November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
18. zář 2009
bram, aha, tak to tu bylo v poho, když souhlasily spoluležící 😃 , tak mohly na pokoje, jinak do takové jídelny a ještě jedné místnosti, takže jak se to rozdělilo, bylo to v pohodě 🙂 Dokonce si většinou všichni sedli, naši, babi s dědou, no všichni. A oblíkat do kombinézy, to mám dost teda. To je blbý, tak to bych bojovala o nadstandart taky.
katarina82
18. zář 2009
Si právě říkám, že když minule nadstandart nebyl a byla jsem tam spokojená, tak jestli bych se i tentorkát neobešla a za ty tři tisíce nebo kolik tím ušetřím, bych radši něco pro Denču a pro prcka nekoupila. Jenže kdo ví, co bude tentokrát...
bramburka
18. zář 2009
No kat to jsem si prave rikala taky puvodne, ze usetrim a preziju, ale ted by mi bylo moc lito kdyby za mnou nemohla mala, tak i kvuli ní o něj budu bojovat,a le zkusim se zaregistrovat v Podolí, tak se na navstevu smí, sice jen hodinu denne, ale to nevadí. jenze ten muj dr. rodi v krči, envim, kolik stoji, ale mozna si ho zaplatim...

jako xenule mi odmita uz 3. den spat po obede, furt si vymysli. ted tam zase béká něco.
katarina82
18. zář 2009
Zítra se asi pojedeme kouknout do Mošnova na letiště, je tam den NATO nebo co, brácha tam dělá u hasičů, tak nám to hlásil. Jen jestli se malá nebude bát, uvidíme, při nejhorším se sbalíme a pojedeme domů. Deniska žere letadla, všude mi je ukazuje, tak ho aspoň uvidí naživo 🙂
bramburka
18. zář 2009
my taky žereme letadla, xenuš by byla asi odvažená, od te doby co jsme leteli do řecka je zboznuje.
bramburka
18. zář 2009
vymyslela jsem krycí jméno, xenuška byla prďola, ted mame (š)puntík 😉
micinka22
18. zář 2009
Kat joo o tom dni Nato sem včera četla..hlavně o tom Usa transporteru obrovskym..ten bych chtěla videt teda..to musio byt neco silenyho...

ale mi jdeme na cvicak na ukazky🙂 budo tam i kone tak si Lilca zase zajezdí🙂
lada82
18. zář 2009
Xeni, ted v cervnu tam kosa nebyla, tak to s temi navstevami na chodbe bylo OK. Ale jasne, ze nadstandard je vzdycky lepsi, pro me kvuli WC a sprcham hlavne.
Jak se jmenuje ten Dr.? Treba jsem ho tam potkala 🙂
bramburka
18. zář 2009
no jmenuje se Smeral, takový mladý, sympa, jinak jinej maldej a sympa, co me rodil, byl Dr. menšík
bramburka
18. zář 2009
Ladi, em prudilo nejvic, jak jsem si nemohla sednout, tak jsem byla strasne unavena a bylo by mi byvalo vic vyhovovalo, kdybych mohla navstevu prijmout v leže, jako ty po císaři nmají smulu uplne a to je teda smutný... ]-(
lada82
18. zář 2009
tak mozna od videni... me tam mucil doktor Sever nekolik dni a nakonec to odrodila nejaka mlada holcina

ja tam jinak byla moc spokojena, vic nez u Apolinare
lada82
18. zář 2009
btw u Apolinare jsou navstevy vylozene na pruchozich chodbach, a tam je zima ukrutna a vsude rozcapena okna, zlata navstevni mistnost v Krci
lada82
18. zář 2009
ted tam bylo vzdycky misto nastesti, jsme si sedli, akorat David lital po vsech certech
bramburka
18. zář 2009
no asi to bylo i tim, ze jsem si nesedla...no ja nevim nevim, no mam asi tak 8 tydnu na to se definitivne rozmyslet...asi radsi podoli bez nadstandartu, usetrim, ...
lada82
18. zář 2009
ja bych zkusila taky Podoli, kdyz uz nic, je to tam nejhezci 🙂
rozhodne uz bych nesla do Apolinare - kvuli nulovemu soukromi na salech, a za nic na svete na Bulovku...
Motol je daleko, Vinohrady neznam
Podoli, a kdyz bude plno, tak Krc 🙂
bramburka
18. zář 2009
ladi presně! podolí, kdyz bude plno, tak krč a nadstandart...asi...no jeste to proberu s tim mym dr.
micinka22
18. zář 2009
Vinohrady prej katastrofa..zrovna dneska varovala jedna holcina na miminku.com
bramburka
18. zář 2009
no tam nejdu, to ne...
lenkazdenek
18. zář 2009
Ahoj holky,
Xeno gratulace ke ke kontorle.
Jinak já byla na bulovce a celekm dobrý,teda neměla jsem nadstandart,a pokoje byly pro tři-sprchy pro 2 pokoje zíroveň,ale zajímavý je,že sme se tam nikdy nesešly 😉 navíc to byla i pohoda,protože sme si vzájemě hlídaly děti když sme byly ve sprše,bylo s kým pokecat,probrat problémys kojením,já se naopak bála,že tam zůstanu sama :-N
jo a dobrý je jak všude,že už baby bom tak ségra už chodí do poradnydo porodnice a tam maj prát každý týden,jenže je tak narváno,že je kontrola jednou za 14 dní!
denisia
18. zář 2009
Caute holky, pozdravujem z divociny s najpomalsim internetom na zemi. Ale zato je tu nadherne.
Akurat pocasie nam velmi nevyslo, dnes cely den mrholi a vyhlady ziadne, len mlha a opar ... Dnes sme dokonca boli na kratkej ture na horsku chatu, no 1.5 hodiny hovadske stupanie po skalach, fucala som jak parna lokomotiva. A brucho mam uz tiez dost velke, pri Sebosovi som take mala mozno v 5 mesiaci.
Inac Xeni, gratulujem ku kontrole. A srazik je dobry napad, bolo by to super... a teraz idem docitavat 😉
lada82
18. zář 2009
holky, nesnasim ČEZ !!! melinamvracet nekolik tisic a prdlajz, 900... ach jo

a pro pobaveni... trosku jsme obcas posledni 2 tydny pritapeli Davidkovi v pokojicku uplne novym primotopem... a vzdycky desnej smrad z toho... tak jsme to s kazdym resili a kazdejna to: "to se vypaluje ta novota"... hmmm...
dneska z toho zacaly padat cerne kusy, tak jsme to sundali a prozkoumali a ejhle, Davidek do toho topeni hodil magnet, ktery sundal na lednici, magnet se roztavil, vypalil, zuhelnatel... no sranda fakt :-p
bramburka
18. zář 2009
ladi 😃 to je šídlo...
katarina82
19. zář 2009
Dobré ráno,

Deni, hlavně tam na sebe dávej pozor. Jinak to i přes to počasí musí být krásné x-)

Ladi, ještěže to nechytlo nebo něco, to je číslo, fakt 😃

Michal včera na večeři chtěl uvařit rajskou polévku, udělal si ten základ a teď jde pro protlak... Hodinu jsme je hledali 8-( Deniska je vzala asi nějaký den předtím ze špajzu a někam je "uklidila" 8-( Po té hodině jsem je našla naskládané vzadu v botníku 😃 :-p
katarina82
19. zář 2009
Deni, na svatbě ti to moc slušelo 😉 a Sebík byl sladký 🙂
iris
19. zář 2009
Deni, fakt vám to slušelo 😉

Kat, Denča je šikulka, my taky občas hledáme věci...a musíme prohlížet i odpadkový koš 😃

Jinak mám chuť se sebrat a odjet s Tomem někam na dovču, když nás manža nikam nevzal, ale nejsou prašule, tak zůstane jen u snění.Chatu nemáme.
iris
20. zář 2009
Ahoj, takže...spát se mnou nechce, páč se mimo jiné obává, že by mohlo být druhé dítě...Prý nemůžu řešit hádky druhým dítětem...souhlasím, ale rozhodnutí o druhém mimi nebylo kvůli vyřešení hádek, ale v době, kdy byla krize vyřešená a po přemýšlení nás obou. Opět s ní komunikuje soukromě, přes mobil /ani se nemusím dívat, prostě to tuším), založil si druhý účet na icq...a v kontaktech má pouze ji.Snaží se mě vmanipulovat do pozice, kdy já narušuju manželství svou podezíravostí, ale uznejte, že pokud se chová stejně, jako v době, kdy mě podváděl, nejde si myslet něco jiného.
micinka22
20. zář 2009
iris v tom pripade je jasny ze v tom zase jede a nema smysl se s nim hadat..asi bych komunikovala jen na nutne urovni:/// zachranovat neni co ..je to smejd no:/(
iris
20. zář 2009
mici, souhlas, nehádám se, včera mi to přišlo k smíchu, i když je to smutné...trvá na tom, že s ní nekomunikuje :-|
micinka22
20. zář 2009
iris je to smutny :// hlavně když lže a není si to schopnej přiznat :/
obla
20. zář 2009
Iris, těžko radit .. ale za sebe bych zvedla krovky a byla bych pryč. Bez ohledu na Ondráška.. S takovým chlapem bych nemohla být .. neměla bych v něm důvěru a to je pro mě nejdůležitější. |-| Nepotřebuji jen otce, ale především životního partnera, oporu, ..