu nechce být už vůbec. Prostě musí lítat. Ve vozíku by se zcvokla. Už ani rohlík ji neudrží v kočáru.
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - stěhování do konce roku určitě :grinning: :wink: ... jako táhne se to už jak smrad, fakt...kdyby to bylo na mě, jsme už přestěhovaní :rolling_eyes:
od října budem v pátky chodit do heřmánku na tančení, začíná to v 9.30, nechcete taky?
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to my zas látkujeme jen v noci :sweat_smile: Jindy netřeba. Ona v noci hrozně pije :confounded: , nebo teda před spaním a pak jednou v noci a když jsem zapoměla vyprat látkovky a dala jsem papírovou plínku, tak to měla za tři hodiny durch až na matraci :rolling_eyes:

mici, jakou značku? Já už mám sepsanou výbavu na prcka, jen nevím, jestli to hned od začátku dám. Ale minimálně to zkusím :slight_smile: Jako nejpozději, a to je fakt nejhorší varianta, bych začala v půl roce, ale doufám, že začneme hned :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rohlík už nezabírá ani u nás, ale v autíčku v Tescu, tak to je zatím ráda :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se překonala a udělala štrůdl, asi ho sežeru dřív se Michal vrátí domů :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel jee no ja chtěla jit uz tento pátek?? ono je to az od Října??
V utery chodime do MC do velke bystrice..

Kat tady toto ..nevim co je to zac..cena pekna no..http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3912252
tak uvidime jestli na neco budou nebo ne..
16. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, aha, to jsem ještě neslyšela, tak pak napiš jaké jsou :wink:
16. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych rada touchpad vypla, ale u tohohle predpotopniho notebooku mi to nejde... :confounded:
16. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás nočník 1, mluvení 1, spaní 1, vztekání, zlobení 3, jídlo 3
16. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nepotřebujete některá Nové sandálky vel. 24 santé za čtyři stovky? Myslím třeba vy, kdo je nosíte na doma. Sešly se nám dvoje:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26093284&tab=0
16. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek