• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
teda, to je masakr... Denca je kaskader :frowning2:
10. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nemluv, a to se fakt dneska bouchla a spadla tolikrát, že se divím, že to neskočilo nějak vážněji :pensive: :pensive: :pensive: Jsem dneska málem přišla o nervy :pensive: A to jsem ji asi milionkrát chytla, párkrát jsem to nestihla a vidíš... A stála v pokojíčku na tom stolečku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A jak mě viděla, tak začla poskakovat jakože strašná sranda, no mě málem j..lo :zipper_mouth: :rolling_eyes: :pensive:
10. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to je ještě větší kaskadérka než ta naše a to už je co říct ,naše furt skáče po gauči a snaží se vyšplhat na opěradlo :astonished: ,tak se snažím bejt furt u ní,už si ji beru sebou i na záchod :sweat_smile:
¨Sem se dneska vykašlala i na práci
10. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mi povídej, jí furt lítám za zadkem :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nejhorší je,že se člověk ani nemůže pořádně najíst,ta potvora už dosáhne na stůl a i když už je najedená ta kmy rve jídlo z talíře,furt někde něco provádí a já se ani v klidu nemůžu najíst :unamused: jídlo většinou 4x ohřívám :sweat_smile:
Poslední dny je ,ale nják podrážděná,furt chce abych byla u ní,jinak řev,nevím jestly na ní leze chřipka,nebo jestly jí lezou další zuby,protože furt rejdí v pusince a slintá jak blázen a dudlíky kouše místo dudání
10. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
HLasim sa po dlhsej dobe. Auto furt nemame, tak som u nasich averte mi, za cely den ani nemam kedy sadnut za PC, lebo rano s Vikou vypadneme a prideme az o takej 7 vecer - len na obed sa stavime. FAkt cels den behame po aktivitach, kruzkoch, navstevach,komoskach, plavaniach, cukrarnach, nakupoch. FAkt je taka happy. JE zdrava, rastie ako z vody, plet ma krasne cistu a napreduje poriadne, ked je furt v kolektive deti.
VYslo jej kopec zubov a furt jej este idu, takze ruka furt v puse. Ale znasa to dobre, nema cas mysliet na bolest. :slight_smile:)))
10. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je tu noveho?JE niekto novy tehu alebo tak? :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je asi jedno, zda holka ci kluk, v tomto obdobi jsou vsichni sami sobe nebezpecni :(

Lenci: o novem tehu nic nevim, ale mysim, ze Iris se chysta snazit (nepletu se?)... Vikinka ma tedy narocny program, je dobre, ze se ji to libi, my bychom to rozhodne nezvladali (ale kvuli mne, sotva chodim)

co je s Kristy, dlouho tu nebyla, doufam, ze je vse OK !
11. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mě teda malá naštěstí po výškách neleze,ale padá teda v jednom kuse a nevím,jak to dokáže,ale ona padá dopředu,většinou na kolínka a z nich se skoro pokaždé nějak převrhne a spadne na obličej,už tam zase má modřinu,je děsně splašená. :frowning2:

Taky doufám,že je Kris vpořádku.
11. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom: Davidek je prave taky nesika, a jednou za cas spadne primo na pusu - proto ten zub, prorazenej ret ...
11. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda to byla noc,malá teda hodná,ale já křeče do břicha a do bedre jak prase,zlatej porod!
TAky jse, si všimla,že tu Kris dlouho nebyla,snad jen nemá čas a je ok :confused:

Luci,naše taky spadne n kolínka a někdy se pomalu převrátí dozadu,ona padá fakt pomalu,to nechápu,a nejlepší buď si pohladí hlavičku,řekně hapala a začne se tomu řehtat nebo spustí ječák :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz mě právě padá zásadně na obličej,ale nechápu,když spadne na kolínka,že se tak blbě převrátí. :unamused: Když padá dozadu na hlavičku,tak to je vpoho,padá pozadu a hlavičku drží nahoru,ještě nikdy nedopadla úplně na hlavičku naštěstí,tak aspoň něco a nebo se přitom pádu ještě někdy stihne přetočit a skončí na bříšku.
11. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

LeniZ, no s tím že dosáhne na stůl já furt nějak nepočítám a včera jsem na to opět dojela :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vytáhla jsem si to papírové plato vajíček na stůl a otočila jsem se do špajzu pro mouku... No a co myslíš, najednou slyšim, buch, buch, buch, buch... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Všechny na zemi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:
11. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A náš nejhorší úraz byl,když si skřípla prstík pod dveře,měla tam vytlačenou rýhu a hodně nateklé. :frowning2:
11. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá dosáhne jen na krajíček stolu,takže nic nevezme,ale máme blbou výšku,má akorát hrany stolu přesně ve výšce hlavičky. :frowning2:
11. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, Denča si taky tak přivřela prst pod dveře, několikrát :confounded: A právě tou hranou stolu si včera trošičku rozsekla tu hlavičku :frowning2: Chjo, už zas skáče na sedačce :rolling_eyes:

Jo a slavnostně hlásím, že máme na sobě poslední Pampers trojku a přecházíme na 4-ky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi a jak vůbec Anetce je? Je to lepší?
11. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 slavnostně hlásím,že máme 10kg a 77,5 cm :dizzy_face: sem jí těš vážila a měřila :sweat_smile:
Kat,tak si chtěla udělat vajíčkovou masku a ty bys jí to ani nedovolila :wink: :grinning:
Luci,chuděra,naše teda dveře zavírá furt,ale než je zabouchne tak prstama pokaždé uhne
11. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat 4? My máme už delší dobu 5,ale teda Huggies.

S malou jsem včera byla na kontrole,ještě pořád má trošku zánět v oušku a ten hnusnej kašel,dr. ale říkala,že už toho brala moc,tak že se mám v lékárně kouknout po Vincentce v sirupu,že je to bylinkové,ale že neví,pro jak staré dítě to je,tak jsem se ptala v lékárně a je to až od tří let a prej všechny tyhle sirupy jsou až od tří let,tak jsem jí aspoň koupila jitrocelový sirup,to je jediné pro roční děti.Tak snad jí zabere,ale ven už může. Jenže je to nanic,zrovna tu hustě chumělí a je zima,to mi akorát tak zase něco chytne,takže stejně radši budeme doma. :frowning2: Jo a ještě dostala minulý týden Gamaglobulin a za dva týdny jí ho píchnou znova,prý by po tom neměla být tolik nemocná. Ale problém je,že po Gamaglobulinu se nesmí minimálně dva měsíce na nic očkovat a ona měla mít tenhle týden čtvrtou hexu. :unamused:
11. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz mě je taky zavírá a otvírá pořád a většinou si dává pozor,ale tohle bylo zespoda dveří,si to neuvědomila,měla ručičku položenou na zemi a druhou dveře přivírala. :frowning2:
11. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem byla na neurologii,protože mě skoro denně bolí hlava a k tomu ještě mívám jednou až dvakrát do měsíce migrény,tak mi zjistili,že je to únavou a stresem,prý mám hodně odpočívat a nechávat hlídat děti někomu jinému,to je vážně dobrej vtip. :unamused: Takže mi vpodstatě řekli,že se toho nezbavím.
11. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a přítel by nnemohl na chvilku pohlídat ať si odpočineš?
11. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz těžko,když tu nikdy není. A rodinu taky nemám poblíž.Zrovna teď jsem se domluvila s bývalou spolužačkou,že bysme chodily do posilovny,jenže nevím,jestli mi to MP dovolí,chtěly bysme dvakrát týdně večer chodit,až nám usnou děti.
11. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma ...najdi si jineho chlapa bude ti lip...zadna jina rada pro to proste neexistuje!!!!!!!!
11. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zamilovanost je taky dobrej lek na stres .-)
11. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, no možná má Mici pravdu, ale chápu, že to není jen tak, asi bych měla trochu strach, že nikono nenajdu :pensive: Ale přitom bys určo někoho našla :wink:

Jám mám zas dneska uklízecí náladu :sweat_smile: Už jsem uklidila, vyluxovala, vytřela, prach utřela a teď čistím sedačku :rolling_eyes: Příště si zase koupím koženou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mám teprve nanesený vosk na křeslech a už jsem mrtvá :unamused: A to mi chybí celý gauč a ty křesla ještě vyleštit a to je docela makačka teda :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A taky mám v plánu vyčistit nějak důkladně Denisce jídelní židličku, páč to je hnus :zipper_mouth: Jen nevím jakým kartáčkem budu čistit ty záhyby, nechápu jak tam to jídlo dostala :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještěže nemusím vařit oběd, Michal je v Olmíku, přijede až odpo, takže já dojím pizzu ze včera :grinning: A jestli to stihnu, tak upeču odpoledně Margot buchtu, mňam :dizzy_face:
11. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, krucinal, jak jako dovoli??? Ty mu snad neco zakazujes? Me to vzdycky uplne nadzvihne ze zidle :unamused:

Holky, ten stolek z Ikey je fakt bezva, ted jsme ho celej pocmarali pastelkami a uplne krasne to slo vlhcenym ubrouskem dolu.
Mne ted Honza volal, ze mi prinese z prace za stravci segedin :slight_smile:) Tak taky nemusim varit, k obidku mame s Davidkem kureci polevku, co zbyla od vcera. To sni, to ma rad.
11. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj ja se taky bala u prvniho ..a trvalo dost dlouho se ho zbavit....jedina pomoc byla zamilovat se..neplanovala sem to..ale stalo se to a kdyz to bylo jen na chvilku tak me to osvobodilo od hnusnyho blbyho chlapa se kterym bych si zkazila zivot .-) s detma je to horsi to je jasne...ale chudaci decka ..nezaslouzi si lepsiho tatinka ktery se vam bude venovat???
11. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,taky nechápu proč by ti to jako měl dovolovat?Snad máš taky právo na trošku života a ne jen být doma s dětma ne? :angry:
No holky ono se to lechce řekne opustit,já s váma teda souhlasím,já bych s takovým chlapem nevydržela ani minutu,buď bych skončila v bohnicích nabo na pankráci :sweat_smile: ,jenže s dětma je to horší,navíc i pak po finanční stránce,z rodičáku podnájem najdeš těžko a výživný je prd pokud teda přítel nebude tak dobrej ,že ti dá dost peněz na holku.
KAt,seš dobrá,já jsem stihlas prdelkou jen umejt koupelnu a uvařit oběd(měly sme nakládaný kuřecí v bylynkách s br kaší ,odpo musím jít nakoupit,pak cvičit,uvařit jídlo na zítřek aa pak tam mám hromadu práce,navíc mi dnes dovezou i program abych to mohla pak házet do počítače,takže mazec
11. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek