• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
zus, jen si nedovedu představit, jak se ty sedící a stojící dorty pak porcujou. Nás tu zas bude tak 15 lidí a nevím, jak bych to servírovala :confused: Přece jenom ty placaté se asi krájej lépe.
22. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No to máš pravdu Oblo, že my dvě tu spolu ztrácíme jen čas.Možná už proto už to tady pěkně prořídlo, protože třeba i ostatní měly pocit, že tu jen ztrací čas.....Ta účast tady o tom svědší.

Oblo promiň, ty nemluvíš ze zkušeností, ty si to jen myslíš, ty mluvíš z pozice "rádoby zdravotnice"Ze svých zkušeností bys mluvila úplně jinak a taky by to mělo hlavu a patu, né jen přihlouplé lékařské fráze.

Já to nemám z dedukcí a článků. mě stačí se koukat kolem sebe.Mě stačí jednat se svým dítětem tak, jako by to byl můj parťák a samostatná osobnost, né kašpárek, kterýmu budu tahat za provázky.Takže stačí selský rozum a trochu citu a nad různými věcmi trochu přemýšlet.né nějaký články apod.Akorát jsem se s tím článkem ztotožnila.

A to jak se dítě chová je vizitkou našich chyb, nebo naopak úspěchů, takže bychom začli měli začít u sebe, než lít dětem na hlavu kdoví co a podkopávat jim sebevěmí.

Potyčky máme to ano, protože ty nemáš argumenty.Jen nějaké lékařské termíny,těma se oháníš, a o těch ty si myslíš, že to jsou ty Tvé zkušenosti.Potyčky by s Tebou tady měly i ostatní, kdyby sem chodili.Možná, že už sem nechodí právě proto.....Možná, že je nebaví sem chodit, právě pro to, že s Tebou je to stále to samé dokola, když Ti dojdou argumenty, vytasíš se tady s těma nesmyslnostma a myslíš si, že si z Tebe tady sednem/sednu na prdel
22. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak ta by byla ležící, ne? To by nějak šlo :wink:
KAt,no my loni dávaly babičce sedící kočku,odkrojily sme hlavu a pak se jelo normálka na plátky
Kat, no jednomu dáš kousek zadku, druhému hlavu apod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kat no ležící to jo,ale já viděla jednu která byla jakoby na dortu-fakt krása,paní psala že je to ze dvou korpusů,ale nják si netroufám :sweat_smile:
22. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já sem chodím málo ne kvůli vašim sporům nebo co to je, ale kvůli tomu,že když malá nespí, tak nemám šanci sedět u PC. A když spí, tak dělám jiný věci a taky když spí, tak zase nemůžu cvakat moc do klávesnice, bo by se vzbudila
22. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, na tom jednom sedícím to bylo tak, že se to muselo krájet podélně a to by zas byly mega kusy :confused: No stejně ho dělat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, když teď nad tím přemýšlím, tak ho tak či tak udělám z krému, páč ten marcipán mi pak už lezl krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zus řekla bych, že ty dotyčné sem spíš už nechodí vůbec a je to velká škoda.Jdeme ven :wink:
22. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja myslim že sem spíš nechodí z nedostatku času.....jinak vaše ..dohady..je to o ničem když má každa svou hlavu ne?.-) matky jedny :wink:

Kat mašinku sem nebarvila jak to mysliš? normlane barevnej marcipán ,jako na závěr je to trošku přibarveny aby to bylo hezčí že..
ja právě krémy vubec nemusim.a marcipan z dortu vetsinou nechavam pac toho mam plny zuby kdyz to pecu...ten marcipan se mi na dortech libi proste víc:slight_smile: ale ty chlupy z kremu budou rychlejsi to jo:slight_smile:)

ja se zase pobláznila a chci si vyrobit nábytek do koupelny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chjo chjo...pod ledovou sprchu se mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky cauky, no mna dnes akoby presiel parny valec ... dokonca som si poobede pospala, a to uz je co povedat :wink:
A co to tu vidim, tu sa za chvilu budu tasit mece :astonished: :astonished: :astonished: . Ked mozem do toho vstupit, tak si myslim ako Obla, ze pravda je uprostred. to je ako ked sa budete hadat o bezplenkovej metode - niekto si mysli, ze je to tyranie miminka, niekto by na to nedal dopustit a povazuje plenky jednorazovky dokonca za skodlive. Niekto si mysli, ze dieta sa uz narodi s dusou a vychovavat ho nie je nutne, len mu nechat volnost sa rozvijat, niekto uznava disciplinu... nic nie je cierne ani biele a fakt nema zmysel sa o tom takto hadat, hlavne cez klavesnicu :wink:
napr. ja som ako dieta dostala par faciek, ale zatial nemozem povedat, ze by som z toho mala nejaku traumu alebo si to pamatala ako hororovy zazitok - mozno ak by som sla na hypnozu, tak by odhalili nejaku poruchu mojej osobnosti, kto vie :wink:
A nemyslim, ze Obla sem pise svoje nazory kvoli tomu, aby sme si z nej sadali na prdel :wink: :wink: :wink:
22. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, jenže jsem taky viděla jednoho s marcipánovýma chlupama přes ten lis na česnek a maras teda, mě krémy nevaděj, je to moje nejoblíbenější činnost, je to takové jednoduché :sweat_smile: A navíc, na to, že jsem původně chtěla koupit marlenku a na celé pečení se vykašlat, jsem udělala za dnešek docela pokrok, že jsem se rozhodla něco péct :sweat_smile:

A jak vyrábět nábytek do koupelny?
22. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a dnes som si pozerala sebosove videa, ked sa narodil, ked mal par mesiacov .... no nostalgia jak svina ....
22. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja by som tiez chcela upiect, no ale este uvidime, marcipan ani falosny marcipan, ci ako sa to vola, som este nerobila ... Ale ten Elmo je velmi inspirujuci ...
22. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat ..no M. udělá rám skřínky a já udělám výplet z pedigu a košíky ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
něco takovýho:slight_smile:http://www.next.co.uk/shopping/homeware/bathroom/18
22. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeej, Mici, to je krasne. ty takto vypletas? a kurzy pre sikovne ruky nerobis? ja by som sa prihlasila :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
co se hadate? nevim kdo sem nechodi kvuli eli, to teda! Dost by me to Domi prekvapilo teda. Kazdopadne me se libi ty 2 odlisne odpovedi, to je dobry, z kazdy si vezmu neco. Domi, co napsat, ja si myslim tohle a tečka.
22. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ja si teda myslim, ze zvladnu max piskot s ovocem a nebo koupim u Hájka. jsem neschopna, hlavne asi se budeme stehovat uz proiti tyden, do totalne staryho, nezrekonstruovanyho, zahulenýho bytu, myslim, ez budu rada, kdyz nejakej koupim.
22. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
K té výchově, taky myslím, že je zbytečné to tu řešit. Já taky kolikrát nesouhlasím, když někdo napíše to či ono, ale příjde mi zbytečné se dohadovat. Každý ať si to dělá jak chce. Někdo zase by nesouhlasil se mnou, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak každej je jinej i nikdy se nikdo neshodne na 100pro.. .-) kvuli tomu sem teda ja chodit neprestanu..zas tolik mi to žíly netrhá :wink: :wink: :wink:

Denis...já ještě nevyplétám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když chcu tak musim ne? .-)jdu si to načmárat jak to bude vypadat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, to je hezké :dizzy_face: Tak ti držím palce, ať se ti to povede :wink:
22. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kat no doufam že už je to poslední varianta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pac uz je to asi 5 ta koupelna..ale už se blíží termin tak už prostě musíme něco vymyslet:slight_smile:
22. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak sem mrkala a ta žížala by šla možná dělat z rolády a dotvarovat z punčoviny,no uvidím beztak budem mít dvě oslavy tak udu potřebovat dva dortíky. Zdeni doufám,že taky příjdete ochutnat :wink:
Mici,obdivuju,dorty,nábytek seš šikulka,já bych hrozně chtěla umět takový ty čičurky z marcipánu ,ale asi na to nejsem dost výtvarně nadaná sem ráda když malý vytvořím něco barvama na textil a max něco upéct nebo uvařit :sweat_smile:
JInak já taky myslím,že nemá smysl se tu hádat,proto sem ráda chodím,že se tu neřší takový věci jako jinde v tématech viz ty plenky,nebo nechat nebo nenechat večer vyřvat,myslím,že je na každý mamince jak své dítě vychová
22. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz zizalu zvladnes levou zadní :slight_smile:)) nábytek..no ted sem nasla zrovna pleteny proutí v metráží..tak to asi vyhraje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak konečně opravenej pc a net, mm se s tím potrápil.....

řešíte dorty - já bych chtěla letos vyzkoušet ten 3D, ovečku Shaun, Ema jí má moc ráda
jen pak budu potřebovat poradit s tou tvarovací hmotou a potahováním, tak vás mici a kat potom poprosím :grinning: :grinning: :grinning:

http://images.google.cz/images?gbv=2&hl=cs&q=shaun%2Bcake&sa=N&start=0&ndsp=20
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55060
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54165
22. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu pryc tady mam depku :grinning: :grinning: :grinning: to já neumim!
22. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se máme celkem dobře
byly jsme dnes s Emčou u mudry, tak už je celkem ok, antibiotika dobrané, ještě sirup, může ven, ale spíš v klidu, je oslabená, ale mám radost kvůli malýmu
Štěpánek je pořád moc hodně, spinká dopo i odpo a v noci to taky jde, nejdřív cca 5hod a potom se mi budí po 3, to jde. Jen mi docela po kojení blinká, zřejmě se přejídá, takže cíleně kojím max 10min a pak má smolíka :grinning: :grinning: :grinning:
mm jde už zítra odo práce, tak tu na ně budu sama
taky finišujeme s tou horní garsonkou, koupelna je obložená, vymalováno, elektikář. Ještě usadit sprchu a umyvadlo. Průběžně tam uklízím, o víkendu to snad doděláme. Taky jsem poprvé něco barvila v pračce a jsem nadšená, povedlo se :grinning:
22. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, teprve ted jsem dorazila s detickama domu, byl to u tchanovcu balzam na nervy :slight_smile:

ja nevim, ja sem chodim rada, a nejradsi kvuli Oble :grinning:

Xenusko, moc drzim palecky, ikdyz ze zkusenosti vim, jak moc je to na h... Ach jo.

Uz 3.den me silene boli bricho, mam strach, co se zase deje...
22. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek