• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak u nás mm je zlatej a jsem ráda, že ho mám, horká hlava jsem já, hned si rejpnu nebo tak něco, musím mít hned všechno hotové. Doma max vysaje, když mu řeknu, jinak nc, ale je moc šikovnej co se týká práce na baráku, takže maká jinak. No a jako táta je super, s Emou mi pomáhal od malinka, jde s ní sám ven, i s kočárem chodil, večer jí čte, už teď plánuje, jak s ní někam pojede a já zůtstanu s malým doma a orazím si
ale u pc by taky mohl sedět věčně, v práci mu to nestačí, to mně někdy hooodně točí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zázrak,dopo sme byly v kauflandu-no lidí jak na prvního máje fakt šílený-no jo slevy,přišly sme domu,malá snědla koprovku s velkým kusem masa a dvouma knedlíkama,tak sem si říkala,že vytřu a pokusím se jí uspat a zatím sem jí pustila písničky na noťasu,no a frajerka u toho v křesle vytuhla :dizzy_face: tak sem jí opatrně přešoupla do postele a spala tam celý 2 hodiny :dizzy_face: kdyby to takhle šlo každý den sem šťastná.
Xeni myslíš jako celkovj sraz ?
Jinak už mám ymyšlenej dortík pro malou,letos žádný pokusy jako loni,dostane piškotovej,potaženej marcipánem a navrchu obrázek Amálky s psk udělám pár mini dezertíků a hotovo :sunglasses:
17. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, vy uz tu myslite na darceky. To ja mam zatial plnu hlavu stahovania podobne. Takze az ked sa nejak udomacnime, urobime si oslavu. Ale nejaku tu tortu by to chcelo. Ale na darceky este fakt nemyslim. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro sraz .. víkendový? :confused: :wink:
Třeba listopad, kdy je nejvíce narozených.. a uděláme i hromadnou "oslavu" ..? :confused:
17. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo super! :wink:
17. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu... chci srazik (ale Honzu s sebou kvuli tem dvema)
do pulky rijna ale nemuzeme, pak kdykoli :grinning:

za tyden jdeme na vitani obcanku :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzeme i s chlapame klido pido, je pravda, ze se mi vikend bez Jirky uplne nezamlouva, pac uz takhle jsem z ní vorvaná...
17. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevim, jestli celej vikend... v nejhorsim bychom Vas vecer opustili a byli jen 1 den...
uvidime...
hezejte navrhy :sunglasses:
17. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco s detskou hernou ve vnitr, kdyby lilo...
17. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/179316-ucitelka-v-materske-skole-hlidala-deti-s-2-6-promile-alkoholu.html

Já už z toho nemůžu .. svěřte pak dítě někam na více jak třetinu dne :angry: :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes: :angry:
17. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujete sraz, jo? A víkendový? No nevím, páč mě teď dělá problém dojet v autě i krátké tratě, dělá se mi zle :confounded: :frowning2:
17. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás zas problém jak se někam dostat :unamused: jelikož po většinou máme víkendy dost v presu :confounded:
17. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak dve male deti je docela zahul. Abinka ted zacina mit terrible two jak se rika. je to i tim,ze jsme v cizim prostredi,hodne jinych lidi,kteri ji dovoli vic atd.... tak docela zlobi. ale co se tyce male,tak uz v pohode,nejhorsi byl ten prvni tyden. ted ji miluje,hrozne moc. prijde za ni,da ji pusinku,hladi ji,ukazuje na ni a rika baby a tak. ma ji moc rada proste.

mala je hodna, tuk tuk tuk :slight_smile: hrozne se ji libi kolotoc na postylce a houpacce, se usmiva na zviratka :dizzy_face: roste jak z vody...
17. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ahoj Kristy, to je super, že si Abinka tak zvykla a je to ok. Ty vaše začátky mě děsily :frowning2: A Bellince se líbí kolotoč, jo? Já ten starej prodala, Denča si ho nevšímala a myslela jsem, že další kupovat nebudu, když to Denču nebralo :confused: Kdy se vracíte domů?
18. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak dnes mam KO, ale jsem teprve 5+5 tak jeste nemyslim, ze bysme neco videli, ale doufam....
18. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ahoj Kristy, to je super, že si Abinka tak zvykla a je to ok. Ty vaše začátky mě děsily :frowning2: A Bellince se líbí kolotoč, jo? Já ten starej prodala, Denča si ho nevšímala a myslela jsem, že další kupovat nebudu, když to Denču nebralo :confused: Kdy se vracíte domů?

Bram, držím palce, váček snad už bude :wink:
18. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim srazem, tak Kat, to uz ti bude v listopadu dobre....
LeniZ, kdyz to bdue dopredu?
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a misto? lokalita ?

Bram, drzim 4 palce :slight_smile:

Kristy: David ji ma taky rad, minule jsem ji venku schovala, protoze se zasekl a nechtel tapat, a rikam: Kde mame mimi? Ztratili jsme mimi?... A on utikal a hledal a byl stastnej, ze nasel. Ale to nic nemeni na tom, ze nerozumi tomu, ze kdyz ji narve lzicku do krku, ze ji muze ublizit. Takze jsem soustavne ve strehu ...
18. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to chápu :grinning: myslim, ze tohle se u nas asi nezmeni ani za rok co bdueme mit mimi my. :grinning:
18. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, minule jsem to měla celé těhu a i po porodu, no uvidíme, ale neslibuju :pensive:
18. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba bude Xenda uz pomahat - kdo vi

uz se mi po nem taaak styska :unamused:
18. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, zuatím odpočívej...

ja holky mam paradoxne nejvetsi strach ne z porodu, ne z sestinedělí, ale jak to zvládnu 5 dní v porodnici bez Xendy, já jsem asi magor, ale bude se mi taky strasně stýskat ach jo, snad bdue vse OK a ja budu moc domu uz po 3 dnecha snad mi vyjde nadstandart.
18. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten nadstandard v Krci je bozi, tam muzou byt vsichni s Tebou, takze stesk nulovej :wink:
ja ho nemela, vse v pohode, ale styskalo se mi silene, to bylo prvni odlouceni :confounded:
18. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak cooo??? Doufám, že přineseš dobré zprávy :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se z KO, vše Ok, asi 5+3, srdíčko bije, je to puntík zatím
18. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, hurááá, i srdíčko už máte, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jsem blba, ze jsem ho poprve nechtela, myslim, ze snad i byl volny, no jo setrila jsem, ted uz si dopřeji, naši říkali, že mi ho zaplatí :wink:
18. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nop byl to taaaak strasne milej Dr., normálně, potřásl si se mnou rukou, celemu vystereni pritomna sestricka? On je mladej tak asi spatny zkusenosti, v cekarne sedačka, gauč, ophoda, hezky barevně vymalováno. pred lehátkem obr monitor abych vse dobre videla a jeste mi to zvetsoval a vse ukazoval, byl zlatej!
18. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem rodila, tak jsem taky chtěla nadstandart, ale nebyl volnej a nakonec mi to ani nevadilo, byla jsem na dvoulůžáku, návštěvy mohly chodit kdykoliv, akorát né na pokoje, tam jen v návštěvních hodinách a tu druhou paní pak pustili domů, takže poslední den a půl jsme už byly s Denčou samy samotinké, mě to v porodce rychle uteklo a docela se mi tam i líbilo :sweat_smile: Teď to bude jiný, no, když už máme doma Denisku.

bram, super, že jsi spokojená i doktorem. U mého Dr. je to taky takové :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no ja tam byla sama na pokoji, al enavstevy mohli jen do jedne mistnosti, na konci chodby docela daleko, kde byla navic zima, protoze to bylo primo pred vchodem, listopad, vsichni - asi tak 50 lidi najednou tam nahňácaný, tam prskali, zadny klid, ja musela malou vzdy obleci do kombinezy a cepice!!! děs. Strasnej smutek. Ani jsem si nesedla, nestoupla, otýkali mi nohy, zážitek horor. Pri kazde sprse, odvezt malou do sesterny, asi zase pres celou porodnici, pak pres celou porodnici zpatky a pak zase zpět si ji vyzvednout, to same kazde jidlo (taky jsem tam nechala 9 kg, protoze jsem odmitla jist studeny hnusný jídlo). No horor zážitek, mě by uplně stacilo, kdyby tam mohli navstevy na pokoj pro navstevnich dobach treba jen na hodinu, uplne!!! ale jirka si malou ani nepochoval, protoze jsem zakazala ji vyndat zpod deky, byla tam fakt zima.
18. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek