• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram, aha, tak to tu bylo v poho, když souhlasily spoluležící :grinning: , tak mohly na pokoje, jinak do takové jídelny a ještě jedné místnosti, takže jak se to rozdělilo, bylo to v pohodě :slight_smile: Dokonce si většinou všichni sedli, naši, babi s dědou, no všichni. A oblíkat do kombinézy, to mám dost teda. To je blbý, tak to bych bojovala o nadstandart taky.
18. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si právě říkám, že když minule nadstandart nebyl a byla jsem tam spokojená, tak jestli bych se i tentorkát neobešla a za ty tři tisíce nebo kolik tím ušetřím, bych radši něco pro Denču a pro prcka nekoupila. Jenže kdo ví, co bude tentokrát...
18. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kat to jsem si prave rikala taky puvodne, ze usetrim a preziju, ale ted by mi bylo moc lito kdyby za mnou nemohla mala, tak i kvuli ní o něj budu bojovat,a le zkusim se zaregistrovat v Podolí, tak se na navstevu smí, sice jen hodinu denne, ale to nevadí. jenze ten muj dr. rodi v krči, envim, kolik stoji, ale mozna si ho zaplatim...

jako xenule mi odmita uz 3. den spat po obede, furt si vymysli. ted tam zase béká něco.
18. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra se asi pojedeme kouknout do Mošnova na letiště, je tam den NATO nebo co, brácha tam dělá u hasičů, tak nám to hlásil. Jen jestli se malá nebude bát, uvidíme, při nejhorším se sbalíme a pojedeme domů. Deniska žere letadla, všude mi je ukazuje, tak ho aspoň uvidí naživo :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky žereme letadla, xenuš by byla asi odvažená, od te doby co jsme leteli do řecka je zboznuje.
18. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymyslela jsem krycí jméno, xenuška byla prďola, ted mame (š)puntík :wink:
18. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat joo o tom dni Nato sem včera četla..hlavně o tom Usa transporteru obrovskym..ten bych chtěla videt teda..to musio byt neco silenyho...

ale mi jdeme na cvicak na ukazky:slight_smile: budo tam i kone tak si Lilca zase zajezdí:slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ted v cervnu tam kosa nebyla, tak to s temi navstevami na chodbe bylo OK. Ale jasne, ze nadstandard je vzdycky lepsi, pro me kvuli WC a sprcham hlavne.
Jak se jmenuje ten Dr.? Treba jsem ho tam potkala :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jmenuje se Smeral, takový mladý, sympa, jinak jinej maldej a sympa, co me rodil, byl Dr. menšík
18. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, em prudilo nejvic, jak jsem si nemohla sednout, tak jsem byla strasne unavena a bylo by mi byvalo vic vyhovovalo, kdybych mohla navstevu prijmout v leže, jako ty po císaři nmají smulu uplne a to je teda smutný... :angry:
18. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mozna od videni... me tam mucil doktor Sever nekolik dni a nakonec to odrodila nejaka mlada holcina

ja tam jinak byla moc spokojena, vic nez u Apolinare
18. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw u Apolinare jsou navstevy vylozene na pruchozich chodbach, a tam je zima ukrutna a vsude rozcapena okna, zlata navstevni mistnost v Krci
18. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tam bylo vzdycky misto nastesti, jsme si sedli, akorat David lital po vsech certech
18. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to bylo i tim, ze jsem si nesedla...no ja nevim nevim, no mam asi tak 8 tydnu na to se definitivne rozmyslet...asi radsi podoli bez nadstandartu, usetrim, ...
18. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych zkusila taky Podoli, kdyz uz nic, je to tam nejhezci :slight_smile:
rozhodne uz bych nesla do Apolinare - kvuli nulovemu soukromi na salech, a za nic na svete na Bulovku...
Motol je daleko, Vinohrady neznam
Podoli, a kdyz bude plno, tak Krc :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi presně! podolí, kdyz bude plno, tak krč a nadstandart...asi...no jeste to proberu s tim mym dr.
18. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vinohrady prej katastrofa..zrovna dneska varovala jedna holcina na miminku.com
18. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam nejdu, to ne...
18. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Xeno gratulace ke ke kontorle.
Jinak já byla na bulovce a celekm dobrý,teda neměla jsem nadstandart,a pokoje byly pro tři-sprchy pro 2 pokoje zíroveň,ale zajímavý je,že sme se tam nikdy nesešly :wink: navíc to byla i pohoda,protože sme si vzájemě hlídaly děti když sme byly ve sprše,bylo s kým pokecat,probrat problémys kojením,já se naopak bála,že tam zůstanu sama :sweat_smile:
jo a dobrý je jak všude,že už baby bom tak ségra už chodí do poradnydo porodnice a tam maj prát každý týden,jenže je tak narváno,že je kontrola jednou za 14 dní!
18. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, pozdravujem z divociny s najpomalsim internetom na zemi. Ale zato je tu nadherne.
Akurat pocasie nam velmi nevyslo, dnes cely den mrholi a vyhlady ziadne, len mlha a opar ... Dnes sme dokonca boli na kratkej ture na horsku chatu, no 1.5 hodiny hovadske stupanie po skalach, fucala som jak parna lokomotiva. A brucho mam uz tiez dost velke, pri Sebosovi som take mala mozno v 5 mesiaci.
Inac Xeni, gratulujem ku kontrole. A srazik je dobry napad, bolo by to super... a teraz idem docitavat :wink:
18. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nesnasim ČEZ !!! melinamvracet nekolik tisic a prdlajz, 900... ach jo

a pro pobaveni... trosku jsme obcas posledni 2 tydny pritapeli Davidkovi v pokojicku uplne novym primotopem... a vzdycky desnej smrad z toho... tak jsme to s kazdym resili a kazdejna to: "to se vypaluje ta novota"... hmmm...
dneska z toho zacaly padat cerne kusy, tak jsme to sundali a prozkoumali a ejhle, Davidek do toho topeni hodil magnet, ktery sundal na lednici, magnet se roztavil, vypalil, zuhelnatel... no sranda fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :grinning: to je šídlo...
18. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Deni, hlavně tam na sebe dávej pozor. Jinak to i přes to počasí musí být krásné :dizzy_face:

Ladi, ještěže to nechytlo nebo něco, to je číslo, fakt :grinning:

Michal včera na večeři chtěl uvařit rajskou polévku, udělal si ten základ a teď jde pro protlak... Hodinu jsme je hledali :rolling_eyes: Deniska je vzala asi nějaký den předtím ze špajzu a někam je "uklidila" :rolling_eyes: Po té hodině jsem je našla naskládané vzadu v botníku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, na svatbě ti to moc slušelo :wink: a Sebík byl sladký :slight_smile:
19. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, fakt vám to slušelo :wink:

Kat, Denča je šikulka, my taky občas hledáme věci...a musíme prohlížet i odpadkový koš :grinning:

Jinak mám chuť se sebrat a odjet s Tomem někam na dovču, když nás manža nikam nevzal, ale nejsou prašule, tak zůstane jen u snění.Chatu nemáme.
19. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže...spát se mnou nechce, páč se mimo jiné obává, že by mohlo být druhé dítě...Prý nemůžu řešit hádky druhým dítětem...souhlasím, ale rozhodnutí o druhém mimi nebylo kvůli vyřešení hádek, ale v době, kdy byla krize vyřešená a po přemýšlení nás obou. Opět s ní komunikuje soukromě, přes mobil /ani se nemusím dívat, prostě to tuším), založil si druhý účet na icq...a v kontaktech má pouze ji.Snaží se mě vmanipulovat do pozice, kdy já narušuju manželství svou podezíravostí, ale uznejte, že pokud se chová stejně, jako v době, kdy mě podváděl, nejde si myslet něco jiného.
20. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris v tom pripade je jasny ze v tom zase jede a nema smysl se s nim hadat..asi bych komunikovala jen na nutne urovni:/// zachranovat neni co ..je to smejd no:/(
20. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, souhlas, nehádám se, včera mi to přišlo k smíchu, i když je to smutné...trvá na tom, že s ní nekomunikuje :unamused:
20. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris je to smutny :// hlavně když lže a není si to schopnej přiznat :/
20. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, těžko radit .. ale za sebe bych zvedla krovky a byla bych pryč. Bez ohledu na Ondráška.. S takovým chlapem bych nemohla být .. neměla bych v něm důvěru a to je pro mě nejdůležitější. :pensive: Nepotřebuji jen otce, ale především životního partnera, oporu, ..
20. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek