• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Takové to.. když jsou spolu dva jen kvůli dětem.. to u mě neexistuje :pensive:
20. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluško přesně tak.....
a krasna fotka v profilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. děkuji,.. červenám se :grinning:
20. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamku odvezli do nemocnice, najednou ji brnela jedna ruka a postupne cele telo, nemohla se na nej postavit, jakoby ochrnula :pensive: nevim co se děje, ted je v nemocnici :pensive:
20. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, kasli na nej, zivot je krátkej, prece se nebudes ponizovat, i kdyz strasne mooooc chapu, jak je to těžké!
20. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jak je na tom maminka?
21. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no nevime, snad bude vizita, nic ji nerekli prý...nevim, jestli mi nekecaji, strasne si stezuje, ze ji nepomuzou, ze ma hlad, protoze se sama nenají, no je strasne negativní, ze chce okamzite domu! :pensive:
21. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám samé nepříjemné zprávy :frowning2:
Iris,jak říkaj holky,je to strašně těžký,ale bohužel to vypadá,že se vůbec nezměnil :frowning2:
Xeni,ježíš,doufám,že zjist co to je a vyléčííjí
Zdeni moc vám to na svatbě slušelo,fakt jsi kočka a Sebík :dizzy_face:
My yli v sobotu u našich jelikož Zdenda dělala podlahu,tak sme zašly za kamarádkama na fotbal-maj tam tánek s občerstvením,no malá na vrcholu blaha,koukala na fotbal,blbla s místníma dětma fakt super,n a včera sme byli na kaštanech tak sme dělali zvířátka a docela jí to bralo :slight_smile:
Eli,hezká fotečka,sekne ti to tam :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Iris, je mi to líto, ale asi už to fakt nemá cenu :frowning2:

Bram, držím mamince palce :pensive:

Eli, krásná fotka, fakt :dizzy_face:
21. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky..

Xeni a není možnost hospitalizace jinde..? Nebo nějaká domluva s personálem..? Pokud má parestezii a není schopná sama snídat, měli by přehodnotit péči .. :frowning2:
21. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla co je parestezie?
No ja tam nes vlitnu, ja si myslim, ze mam ted neguje vsechno, protoze je z toho nastvana a protivna, urcite se k ni nechovaji tak spatne...pry ji sprchovali vlaznou vodou, ji pak byla zima a tak...no myslim, ze pravda bude uprostred
21. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni prosímtě a kde že to maminka je?V krči?
21. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konecne doma. Vcera 11.5 hodiny vo vlaku, vam poviem, ze to bol mazec ...
Xeni, dufam, ze to s mamkou dopadne dobre, drzim palecky.
Iris, je mi luto, ze sa situacia meni k horsiemu, radit je tazko ale suhlasim s holkami. Jedna sanca je dost, dvakrat do tej istej rieky nevstupis ... Si mlada, zivot mas pred sebou a maly potrebuje domacu pohodu a lasku, ktoru mu moze dat i niekto iny ako jeho vlastny otec ...
Inac dnes nas caka geneticka konzultacia (kvoli hranicnemu veku matky) a screening ... drzte palecky ...
Potom je na rade vylet do porodnice (Bulovka i tentokrat) kvoli registracii .

Inac Seb je vraj u nasich uplne v pohode, vobec ma nespomina, akurat mamka vravela, ze si sem tam ide lahnut do nasej postele ... Holt, uz si zvykam, ze mam nezavisle dieta :slight_smile:. Dnes ide na skusku do nejakej skolky, pretoze moja mamka potrebuje chodit do prace aspon na par hodin. Tak uvidime
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vítejte doma :wink: no koukám,že ta bulovka docela vede :grinning: maj tam teDˇdocela nával,ségra místo jednou týdně chodí na kontroly jednou za 14 dní protože poradna je prostě narvaná :unamused: což se mi teda upřímě moc nelíbí :unamused:
Já zírám,že moje beruška vydrží už chvilku u televize a dokoce si i očas jde hrát sama do pokojíčku :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bulovka bola podla mna ok, mam to najblizsie, tak snad ma neodmietnu ...
21. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram.. parastezii odpovídá, to co popisuješ.. mravenčení vedoucí k ochrnutí ..
Zkrátka s tímto nálezem by měla jít hlavně na neurologii.. tam bude mít i adekvátní péči (snad) .. interna ani nic podobného nemá "čas" a zkušenosti
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, chudák maminka :pensive:

Deni, držím palečky.

A jinak...nějak bude, štvě mě to, ale jsem nějaká otupělá.
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mame total zachvat vzteku! jeci, kouse, mlatí...co mam delat?
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, ona je na neurologii v krči
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
odejit pryč?:/
21. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsem uz taky zkousela a zkousim, uz se z toho jako i pozvracela...rve uz 35 minut...
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram :rolling_eyes: to nevím
21. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak ji zkus nják utišit v náručí,u nás to zabírá :confused: al je fakt,že až takovýhle hysteráky nemáme :confused:
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, studená sprcha na hlavičku .. :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po hodine a ctvrt se uklidnila, zkusila jsem naruc, spracha, to vriskala jeste vic, vsechno, i jsem ji nechavala vyječet....no uklidnila se sama od sebe, ze prisla. no děs. Zrovna dneska. Pak snedla obr porci jidla, ji to dostalo, ale myslite si ze jako spi? ani nahodou! vcera taky nespala vubec.
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm Iris, no já tomu dávala měsíc až mi bylo divné, že by najednou dostal "rozum"Intuice mě opět nezklamala.On na to příjde, ale až bude pozdě.Dřív ne.Chlap nesmí cítít, že má ženskou jistou, pak je průser.

No mě nalejt v afektu na hlavu studenou sprchu, tak mě to nasere ještě víc.U nás pomáhá nevšimavost a když na ní klidně mluvím.

Lenz, chodíte už do Yamahy?my byly 2X Veruš se tam líbilo moc, ale lektorka je nějaká divná, uvidím jak bude dál
21. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, když dítě z takového amoku i zvrací.. opravdu nejlepší je za včasu trocha studené vody.. stačí pramínek..
Mluvení v tuto chvíli většinou už moc nezabírá.. a je nebezpečný nechávat vyřvat.. aby nedošlo zbytečně k hypoxii, nebo aby se nevydýchala k bezvědomí .. Vztekání do poblití apeluje na žaludeční nervózu.
Ze stresu pak bude zvracet ..

To je lepší trocha studenýho na hlavu.. U nás jednou zabrala studená, mokrá žínka na hlavu a ramena, otírala jsem mu s ní i obličej.. pomalu se uklidnil.. Tenkrát to bylo za to, že jsem mu sebrala zubní kartáček, kterým čistil záchod..
21. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Studená sprcha a chladné na hlavu je trochu rozdíl.Co takové sebevědomí dítěte.Já bych to brala jako ponížení.Ale je pravda, že se mi tohle ještě nestalo, o takže bych nevěděla co s ní.Bych jí potom šoupla rovnou do ledové vany :grinning: Co takhle odejít jinam s tím dítětem, nebo do jiné místnosti.Nám tohle pomáhá
21. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud nezvrací .. a nejde utišit.. zkoušela bych modrý hadr.. popř. rukou omývat hlavu a obličej.. pokud zvrací.. tak pod sprchu. Sebevědomí? No myslím, že v případě, kdy Tvé dítě prožívá apnoické pauzy .. bys byla schopná čehokoli, bez ohledu na nějaké sebevědomí ..
A navíc hysterickou scénou si dítě sebevědomí získat nechce.. vůbec si to neuvědomuje.. jde mu jen o danou věc/činnost.. v ten daný moment .. a když už se "rozeřvě" (byť kvůli zubnímu kartáčku) .. zcela ve stavu hysterie zapomene na příčinu a je jako rozjetý vlak.. záleží na situaci a na matce.. ale vyvarovala bych se nechání se vyřvat .. a ještě do poblití.

Je to mnohem nebezpečnější, než se zdá .. zvedá se tlak, PH.. bolest hlavy, zvracení, teplota.. apnoické pauzy, bezvědomí ..
21. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,my jdem zítra na druhou,docela dobrý,ikdyž na naší princeznu už celkem dost disciplíny :sweat_smile: nejdete s holkama ve středu do bazénu?
My teda až takovej hysterák nemíváme,ťuk,ťuk,jako jsou scény kdy mlátí hlavičkou o zem ,pak za mnoou příjde a v tom brekotu řekne maminko Klaudinka pláče ,Klaudinka chce...... normálně si to snaží tou hlavičou vytřískat :frowning2: u nás pomáhá silné obětí nebo chvilku nechat na pokoji ,ale fakt chvilku jako byť čtvrt hodiny bysme asi nevydržely,proto sme teda neaplikovaly nikdy ani vyřávací metodu na spaní-prostě na to nemáme no
21. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek