• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojík..takže..manža , jak má ty zdravotní problémy, tak se bojí, že ochrne a zůstane na vozíku...už se to jednou stalo, kdysi, vyhrabal se z toho, ale není vše ok, tak ho čeká v listopadu vyšetření na neurologii, bohužel , jak ho něco trápí, tak to nedokáže přiznat, zavře se do sebe, ns.anej na celej svět.

Tomášek na nočník nechce, mluví tak, že mu nikdo nerozumí, ale je úžasnej, miluje děti a doma sice zlobí, ale nedala bych ho :wink:
16. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. paní je odbornice .. Ty jsi nadrbaná a ještě těhule ani nejsi :grinning: Kecáááááš.. budeš fotit minimálně obden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hani.. neser :zipper_mouth: :sweat_smile: Tak taky vyfoť .. taky blejsknu a budeme se navzájem utěšovat, že Halina Pavlovská má úspěch :grinning: :grinning: :grinning:

Kat... no pinďour, nepinďour .. bude Tvůj :grinning: A myslím, že Ti vynahradí chuligánku Denisku :wink:

Iris, pevně doufám a přeji Vám, aby společně se zdravotnímy problémy odezněly i ty manželské .. :pensive:

Tááááááák DIRTY DANCING.. Mlaďas v posteli .. a manžel v trenkách na gauči ... omluvte mě kočky :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, myslíš, že bude pindík maminčin mazánek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A užij si večer :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblinoooooooooooooooo a jak vis ze nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kat jasne bude to mazanek jak jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:) to ja se 3 roky nevyspím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul.. tak už to vyklop a dělej ! :grinning: :dizzy_face:

Kat.. No jako .. bývá to tak.. :slight_smile: :slight_smile: Tedy zatím jsem to viděla všude :grinning:

Nemyslete si, je reklama.. :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
no ja se tipuju na kluka, holcic jmeno jsem asi vymyslela Elišku :wink: ale tak nejak myslim, ze to bdue kluk a tam teda nevim!!!
16. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliška je dobrá volba :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to s těma hádkama asi bude fakt celorepublikový,mě teĎ večer tak naštval ,že bych ho nakopala do zadku s rozeběhem :angry: !
16. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš jen kalim vodu .-))) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jasně kdo by nechtěl EEEElišku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě stačí ta Ella :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou...s hadem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

chjo, jsem se zas nevyspala. Nakonec mi to nedalo a po 856-té jsem se podívala na hříšný tanec :sweat_smile: a v pět ráno kňučel pes, že chce ven a pak už jsem neusnula :frowning2: No a před sedmou už vstávala malá.
17. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás od včera vládne tichá domáctnost,začlo to tím,že sem řekla Zdendovi aby šel malo uspat,no a když bylo dlouho ticho tak sem mu šloa přpravit svačinu a pak prkno,že půjdu žehlit,jenže jak malá zaslechla pohyb tak za mnou hned piběhla,manža nes... že skoro už spla,proč sem vůbec chodila do kuchyně atd,tak říkám kdy mu teda jako mám udělat svačinu ,vyžehlit a zkontrolovat maso co se vařilo na plotně a on ,že pozdji a teĎ aŤ si jí uspím sama,tak sem řekla,že fajn,ale že teda může začít žehlit,protože já nehodlám zas dělat do půlnoci zatím co on si otevře pivečko a sedne si k bedně no samozřejmě smrtelně uraženej,když sem malou uspala tak mi řek ať na něj ani nemluvím(vyžehlený prostěradlo zbytek sem dožehlila já) no a tím mezi náma skončila veškerá komunikace :unamused:
17. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to si dovedu živě představit. Chlap, co si myslí, že tím, že uspí dítě se strašně obětuje a baba mu to překazí, když už dítko usíná a on se vidí v klidu u telky...
17. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ranko listopadovky :slight_smile: :slight_smile:
pamatujete si na mě ještě??? jednu dobu jsem vás tady slušně otravovala.. :grinning: :grinning: :grinning: tak na vás jdu zase kouknout..
17. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem těhulinkám moc gratuluji a snažilkám přeji ať se brzy zadaří.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt, jj jako on je hlavně tak moc ochotnej chodit uspávat,já blb myslela,že se třeba budem střídat,ale malá ho občas nesnese,tak to hned vzdá,že jí mám jít uspat já,jako kdyby u toho njáký ten den vydržel tak si zvykne,jenžže ono je pohodnlnější poslat tam ženskou a uvelbit se na gauči že :angry: navíc za to prý můžu já,že od něj malá nechce uspat(jasně to já sem nechtěla k ní když byla malá vstávat,to já jí nechtěla uspávat ....) jako už mě vytočil tím,že já přišla v 6 z procházky a písku,rychle sem začla vařit na dnešek,do toho sem dělala petržel do mrazáku ,připravovala večeři pro malou co už mě tahala za nohu a on si tam naprosto v klídku seděl a čet si noviny :confounded:
17. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miško, copak copak, nudíš se? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dětičky ještě spinkají nebo jsou tak hodné, že stíháš koně?
17. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré, krásné ráno :grinning:
Sedíme, snídáme, koukáme na Dorotku.. Trochu poklidíme a nejspíš vyrazíme někam ven, možná do města.. nevím..

U nás zatím žádné erupce .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mišul.. unterwassermanko !!!!
17. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miškooo :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky.. no čekám na opraváře pračky.. má příjít dneska v rozmezí 7-12.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se vsadím, že se dovalí až k poledni.. :unamused:
miška snídá a danouš ještě chrní.. to je spáč po mamince.. :wink:
17. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozmezí 7-12 znamená minimálně 12:10 :wink: To známe... Jééééžiš ten Daník je sladkej :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mě teda Michal pomáhá dost, ale to co popisuješ znám taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ahoj Eli, u nás zatím taky nic, ale něco příjde, páč jsem nevyspaná a protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže jel Michal do Olmíku :sweat_smile: My budeme doma, přijede táta, máme ještě z toho, jak nám dělali novou elektriku rozkopanou verandu, tak bude nahazovat a tak, takže tu budeme s ním. Navíc počasí tu není nic moc :confounded:
17. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, závidím spící dítko :dizzy_face: Jdu kouknout na fotky
17. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli kujíííííí :dizzy_face:
jsme se snažili s manžou :grinning:
17. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško, máš krásné děti. Malá už je veliká holka :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat děkuji :slight_smile:

a co u tebe? co to bude, až to bude? ještě vůbec netušíte? :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako muj Honza je hrozne hodnej chlap, dela vsechno pro nas, pomaha, v noci stava - ale pak prijde jednou za cas krize a je cholerik jak prase - a ja jsem cita, a bulim pak...
Ale snad fakt nekdy bude lip.

Kat: snad jako u nas bude druhe mimi opak prvniho

Moje tipy:

Kat: kluk
Bram: prala bych kluka, ale tipuju holcicku
Deni: kluk
17. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
misakri, ještě vůbec nevíme, intuice minule zklamala, takže to taky nic. Za necelý měsíc jdu na velký utz, tak snad tam se dozvíme. Ale jak jsem psala pár dní pozpátku, vyhrála jsem v aukci krásnou kombinézku-růžovou :grinning: , takže to bude holka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat..U nás taky ne.. :rolling_eyes:
Tak nevim.. bojím se, že zmokneme.. ale do města bych potřebovala.. :confounded: To jako jo ..
Navíc s terminátorem to bude doma o hubu.

Tak já s Ondrou myslím naprosto v poho, je fakt, že občas taky na kopnutí a poslání zpátky k tchýni.. ale to fakt jen výjimečně. On je jinak zlatej.. doma sice maximálně vysaje, obslouží myčku a v nejkrajnějším případě vytře. Ale co se týče mlaďase je úplně maximální podpora. Hodně si ho bere ven.. hrajou si spolu. Večer čtou pohádky. Jako táta je naprosto skvělej, jako manžel taky.. (kytky, vzkazy na lednici,..) jako hodpodyňka bod mrazu.. ale to už bych chtěla asi moc :grinning:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: miso, jsou krasni! a jak jsou tam vysvleceni a vyhrejvaji se ! :grinning:
17. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, krásné ráno... Honza je z Vás poprděnej, jde to na něm vidět .. prostě občas ulítává a pak asi nedokáže včas hodit zpátečku. Ale je zlatej.. fakt :slight_smile: Už od pohledu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek