• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ach jo Bram, to je mi moc moc líto s maminkou :frowning2: Držím palečky a přeji co nejvíce štěstí.
22. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, když tě tu vidím, prosím prosím o radu :slight_smile: . Malá jak má zlomený palec na ruce, tak ji na to krom obvazu dali navrch takovou elastickou punčochu. A dnes koukám,že na zápěstí má od té punčochy do masa jizvu (nevím,jak to napsat). Prostě tam kde punčocha končí, tak asi jak s rukou hýbala, tak se jí to trochu zařezávalo a má to tam hnusný :frowning2: Nekrvácí to.
Co bys na to radila-mast, zavázat??? Punčochu jsem sundala,stejně byla špinavá.
22. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo raději volně dýchat??

Objednala jsem dnes ten jedlý obrázek na dort s Františkem z Kouzelné školky. narozky se blíží a nejsem na dorty tak zručná jako vy všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: :slight_smile: Malá až to uvidí, tak si z Františka ucvrkne. :dizzy_face: :grinning:
22. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rodiče si jí rozmazlili, pak nevěděli co s holkou, tak jí strčili pod sprchu.Dobrý.Nebylo by lepší tomuhle předcházet......

Když se dítě vzteká tak, až má zastavy dechu a já nevím co všeho, tak zřejmě jsme my někde udělali chybu - to není nic špatného, každý dělá chyby, nebo pak není něco v pořádku a rozhodně je lepší to řešit jinak, než opakovaně strkat dítě pod vodu.Jestli ty zástavy nemá z toho plácnutí, které tomu předcházelo v jeho afektovém jednání, aby se probralo
:grinning: :grinning: :grinning:

Jakže je ta kniha - Respektovat a být respektován????Takhle by to možná mělo nějak fungovat.....

p.s. a jak víš, že ta dotyčná si nic nepamatuje????Jen proto, že o tom nemluví.Takovéhle věci obvykle zanechávají podstatu problému uvnitř, než napovrchu.

Nejspíš to pak může být někdo takový, který bude na svém dítěti praktikovat stejný kokoťárny a bude si myslet jak dělá dobře a správně.

Samozřejmě, že každého věc, ale věci jsou někdy jednodušší, než se zdají.Netřeba se hned u každého problému ohánět lékařskými výrazy a dramatama a hledat raději příčinu, pak nebudou takové následky..........
22. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, zrovna teď už hodinu čumím na MMB na dorty, nějak jsem vyšla ze cviku, už jsem fakt dlooouho žádný nedělala, nějak ztrácím odvahu nebo co. My bychom rádi dort s Elmem, asi... Asi zas něco uplácám, ale obávám se, že to nebude ani z poloviny takové jako na první narozky, chybí mi totiž i ten elán do toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nedělala ještě nikdy žádný :pensive: :sweat_smile: :zipper_mouth: S Emlmem bude taky pěkný :dizzy_face: :dizzy_face:

Já koupím dort hotový-jen nějaký obyč, nějakou placku, naplácám to tím decorgelem jak doporučují na obrázky, prdnu tam Františka a bude. I to bude na mě megavýkon a ani tak si nejsem jistá,zda se mi to povede.
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, sundat, nechat dýchat a mazat heřmánkovou mastí - dermazulen :wink:
Pomůže to hned.. ten pruban jí tam už nedávej.

Ať je kočičce brzy líp.. jak to jinak zvládá..?
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli,díky. Ona to musí mít trochu obvázaný (spíše ale jen kolem).Má obváazný prst spolu se zápěstím. Dermazulen mám doma. A mám i Framykoin. Tak spíš ten Dermazulen?

Jinak to zvládá dobře až na návštěvy doktora.Tam si to pamatuje a má z toho tam málem smrt.
22. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, možná udělám jen něco takového, to snad zvládnu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56824
22. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom .. my dvě tu víceméně vždycky máme potyčky co se zdraví a psychologie týče, já mluvím ze zkušeností.. Ty z dedukcí a článků.. shrnuto to pravé ořechové je někde uprostřed ..

Touto debatou víceméně ztrácíme čas.. já ledovou sprchu neobhajuji a ve výchově jsem ji nepoužila a budu ráda, když k jejímu použití ani nedojde.. ale pokud by na to apeloval, tak klidně do ledového sudu.

Výchova je dost individuální pojem.. a určit hranici toho, co je správné nedokáže nikdo.. hypaeraktivní dítě můžeš nutit hodiny stavět puzzle a deviantovi můžeš ukazovat obrázky motorů .. :wink:

Základ je prevence .. a řešení už je individuální .. hlavně podle situace.. mluvím o stavech hysterie.. které ohrožují zdraví dítěte.. nikoli o tom, když se jen tak vzteká kvůli bonbonu.. To by jsi měla trochu odlišit.
22. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš dermazulen.. je hojivý .. Framykoin protizánětlivý .. ale nic tím nezkazíš :wink:
22. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: jéé :slight_smile: :dizzy_face:
to já bych nezvládla.
Měli tam i obrázek na dort s Elmem,kdyby třeba náááhoodou se ti nedařilo :sweat_smile: :wink:
22. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej.. nějak nevím jak to má obvázaný .. tak zkus hodně slabý elasťák.. víš, jak to myslím..? Aby ji to neřezalo do kůže.. což pruban bude.. :confounded:
22. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli díky. Po obědě jsem jí dala Framykoin a pak budu dávat Dermazulen. :wink:
22. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě dávala pozor,aby jí to tam neřezalo,snad to bude dobrý. Mám doma slabý malý obvaz,kterým jí to tam vázali oni.
22. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, ono to neuškodí,.. jako ani jdno.. ale ten heřmánek víc hojí .. a rychleji se to zaceluje.. ale v případě zapálení tam klidně foukni framykoin :wink:
22. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, super .. Nicolka je statečná .. mlaďas by si to rozmlátil už první den.. nenechal si ani náplast a ještě si rejpal nehtem do rozbitýho kolena.. je to ras :confused: :confounded:
22. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bléé :confounded:

taky se divím,že si to nestrhává. Trochu se bojí,až jí sundají dlahu,jak bude ten nehtík vypadat :frowning2: :confounded: Asi tam žádný nebude,na což já se nebudu moc ani podívat. :pensive:
22. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus.. malej má taky na palečku novej nehet..
Skřípl si předtím palec do dveří.. no a odrůstalo mu to.. byl to hnus.. ale pak si to začal vykousávat (od tý doby si umí kousat nehty) ale teď už bys to nepoznala.. :wink: Zahojilo se to úplně během asi necelých dvou měsíců.. :wink:
22. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, na tom nic není, mě se spíš líbí ty 3D dorty, ale na to letos nemám ani omylem, loni bych to asi aspoň zkusila, ale letos ee http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55730
22. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :astonished:
22. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, co? :confused:
22. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď jsem našla něco, co bych teda zvládla určitě http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13469 jen není moc hezký, ale tak uvidíme, no... Stejně se to sežere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ten 3D bys taky zvladla..když já zvládla kočku..akorát ty chlupy...bych rozplatila asi ten lis na česnek brzo :slight_smile:)
ale ten placatej Elmo je taky super a toho zvladnes stropro...ja budu delat 3D žirafu asi .-)
22. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, uvažuju, že ty chlupy udělám krémem než marcipánem, bude to rychlejší a vypadá to taky hezky http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=51601 Dělala jsi kočku? Máš to v albu na MMB?
22. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Koukám že řešíte dortíky,my letos uděláme klasiku korpus,nahoru njáký falešný marcipán a pak jedlý obrázek s vílou amálkou :slight_smile: už si nják s těma 3D dortama nevěřím :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, už ji vidím a ta mašinka :astonished: :dizzy_face: Teda... SUper :wink: Tu mašinku jsi barvila nebo jak?
22. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda ten 3D Elmo je super :dizzy_face:
22. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla 3D julii,ale na tu fakt nemám :frowning2:
22. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek