• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
obli, no jo noooo... ale mel by si davat pozor na usta, neb z nich obcas vyletej pekny blbiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, mu dej po hlavě válečkem.. rozsvítí se mu .. nebo přinejmenším sklapne :grinning:
17. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, no u mě intuice vůbec nic.. já si jen strašně přála kluka.. no a na utz nám 3x řekli holku a 2x kluka.. a asi od 25tt jsem to už nechtěla vědět, že si počkáme na porod.. ale fakt jsme čekali holku.. :slight_smile:
o to bylo na sále větší překvápko, ale krásné.. :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je jak u nás, Michal taky hodně pomáhá, všeobecně dělá všechno pro rodinu, ale jak píšeš, pak příjde jednou za čas "náladička", naštěstí už to fakt bývá málo. Jako trošku se pohádáme běžně, my jsme oba horké hlavy, já tu hubu taky nezavřu a rejpu, ale to nepočítám, to je v normě. Spíš jsme měli problém s těmi cholerickými výlevy. Ale fakt se to moc zlepšilo. Michal s tím má problém, když už je toho na něj moc, když se všude sere, doma, v práci, prachy... Taky pak řvu :confounded:
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ladi :slight_smile:
počkej, neměla být malá nějak později a né na začátku června?? :confused: .. ale i tak moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško, co??? Třikrát holku a dvakrát kluka? Teda to doufám, že u nás budou furt říkat to samé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já ale nemám žádné extra přání na pohlaví :grinning: Je mi to jedno, možná bych trošku víc holčičku, ale asi jen proto, že už vím co a jak, kluk by byl něco nového.
17. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško a co porod? Zase tě nechali trápit normálně nebo byl rovnou císař? A co Daník, co mu bylo? :confused: :frowning2:
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, jojo, narodila se 35+2, ale byla celkem velika a diky bohu v poradku. Jen je hodne plactiva - ted uz je to slaby odvar predeslych mesicu...
A ja rodila misto cisare nakonec normal.
17. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod? šla jsem císařem.. měla jsem ho domluvený na pondělí 1.6. a čtvrtek před tím jsem měla blbé monitory, tak mě vzali do nemocnice a v pátek se nakonec rozhodli pro císaře.. malý měl problémy.. a to se ukázalo i po porodu, hned ho odvezli pryč.. měl infekci v těle, zápal plic a velké problémy se srdíčkem.. no naštěsí je to za námi :pensive: :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, bobek malinký a vědí z čeho to bylo? :confused: :frowning2:
17. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, no já si říkala, že byla nějak brzy.. hlavně, že byla v pořádku.. :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dr si mysleli, že z prodělané angíny na začátku těhu.. :frowning2: .. kdo by si to pomyslel, že?
17. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško, to je hrozné, to by mě teda nenapadlo :confounded: No hlavně, že je v pořádku :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už je to náš zdravý kluk.. :wink:
na 3-měs prohlídce měl 7,8kg a 68cm..
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško, tak to je macek, my máme něco přes deset kilo skoro ve dvou letech :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako on je Zdenda taky fajn,ale je čas kdy se to všechno nahrne a to už mi pak rupnou nervy,jako on hodně zvelebuje bytček,teĎ bude pokláda v posledním kuse podlahu,doma občas vysaje nebo poklidí,ale docela mě třeba mrzí,že jako aby vzal malou třeba na hřiště neexistuje :frowning2: A to ani nemluvím když dostane záchvat vzteku,jako pak se jde omluvit Klaudince,ale mě ne,si pak připadám jako uklízečka ,kuchařka a cojá vím ještě ,ale víc nic :pensive:
My dneska razíme do Kauflandu ,tak taky doufám,že nezmoknem
17. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, my jsme prcci, no... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A co Míša? Jak se jí bráška líbí? Byl nějaký problém ze začátku?
17. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě manžel taky nijak extra nepomáhá.. myslím, co se týče domácnosti.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě to neva..
17. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to si nevybereš. Každý (nejen) chlap má něco. Zase když vidím jak někteří furt chodí po hospodách nebo se někde tahají s kamarádama, tak jsem ráda, že ho mám :pensive: Nejhorší je, že já to, že pomáhá a tak už asi beru jako samozřejmost :pensive: a ještě vyrejvám kvůli blbostem :pensive: Fuj, já bych sama sebe doma nechtěla :sweat_smile: :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano..
tak u nas jsem taky za uklizecku jen ja...teda kdyz reknu tak vysaje..a ja po tom vytru..s malou nikdy nikde sam nebyl..jako jit nekam ven..scifi..dyt mame zahradu ne....ani kdyz byla v kocaru tak byl asi dvakrat ....
no taky se rad uvelebi u PC..ja teda taky ..ale pak bysme shnily v bordelu že...takže ja proste musim...

misakri ahoojj.no velkyho chlapáka teda máte :slight_smile:))a malá už je teda taky velika..

Obluško..nejsem žadnej hastrman :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme jak to bude že...
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako v pohodě si zvykla.. ze začátku byl problém, že žárlila, takže dost brečela a vztekala se.. teď už je to spíš o tom, že ho bere sobě rovného, takže jen nedávám chvilku pozor, tak mu cpe rohlík, koblihu, maso nebo něco podobného.. :grinning:
17. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
misakri, jsem zvědavá, jak to bude u nás. Denča na mě dost visí, snad to zvládneme.
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá, mladý pán misakri je vzhůru.. takže mizím.. mějte se krásně babulky, papa a zase někdy nakouknu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, bude si muste zvyknout, no.. neboj, určitě to bude dobrý.. :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj a zase příjď :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a neuděláme nejakej srazík?
17. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misarki - ahooooj, zdravim ta. DRobce su krasni!. :wink:

Obla - takeho muza len ticho zavidiet. :grinning:

Holky, ja neiem, ci to bolo vcera celorepublikove, ale aj u nas teda hnus. Vikinu mam fakt furt na ociach, ale sla som len na zachod - to je minuta a ona medzitym si otvorila Davidov notebook a nejakym nedopatrenim mu vytrhla 1 pismenko. Pripominam, ze notebook je jeho zrenicou oka. No ked zistil, ze to je ulomene, tak ako des a hruza. NA vsetkych len reval a Viku furt cely vecer mlatil. Ona nemohla ani ceknut. Ona za nim prisla s nejakou hrackou, on ju okrikol, nech mu da pokoj, ze nech sa hra sama, ona sa rozplakala a on ju zacal bit po riti, ze nech je ticho. A ked este viac plakala, tak ju mlatil zase. Ako mne sa na to uz nedalo divat, tak som Vikinku radsej zabavila sama, nech mu na oci nelezie. JA som cely vecer len reval a bolo mi fest smutno. Ako potom vecer sa kus uvedomil, ale proste ta blba nalada mi zostala az do rana. :unamused:
17. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám,že je všude veselo :confounded: MM teda nikdy malou neuhodil, to spíš ode mě dostává poslední dobou občas přes zadek,protože jak se vzteká,to je fakt masakr :rolling_eyes:

Jinak jsem mrtvá :rolling_eyes: V noci jsem spala asi hodinu,jinak jsem k ní asi tak 30x -možná i víc krát vstávala...něco pořád křičela ze spaní, brečela, zasekávala se ve špryclích apod. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a jak jsem včera psala,že pořád lítá po obchodě, tak dnes jsem byla štastná,že chvilku v obchodě sedí v kočáru a jí rohlík. Když tu najednou rána jak prase a ona i s tím rohlíkem vypadla ze sportáku na zem. nechápu,jak sejí to podařilo. jen jsem se otočila pro jogurt a ona ležela na zemi a řvala na celej obchodák. A pak u pokladen urvala ty zábrany,které tam mají,aby tam lidi nechodili. Se divím,že si do dneška zlomila pouze jeden prst
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem konečně na příjmu, net je opraven
děti i mm spí :grinning: , mám vytřeno, ráno jsem zvládla nákupy, už i nějaké dárky, využívám toho, že je mm doma
uvařila jsem si kafe a jdu si vás přečíst, ale nevim jestli zvládnu vše, je to docela dost stránek :grinning:

jinak my celkem dobrý, Ema se lepší, Štěpánek je pořád hodnej, ale už celou dobu nespinká :slight_smile:, nejvíc elánu má mezi 3-5 ráno :grinning: , zatím se snažím zvládat
u mně se střídají stavy štěstí a deprese pěkně den po dni, někdy mám pocit že to nemůžu naprosto zvládnout, zvlášť když si Ema postaví s něčím hlavu a malej chce zrovna chovat. Jo dvě malé děti je fakt úlet, ale jinak bomba :grinning: :grinning: :grinning:
Nemoc Emy nám prospěla v tom, že jak nikam nemůžeme a jsme doma, tak Emča krásně chodí na nočník, už nelítá s nahým zadkem, ale má kalhotky, dneska už si pěkně říká a máme pleny jen na spaní, ak mám ohromnou radost, pak to budeme ještě trénovat venku
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek