• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no, me sousedka treba nalila v tehu slivovici, prej: jednu muzes, to miminu jenom prospeje !!!!
tak jsme cumeli a Honza pak doma: se nedivim, ze je ten jejich syn tak blbej :grinning: :grinning:
ale oni tady ti duchodci jsou fakt ujeti - ted treba dole stipou lakovane almary a chteji s tim topit, krom toho koupili 12 metraku (!!!) uhli a ukradli 7 stromu... je to dole vsude, i pred bytovkou pod kerem

hamty, hamty, at mam vic nez tamty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, prd rozumíte železnejm zásobám :grinning:
23. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli nase deti maji hodně podobnej vkus...i když jahůdka u nás teda už asi týden nebyla!!!!!ale predtim to jela 5 krat po sobe treba :grinning: :grinning: a taky sem koupila byly triko a vytiskla nažehlovačky..mame i Jahudkovskej batužek :grinning: :grinning:

jo a burčáka už jsem přepitá..pro letošek stačilo:slight_smile:)) i v tehu sem si v klidu davala...sklenicku jednu samo..i hermelinek grilovanej:slight_smile:
23. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se ucit, pak s detma ven, pak vyrobime sliz, ohrejeme obed a budeme cist pohadky (mimochodem uz 2 mesice cteme 1 knizku porad dokola, jinou nechce a rve), papa
23. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak musim priznat, ze burcak som si dala pred 2 tyzdnami malu sklenicku, na svadbe pripitok, a sem tam si upijem z piva, ked si M da niekde vonku. A so Sebosom som si sem tam dala malu sklenku cerveneho ... Zas az tak totalne prisna na seba nie som :wink: . Vsetko s mierou, je moje heslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..ty dorty jsou nádherný, jen nevím , jestli bych to zvládla...ta ovečka fakt super :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dort s PINGU už měli .. nechala jsem ho udělat velkýmu .. v cukrárně..
Pokusím se pak nějak vyhrabat fotku ..
23. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme byly u dr a mame antibiotika tak snad budem brzo zdravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul.. Copak? Chudinka... :astonished: :pensive:
23. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, copak? Zrovna, když je tak krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ona byla nemocna pred 14 dnama..ryma kašel...klasika..ale tedka se ji to po tydnu vratilo..takže to chtelo neco silnejsiho nez sirup z lekarny :/ tak snad bude brzo fit
23. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mici - takhle přesně dopadla Ema, nejdřív kašel, pohoda a pak jí to sedlo dolů a už dostala atb, dobrala je v úterý, ted už máme jen sirup
taky mně to štvalo, bylo moc pěkně a my doma
23. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja minule tehu jednou vypila i pul litr vina...to jo, ale ne ty 1. 3 mesice, to to jeste nechci hrotit...takze jsem zatim vzorna, ale 12. tyden bude pryc a supky hubky si dam strik, nemyslete si. Ale ted mi to prijde jeste blby.
23. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si sem tam v obou těhu sklenku dala, ale spíš sem na to ani chut neměla, to teď při kojení je to horší :grinning:
23. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky u nas tedka teda jede nejvíc Jája a Pája :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no a ja sem si sla lehnou že jako treba i ona si lehne..a prd..celou dobu vymyslela kraviny na postel vyskladala pul satniku ..ale ja se vyspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dnes zcela vyjimecne po 8h sama ze chce hají...ona teda radila venku jako silenec, byli jsem taky odpo na detske party a vubec!
23. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak aby toho nebylo malo, ze se de facto staram o mamu, jsem tehu, mam male dite, chodim do prace, tak mi svagrova hodila na krk synovce (jen na hodinku) a tchyne mi poslala po MM pradlo, at ho vyperu, ze ji nejde pracka !!! jako mam dost!
23. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenusko, zcela uprimne, bude jeste mnohem hur... Chudaku, je to tezke.

Byli jsme u toho psychologa - Domino, Ty to necti (delam si srandu :grinning: )
Radila nam:
1) prestat kojit
2) stridat se u male i na noci
3) delat detem co nejvic oddeleny program, nez ho Betka doroste, klidne i na cely den
4) pro Honzu i pro me alespon jednou tydne 2 hodinky uplne o samote, jit tancovat, na pivo, do knihovny, projit se atd.
5) Davida netrestat a durazne zakricet mame
6) Davida nenutit po obede spat, kdyz proste nechce
7) neuklizet, nevarit, neprat, dokud to neni vylozene nutne :slight_smile: kouset to delat i s detmi
24. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
8) davat Davidka casto ke tchyni
24. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera zoo celkem fajn,už sem chtěla malou na konci pochválit,že se ani jednou nepočůrala a ona se mi kousek od východu zlije vodou :confounded: no ještě že sme měli náradní oblčení :grinning: amožná příští týden zopakujem :slight_smile: za chvilku jedu k babičce umejt okna,lustry,utřít prach.... a zítra k našim-si připadám jak rodiná uklízečka :grinning: jako mě to nevadí,ráda pomůžu,ale teď se toho holt nakupilo nják víc no :sweat_smile:
Xeni,teda nezávidím :frowning2:
Ladi no a co vy na ty rady? Jako něco je mi jasný a něco trošku nechápu :sweat_smile: jako třeba u nás,byť máme jen jedno dítě je problém najít hlídání na jeden den v měsíci :unamused:
24. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :astonished:
24. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ještě jedna taková blb otázka co se týče konce těhu(já už si to moc nepamatuju ) jak je to s krvácením ke konci,jako když je vítk a v něm vždycky trošku krve a není to jen po vyšetření? Já si pamatuju,že já sem to měla jen po vyšetření a duhý den ok :confused:
24. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,
Ladi, no tie rady su dobre. Take by ti dala aj moja suseda, ale ako to previest (teda aspon niektore body) do praxe, to uz je ine ...
24. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, nic objevneho nam nerekla - do praxe toho moc neprevedeme...
ale nebylo to k nicemu, alespon Honza slysel, ze kojit za kazdou cenu je na houby, ze David spat nemusi, ze nemame trestat atd. - mame jen jednu hlidaci babicku (tchyni), takze toho moc nevycarujeme

ale zajimave je, ze rikala, ze dite do 3 let ma ze sourozence (mimina) opravdu neskutecny stres, ze az pozdeji to chapou a prijmou - proste zlobi atd. opravdu proto, aby mel zase maximalni pozornost
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
včera jsem měla docela nabitý program a večer jsem byla mrtvá a šla jsem po deváté spát :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: oteviraji se asi porodni cesty, pokud je to jen trochu - v kolikatem tydnu je segra?
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, teda ty rady... Fakt problém převést do praxe :confounded:
24. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no, neda se svitit :slight_smile:
dnes jdeme na vitani obcanku, tak nevim, co na sebe - pro Betku uz mam ale pripraveno
24. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to teda s tím rodičákem na příští rok? Pochopila jsem to dobře, že to zůstane tak jak je? Moc to teda nesleduju, ale něco jsem někde zaslechla, ale jen kousek.
24. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, myslim, ze to este nie je schvalene, ale chcu to nechat tak ako je ...
Dnes sa idem zaregistrovat do porodnice. Tak snad este nebude plno :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek