• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram :grinning: :grinning: :grinning:
já to jdu teprve zkoušet, třeba pak budu mít taky depku

jo a jenom ti chci napsat..... hodně sil.... howgh
22. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, jestli to nemas z nervu, to se prave paradoxne muze objevit, kdyz jsi v klidu. Me teda taky boli porad bricho, nepamatuji si, ze by me u Xenusky takhle bolelo, ale asi jak se roztahuje děloha. jinak me nic neboli ani nic neni, tak snad je vse OK.

Holky, díky. Dnes je mi mnohem lépe, je mi i lip, kdyz o tom s mamkou muzu otevrene mluvit, jen doufam, ze ji dali neco na uklidneni jak mi slibili vcera, protoze noc bude mit smutnou, nastesti rano jde domu.
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
lado - to je dobře, že sis odpočala :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni ,klíd ele já taky ne,moje pokusy končí většinou fiaskem-představa je jiná,ale ruce nešikovné :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, me to ani moc neba, teda pect ano, ale znas to recepty do 20 minut hotovo, ted jsem treba tchyni pekla svestkovo tvarohovy strudl a experimentovala s korenim, to me bavilo...
22. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem cukrar zacatecnik, ale bavi me to moc (hlavne jist) :slight_smile:
ale ty figurky bych nezvladla ani za nic
22. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mně to právě baví a možná i trochu jde, soudím třeba podle vánočního cukroví apod.
no uvidíme, abych pak zoufálá a upatlaná neskončila ve frontě u Hájka :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, tu ovečku má Denča taky ráda :slight_smile: Taky jsem o ní trochu uvažovala, ale zatím ten Elmo je asi nejoblíbenější.

Leni, tu žížalu určitě zvládneš, vypadá to v poho :wink: Možná nebude úplně jako tahle, ale určitě bude hezká :wink:
22. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Elmo nás nebere, já to spíš nemám hodně ráda a Emě je to nějak jedno
na ovečku jí naučil mm :slight_smile:, toho bere taky
koupila jsem jí plyšovou, když se jí zmáčkne tlama, tak bečí :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já skoncim u hájka namalovaná a v klidu.
22. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych musela delat postaka Pata :grinning: :grinning: ale jinak nas stale drzi i Krtek a Pu
22. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pošták Pat je taky favorit :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dobrou, jdu do sprchy a něco naspat než se malej násoska vzbudí
22. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Popape! toho milujeme - preklad: postak Pat
jinak vede Krtek! ale uz malinko ustupuje, uz obcas rika jinýho mami jinýho..docela ji bavil Rákosníček, Ladovy pohádky a ovecka - ta baví mě, Elmo nemam rada, je to urvany, ale ona docela kouka, kdyby jen nemel tak neprijemný ječák :grinning:
22. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak jsem mohla zapomenout na Pata??? Vždyť ho vidím milionkrát denně :grinning: U nás teda vede Pat, Elmo, ovečka a sem tam kravička Klárka, něco z Kouzelné školky. Krtek a ostatní nic :confounded:
22. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme tedka preletave...10 minut kouka...pak to si to vypne.hodi tam neco jinyho a furt dokola://
22. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
krááásné ránko dlouho jsme nebyla néé kvuli Oble :grinning: líbi se mě názory a ,že umíte dobře argumentovat to neumím proto se nebudu pouštět do větších akcí :grinning: a vaše články hltám

u nás se miluje Jahudka,křemíle,rákosník,Krtek,autobusy,finley
a začíná to být jak u mici každých 10 minut řve pryč tak ted má smulu bud chce nebo ne další nebude

na ty dorty jste fakt šikulky taky koupím ten jedlý papír s jahudkou a bude to koupila jsme mu nažehlovačku má ju na bodýčku a chodí jak páv :grinning:

dneska má být kráásně pojedeme na zahrádku tak bude veget

holky marečk má prujem a slintá,ale jak on teda slintá od narození někdy mín někdy víc,ale ted je to hrozný jsme na písku ajemu to teče z puse jak Bernardýnovi jsme z toho neštastná,protože domu chodíme jak........kolik má ted vyrost tech zubu???
23. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky..

Dom, .. :grinning: i tak se to dá chápat .. Víc, nemám co bych řekla.. :slight_smile: Jen Tě prosím,.. ignoruj tedy mé příspěvky, zbytečně Tě to irituje, ačkoli vůbec nemusí.. a promiň mi za odbrorné termíny.. ony "kokoťárny" jsou mnohem věcnější :grinning: :grinning: :grinning:

Pro ostatní .. mám Vás ráda holky moje.. myslela jsem, že se Vám tenkrát po mě stýskalo .. ale pokud ne.. balím svých pár švestek :grinning: a táhnu "rozumovat" jinam.. :grinning:

Xeni.. mamča je moc statečná, vy všichni .. držte se :pensive: Moc Vám přeju zdraví a hlavně štěstí ..
23. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Obla, ziadne svestky nebal, uz je i tak po svestkove sezone :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, tie dorty su nadherne, pomaly ma nahlodavate, aby som nieco skusila. U nas teda by viedol Pingu, Dorothy z Wiggles, Pat, Wallace and Gromit, mozno nieco z Ice Age ... my pozerame vela anglickych animovanych ...
Xeni, drzim palce s mamcou, musite byt statocni vsetci ...
23. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, tož je doba páleníííí :grinning: :confused: :grinning:

Ty dorty .. 3D jako fakt ne.. a po loňské zkušenosti, kdy jsem jen zdobila Ondrovi (velkému) medovníkový dort 4 hodiny pinzetou a pak mi ho naše psí čuba půlku sežrala ještě před focením a předáním .. To byla hysterie.. :grinning: Od tý doby nepeču.. maximálně bábovku, perník, štrůdl a muffiny .. ale raději kuře :D
23. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni týý jo u nás taky Pingu a ten dort je kráásnej

Elíí taky raději peču kuře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holký kolik má být těch zubu at vím kolik nám má vyrost jěště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, doba paleni, vinobrani ... a ja ZASE NEMOZEM PIT!!! Tehotna, kojeni a teraz zase tehotna ... :angry: :angry: :angry:
23. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ten dort mozno skusim, ale to si budem musiet najst trubu na pecenie, pretoze v tej nasej mi ziaden dort nevyrastol na viac ako 5 cm .... Neviem, mozno robim niekde chybu, ale i z receptov, co trebars doma sme robili babovku a bola nadherna vysoka, tak je take nic, ked to peciem tu ....
23. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani.. Jo, jo.. to s tím kuřetem mám opo babičce .. všem pekly buchty a koláče.. ta naše kuře a bůček :grinning: :dizzy_face:
Dnes jde na operaci s očíčkem :pensive: :pensive: :pensive:

Deni, je mi to upřímně líto .. všichni si povinně cvakneme za Tebe :sweat_smile:
23. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, to mi povidej... Ja uz mam obcas uplne abstak :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni já pít můžu,ale už mě ten burčák ani neláká :sweat_smile: ,alechápu ,že ti to chybí,ale myslím,že malou skeničku bys možná i mohla :confused:
Já teda peču ráda,kor cukroví,už teĎ mám vymyšlených asi 16 druhů(sem teda zvědavá kdo to bude jíst,takže udělám od každýho jen pár kousků)
Zdeni to může být i troubou,mě od té doby co sme jí přestěhovaly prostě peče trošku jinka :unamused:
Jé zítra jedu babičce umejt okna tak mám slíbený,že udělá vdolky :dizzy_face: :dizzy_face: si teda beztak moc dát nemůžu,ale babičiným vdolkám neodolám :slight_smile:
u nás vede Elmo,Teletabíci,žížala Julie,víla Amáka,Štaflík a Špagetka :slight_smile:
Hani já nevím,nám teď konečně dorostly trojky,tak už zbývaj jen zadní stoličky :unamused:
23. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja bych si tááááááááák dala burčák, svagrová (ano, ta! svagrova) me cely vikend ponoukala, dej si trochu, dej si vino, trochu muzes, dej si...myslela sjem ze ji zabiju
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
bram.. ona by sklenička asi fakt neuškodila.. ale já byla podělaná jen z toho, dát si skleničku piva po obědě :sweat_smile:
Takže si pamatuju, že se všichni ládovali grilovaným hermelínem a ucucávali víno, pivo.. a já jedla mozzarellu s rajčaty a pila ledový čaj .. a když jsme šli do mexický .. Ondra mi vždy objednal VIRGIN MOJITO :grinning:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no já musím řiznat,že sem si v těhu dala občas třeba vinný střik :wink:
tak oběd hotovej,skočíme na nákup,pak domů najíst a pak do zoo :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek