• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leniz ona bere na kašel to ACC,ale v sirupu a nic. :frowning2: Uvidím zítra,ale už mě to doma s ní nebaví,už abysme mohly ven,je to děs. :frowning2:

A jinak malá se asi dala na dietu,jí mnohem míň než dřív,asi už jí nebavily ty řeči,že je tlusťoučká,už nemá ani dvě bradičky a mizejí jí i faldíky. Ale nevím,jestli je to dobře,protože se celej den nezastaví a potřebuje jíst víc,aby měla dost energie. :unamused:
9. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm holky tak nic :frowning2: prej tam žádný těhotenství není vidět,tak jí ještě zítra vezmou krev,ale divný je,že už má i měsíc zpoždění,mě dr dával njákou injekci mám dojem na podporu těhu nebo co,že buď to dostanu nebo sem těhotná,tak se bojím aby neměla třeba mimo děložní :confused:
9. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz,u mě taky dr. nic neviděla,vzala mi krev a dala mi injekci na to,abych to dostala,ale říkala.že pokud budu těhu,tak to miminku neublíží. Přeju,ať to dopadne dobře. :wink:
9. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky,ikdyž jak jsem teď slyšela jak se k ní chová ten její ,tak nevím nevím :pensive:
9. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to je těžkě,nevím,jak to mezi nimi je,ale rozhodně bych jí nepřála mimoděložní těhotenství.Tak třeba to nedostala kvůli stresu. :unamused: Uvidíte podle krevních testů.Jako mě taky strašili mimoděložním,naštěstí to tak nebylo,prostě jsem otěhotněla později a navíc malá stejně celé těhu velikostně neodpovídala.
9. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Leni, to je divny, jestli mela pozitivni i test... Treba mela opozdenou ovulaci a mimi jeste neni proste videt. Drzim palce!

Ja dnes stravila 8 hodin ve skole, mam nohy jak konve a vseeeecko me boli :(

Vsech marudku a vyrazek je mi moc lito.
9. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za uklidnění,nják to prožívám snad víc jak ona :sweat_smile: (si nedovedu představit kdybych byla těhulka já :grinning: )
Luci možný to je,ale zas testíky,citlivá prsa,nevolnosti.... nevím,snad jí dr zítra odpoledne řekne víc po testech.
Jinak s budoucím manželem(maj se v létě brát) si strašně přáli mimi,ale teď co to vypadala ,že ségra těhotná je se on změnil,vůbec ho to nezajímá,navíc maj v 2pokojovém bytě velkého psa(jeho) a ségra ho tam prostě při mimču nechce,protože nejen ,že všude slintá,jsou všude chlupy atd ,ale navíc ona i přítel se vracej z práce pozdě,navíc už je i naštvaná,protože nikam kvůli psovi nemůže,jelikož pospíchá domu venčit psa :unamused: na kterého on nemá čas že, jako já mám pejsky strašně ráda,ale do bytu bych velkýho psa nechtěla,bylo by mi ho líto. No a chtěla pejska dát k našim,ty maj velkou zahradu a tátu Aida bere,jrnžr on je proti,prej je víc rodin kde je děcko a pes a to předtím souhlasil,že půjde k našim,že jí tam bude líp
10. únor 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Tom má tu vyrážku od plenek, od těch gumiček, co jsou na kraji...a to ho poctivě mažu a nikdy se mu neobjevila alergie.Tak mažeme modrou indulonou a mám doma přes den dávat bavlněnou plenu do slipů - jenže to ty slipy musím napřed koupit Když už jsme včery byli u doktorky, tak dostal rovnou to očkování, co se dává v 15. měsíci.
Jinak, velkého psa do bytu taky neschvaluju, chudáci jsou psi i páni...Kamarádka má v bytě labradora a tak nevychovaný zvíře jsem ještě neviděla...roztrhal koberec, všude chlupy, na návštěvy skáče, div je nesvalí ze židle...rozbil skleněnou vitrínu...prostě hrůza.
10. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas maji psi diky me alergii utrum... ale velkej pes patri proste ven, ne do bytu

iris, to je drsny... to si neumim predstavit Davidka ve slipech s bavlnenou plinkou... ale alespon se driv naucite byt bez plenek :wink:
10. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej den..
holky..jakem pan takovej pes .-) tak to nesvadejte na hafany...když na ne panecek nema cas ..pes dela kraviny...kdyz ho nezvlada...pes je nevychovanej...takze asi tak...vse je na panikovi .-) a to nerikam ze mam buhvi jaky vychovance..ale rozhodne mi nic neničí-maji svoje hracky-a skacou po lidech jen kdyz to lidi chcou a dovolí .)
chlupy jsou soucasti psa a kdo je nechce tak si ho neporizuje ne?? a velci psi muzou byt doma stejne jako maly ,akorat potrebuji na hodinku dve ven a pak budou v klidu.-) to vidim u nas..jeden den se nejde a uz vymysli kravinky .-)

Iris at se to rychle zpravy..chudinej malej:(

Leniz..drzim segre palce.-)
10. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to je jasny! Ale i tak je hafanum urcite lip venku nez v byte, ze?

Holky, co chodite s detmi cvicit, dejte mi nejaky tip na "cviky",prosim, neco co s nim muzu delat doma, kdyz nesmime nikam chodit :frowning2: Cvicime akorat na mici, nic vic.
10. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi hafanum je nejlip kdyz muzou byt se svym panem...zavrenej venku asi stastnej nebude...
10. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako v kotci, kleci, a tak? no jo no... panicci se holt museji starat, kdyz si ho poridili

ja uz chodim jak kachna zase, je to k placi...
10. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nemusi byt venku v kotci zavrenej..staci i na zahrade,..ale me by taky nebavilo byt ceej den sice venku a mit relativn volnost..ale sama..pes je spolecensklej tvorecek .-) nasi jsou radsi venku ..ale jsou dve tak si hraji a blbnou..a kdyz je to nebavi tak si zaklepou nan okno ze chcou domu..stejne tak si zaklepou kdyz chteji ven :grinning: :grinning: :grinning:

Ladi jejeee si na to zive vzpominam..kachni pochod:/(
10. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych teda velkýho psa v bytě nechtěla a malých psů se bojím :sweat_smile: takže hafani maj smolíka ač mam velký pejsky ráda,jako mě se Aida taky líbí je to boxer a nádhernej,jenže není vůbec vychovaná,Michal na to kašlal a poslouchá jedině mého tátu :confused: ,ale jinak má ráda i Klaudinku,když jí občas vezmem sebou na prochajdu tak se nechce hnout od kočárku a hlídá :grinning:
LAdi,mi chodíme do toho osmíka,většinou tam máme opičí dráhy ,pak pouštíme písničky a buď ukazujem tancuje,říkáme říkačky ,pěkný dětský písničky jsou na rádio sunárek,tak na ně ukazuju,nebo malou natřásám na já mám koně a skákal pes,nebo spolu malujem na mnagnetickou tabulku a to jí baví nejvíc.
TAk ségra bude mít výsledky zítra,dnes už tam dr něco malého našel,ale odpovídalo by to 2 tt a měla by být min. v 5tt :confused: :confused: tak má ségra strach,že to neroste :cry:
10. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz od kdy je boxer velky plemeno :grinning: :grinning: :grinning: ja myslela že maji prinejmensim dobrmana :grinning: :grinning: :grinning:
a segra treba vazne otehotnela pozdeji a bude vse OK...drzim palce..treba kdyz rikal 2TT tak to melo byt po normalu 4TT ne???a od 5tt teprve zacina byt videt neco..2TT je teprve ovulace .-)
10. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no mě to příjde už dost velký plemeno,ty jo dobrmana bych asi ani já nepřežila a to můj sen je vlkodav :dizzy_face: :wink:
Mici nevím,včera tam nic nbylo a dnes už tam něco mini bylo,ale prý to velikostně prostě neodpovídá,mě to zas načetlo,že malá je větší takže mě to posunulo z 5 týdne hned na 7 :grinning: ,já se v tom moc nevyznámjen sem přestala brát prášky a do měsíce těhu že :sweat_smile: takže jsem nic takového jako testíky atd nemusela řešit,prostě už jsem přišla k dr,že jsem zřejmě těhotná,podle krve ani náhodou,na utz nic,šup injekci a za 2 týdny se na utz objevilo ,že jsem v 7týdnu :grinning: takže asi tak.
J8 se snad na to mimi těším víc než ona.
Jo předchvilkou mi volala,že se s přítelem asi něco stalo,že jí dnes 0x volal jak se cítí a ani jednou nemchtěl aby okamžitě přijela a vyvenčila Ajdu :grinning: :slight_smile:
10. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na vystave byly vlkodlaci hned vedle nas ve vystavnim kruhu .-)) mekny hovádka...tam jednomu stal prednima na ramenach a byl jeste o hlavu vetsi...tech 19O cm to byt mohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak segra uvidi ...a hele nerikala mu treba ze asi tehu neni??? jako ze se zase zmenil zpatky..treba na to nebyl jen pripravenej i kdyz rikal ze chce mimi..
10. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám hubu jeden velkej opar :angry: :frowning2: Mám z toho zvětšený uzliny jak prase, chjo, musím začít jíst nějaké vitamíny, páč mám asi oslabenou imunitu :unamused:

LeniZ, držím ségře palce, ať to dopadne dobře :wink:

Add psi... My měli Baku několik let v bytě a nemyslím, že by trpěla, chodila hodněkrát ven do lesa a tak... A s tím, že velký pes patří ven taky nesouhlasím, páč to vidím okolo :rolling_eyes: Baka teda vyletí ven, vyčůrá se, poběhá si a za chvíli mi sedí před dveřma a chce domů, a když jdu s malou do obchodu a nechám ji venku, tak sedí u branky a čumí, případně kňučí. Jako v létě byla docela spokojená, ale v zimě ee, protože jak říkala Micinka, oni nechcou být venku celý den sami :pensive:
10. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no ona mu řewkla,že těhu je ,teď sem s ní mluvila,tak prej těhu je stopro,ale ten plod asi neroste,to jí řek dr,že se uvidí za 3 týdny,že to vypadá bledě :cry: tak je z toho v prd.... to budou asi její nejhorší 3 týdny
10. únor 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, to je nějaká blbost, ne? Vždyť to se dá takhle brzo zjišťovat tím, jestli roste hcg, ne? Se vezme jeden den, pak druhý nebo za týden a viděj jestli to narůstá o dost nebo ne, tak to dělali mé kámošce, když měla missed...
10. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příjde mi to jako blbost, nechat to tak tři týdny, vždyt jestli se to nevyvíjí, tak pak může dostat nějakou infekci nebo něco, ne? Mi příjdou tři týdny jako dlouhá doba teda... :confused:
10. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já nevím,,přitom včera tam nic nenašel :confused: já se v tom moc nevyznám :sweat_smile:
10. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz to je vážně divné,nemůžou jí nechat tři týdny čekat,když mají podezření,že se to nevyvíjí,měli by jí brát krev kvůli růstu HCG,někde jsem četla,že pokud se plod nevyvíjí a měla by ho v sobě dlouho,tak může vzniknout zánět a to asi nebude jen tak si myslím. :unamused:
10. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt divny... chudak holka

s temi pejsky - kdo by chtel bejt nekde zavrenej sam, ze? to je jasny :wink:
10. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak psala Mici, tak 2tt neexistuje, to je fakt ovulace :sweat_smile: Přinejlepším ve 4tt člověk může zjistit, že je těhu...
10. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten dr je asi nakej divnej nechapu://
10. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já fakt nevím,holky jsem úplně zapoměla od kdy jsou znát srdeční činosti? :confused: Já bych ségřa strašně ráda pomohla,klidně bych jí mimčo odnosila a porodila(a to si pište,že dávat dolů 25 kilčo nehledě na porod je fakt něco) kdyby to šlo. Ani už nevím jak jí mám utěšovat :frowning2:
10. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srdíčko je 6tt a nejpozději 9tt, ne? Já nevím, si to už nepamatuju :sweat_smile: :pensive: Já bych asi zašla k jinému Dr...
10. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jak jsi psala, že chceš radši holčičku, že Davídek je nejúrazovější dítě... Tak já po dnešku hlásím modřinu na bradě, rozseknutý ret, bouli jak Brno na čele a rozseknutý kousek na hlavě mezi vlásky... A to nevím, kde má co po tělíčku. Dneska bourala fakt nonstop :confounded: :pensive:
10. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek