• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, zkus, za to nic nedáš, budeme mooooc držet palce :wink:
25. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi drřím palce !!holky pohlidaji a ty to zvladnes...moc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja se jdu nachystat a jedem na slovensko na vystavu..si odpocinu :grinning: :grinning: :grinning: mejte se :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, užij si to!
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, uzij si to!
bude muset hlidat Honza, ale tu malou stejne nikdo hlidat nemuze a ta je zase fest protivna, spala jsem dnes a vcera cca 6 hodin, ach jo
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kráásné poledne

kat to auto jsem si uložila je super marečka ted zajimají auta hodně snima jezdi po bytě tak by se mu určo líbilo a myslím že ovládání se nauči na TObyho mu to taky dýl trvalo a ted už víc co a jak

laduš určo to zkuš :dizzy_face: držíme pěsti

jinak holky Mareček je tááák protivnej a zase má vztekací období chjooo mě z něho je.ne slintá rostou mu zuby má prujem a je protiva hrozná kombinace byli jsme na hřišti a až se uplně za něho stydím co předvádí a nejde stím nic udělat to je to nejhorší když utěšuju nebo jsme klidná je to jěště horší :pensive:
25. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomík zas nechce mluvit, jen ukazuje, nebo nás tahá...a když mluví, tak mu není rozumět. :frowning2: Nebo něco řekne, ale jen jednou a pak už ne.Např. jsme šli věšet prádlo, tak mo povídá Dej mi to!Chtěl nést škopek a kolíčky :wink:
25. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,hlásím se od našich, no tak to vypadá,že za chvilku asi budu tetka,ségra má už 2 noci poslíky a do toho večer krvácí,dneska už má ty poslíky od dopoledne ,ale hodně nepravidelný,každopádně sešm jí řekla,aŤ si radši sjede k dr teda skrs to krvácení :confused:
Ladi,to zvládneš :wink: teda jak se k tomu Betynka dostala :grinning:
25. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak skrz to krvácení bych jela hned asi pokud krvácí muže to něco znamenat a neměla by to podcenovat jaké vybrali jméno nakonec???

iris tak u nás se mluvi hodně až mě jde hlava kolem neboj rozmluvi se jsme ráda když večer usne já si sednu k PC a je klid ani televizu nepouštím poslouchám jen to ticho

u nás už opakuje básničky na mluvení je šikula nočnik nula nula nic a to vztekání hruza dneska ráno tady byla babička a říká,že to co předvádí je fakt děsny :cry: :grinning: a já ji říkám ale co mám dělat mile na něho nejde když zařvu je to jěště horší,ale když jsme spolu sami tak to celkem jde

jinak mě dneska přišlo povlečeni s mašinkou tomášem a jsem nadšená je nádherný užasny lepší jak na fotkách
25. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, bez tam, ja myslim, ze ti to daji...zkus to, opravny mit musis, vzdyt porodnice je nemocnice, ne?
25. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ja mozem i v pondelok, ak by ti to pomohlo ... daj vediet, a nieco vymyslime ....
25. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Lado - bež to zkusit, za to nic nedáš, možná bych využila i nabídku holek na hlídání, znáte se. A Honza by ti hlídal malou u školy. Abys pak nelitovala, že jsi to alespon nezkusila, jak píše Hanul, fakt můžeš mít štěstí a může to vyjít i když si se moc nemohla učit. A ty by sis tohle štěstí za ta trápení v poslední době zasloužila :grinning:

Ad dárky - my jich moc nepořizujeme, páč to nemáme kam dát za jedno a za druhé si myslíme, že jich není moc třeba, stejně točí pořád dokola pár oblíbených
narozeniny - nadobíčko, vykrajovátka, váleček z Ikea, zástěrku, Lego od babičky, dort
vánoce - didaktická kostka, ovečka shaun, pyžamo, zimní boty, čepice, šála, rukavice, ponožky jednotlivě, aby měla co rozbalovat, nějaký knížky, bublifuk, pastelky, fixy apod, je to malířka, sponky :grinning:
oba dohromady budou mít sánky a boby
25. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Táááák a Eliška dělá úču v MC :grinning:
25. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi já bych mohla klidně v neděli odpoledne ,nebo taky pondělí,možná i zítra odpoledne-je unás pouť tak by sme Davču mohly vzít sebou :wink:
Eli super :grinning:
Hani,no ona krvácí jen v noci :confused: jako já bejt jí tak tam aspoň cinknu,ale ona,že doprý,že kdyžtak večer,tak uvidím,každopádně jako celý dopoledne poslíci ,už je má chuděra 2 dny ,furt nepravidelný,přes nic silnější dopoledne trošklu slabší a po poledni zmizej a objeví se zas až večer :confused: divný,já teda poslíky měla celej měsíc,ale tak 2 hodiny a konečná
25. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ: drzim segre a Maxikovi palce, at jeste chvilku vydrzi

Mama nakonec na chvili prijela, ted Honza jezdi s obema venku, tak zkusim, co stihnu - nicmene jsem dnes jedla dva rohliky a mam nervy na pochodu.
25. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, fakt?

Ladi, drž se, aspoň něco zkus našrotit.

Mem, pastelky a tak, to je dobrý nápad, jaktože to nemám na seznamu? :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: Denča taky ráda kreslí, uvažuju i o takové té tabuli na kreslení, páč ráda kreslí na svislé plochy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kat, tabuli kupujeme my take - ta z Ikey je zaroven cerna tabule na kridy, bila tabule na fixky a na tom je jeste role papiru
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, no mě se taky líbí ta z Ikey, jen jsem ji ještě neviděla na živo, jestli není moc velká :confused:
25. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
neni, je akorat :wink:
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to do ní asi půjdem.
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
z ikey je super, taky ji kupujeme....
chceme taky tu dida kostku a pak enjake drobnosti, magnetky, krtecky, pastelky, hlavne pod stromecek co nejvic kravin, narozky - zidlicka ke stolu rostouci a ta tabule, vlackodraha. V tescu prodavaji j te draze i masinku, do ktere jsou zapojit ty vagonky z Ikea (magnetama) a je na dalkove ovladani a stoji asi 300kč jo a nově musíme koupit pokladnu....
25. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, pokladnu? :confused:
25. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Zítra příjdou naši, naposled na delší dobu, máma odjíždí do lázní a Michal vymyslel, že si uděláme takové polovánoce, teda jídlem, salát s řízkem :dizzy_face: Musíme do obchodu pro ingredience, už se na něj těším, mňam :dizzy_face:
26. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,držím palce,neboj ty to zvládneš :slight_smile:
No tak u nás se pastelky kupujou tak nják průběžně,malá je beztak potřebuje do yamahy,tabulku máme taky,ale ty vykrajovátka a váleček je dobrej nápad,malou hrozně baví se mnou péct,minule mi pomáhala péct štrůdl,normálně válela těsto,potírala vajíčkem :sunglasses: šikulka :slight_smile:
my dnes jdem na pouť,už se moc těším :slight_smile:
jinak kreslení u nás taky jde,teď i puzzle,ale toho má dost
26. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Denča má taky pastelky průběžně, ale myslím, že je to drobnost, která je za pakatel a ona z toho bude mít zase radost, a čím víc věcí na rozbalování tím líp :grinning:
26. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,tak u nás moc rozbalování neletí :unamused:
26. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vstala!!! to je mi dobre, spala jsem snad 12 hodin!

Kat no pokladnu, jak zmacknes cudlik, vyjede kasa na penize, pohybuje se tam pás, mas k tomu nákup a kasa je jak kalkulacka a cvaka a sviti ctecka kodu, uplne bozi, mala si s tim u kamaradky hrala snad hodinu
26. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
26. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky omlouvám se za blbej dotaz,ale hele když jsou kontrakce po 10 minutách 2 hodiny pravidelně,ale když se chodí jsou kratší intervaly ,myslíte,že to sou zas poslíci? jako ani vana nepomáhá a navíc jí k tomu bolí zadek ,má průjem a je to ku... bolest. Já myslím,že už je to asi k porodu že jo ? :sweat_smile:
26. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak když se pojede do porodky ukázat, tak za to nic nedá :wink:
26. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
KAt,oni tam byly včera večer,to teda ty bolesti byly nepravidelný a ne tak silný,ale kvůli tomu krvácení,tam jim řekly,že hlavička naléhá ,otevřená na 1 cm ,ale kontrakce žádný,ta krev byla hlenová zátka,tak nevím,jako já jela přeci taky s bolestma a dvakrátr-jistě všechny vzpomínáte :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek