• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojko, sme po kontrole, vysledky dobre, 1:6300, amnio sme odmietli, triply este uvidime.
Bobes ma 7.7cm a zodpoveda 13+6 (asi o 1 tyzden vacsie ako podla PM). Fotka v albume :grinning: :grinning: :grinning:
Prave som volala s mamkou, tak Sebastianov prvy den v skolke bez problemov, ucitelka sa divila, ze este nikdy nebol, vraj sa tam spraval ako keby chodil do skolky odjakziva. Akurat vraj nekakal :wink:
Co sa tyka hysterickych zachvatov, tak musim zaklopat, ale zatial ziaden vazny zachvat nebol, skusenosti s tisenim nemam. Ale Eline rady si zapamatam, sa moze este zist v buducnosti :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, gratulujeme ke kontrole, super :dizzy_face: Já tripply odmítla :slight_smile:
A super, že Sebíkovi se tak líbilo ve školce :sunglasses:
21. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, a ake si mala vysledky?
21. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mama metastaze do mozku...vícečetné, takže já nevím, zatím jsme nemeli tu sílu jí to říct.
21. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla, no samo rvala a proste uz ani nepomohlo, ze jsem chtela udelat, co puvodne chtela, nakonec, jsem tak trochu zpívala, a tak...
21. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to mi je luto ....
21. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni gratuluju k dobrým výsledkům :slight_smile:
Xeni :frowning2: :pensive:
achjo,jsem zjistila,že nám opět vyrostla noha,my máme každý 2,5 měsíce nové botky :unamused:
21. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz nemuzu...
21. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,přeju hodně sil drž se
21. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :((( to je moc líto...

Leniz jo to znám moc dobre..my od jara máme asi 10 párů bot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak Lilčina nova zabava -koupily jsme barevne kelimky z Ikei..porad MAMIIIII VODUUUUuu...nalelu ji..prijde s dalsim..to ji uz nedam tak porad otravuje..pak si teda vezme kelimek a rozliva vodu do ostatnich a vetsinou i jinejch nadob co ma v dosahu...sem rikala že se ma naucit michat aspon pina coladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,to naše dělá furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorí je,že občas to nevychytá a voda utíká po podlaze nebo po stole-strašná sranda se v ní pak cákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ach jo, je mi to taky líto :frowning2:

Boty máme od jara a furt jí jsou :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz jo tak Lilca je sikule ..preliva jak barman profik..akorat jak ma takovy malovani vodou tak to na to vychrstne a ma vymalováno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni .. nevím, jak na tom mamča je psychicky.. a jaká je prognoza, ale pokud by to nějak šlo, .. bylo by lepší to nesdělovat. A vím moc dobře proč.. pokud chceš, hoď IP.

Holky.. s těmi hysteráky je to zrádné.. v krajních případech hrozí i základ pro epileptický záchvat .. ono je lepší jim předcházet, okamžitě v momentě, kdy se dítě prudce nadechne.. a nemůže v řevu popadnout dech, rychle ho obejmout, plácnout, pod vodu, změnit místo, nabídnout něco jiného zkrátka pokus o cokoli.... ale VŽDY řešit .. vyřvat určitě ne. :pensive:
21. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, to mi je líto
LeniZ, my ted nikam nechodíme plavat.

Jako vždy tedy řešit pod vodu a ještě plácnout?Tak to by mě pěkně hnala.To bych jí ten epi.záchvat určo tímhle ještě přivodila.Já nevím, snad něco na ty děti platí jiného ne, než tyhle masakry.
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale zas je dobrý tohle vědět, sem chtěla napsat.když byla Veru malá, tak hulákala furt, jsem jí nechávala, né že bych chtěla, ale nic nepomáhalo, vůbec nic.Asi ty koliky, nebo co.
21. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. záleží na situaci a na matce.. ale vyvarovala bych se nechání se vyřvat .. a ještě do poblití.
21. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, měla jsem 1:8750, ale odmítla bych to i kdyby to bylo o polovinu míň :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to už je extrém
21. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji holky .. a stále trvám na fotodokumentaci :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, já zas zapoměla :rolling_eyes: :zipper_mouth: :frowning2: :sweat_smile: Tak zííítra, doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat .. ostudoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nase hysterka, koukam je téma. No ja se snazila utesim, mackat v naruci, polit vodou, rvat - plácnout, vse zpusobilo jeste vetsi ryk, proste kdyz jsem tam byla ja tak jecela, kdyz byla sama v mistnosti taky rvala, ale neječela, ona totiž uplně vřeštěla, no děs. Nakonec jsme uklidnili, ze jsem pustila TV, potichu povidala, ze ji pustim krtka a ona se postupne zadivala na tu TV a uklidnila se. Zatím jsme meli tenhle mega hysterák 3x.
22. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :cry: :frowning2: Hodně sil.

Domi, neřeším, žiju, a je to divné, cítím se celkem fajn. :wink:

Tomák má hystertáky normálně, jak se mu něco zakáže, nebo vezme...ale většinou se sám uklidní.Vyplatilo se nám si ho chvíli nevšímat, když ho obejmu, tak kouše, štípe, nebo kope.
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pán by byl asi nejraději bigamista :grinning: Jednu na rozhovory pod lampou a na svěřování se s problémama a druhou hospodyňku a na teplé večeře.Iris, třeba mu u Tebe něco chybí co ho táhne k té druhé - ted momentálně tedy.

Na každé dítě platí něco jiného.Asi si to chce Tomík v sobě vyřešit sám
22. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ať je to jak chce...on s ní nespí, tomu veřím, ona ho nechce, ale baví ji manipulovat s lidma, nejen s mým manželem,i s jinými ženatými chlapy, manželovi chybí jedině svoboda - ale s tím nic nenadělám, nepřivazuju ho doma, má volnosti, kolik potřebuje a dle okolí rozhodně nejsem neatraktivní :wink: V sexu bych chtěla experimentovat víc než on... :grinning:
Nebudu si stěžovat...Bram je teď v mnohem horší situaci. :frowning2:
22. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz to mama vi, rekla ji to primarka a tim to za nas rozhodla, mama to nese statecne, nevim ale jestli se tak netvari jen prede mnou, kazdopadne chce dalsi lecbu. Ale uz me nereste, at taky myslim na neco jinyho :wink: verim ze to bude dobry a doufam jeste v nejaky cas.
22. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, ono se to samo nějak vyřeší.Chce to si ujasnit priority - u obou.

Ted tady mám před nosem článek o dětském vzdoru.prej tedy, že.zachovat klidnou hlavu, mluvit s ním klidně, neustupovat, nechat ho, aby se vypořádalo samo se svou flustrací-jak dlouho nepíšou, taky přehnané odvedení pozornosti škodí, nedoporučuje se na dítě křičet, vynadat mu, plácat ho a pak věta:Dříve se doporučovalo ratolest zchladit pod studenou vodou.Je to metoda nepochybně účinná, ale poměrně drastická.Pro dítě představuje šokový zážitek, který si pravděpodobně pamatuje do konce života.Pro zdravé a normálně reagující dítě rozhodně vhodná není....takže můj názor nejdřív asi přemýšlet a pak jednat, pozorovat své dítě, snažit se ho pochopit a co na něj platí, aby se takovýmhle drasťárnám mohlo vyvarovat, protože pak opravdu by to takhle nejspíš skončilo, oni ty děti jsou nejspíš nepříčetné z nás.
22. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, tak alespon popřej mamince hodně štěstí :wink:
22. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Účinnost a efektivnost je pro mě v situaci, kdy má dítě zástavy dechu mnohem podtsatnější :wink:
Mimochodem sestřina dcera byla jako malá vyložene hysterka.. záměrně, .. rozmazlená, vynucovala si tím všechno, dvakrát pod sprchou byla.. a to jako fakt pod sprchou.. a nepamatuje si nic :grinning:
22. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek