• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
zus, nám jsou furt trochu velké 21 :sweat_smile:
16. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám je 23 už malá :sweat_smile: :confounded:
16. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, kolik Nicolka měří?
16. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
My nosíme 25 :confused:
16. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás botičky na doma nezájem,jako další zdravotní sandálky už kupovat nebudu,beztak si je chce hned sundat,tak má obyč bačkůrky a nosí je jen kdž vytřu nebo do yamahy :sunglasses: navíc máme nožiku furt 22,ale jsou tak akorát,ještě,že 23 mám už od jara :grinning:
16. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme nohu 15,3 cm..takže 25, některy 26 a na zimu 27 :_))
16. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, netuším :confused: To mě přivedlo na myšlenku, že zítra, až bude spát, tak ji zkusím změřit. Jinak to není možný, to by se nenechala.
Sandálky santé 23 jí jsou malý, ale uzavřený Fare 23 tak akorát.
16. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A dobrý je, že těch sadnálů co jí jsou malý se odmítá vzdát a nechce si vzít na nohu jiný. :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus, jak nenechala..? :slight_smile:))) Řekni, ať se postaví ke zdi, udělej čárku a změř metrem.. jí to bude i bavit .. už to není mimino na měření v leže : ))))
16. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Caues...
Od rana se ucim, hnus...

Jsem maximalne vytocena, David je pry u tchanovcu hrozne hodny, spinka i po obede (!!!) i vecer bez problemu. A nam tady doma pro zmenu desne vyvadi mimino - bulela vcera 3hodiny v kuse, kapeme ocicko, prebalujeme prokadene pliny, prevlikame 10x denne poblinkane hadry. Hruza. Odmita prso, naprosto u kojeni kvici.
Manzel to zase vecer tezce nesl, takze opet sel spat vedle, a ja se ohanela rozvodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rano sice snidane do postele a na netu vybrana susicka na splatky, ale stejne... Aaaaaach joooo

Takze suma sumarum - do tretiho mimina fakt nejdu, uz nikdy.

A k Vanocum kupuju to kolo bez slapek 100%.
16. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, nejsi zdaleka sama.. u nás dnes taky opravdu happy day.
Teď jsem je vykopala ven i s čoklem :grinning: Tak jsem si udělala meduňkový čaj.. a pak se vrhnu na uklízení .. :confounded: :angry:
16. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
asi nejake erupce na Slunci nebo spatne konstelace hvezd :sunglasses:
ale ja si to druhe dite fakt vubec neuzivam, ach jo, obdivuji vsechny nase nove tehule - kdybych mohla vratit cas, necham mezeru mezi detmi minimalne 4 roky, mozna i vic, az by slo starsi do skoly
(ale my jsme extrem, ostatni Vam urcite potvrdi, jak u nich se vsichni navzajem miluji a jsou nejvic stastne v zivote :pensive: )
... nam to proste nevyslo...
vcera jsem byla na pokec u pani, co ma deti uplne stejne stare, a jsou na tom tedy stejne prachbidne jako my, do puntiku, tak alespon nejsem sama, a citim se trochu lip
16. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, ale no tak, dej pokoj.. jdu Ti volat a vyprávět Ti o našem dnešním průserářeství .. aby Ti bylo hej :grinning:
16. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, to tak bývá, Deniska taky na hlidání vždycky byla vzorná, nikdy neřvala a tak :rolling_eyes:
A k tomu honzovi, on si i na ten řev zvykne, Michal býval dřív taky hrozně nervní když Denča x hodin v kuse ječela. Ale pak, jak jsme rušili noční kojení to bylo lepší, nebyl nadšený, ale bylo to mnohem lepší. Když Davídek byl hodné mimčo, tak na to asi není zvyklý, ne?
16. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Héj Kat.. my chceme fotky těhu bříška.. Vás VŠECH TĚHULEK :wink:
A taky uděláme zase typovací tabulku :wink:
16. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, jsem hrozná, vím to :pensive: Ještě nemám ani jednu fotku. U Denisky už jsem jich měla fůru :pensive:
16. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat .. jako pěkně nás zanedbáváš... nejen fotkama Denisky.. a teď už i "Denise jr." :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, já vííím, ale náhodou ta fotka na bagru je necelých 14 dní stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moc nových tam není, vím :pensive: Stydím se :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, jo to bys teda měla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukej napravit a do konce týdne nás zásobit :grinning:

VŠECHNY TĚHULINKY !!!!! My netěhotný jsme zvědavé, no .. :rolling_eyes:
16. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jako já mam břuch jak v 8. měsíci, páč jsem tlustá, to fotit nebudu :grinning: az bude hezky kulaté, slibuji ze se vyfotím :wink:
16. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat: to druhe tehotenstvi uz se tolik neproziva, vid?
no jo, my jsme s H. pocitali i s druhym mimcem hodnym, a ono houby :sunglasses:
16. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jako prožívat Vás to nenutím.. ale podělit byste se mohly..
Prosím o řádnou fotodokumentaci .. :grinning: Typy na pohlaví, jména.. no a tak to všechno okolo.. :grinning:
16. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, no neprožívá, no... Chudák mimčo, je o ochuzený o to nadšení :frowning2: A já radši počítám s katastrofou, že to bude jako s Denčou :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes: :zipper_mouth: , takže snad můžu být jen mile překvapena :pensive: Hlavně ať je mimčo zdravé.

Eli, vzhledem k tomu, že jsem vyhrála tu kombinézku růůůžovou, tak to bude holka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jméno Hortenzie :grinning: nebo tak něco, páč fakt nevím :rolling_eyes:
16. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, Difenbachie Rozmarýna Kontryhelová :grinning: Ty jsi prdlá .. :grinning:
Já to taky u Tebe typuji na holčičku, u Xendy na kluka a u Zdenky taky na kluka :grinning:
16. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, krásné jméno :grinning: :grinning: :grinning: Všichni více méně typujete holku, jen máma je přesvědčená, že to bude kluk, že se jí o tom zdálo ještě když nevěděla, že jsem těhule a teď nedávno zase ve snu přebalovala kluka nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, no mně se zdálo, že mě sežral vlk.. a ještě tady jsem :grinning: :grinning: :grinning:
Ba ne .. dělám si prču.. a Ty, jak to cítíš..? Vnitřní intuita? :confused:
16. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Oblus neser :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako druhy tehu --ted ...celkem brzo po druhem....asi se to tak moc neproziva....ja to vim predem ze to nebude tak jako u prvniho...cas hrozne rychle bezi s tim ditetem...
-i fotky s Lili ..prvni mesice milion fotek a ted??????????????,, nekolik za mesic:frowning2:((javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')

je to smutny ale je to tak ..a pak nbechapu proc se rika ze nejmladsi je rozmatlene??----ze by vynahrazovali rodice lasku co se v tehu nedostavalo??.---vycitky svedomí???...asi jo ....

jsem opila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kráásný večer tady to žije :confused: :grinning:

elí chceš taky vidět muj břuch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, moje intuice bývá vynikající a moc se v životě nepletla, jenže... V tomhle mě zklamala. U Denči jsem si myslela, že to bude kluk :sweat_smile: Možná to bylo tím, že jsem se podvědomě připravovala na to, že to nebude moje vysněná holčička, tak jako abych nebyla "zklamaná", samozřejmě bych nebyla zklamaná, ale chápeš, jó? Ale teď mi to je víceméně fuk, takže se nějak nepřikláním k ničemu. Fakt nevím.
16. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, tak tak, u nás se taky skoro nefotí, není čas nebo co :pensive: :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek