• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Holky, co teda kupujete na ty narozky a Vánoce? Jsem to zapoměla, tuším že skoro všichni kupujete kolo... To nám nehrozí, jako velké věci bych měla, na narozky kuchyňku na Vánoce jsem to přehodnotila, aby nedostala ode všech lego, tak to velké lego bude asi až jako dáreček od miminka, uvidím, dostane funkční chou chou-koupila jsem ho před létem v super akci s golfkama, kočárek už dostala a panenku teda na Vánoce a ještě k tomu takovou postýlko-kolébku, nějaké doplňky, ale co od babiček a tak, nějaké levnější věci, drobnosti... To nevím...
24. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes to tu nejako nezije ...
Som uspesne zaregistrovana k porodu :grinning:
24. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, tak gratulka k tomu, že máš kde porodit :grinning:
24. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, budem dufat, ze nebude stop stav, ked to na mna pride. Prave som hovorila s mamcou, maly mi vykladal nejake story do telefonu, no nic som nerozumela len mami, ale dost ma to nalomilo. Uz sa na neho tesim ....
co sa tyka darcekov, tak u nas bude kolo (bud narodky alebo vianoce), nejake lego a potom malickosti ... ziadne ine velke darceky nechystam. Ale predpokladam, ze rodina sa postara, aby mal maly co pod stromcekom rozbalovat :grinning:
24. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný podvečír :dizzy_face:

jsme zpátky z chaty bylo fajně
Mici tak jahudka já chtěla koupit mu tričko s jahudkou a všude měli jen ružové holčičí asi nekdo nechápe m,že i kluk muže milovat jahudku :grinning:

Kat nevím jestli já poradím,ale u nás kolo nehrozí jak už jsem psala nepochopil jěště ani funkci odrážedla a myslím že by i z toho neměl radost přijde ke stromečku a tam kolo :grinning:

u nás na narozky ta postel se vším všudy prostě jeho koutek a na vánoce bude asi vláčkodráha na lego asi jěště počkáme bude mít jeden velký dárek a nic víc :dizzy_face: :dizzy_face: možná mu koupím nějakou blbustu má rád ponny tak možná to,ale co jsem se dívala všude opět ružové :grinning: jinak o babiček dostane peníze nic nepotřebuje krámu je doma plno tak mu potom něco koupím na jaro na zahradu nějakou motorku elektrickou
24. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak my už všechny dárky máme.. tedy pro malého.. takže teď už jen to okolo.. letos jsem konečně hned měla inspiraci, co 16ti leté neteři, která má všechno.. takže největší kámen ze srdce odpadl.. no a pak už "JEN" našim, tchánovcům, prarodičům, Ondrovo sestře, synovcům, neteřím..

Ufff...
24. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elíí tak to nezávidím vymýšlet

u nás je jasno s MM jsme si koupili sušičku našim digi foták a tchyni litr becherovyk a kalendář s marečkem tot vše
se segrama si nedáváma a neteřince něco koupím :dizzy_face:
příští řok už to bude veselejší už bude chápat adt.i dkyž ted taky,ale myslím že jeden dárek ho potěší a další roky budou náročnější a náročnější :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznasam vymyslat darceky, vacsinou sa aj tak dohodneme dopredu, co kto potrebuje :grinning: :grinning: :grinning: . A potom sa tvarime prekvapene :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozný .. to jako fakt .. :pensive:
24. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nasi dnes odjeli :cry: :cry: :cry: jsem sama doma a je mi hrozne smutno :pensive: :cry: :cry: :cry:
24. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, super :wink:

Já bych pro Toma k narozkm chtěla ten velký kýblík základních kostek puzzle + nějaké drobnosti a k Vánocům asi tříkolku, tu klasickou a pak zas něco ještě k tomu, líbila by se i vláčkodráha.
24. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já se právě chtěla zeptat, kolik těch bodů je lehko převeditelných do praxe :sweat_smile:
24. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,ségra je v 37 a něco teda aspoň myslím :sweat_smile: jako už říkala že ím dál častěji ji tvrdne břicho a na poslední kontrole otevřená na prst :slight_smile:
K narozkám dostane hrající žížalu julii,lego povlečení na velkou postel,k vánocům dostane kuchyňku a skákadlo-teda asi :slight_smile: pak sme říkaly tchánům ať malý koupěj zimní botky a k vánocům asi toho mp3 panáčka a naši malý daj k narozkám velkou deku a povlečení :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já teda taky krvácela ke konci,ale jen po prohlídce nevím ejstli jinak je to normální

iris myslím že i mareček by z ní byl unešenej nejdřív jsem chtěla ten dílenský ponk,ale myslím že ta vláčkodráha bude super na MMB jich mají plno ted jěště vybrat :grinning:
24. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, já na tu vláčkodráhu taky koukala na MMB, počítám, že Tom stejně od prababičky a pradědy dostane penízky, tak bychom to pořídili z toho...a jinak jsem ujetá an knížky, děsně ráda mu je kupuju :grinning:
24. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlackodrahu myslite tu drevenu? To je jedine, s cim sa Seb vydrzi sam hrat, teda ak sme v nejakom centre ... Kto to vyraba?
24. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na mysli tu dřevěnou :wink: více firem, na MMB stačí zadat vláčkodráha

my byli v DC dneska celé odpoledne, Tom se vyřádil :dizzy_face:
24. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je vláčkodráha z ikea, lego a nádobíčko nummber one !!!
24. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, prusvih...
prvni termin zkousek (porod) mi propadl, protoze odklad nebyl zazadan... druhy a posledni mi propadne, protoze tam nejdu - proste to neumim... takze skoda let, penez, casu, nervu, ale skolu mit nebudu

vsichni maji reci, ale nikdo proste nepomuze...

vcera tu mela byt cely den mama a pomoct mi, prijela ale az na vitani obcanku, nesla s Davidkem ani ven, nic proste... pak odjela, takze i dnes jsem bez hlidani...

nevim, zda to mam jit alespon zkusit, to by byl trapas jak blazen
25. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, a nemozes sa dohodnut na zmene terminu? ved ten prvy termin ti prepadol z objedktivnych dovodov ... Hadam to pochopia .... Inac ja som bez Sebika, tak ti kludne maleho postrazim, ak chces, v sobotu ...
25. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAduško,a nešlo by se nják dohodnout? přsně jak píše Denča,přeci by měli pochopit,že z porodnice budeš termín asi těžko odkládat že :frowning2: kdybys chtěla tak moje abídka na hldání pořád trvá :wink: aspoň by mi to doma řádilo duo :grinning: hele mě by to fakt nevadilo a ty by ses pomahla zkusit to naučit a zkusit to na tenhle termín
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
kristy - nedivím se, že je ti smutno :pensive: ..... a jak to s váma vůbec vypadá na příštích pár měsíců? budete doma nebo nějak pojedete... :confused:

ladi - :astonished: :astonished: :astonished: tak to je síla!!!! já teda nevím, jestli bych šla....jako 2x jsem šla na zkoušku s minimálníma znalostma, že to jako jenom zkusím a vyšlo to na výbornou a chvalitebnou, prostě jsem měla štěstí....a 2x jsem musela opakovat, i když jsem byla naučená hodně - ale nějak to nevyšlo prostě...a kdy máš ten druhý termín? máš ještě aspoň trochu šanci se něco málo naučit? ale to by ti všichni kolem museli 100% pomoct, že :unamused: ach jo... :pensive: :pensive:
no...za zkoušku nic nedáš, a kdyby to byl trapas, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebudeš si aspoň třeba vyčítat, žes to ani nezkusila...
25. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě k těm dárkům,tak u nás změna,k narozenám povlečení,skákadlo,lego,pár drobností,vánoce kuchyňka a nádobíčko :slight_smile: když dostane toho panáčka tak je podle mě ta žížala zbytečná :slight_smile:
tak já jedu opět k našim,tak zatím holky pa.
\jo Ladi a echi slyet žádný holky děkuju ste moc hodný,kdyby sme nechtěli tak ti to hlídání přeci nenabízíme :wink:
25. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Ladi, vážně by to nešlo nějak domluvit?

Jo a dárky...Tom má slíbenou ještě motorovou pilu :grinning: Tak pořídíme asi i nějaké další nářadí :wink:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ladi, ach jo... No já bych asi šla, aspoň to zkusit, někdy to třeba nějak může vyjít, aspoň by sis neřekla, že jsi to ani nezkusila. Škoda, že to mám přes celou republiku, klidně bych ti taky pohlídala, teď tu budeme mít o víkendu naše, tak máma by z toho měla určo i radost. Škoda, no...

K dárkům, pro ty prababičky a tak, jsem včera večer přemýšlela a asi nějaké malé Lego, nebo jsem objevila takovou baterku, to by se Denči asi líbilo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18045392&tab=4 a zbytek peníze a koupím ji něco na sebe. Uvidíme. Ještě se mi líbí to auto na dálkač, je to psané od dvou, ale nevím, jestli by to uměla ovládat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16193979&tab=2
25. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to v utery 29.9. v 15h odpoledne...
ja myslela, ze to odlozim na dalsi termin, ale dozvedela jsem se az ted, ze mi tamten propadl, takze dalsi nemam, protoze ted jakoby opravuju
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ted mam z toho prujem...

mimochodem, Betynka uz ochutnala kulicky Nesquik a karbanatek :sunglasses:
a na tom vitani se vcera 10 minut mracila a sklebila, a pak rev jak blazen po celou dobu foceni
25. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a za tři dny bys něco nenašrotila? Kdyby ti teda holky hlídaly? Pak něco pomůže Honza, co myslíš, aspoň to zkusit :pensive:
25. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim to zkusit
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus to, Ladfi, spíš by bylo škoda tam nejít, to by sis vyčítala určitě
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek